لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

خرید فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه

buy-rug-factory-price.jpg

تعیین قیمت تمام محصولات بر اساس قوانین و قواعد اقتصادی مانند قیمت مواد اولیه ، عرضه و تقاضا و غیر می باشد . در بعضی از مواقع این قوانین و قواعد دچار تغییر شده است و باعث شده است که این قوانین بر هم زده شود . به طور مثال در بازار قالی و فرش ماشینی و دست بافت به خصوص فروش به روش سنتی واسط گران و دلالان نقش مهمی در تعیین قیمت فرش ایفا می کنند و باعث می شوند که قیمت فرش نسبت به قیمت کارخانه افزایش یابد .
در یعضی مواقع در بازار فرش با فرش هایی رو به رو به می شویم که دارای قیمت بسیار زیادی هستند و این قیمت بالا صرفا به دلیلی دست به دست شدن بیش از حد و افزایش سود و هزینه ی نمایشگاه ها می باشد . اما همین فرش در کارخانه دارای قیمت بسیار پایین تری است .
برای هر شخصی در زمان خرید فرش ماشینی ، قیمت آن بسیار مهم است و به دنبال فروشگاهی خواهد بود که محصول خود را با ارزان ترین قیمت و یا به عبارتی دیگر به قیمت درب کارخانه خریداری کند . در چند سال اخیر تنها روش خرید فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه ، خرید مستقیم فرش از کارخانه بوده است . اما امروزه ارتباطات و علم به حدی پیشرفت کرده است به راحتی می توانید فرش ماشینی مورد نظر خود را به قیمت کارخانه به روش خرید از فروشگاه های اینترنتی ، خرید در بازار های تخفیف ، خرید از نمایشگاه و غیره انجام داد . این روش های که نام بردیم نیازمند اندکی خبرگی در زمان می باشد . در حال حاضر بر اساس آمار های بدست آماده خرید از فروشگاه های مجازی و یا خرید اینترنتی جزء بهترین روش های خرید فرش ماشینی می باشد . 
خرید فرش ماشینی به قیمت کارخانه
خرید فرش ماشینی به قیمت کارخانه به این معنی می باشد  که در آن تولید کننده ، محصول خود را بدون وجود هیچ گونه واسطه و یا دلالی به قیمت تولید شده به مشتری ارائه دهد . با این توصیف می توان گفت خرید فرش ماشینی به قیمت کارخانه زمانی صورتی می گیرد که کالا مستقیم از تولید کننده به مصرف کنند برسد . و در این بین ، مسیر طولانی را طی نکند . روش های که در آن تولید کننده به صورت مستقیم در نقش فروشنده ظاهره شده است و با مشتری ارتباط مستقیم دارد در زیر بیان شده است :
خرید حضوری از کارخانه :
در این روش خریدارانی که به کارخانه دسترسی آسانی دارند و کارخانه تولید فرش ماشینی به آن ها نزدیک می باشد و رفتن به کارخانه آسان و مقرون به صرفه می باشد می توانند به کارخانه مراجعه کنند و فرش مور نظر خود را به صورت مستقیم از کارخانه تهیه کنند . تعداد زیادی از گردشگران و مسافران زمانی که به شهر کاشان سفر می کنند در کنار سیاحت  گردش به کارخانه های تولید فرش ماشنی نیز مراجعه می کنند و فرش ماشینی مورد نیاز خود را با مناسب ترین قیمت خریداری می کنند . با این کار هم تفریح خود را کرده اند و هم فزش مورد نیاز خود را با بهترین قیمت خریداری کرده اند .  این روش با وجود مقرونه به صرفه بودن برای تمامی افراد امکان پذیر نمی باشد و می توان گفت که افراد زیادی وجود دارند که به دلیل بعد مسافت طولانی که محل زندگیشان با کاشان دارد برایشان مقرونه به صرفه نمی باشد که از این روش برای خرید فرش مورد نیاز خود اقدام کنند . برای این نوع افراد روش های جایگزین دیگری وجود دارد که در ادامه بیان می کنیم .
خرید از نمایشگاه ها :
نمایشگاه ها نیز  برای خرید فرش ماشینی محل خوبی به شمار می روند . زیرا در نمایشگاه ها ، جدید ترین ، مرغوب ترین و باکیفیت ترین فرش ها را به نمایش می گذارند و این نوع نمایشگاه ها در ایام خاصی از سال و شهر های مانند مشهد ، شیراز ، اصفهان ، تهران و غیره بر پا می شود  و اغلب از نوع بین المللی هستند  . نمایشگاه ها مکانی هستند که انواع برند ها معروف از سراسر دنیا جمع می شوند و تمامی آن ها از بهترین محصولات خود با قیمت کارخانه برای معرفی برند خود رونمایی می کنند . ایرادی که می توان به این روش خرید گرفت دسترسی دشوار شهرهای کوچک به این نمایشگاه های می باشد و اینکه تمام وقت این نمایشگاه ها برگزار نمی شود . 
خرید اینترنتی فرش ماشینی :
در دنیای امروزه مقرونه به صرفه ترین روش خرید فرش ماشینی  ، روش از فروشگاه های اینترنتی می باشد . اما متاسفانه هنوز خرید به این روش در بین افراد رایج نشده است . اما مراجعه نسل جدید به این نوع فروشگاه ها قابل توجه است و می توان به آینده این روش امیدوار بود که در چند سال آینده بازار فروش فرش ماشینی از حالت سنتی و فیزیکی به سمت اینترنتی و دیجیتالی حرکت کند . خرید از فروشگاه های اینترنتی دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که یکی از آن ها خرید فرش به قیمت درب کارخانه است . از دیگر مزایای خرید اینترنتی می توان به تخفیف های ویژه به مناسبت های مختلف ، امکان خرید در هر مکان و زمانی ، عدم حضوری در فروشگاه و یا کارخانه به صورت فیزیکی ، عدم صرف زمان اضافی برای رفتن و آمد به فروشگاه و یا کارخانه ها ، امکان مشاهده تمام فرش های موجود و مقایسه آن ها با یکدیگر ،امکان دسترسی آسان به اطلاعات تمام فرش ها ، ارسال فرش خریداری شده به درب خانه بدون دریافت هزینه و غیره . تنها باید به معتبر بودن فروشگاه دقت شود .  بنابراین شما می توانید برای خرید فرش مورد نیاز خود با بهترین کیفیت به فروشگاه اینترنتی دیوان مراجعه نمایید و از تمام فرش های موجود در این فروشگاه دیدن نمایید و سپس فرش مورد نظر خود را سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن آن را درب خانه تان تحویل بگیرید .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش ماشینی 1200 شانه کاشان با کیفیت بالا
زیباترین فرش سال
شانه فرش
فرش ماشینی 1200 شانه کاشان
صادرات فرش ماشینی ایرانی
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi