لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

خرید ارزان فرش های ۷۰۰ شانه

buy-kashan-carpet-700-reeds.jpg

بسیاری از افراد برای تهیه فرش مناسب خانه خود به دنبال محصولاتی با قیمت ارزان هستند که تولید کنندگان در این راستا به تولید محصول پر فروش خود با قیمت ارزان پرداخته اند که نیاز این دست از مشتریان را پاسخگو باشند . خرید ارزان فرش های 700 شانه به این دلیل مورد تقاضای بسیار است که این محصول بسیار پر طرفدار و پر فروش است و افراد خرید فرش ۷۰۰ شانه را می خواهند با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بازار برای خانه خود انجام دهند . در این مقاله سعی شده است به بررسی این موضوع مهم پرداخته شود و نحوه خرید فرش ارزان قیمت 700 شانه همراه با معرفی ویژگی ها و کاربرد این محصول پر طرفدار را نیز ارائه دهیم .
خرید ارزان فرش های ۷۰۰ شانه
فرش های ماشینی 700 شانه به دلیل دارا بودن تعداد گره های هفتصد و 1200 در یک متر عرض و طول خود با عنوان فرش 700 شانه با تراکم 1200 شناخته می شود که منجر به قیمت ارزان آن نسبت به محصولات جدید با شانه و تراکم بالا شده است . این محصولات در تراکم های مختلف 1200 ، 2100 ، 2550 ، 2700 و گاها 3000 هم تولید می شود که به ترتیب افزایش گره های تراکم طولی ، محصول از استحکام و قیمت بیش تری هم برخوردار می گردد . شرکت فرش دیوان تولید کننده انواع فرش ماشینی هفتصد شانه در تراکم های طولی 2100 و 2550 می باشد که برای تولید هر کدام از آن ها ، الیاف متفاوتی را به کار گرفته است که این نیز در قیمت آن ها تاثیر گذار بوده است . فرش ابریشم فیلامنت 700 شانه به دلیل دارا بودن الیاف همیشه در دسترس و ارزان پلی استر ، از قیمت بسیار کمتری برخودار است اما به لحاظ زیبایی ، بسیار مورد توجه قرار می گیرد زیرا الیاف بافت آن از درخشندگی و شفافیت زیادی شبیه به الیاف ابریشم طبیعی برخوردار است که آن را بسیار شبیه به محصولات دستبافت ابریشمی می نماید . هم چنین تعداد رنگ های به کار رفته در این محصول هشت رنگ طبیعی و واقعی است که این نیز در قیمت ارزان آن موثر بوده است . فرش ابریشم گونه 700 شانه با تعداد تراکم 1200 در یک متر طولی بافته شده است که قیمت آن ارزان تر از فرش 700 شانه تراکم 2550 آکریلیک می باشد . هم چنین به علت کمبود الیاف آکرولیک در کشور و واردات آن از کشورهای دیگر ، هزینه های گمرکی و تاثیرات افزایش نرخ ارز را به همراه دارد که در قیمت فرش آکریلیک بسیار تاثیر گذار بوده است ، اما این الیاف به نوعی منجر به تولید فرش استاندارد می شود زیرا از تمام ویژگی های خوب برای تولید فرش درجه یک برخوردار است که مهم ترین آن ها عبارتند از عایق خوب حرارتی در برخورد با اجسام داغ ، ارتجاعی پذیر بودن و سبک بودن و نرمی و جایگزین بسیار خوب برای پشم طبیعی می باشد . پس اگر قیمت چندان برایتان اهمیتی ندارد ، می توانید خرید فرش 700 شانه آکریلیک را برای خانه خود انجام دهید . هم چنین فرش اکریلیک 700 شانه با استفاده از ده رنگ طبیعی و متنوع طراحی شده است که به لحاظ قیمتی ، آن را گران تر می نماید .
شرکت فرش دیوان در راستای کاهش قیمت تولیدات خود ، خدماتی را ارائه داده است که تاثیر بسیاری در خرید ارزان فرش های 700 شانه توسط مشتریان داشته است و به رضایت مندی آن ها و فروش بیش تر محصولات خود منجر شده است . این شرکت معتبر با راه اندازی فروشگاه اینترنتی فرش دیوان محصولات خود را به صورت آنلاین که روشی آسان و ارزان برای خرید است ، به قیمت درب کارخانه عرضه نموده است ، زیرا محصولات خود را به صورت مستقیم به صورت رایگان درب منزل مشتری ارسال می نماید .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش ماشینی کاشان شبیه فرش دستباف
فرش ماشینی آکریلیک بدون پرز
صادرات فرش ماشینی ایرانی
خرید فرش مدرن بدون پرداخت هزینه کامل
فرش های درجه یک و خوب دارای چه مشخصاتی هستند ؟
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi