لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

سفارش فرش های بزرگ پارچه

price-large-carpet.jpg

امروزه فرش های بزرگ پارچه در سایز ها و ابعادهای متفاوت بسیار مورد توجه قرار گرفته است و هر فرد می توان متناسب با نیاز خود فرش های بزرگ پارچه ای را به تولید کننده های آن سفارش دهد .
زمان زیادی است که از فرش های بزرگ برای پوشاندن محیط های مختلف استفاده می شود . شرکت های زیادی وجود دارند که در زمینه تولید فرش فعالیت می کنند و انواع فرش با رنگ ، طرح ، کیفیت و شکل متفاوتی تولید می کنند اما اندازه آن ها دارای محدودیت است و برای بافت فرش باید اندازه های استانداردی را در نظر بگیرند .
همانگونه که بیان کردیم فرش ها دارای ابعاد استانداردی می باشند .. می توان گفت عموما اندازه های استاندارد فرش ها 3 متر ، 6 متر ، 9 متر ، 12 متر و 24 متر است  ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنعت ، تولید فرش های بزرگ پارچه با دستگاه های پیشرفته ، توسطه پیشرفته ترین کارخانه ها انجام می شود .
کارخانه دیوان یکی از بزرگترین کارخانه هایی است که فرش های با ابعاد بزرگ را تولید می کند .
کاربرد فرش های بزرگ پارچه ای
در بعضی از مکان ها برای زیبایی در دکوراسیون و یا به اجبار لازم است که کل آن فضا با فرش پوشیده شود . این کار بیشتر در فضا های مانند ادارای ، تاریخی ، مسکونی ، مذهبی و غیره اتفاق می افتد . اگر این فضا ها دارای مساحت زیادی نباشند مفروش کردن کامل آن ها دشواری نخواهد بود  .
استفاده از تعداد زیادی از فرش برای مفروش کردن مکان های که دارای ابعاد بزرگی می باشد کار درستی نیست زیرا جلوه و زیبایی مناسبی را به وجود نمی آورد . ممکن است در بسیاری از مکان ها بزرگ مانند مساجد و یا حسینیه ها دیده باشید که از تعداد زیادی از فرش و یا کنار استفاده کرده اند این کار باعث می شود که فضا نامنظم و غیر اصولی به نظر برسد .
امروزه هنرمندان و صنعتگران تلاش کرده اند تا فرش های ماشینی با ابعاد دلخواه را تولید کنند تا این مشکل را حل نمایند .
فرش های بزرگ پارچه به صورت بیضی ، گرد و مبرع نیز توسط شرکت دیوان تولید می شوند و می توان مکان های بزرگ را به بهترین شکل با این نوع فرش ها مفروش کرد . قیمت فرش های سفارشی بزرگ پارچه ، نسبت به فرش هایی که دارای ابعاد استاندار می باشند متفاوت است و می توان گفت که قیمت آن ها به فاکتور های گوناگونی بستگی دارد که در ادامه بیان می کنیم .
چگونگی تولید فرش های بزرگ پارچه ای
فرش های بزرگ پارچه دارای مزایای بسیار زیادی می باشد به همین دلیل در کشور های مختلف دارای طرافدارن زیادی است  . این امر باعث شده است که تعدادی از تولید کنندگان فرش ماشینی در زمینه تولید لین محصولات فعایت کنند . البته تولید این نوع از فرش های ماشینی به مهارت و هنر خاصی نیاز دارد و تنها صنعتگران و هنرمندان باتجربه  در این کار موفق هستند .
فرش های بزرگ پارچه ، گونه ای از فرش های سفارشی هستند . به این معنی که متقاضی با توجه به نیاز و شرایط خود اعم از رنگ ، تراکم ، شانه ، ابعاد ، سایز و غیره را در اختیار تولید کننده قرار می دهد و تولید کننده مطابق با آن فرش سفارشی را تولید می کند .
مهم ترین و اولین اصل تولید فرش های بزرگ پارچه ابعاد آن می باشد . ابعاد محیطی که می خواهید برای آن فرش تهیه کنید باید به صورت دقیق و توسط یک متخصص اندازه گیری شود . محلی که قرار است برای آن فرش بزرگ پارچه سفارش دهید ممکن است دارای شکل هندسی خاص ، زاویه  ، گوشه ، ستون و یا غیر باشد و باید این موارد را در طرحی و اندازه گیری رعایت کرد .
در تولید فرش های پارچه ای بزرگ تعیین رنگ و شکل کلی آن می باشد که باید توسط فرد سفارش دهنده تعیین شود و سپس توسط طراح ، طراحی شود . طراحی فرش های بزرگ پارچه ، نیازمند ظرافت و سیلقه خاصی می باشد تا ابعاد ، محل قرار گیری ترنج ، رنگ فرش و غیره به زیبایی و متناسب خلق شود . ویژگی های دیگر فرش های بزرگ پارچه ، مانند تراکم و شانه به سفارش مشتری تعیین می شود .
مشخصات فرش های سفارشی بزرگ پارچه
به صورت کلی فرش های ماشینی مشخصات فنی متفاوتی دارند که در ادامه به صورت مختصر بیان می کنیم . فرش های ماشینی دارای دو نوع تراکم هستند . تراکم عرضی (شانه ) و تراکم طولی (تراکم) . شانه به تعداد گره های که در یک متر از عرض فرش قرار می گیرد گفته می شود و تراکم به تعداد گره هایی که در یک متر از طول فرش قرار می گیرد گفته می شود . فرش های بزرگ پارچه ، دارای 1000 شانه با تراکم 3000 و 1200 شانه با تراکم 3600 بافته می شوند . فرش های بزرگ پارچه 1000 شانه دارای 8 و 10 رنگ می باشند و فرش های بزرگ پارچه ای 1200 شانه دارای 8 می باشند . تراکم و شانه در فرش های ماشینی معیار برای جلوه و زیبایی محصولات محسوب می شود .
قیمت فرش های سفارش بزرگ پارچه
همانگونه که بیان کردیم فرش های بزرگ پارچه ، دارای قیمت های مشخص و ثابتی نمی باشند و قیمت آن ها به عوامل مختفلی وابسته است که عبارتند از ابعاد ، طرح ، تعداد تراکم ، تعداد شانه ، تعداد رنگ و غیره . شما می توانید برای سفارش فرش بزرگ  به فروشگاه آنلاین دیوان مراجعه و در آن جا محصول مورد نظر خود را سفارش دهید . شرکت دیوان ، فروش مستقیم فرش های بزرگ پارچه را انجام می دهد و بدین صورت این محصولات را با قیمتی ارزانتر از بازار فرش ارائه می دهد .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فروش فرش ماشینی 1200 شانه
همه چیز در مورد فرش 1200 شانه
نظر سنجی بهترین فرش ماشینی
خرید بی واسطه فرش کاشان با قیمت مناسب
فرش ماشینی ایرانی
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi