لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

بهترین مکان برای خرید فرش های ماشینی

best-place-buy-rug.jpg

تولید و استفاده از فرش های ماشینی در وهله اول برای خریداران و در وهله دوم برای تولید کننده به جهت مزیت های اقتصادی مقرون به صرفه است . خرید و استفاده از فرش های ماشینی به خوبی توانسته است به عنوان بهترین جایگزین برای فرش های دستبافت در بین همگان جای بگیرد . در این میان علاوه بر تولید کنندگان و خریداران ، افراد و بنگاه های زیادی در غالب خدمات تأسیس شده  کار آن ها عرضه فرش های درجه یک و نابی ست که در کارخانه های فرش کاشان خصوصا کارخانه فرش دیوان تولید می شود . در کل می توان ادعا کرد که تولید و عرضه فرش های ماشینی در حد زیادی به اقتصاد ، اشتغال ، فعالیت بنگاه های تولیدی و .... کمک کرده است . اما توجه نمایید که تمام فعالین و حاضرین بازار های فرش های ماشینی الزاما در جهت مثبت فعالیت نکرده و با گسترده تر شدن بازارها و افزایش تعداد فروشندگان و تولید کنندگان ، رفته رفته بر تعداد محصولات تقلبی عرضه شده و فروشندگان و فروشگاه های غیر تخصصی که صرفا جهت کسب سود بیشتر مشغول فعالیت هستند افزوده می شود . اما بازار این محصولات به حدی رقابتی است که اندکی آگاهی در بین خریداران به خوبی می تواند مانع فعالیت فروشندگان غیرمتخصص و حذف فرش های ماشینی تقلبی شود . کافی است خریداران هنگام انتخاب محصول علاوه بر در نظر گرفتن ویژگی های فرش ماشینی اصل و مرغوب ، به فروشگاه ها و تولید کنندگان نامی و مشهور مراجعه کرده و برای خرید بهترین مکان را پیدا کنند .
خرید بهترین محصول از بهترین مکان قابل انجام خواهد بود و به دلیل اهمیت این موضوع متن نوشتار حاضر به انتخاب و پیدا کردن بهترین مکان برای خرید فرش های ماشینی اختصاص یافته است . بهترین مکان برای خرید فرش های ماشینی مزیت های زیادی برای خریداران به همراه دارد که یکی از آن ها داشتن فرش ماشینی اصل و ناب از برند های معتبر دنیاست . ایرانیان با داشتن امتیاز ایرانی بودن و دسترسی به محصولات تولید شده در کارخانه فرش کاشان به عنوان بهترین تولیدات فرش در سراسر دنیا ، خواهند توانست بهترین فرش های ماشینی را از بهترین مکان خریداری کرده و لذت و رضایت خرید بیشتری نسبت به سایر خریداران داشته باشند . ناگفته نماند که فرش های ماشینی ناب و درجه یک تولید شده در کارخانه جات کاشان در سراسر جهان عرضه شده و امکان خرید توسط مشتریان خارجی وجود دارد اما راحتی خرید برای مشتریان داخلی بیشتر خواهد بود .
در ادامه مقاله مفصلا توضیح داده شده است که چطور می توانیم فرش های ماشینی با کیفیت ، اصل ، زیبا و ارزان قیمت را از بهترین مکان خریداری نمود .
روش خرید فرش های ماشینی
 برای خرید یک تخته فرش ماشینی خوب باید آلمان های مختلفی را در نظر گرفت . خرید از برند مناسب ، قیمت ارزان ، کیفیت بالا ، زیبایی چشم نواز ، درجه یک بودن فروشگاه ، انتخاب روش مناسب و .... مواردی هستند که بی شک در بالا بردن رضایت خرید تأثیر دارند . پرداختن به هر آلمان نیازمند مقاله ای جداگانه و تخصصی خواهد بود . در این قسمت قصد داریم با توضیحی در رابطه با انواع روش های خرید ، بهترین روش خرید و روش های دستیابی به آن را معرفی نماییم .
از گذشته تا کنون تمامی ابعاد بازار های فرش ماشینی دچار تحولات اساسی شده است ، تحولاتی که ریشه در رفع نیاز خریداران و سوق پیدا کردن به سمت زندگی بهتر شده است . تنها روش موجود برای خریداران فرش های ماشینی در سال های 1350 که شروع فعالیت کارخانه های فرش های ماشینی بوده است ، مراجعه به بازار های فیزیکی و خرید از فروشگاه هایی بود که محصولات را با واسطه از تولید کنندگان خریداری نموده و عرضه می کردند . تاچندین سال این روش مناسب و مورد استفاده بود اما رفته رفته با ورود تعداد زیادی از تولید کنندگان به این عرصه و بالا گرفتن رقابت ، یکی از ابعاد مهم برای تولید کننده آن بود که بتواند فرش تولید شده در کارخانه خود را به قیمت ارزان عرضه نماید و جذب مشتری به واسطه قیمت مطلوب به یکی از آیتم های رقابتی در بین تولید کنندگان قدر و نامی مبدل شد . از این رو تلاش برای تغییر روش آغاز شد . اولین اقدام در این راستا حذف واسطه های فروش و دلالانی بود که نقشی جز انتقال فرش از کارخانه به فروشگاه نداشته اما در عین حال دست در افزایش قیمت ها می بردند . در این راستا تولیدکنندگان محصولات را به روش هایی عرضه کردند که روش های خرید و فروش مستتقیم نام گرفت . با آنکه خرید حضوری از کارخانه اولین روش خرید مستقیم فرش های ماشینی بود اما تنها روش نماند . مدتی گذشت و خریداران و تولیدکنندگان برای رفع دردسر های طی کردن مسافت از خانه تا کارخانه هایی که عمدتا در شهرک های صنعتی کاشان تأسیس شده بودند ، به فکر روش هایی دیگر افتادند . روش هایی که یکی پس از دیگری روی کار آمده و به مرور زمان بهتر و جذاب تر شدند .
در حال حاضر برای خرید یک تخته فرش ماشینی می توان از روش های زیر به عنوان روش های مستقیم خرید استفاده کرد :
1- مراجعه حضوری به کارخانه فرش دیوان به عنوان بهترین برند تولید فرش ماشینی .
2- خرید از نمایشگاه هایی که در طول سال در شهرهای بزرگ کشور بر پا می شود .
3- خرید از مراکز پخش اصلی فرش دیوان زیر نظر تولید کننده .
4- خرید از فروشگاه های اینترنتی دیوان که جدید ترین روش خرید مستقیم فرش ماشینی محسوب می شود .
در هرکدام از روش های بالا سمت فروش مبادله تولید کننده ای است که عهده دار تولید فرش بوده است و سمت خریدار مشتریانی هستند که فرش را برای مصرف خریداری می کنند البته کم نیستند تعداد واسطه های فروش و یا خریدارانی که فرش را برای عرضه در فروشگاه های خود خریداری می کنند . در کل بهترین روش خرید فرش های ماشینی ، روش آنلاین است چراکه در این روش بیشترین مزیت ها از سمت تولید کنندگان به سمت خریداران سرریز می شود .
بهترین مکان برای خرید فرش های ماشینی
بر اساس روش های خرید می توان انواع فروشگاه ها و مکان هایی را که برای خرید فرش های ماشینی دیوان وجود دارد پیدا کرد . از این رو فروشگاه های فیزیکی بازار های سنتی ، کارخانه فرش دیوان ، نمایشگاه هایی که محصولات دیوان را عرضه کرده ، مراکز پخش گروه تولیدی دیوان و فروشگاه های اینترنتی از مهم ترین مکان هایی هستند که فرش را مستقیما عرضه می کنند .
برخی از مزیت های خرید مستقیم که در خرید های غیر مستقیم و سنتی قابل دسترسی نیست و در بین تمامی روش های خرید مستقیم مشترک است ، شامل :
1- خرید فرش اصل و با کیفیت از برند مد نظر
2- خرید فرش به قیمت عمده فروشی یا به قیمت کارخانه و بدون تصرف واسطه ها و دلالان در تعیین قیمت
3- به همراه داشتن گارانتی و ضمانت نامه معتبر بر اساس استاندارد های جهانی
4- انتخاب از بین انواع مختلفی از طرح ها و نقشه ها از قدیمی ترین طرح تا جدید ترین طرح تولید شده توسط کارخانه
5- ارتباط مستقیم با تولید کننده و امکان انتقال نظرات ، پیشنهادات و ثبت سفارشات
در بین مکانهای عرضه مستقیم فرش ماشینی ، فروشگاه اینترنتی بهترین مکان برای خرید فرش ماشینی است . بر اساس ایرادات وارد شده و مزیت های برشمرده به شرح زیر بهتر بودن فروشگاه های اینترنتی مشخص خواهد شد :
1- خرید حضوری فرش از کارخانه :
با وجود تمام مزیت های برشمرده در بالا به عنوان ویژگی و مزیت مشترک بین خریداران روش های مستقیم ، گاها بعد مسافت و دشواری رفتن تا کارخانه خصوصا برای ان دسته از مشتریانی که خارج از شهر کاشان زندگی می کنند به حدی ست که ترجیح به خرید غیر حضوری و سنتی خواهند داشت . شاید بهتر باشد چنین بگوییم که خرید حضوری از کارخانه فرش دیوان برای خریداران حاضر در شهر کاشان بهترین گزینه است .
2- خرید از نمایشگاه :
نمایشگاه ها محلی هستند برای معرفی برند ها و محصولات . عرضه فرش در نمایشگاه ها به پایین ترین قیمت ممکن و حتی کم تر از قیمت عمده فروشی دلیلی ست بر  ترغیب خرید مشتریان . اما ایراد وارد شده بر خرید از نمایشگاه ان است که دسترسی به نمایشگاه از بعد زمان و مکان دشوار است چراکه نمایشگاه تنها در ایام خاصی از سال و در شهرهای بزرگ برپا می شوند .
3- خرید از مراکز پخش :
مراکز پخش دقیقا مانند فروشگاه های فیزیکی هستند با این تفاوت که فرش ها را در تنوع بسیار بالا و در قیمت ارزان عرضه می کنند . مانند دو روش قبل محدودیت بعد زمانی و مکانی ایراد وارد شده بر این روش است .
4- خرید از فروشگاه اینترنتی فرش :
بهترین مکان برای خرید فروشگاه اینترنتی است چراکه هیچ زمان و مکان مشخصی برای ورود نداشته و خریداران با دسترسی راحت می توانند در هر زمان و مکانی وارد فروشگاه دیوان شوند .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
خرید اینترنتی انواع فرش کاشان
شانه فرش
فروش فرش فانتزی جدید
فرش کاشان را به قیمت درب کارخانه بخرید
خرید ارزان فرش های ۷۰۰ شانه
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi