لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فروش اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

online-sale-kahan-rug.jpg

کارخانه بزرگ دیوان اولین کارخانه ای است که به تولید انواع فرش ماشینی کاشان در شانه و تراکم های مختلف و در اشکال و ابعاد می پردازد . این کارخانه توانسته است با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده و با بهترین دستگاه های HCIX2 ، بهترین فرش های کاشان را تولید کند و با قیمتی مناسب روانه بازار فرش کند . این کارخانه ، تا چندی سال پیش بر فروش حضوری متمرکز بود ولی امروزه به  دلیل تقاضای بسیار بالا و افزایش آمار صادارت فرش کاشان از این کارخانه به کشورهای دیگر ، فروش اینترنتی فرش کاشان را نیز قرار داد تا دسترسی همه هموطنان به بهترین فرش های کاشان ، امری ساده و آسان باشد .
خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان
فرش های مربع ، فرش های دایره ای شکل ، فرش های بیضی و فرش های مدرن از تولیدات خاص این کارخانه می باشد که معدود کارخانه هایی هستند که می توانند این محصولات خاص را تولید کنند . محصولاتی که طرفداران بسیاری دارند و تولید این محصولات در ایران بسیار کم می باشد .
شرکت دیوان ، فروش اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان را قرار داده است . در خرید اینترنتی فرش ، افراد از قیمت بسیار مطلوب برخوردار می شوند و می توانند بهترین و زیباترین فرش ماشینی را با کمترین قیمت خریداری کنند .
در خرید اینترنتی مشتری می داند که با صاحبان کارخانه به طور مستقیم ارتباط دارد و می داند محصولی که قرار است سفارش بدهد ، اصل است و تقلبی نیست . این روزها به دلیل وجود واسطه گران و دلالان بسیار در بازار فرش ، محصولات تقلبی با برندهای معروف زیاد شده اند و مشتریان از این امر نگران هستند . ولی وقتی مشتری از طریق فروشگاه آنلاین فرش ، با مدیران به صورت مستقیم ارتباط داشته باشد ، میداند که محصول مورد نظر اصل است و از خرید محصولات تقلبی در امان است .
در خرید اینترنتی فرش ، مشتری می تواند در هر زمانی از شبانه روز که می خواهد به فروشگاه آنلاین وارد شود ، هزاران طرح را ببیند ، قیمت ها را مقایسه کند و سپس تصمیم به خرید کند . دیدن هزاران مدل در کوتاه ترین زمان ، به معنای صرفه جویی در وقت است .
به خریداران آنلاین هشدار داده می شود که قبل از خرید اینترنتی ، موارد زیر را رعایت کنند :
1 . از فروشگاهی خرید کنید که دارای نماد ضمانت پرداخت و نماد اعتماد الکترونیک باشد .
2 . از فروشگاهی خرید کنید که تولید کننده باشد نه عرضه کننده . در حقیقت فروشگاه های آنلاینی که عرضه کننده هستند در واقع همان واسطه گرانی هستند که با واسطه ، فروش فرش ماشینی را انجام می دهند .
3 . از فروشگاه هایی که فرش های ته انباری را با تخفیف بسیار به فروش می رسانند ، خرید نکنید . چه بسا این فروشگاه ها به دلیل نداشتن خریدار و مشتری ، می خواهند محصولات قدیمی را با کیفیت پایین به فروش برسانند .
4 . قبل از خرید اینترنتی فرش ، در مورد ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی فرش ، از مدیر فروش سوال کنید . محصولاتی که بدون ضمانت نامه به فروش می رسند را خریداری نکنید . ضمانت نامه و گارانتی به معنای بالا بودن کیفیت محصولات است .
5 . از فروشگاه هایی خرید کنید که ارسال فرش را رایگان قرار داده اند . هزینه ارسال برای مشتری بسیار زیاد است .
شرکت دیوان ، در فروش اینترنتی ، تمامی موارد بالا را رعایت کرده است و تمامی محصولات خود را با ضمانت نامه و بیمه نامه همراه با ارسال رایگان قرار داده است .
برای سفارش انواع فرش ماشینی کاشان با بهترین کیفیت و زیباترین طرح ها و نگاره ها با شماره تلفن زیر تماس بگیرید :
09133647713

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش ماشینی کاشان
انواع فرش ماشینی 700 شانه
چطور فرش ماشینی را مستقیم از کارخانه خریداری کنیم
خرید بی واسطه فرش کاشان با قیمت مناسب
جایگاه فرش ماشینی در صادرات
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi