لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش ۷۰۰ شانه ۸ رنگ کاشان با قیمت مناسب

carpet-700-reeds-8-color.jpg

امروزه به دلیل تقاضای خریداران فرش ماشینی به آن دسته محصولاتی که در کنار بحث کیفیت و زیبایی به دنبال فرش با قیمت مناسب هستند فرش 700 شانه 8 رنگ کاشان محصول شرکت فرش دیوان که یکی از تولید کننده های برتر در کاشان به دلیل طراحی نقشه های بافت فرش و صادر کننده انواع فرش ماشینی به 22 کشور جهان می باشد معرفی می شود . شرکت فرش دیوان ارائه دهنده انواع فرش 700 شانه 8 رنگ کاشان با  قیمت مناسب در طرح بندی و رنگ بندی زیبا و شاخص به مشتریان خود می باشد .
فرش 700 شانه 8 رنگ کاشان با قیمت مناسب
فرش 700 شانه 8 رنگ کاشان تولید شده در شرکت فرش دیوان به سبب خصوصیاتی که در تولید این محصول استفاده می نمایند سبب شده تا فرش 700 شانه 8 رنگ کاشان نسبت به سایر فرش های ماشینی از قیمتی پایین تر برخوردار باشد . از ویژگی های به کار رفته در بافت این فرش های 700 شانه 8 رنگ می توان به موارد زیر اشاره نمود :
•    فرش 700 شانه که از تعداد گره های عرضی برابر 700 گره در یک متر مربع تشکیل شده است معمولا در تراکم های 2100 ، 2550 و 2700 بافته می شود . شرکت فرش دیوان ، فرش های 700 شانه 8 رنگ خود را در تراکم 1200 بافته و در اختیار خریدارن قرار می دهد . منظور از تراکم فرش ماشینی تعداد گره های تشکیل دهنده در راستای طولی فرش در واحد یک متر مربع می باشد . همین تعداد گره های طولی کمتر در بافت فرش دلیلی است که فرش 700 شانه 8 رنگ کاشان تولید شده در شرکت فرش دیوان را به عنوان فرش ارزان قیمت نام ببریم .
•    دلیل دیگر ی را که می توان سبب ارزان قیمت بودن فرش های 700 شانه 8 رنگ دانست تعداد رنگی است که در بافت این فرش ها به کار می رود . معمولا برای بافت فرش های ماشینی از طیف رنگی 7 تا 14 رنگ با توجه به طرح ، تعداد شانه و تراکم استفاده می نمایند . شرکت دیوان برای تولید فرش های 700 شانه خود از دو طیف رنگی 8 و 10 رنگ در بافت استفاده می کند که سبب شده تا انواع فرش 700 شانه کاشان یعنی فرش 700 شانه 8 رنگ و فرش 700 شانه 10 رنگ را در اختیار خریداران قرار دهد . استفاده از طیف رنگی کمتر برای تولید محصول از عواملی است که سبب شده تا فرش 700 شانه 8 رنگ کاشان با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار بگیرد .
•    از ویژگی های دیگر این فرش که علاوه بر بحث قیمت در کیفیت محصول تولیدی موثر است می توان به نوع الیاف به کار رفته جهت بافت فرش ماشینی 700 شانه اشاره نمود . استفاده از الیاف پلی استر در بافت این محصول به دلیل شفافیت و درخشندگی این نوع الیاف سبب شده تا به عنوان الیاف ابریشم مصنوعی شناخته شود که استفاده از آن در تولید یک محصول منجر به تولید فرش ابریشم گونه می شود . این نوع الیاف از لحاظ کیفیت نسبت به سایر الیاف هایی که در گذشته و گاها امروزه برای بافت محصول استفاده می شوند چون الیاف پلی پروپلین بیشتر بوده و از لحاظ قیمت نسبت به آن ها بالاتر اما نسبت به فرش هایی که بافت آن ها در تعداد شانه و تراکم بالا نیازمند الیاف نازکی چون آکریلیک هستند پایین تر می باشد .
•    دستگاه بافت فرش های ماشینی امری است که در کنار تاثیر گذاری در قیمت فرش در کیفیت آن نیز موثر بوده و می توان اذعان داشت که استفاده از دستگاه های جدید و به روز جهت تولید فرش ماشینی در کنار بالا بردن کیفیت در قیمت فرش نیز تاثیر داشته و قیمت را بالا می برد . برای بافت فرش های 700 شانه 8 رنگ کاشان از دستگاه های به روز شرکت وندویل بلژیک برای بافت استفاد می شود که سبب شده تا فرش 700 شانه 8 رنگ در درجه بندی کیفیت به عنوان فرش درجه یک دسته بندی شود . شاید این سوال پیش آید که این عامل سبب افزایش قیمت فرش تولیدی می شود پس چرا فرش 700 شانه 8 رنگ از قیمتی مناسب برخوردار است و دلیل این امر را می توان این گونه اشاره کرد که تنها عامل قیمت گذاری دستگاه بافت فرش نبوده و با بررسی تمام عوامل ذکر شده در بالا و بسیاری از عوامل دیگر قیمت نهایی یک محصول تعیین می شود .
با توجه به مطالب بالا می توان بیان نمود که اگر به دنبال فرش ارزان قیمت هستید فرش 700 شانه 8 رنگ کاشان می تواند یکی از گزینه های مناسب برای انتخاب شما باشد .
خرید فرش 700 شانه 8 رنگ با قیمت مناسب
شرکت فرش دیوان برای رفاه حال و جلب رضایت خریداران و مشتریان در سدد تولید فرش های ماشینی با جدید ترین طرح و رنگ با قیمتی مناسب بوده تا تمامی اقشار جامعه با هر توان مالی بتوانند به خرید این دسته از فرش های ماشینی بپردازند . یکی از تولیدات این شرکت که نسبت به سایر فرش های ماشینی از قیمتی مناسب تر و ارزان تر برخوردار است می توان فرش 700 شانه 8 رنگ بیان نمود . خرید فرش 700 شانه 8 رنگ کاشان با قیمت مناسب در شرکت فرش دیوان به دو صورت خرید اینترنتی فرش و خرید حضوری برای خریدارن فراهم شده تا به راحتی بتواند به هر سبک و شیوه که می خواهند به خرید فرش بپردازند .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
زیباترین فرش ماشینی کدام است
خرید اینترنتی فرش ماشینی بهترین نوع خرید
فروش انواع فرش های بچگانه
ویژگی فرش های کاشان
خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان از کارخانه بزرگ فرش کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi