لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش های 700 شانه زیبای کاشان

nice-carpet-700-reeds-kashan.jpg

به دلیل تقاضای بسیار از فرش های 700 شانه زیبای کاشان ، شرکت دیوان این محصولات بی نظیر را به صورت فرش 700 شانه آکریلیک و فرش 700 شانه ابریشم گونه تولید کرده است . ظرافت و زیبایی محصولات 700 شانه ابریشم گونه بسان محصولات 1200 شانه و 1000 شانه است و به دلیل به کار رفتن الیاف ابریشم مصنوعی در بافت آن ها ، دارای طرح ها و نگاره های بسیار ظریف و زیبا هستند که برای مکان های پذیرایی و دکوراسیون های لوکس مناسب هستند .
فرش های 700 شانه کاشان
کارخانه دیوان ، فرش های 700 شانه تراکم 2550 را که جزء پرفروش ترین محصولات کارخانه اش است را در طرح های بسیار زیبا و به روز و با طرح و نگاره های اصیل ایرانی تولید می کند . این محصولات که با دستگاه  HCP بافته می شوند به دلیل به کار رفتن الیاف مرغوب در بافت نخ خاب و تار و پود آن ها جزء فرش های باکیفیت و درجه یک محسوب می شوند . کارخانه دیوان در بافت فرش های 700 شانه ابریشم از الیاف پلی استر فیلامنت و در بافت فرش های 700 شانه آکریلیک از الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده استفاده کرده است . ارتفاع نخ خاب در این محصولات 7.5 است . شرکت دیوان توان تولید فرش های 700 شانه را در ابعاد استاندارد و غیر استاندار دارد . استفاده از 8 رنگ زیبا در بافت این محصولات ، زیبایی و هارمونی آن را با دکوراسیون بیشتر می کند .
اگر به دنبال فرش های زیبا با مدل های جدید و با کیفیت عالی هستید ، فرش های 700 شانه زیبای کاشان را به شما پیشنهاد می کنیم . شرکت دیوان طرح های بسیار زیبا و به روز و طرح های جدید فرش های ماشینی را به صورت 700 شانه با تراکم 2550 تولید کرده است . فرش های هفتصد شانه آکریلیک برای مکان های پررفت و آمد و فرش های هفتصد شانه ابریشم برای مکان های پذیرایی مناسب است .
قیمت فرش های 700 شانه نسبت به محصولات 1200 شانه و 1000 شانه مناسب تر است .
خرید فرش های 700 شانه کاشان
از آنجایی که شرکت دیوان ، فروش مستقیم و بدون واسطه را جزء سیاست کاری خود قرار داده است و با این روش توانسته است محصولات زیبا و با کیفیت خود را به قیمت درب کاخانه و به قیمت تولیدی به فروش برساند ، توانسته است نظر خریداران را به خود جلب کند و خریداران را راضی و خرسند نگه دارد . این روزها خرید ارزان قیمت فرش های باکیفیت ، بسیار اصل مهمی است و خریداران به دنبال فرش های باکیفیت با قیمت ارزان هستند . از این روز قبل از خرید ، به مشتریان هشدار داده می شود که در انتخاب کارخانه و تولید کننده دقت کنند و مکان هایی را انتخاب کنند که بهترین فرش را با بهترین قیمت ارائه می دهند . شرکت دیوان ، در فروش خود ، واسطه ها را حذف کرده است و ارتباط خود را مشتری به صورت مستقیم و بدون واسطه کرده است و خرید حضوری که به صورت حضور در کارخانه و خرید اینترنتی را قرار داده است و بدین صورت با مشتری به صورت مستقیم در تعامل است و بدین صورت فرش اصل را با قیمت درب کازخانه تحویل مشتری می دهد .
به دلیل تنوع بسیار در فرش های ماشینی شرکت دیوان ، به هموطنان توصیه می شود که به وب سایت دیوان رفته و مدل ها و طرح های مختلف را ببینند و سپس خرید خود را اعم از حضوری و یا اینترنتی انجام دهند .
فرش های 700 شانه دیوان با قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی ارائه می شود و بدین صورت مشتریان می توانند باکیفیت ترین فرش را با قیمتی ارزان خریداری کنند .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
سایت فروش اینترنتی فرش ماشینی
خرید فرش جهیزیه
فرش کاشان را از کارخانه فرش بخرید
اصطلاحات فرش ماشینی
فرش گرد و نقش آن در دکوراسیون
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi