لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش های بزرگ پارچه بیضی

production-large-oval-carpet.jpg

امروزه بافندگان و تولید کنندگان فرش ، فرش ها را با ابعاد متفاوتی به بازار عرضه می کنند . ممکن است برایتان جالب باشد که بدانید فرش های بزرگ پارچه نیز تولید می شوند . شرکت دیوان توانایی تولید فرش های بزرگ پارچه بیضی ، مربع ، مستطیل ، دایره را دارد .
در صنعت تولید فرش های ماشینی شاید با کلماتی مانند فرش های بزرگ پارچه ای بیضی ، فرش های سایز بزرگ ، big carpet و فرش های پارچه ای بزرگ مواجه شده باشید . در سال های اخیر به دلیل افزایش جمعیت در کشور عرضه و تقاضا نیز دچار تغییر تحول شده است . این تغییراتی که در عرضه و تقاضا ایجاد شده است در فروش فرش ماشینی نیز تاثیر گذار بوده است . تغییراتی از قبیل سبک زندگی و خارج شدن مردم از زندگی سنتی و روی آوردن به زندگی مدرن . این تغییرات باعث ایجاد تحولات بزرگی در زندگی مردم شده است مانند نحوه معماری و دکوراسیون منازل . با این تغییرات نیاز های جدیدی برای فروش و خرید هم ایجاد می شود . از جمله خرید و فروش فرش های گرد ، بیضی ، مدرن و غیره . در این چند سال اخیر تولید کنندگان فرش ، خواهان تحول در صنعت نساجی و فرش شدند . هنگامی که فرش های مستطیلی بسیار تکراری و خسته کننده شد ، بافندگان و تولید کنندگان ، فرش های بیضی و گرد را طراحی و تولید کردند .
هنرمندان ایرانی توانسته اند که تابلو فرش ها و فرش های بزرگی را طراحی کنند که در هیج جای دنیا نظیر نداشته باشد . فرش های پارچه ای بزرگ به فرش هایی گفته می شود که از نظر اندازه نسبت به سایر محصولات با سایز و اندازه استاندارد متمایز می باشد و می توان گفت که یک فرش نامتعارف از نظر اندازه است . فرش های با ابعاد بزرگ دارای عرض مشخص و طول نامحدودی که عرض آن ها برابر است با 5 متری ، 4 متر و  3 متر . این عرض ها عرض های استاندار برای یک فرش بزرگ می باشد .
تولید فرش های ماشینی پارچه ای بزرگ
برای تولید این گونه فرش ها اولین گام اندازه گیری دقیق می باشد . برای این که بتوان یک فرش پارچه ای بزرگ تولید کرد ابتدا باید محل مورد نظر را با دقت اندازه گیری کرد . مکان های مانند حسینیه ها و مساجد که دارای ستون هستند اندازگیری بسیار سخت است . و برای انجام این کار حتما باید افراد ماهر  و دارای مهارت خاصی باشند تا بتوانند اندازه ها را به درست اندازه گیری کنند . 
دومین گام مهم برای تولید فرش های پارچه ای بزرگ طراحی پیچیده و دقیق طرح مورد نظر مشتری است . طراح باید طرح را مطابق در خواست مشتری طراحی کند . در بین تمام مراحل و گام ها  که برای تولید فرش پارچه ای بزرگ وجود دارد شاید بتوان گفت این مرحله ، بسیار مهم می باشد . به همین دلیل باید طراحان در این زمینه متخصص باشند . زیرا باید بدانند که محل قرار گیر ترنج و لچک کجا می باشد و متناسب با آن مکان طرح را طراحی کنند .
نقش فرش های بیضی در دکوراسیون
فرش های بیضی برای پوشش فضا هایی مانند پذیرایی های لوکس بزرگ مناسب می باشند . برای فضا های منحصر به فرد و شیک یک انتخاب ایده آل هستند و باعث زیبایی بسیار زیادی در دکوراسیون ها می شوند . شما می توانید کف منزل و یا اتاق خود را با فرش های مستطیل شکل به صورت کامل بپوشانید تا جایی که در اتاق خواب فضای زیر تخت نیز پوشیده از فرش باشد . اما اگر در منزل خود خواهان اتاق های خاص و جذاب هستید بهتر است که از فرش های بیضی استفاده نماید . اگر دارای اتاق نشیمن بزرگی می باشد و برای نشیمن فضای مجزایی را در نظر گرفته اید فرش های بیضی می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای این مکان باشد و یک فضای عالی را برایتان ایجاد کند .
به صورت کلی از فرش های بزرگ پارچه ای در لابی و راهرو های هتل ، کاخ ها ، ساختمان های لوکس و لاکچری ، حسینیه ها ، مساجد و امکان مذهبی ، منازل و غیره استفاده می شود .
خرید فرش های پارچه ای بزرگ بیضی
شرکت دیوان یکی از معتبر ترین و برترین تولید کنند گان فرش پارچه ای بزرگ بیضی با طرح های دلخواه مشتری می باشد . در این شرکت از بهترین و خلاق ترین کارشناسان و طراحان استفاده شده است همچنین برای بافت فرش های پارچه ای بزرگ بیضی از بهترین و با کیفیت ترین الیاف های استفاده می کنند و از مجهز ترین دستگاه ها برای بافت آن ها استفاده می شود . استفاده از این دستگاه ها باعث شده است که فرش های برزگ پارچه ای بیضی با بالاترین کفیت تولید شوند .  شما می توانید برای خرید فرش های با ابعاد بزرگ به سایت دیوان مراجعه نمایید و در آن جا از تمام نمونه ها دیدن نمایید و سپس در خواست خود را برای فرش پارچه ای بزرگ ثبت نمایید تا طراحان و کارشناس ماهر دیوان ، محصول مورد نظر شما را طراحی و با بهترین کیفیت تولید کنند .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
کاشان ، پایتخت فرش ماشینی
خرید و سفارش جدیدترین محصولات فرش 700 شانه کاشان
بررسی قیمت فرش ماشینی 700 شانه
بهترین فرش های ماشینی ابریشم گونه
شانه فرش
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi