لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش های 700 شانه زیبای کاشان

nice-carpet-700-reeds-kashan.jpg

به دلیل تقاضای بسیار از فرش های 700 شانه زیبای کاشان ، شرکت دیوان این محصولات بی نظیر را به صورت فرش 700 شانه آکریلیک و فرش 700 شانه ابریشم گونه تولید کرده است . ظرافت و زیبایی محصولات 700 شانه ابریشم گونه بسان محصولات 1200 شانه و 1000 شانه است و به دلیل به کار رفتن الیاف ابریشم مصنوعی در بافت آن ها ، دارای طرح ها و نگاره های بسیار ظریف و زیبا هستند که برای مکان های پذیرایی و دکوراسیون های لوکس مناسب هستند .
فرش های 700 شانه کاشان
کارخانه دیوان ، فرش های 700 شانه تراکم 2550 را که جزء پرفروش ترین محصولات کارخانه اش است را در طرح های بسیار زیبا و به روز و با طرح و نگاره های اصیل ایرانی تولید می کند . این محصولات که با دستگاه  HCP بافته می شوند به دلیل به کار رفتن الیاف مرغوب در بافت نخ خاب و تار و پود آن ها جزء فرش های باکیفیت و درجه یک محسوب می شوند . کارخانه دیوان در بافت فرش های 700 شانه ابریشم از الیاف پلی استر فیلامنت و در بافت فرش های 700 شانه آکریلیک از الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده استفاده کرده است . ارتفاع نخ خاب در این محصولات 7.5 است . شرکت دیوان توان تولید فرش های 700 شانه را در ابعاد استاندارد و غیر استاندار دارد . استفاده از 8 رنگ زیبا در بافت این محصولات ، زیبایی و هارمونی آن را با دکوراسیون بیشتر می کند .
اگر به دنبال فرش های زیبا با مدل های جدید و با کیفیت عالی هستید ، فرش های 700 شانه زیبای کاشان را به شما پیشنهاد می کنیم . شرکت دیوان طرح های بسیار زیبا و به روز و طرح های جدید فرش های ماشینی را به صورت 700 شانه با تراکم 2550 تولید کرده است . فرش های هفتصد شانه آکریلیک برای مکان های پررفت و آمد و فرش های هفتصد شانه ابریشم برای مکان های پذیرایی مناسب است .
قیمت فرش های 700 شانه نسبت به محصولات 1200 شانه و 1000 شانه مناسب تر است .
خرید فرش های 700 شانه کاشان
از آنجایی که شرکت دیوان ، فروش مستقیم و بدون واسطه را جزء سیاست کاری خود قرار داده است و با این روش توانسته است محصولات زیبا و با کیفیت خود را به قیمت درب کاخانه و به قیمت تولیدی به فروش برساند ، توانسته است نظر خریداران را به خود جلب کند و خریداران را راضی و خرسند نگه دارد . این روزها خرید ارزان قیمت فرش های باکیفیت ، بسیار اصل مهمی است و خریداران به دنبال فرش های باکیفیت با قیمت ارزان هستند . از این روز قبل از خرید ، به مشتریان هشدار داده می شود که در انتخاب کارخانه و تولید کننده دقت کنند و مکان هایی را انتخاب کنند که بهترین فرش را با بهترین قیمت ارائه می دهند . شرکت دیوان ، در فروش خود ، واسطه ها را حذف کرده است و ارتباط خود را مشتری به صورت مستقیم و بدون واسطه کرده است و خرید حضوری که به صورت حضور در کارخانه و خرید اینترنتی را قرار داده است و بدین صورت با مشتری به صورت مستقیم در تعامل است و بدین صورت فرش اصل را با قیمت درب کازخانه تحویل مشتری می دهد .
به دلیل تنوع بسیار در فرش های ماشینی شرکت دیوان ، به هموطنان توصیه می شود که به وب سایت دیوان رفته و مدل ها و طرح های مختلف را ببینند و سپس خرید خود را اعم از حضوری و یا اینترنتی انجام دهند .
فرش های 700 شانه دیوان با قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی ارائه می شود و بدین صورت مشتریان می توانند باکیفیت ترین فرش را با قیمتی ارزان خریداری کنند .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
خرید اینترنتی فرش گرد مطمئن دیگه سخت نیست
خرید فرش ماشینی کاشان بدون واسطه
فروش ویژه فرش های کاشان
خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان
فروش اینترنتی فرش 1200 شانه کارخانه فرش کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi