لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش ماشینی آکریلیک بدون پرز

types-of-acrylic-carpet.jpg

پرز دهی فرش های ماشینی یک مسئله طبیعی می باشد اما در برخی از مواقع ممکن است شدت پرزدهی در فرش بسیار آزار دهنده باشد .
هنگامی که فرش ها تولید می شوند اگر در مرحله آماده سازی الیاف به مقدار کافی از روغن و آب استفاده نشود و یا دستگاه ریسندگی فرش به صورت اصولی تنطیم نشده باشد و یا از آهار استفاده نشود و ثبت حرارت بر روی فرش ماشینی انجام نشود پرزدهی در چنین فرشی به مراتب از پرزدهی در فرش های عادی بیشتر خواهد بود . و اگر مواردی که بیان کردیم در هنگام تولید یک فرش ماشینی رعایت شود با کاهش پرز دهی مواجه می شویم .
همه ی فرش های ماشینی با هر اندازه ای دارای نخ خاب می باشند . برای این که نخ خاب بکار رفته در آن ها دارای استحکام کافی باشند باید به قسمت آهار فرستاده شود . در بعضی از فرش ها که دارای نخ خاب بلندی می باشند و یا برای مهار کردن از آهار استفاده نمی کنند فرش ها دچار پرزدهی خواهند شد .
مشخصات فرش ماشینی اکریلیک بدون پرز
طراحی و تولی فرش های ماشینی با الهام گرفتن از فرش دستبافت بوده است . الیاف مصنوعی اکریلیک بسیار به الیاف های طبیعی مانند پشم شبه می باشد و همچنین از کیفت بالا و قیمت مناسب تری برخوردار است . الیاف های اکریلیک از نظر ظاهری به الیاف پشم بسیار نزدیک است . به همین خاطر فرش های آکریلیک نسبت به سایر فرش های ماشینی دارای بهترین درجه کیفی هستند .  امروزه به دلیل این که در بازار فرش ماشینی رقابت بالایی وجود دارد فرش ماشینی برای انواع سلیقه ها تولید می شود . فرش های آکریلیک نسبت به دیگر فرش ها بدون پرز و ضد حساسیت هستند .
فرش های اکریلیک نسبت به دیگر الیاف های بکار رفته در فرش های ماشینی روشن تر ، نرم تر و لطیف تر می باشد .
با دست کشیدن بر روی فرش های اکریلیک دست به راحتی بر روی آن ها سر می خورد و هیچگونه چسبندگی زیر دستتان احساس نمی کنید . 
فرش های اکریلیک اصلا دارای بوی پلاستیک و یا نفت نمی دهند .
این محصولات در برابر پا خوردگی بسیار مقاوم هستند و همچنین از برگشت پذیری بالایی برخوردار هستند .
فرش های اکریلیک در برابر حرارت بالا از خود استقامت نشان می دهند به طوری که اگر اتو و یا یک قابلمه داغ را به مدت 5 دقیقه بر روی آن ها قرار دهید دچار تغییر رنگ و یا سوختی نمی شوند .
رنگ های الیاف اریلیک شفاف و زنده می باشد .
فرش های اکریلیک هیت ست شده به دلیل این که هیت ست شده هستند بدون پرزدهی می باشند . این نوع از فرش های ماشینی ضد حساسیت و آلرژی می باشند . 
فرش های اکریلیک نسبت به دیگر فرش های ماشینی دارای طول عمر و دوام بالاتری هستند . و به مرور زمان و استفاده زیادی دچار آبرفتگی نمی شوند . فرش های اکریلیک در برابر نور و شستشو نیز مقاوم هستند و با شستشو دچار هیچ گونه تغییر نمی شوند . از نظر زیبایی نیز نسبت محصولات پروپیلن و یا bcf زیبا تر می باشند .
 در نتیجه برای جلوگیری از حساسیت و آلرژی بهتر است که از فرش های اکریلیک استفاده نمایید زیرا همانگونه که بیان کردیم فر ش هایی که دارای پرز دهی باشند موجب ایجاد حساسیت تنفسی و پوستی می شوند اما فرش های اکریلیک با استفاده از فرآیند هیت ست توانسته اند این مشکل را حل کنند .
شما می توانید برای خرید فرش های اکریلیک بدون پرز به فروشگاه آنلاین دیوان مراجعه نمایید و در آن جا از تمامی طرح و رنگ فرش های اکریلیک دیدن نمایید و فرش بدون پرز مورد نظر خود را با بالا ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به صورت رایگان درب منزلتان ارسال شود .
انواع فرش های آکریلیک
شزکت دیوان انواع فرش های بدون پرز و ضد حساسیت را به صورت فرش های 1200 شانه ، فرش های 1000 شانه و فرش های 700 شانه ارائه می دهد . این محصولات در اشکال مختلف مربعی شکل ، مستطیلی ، دایره و بیضی تولید می شود .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
مدل فرش 700 شانه ماشینی ابریشمی
تولید فرش ابعاد بزرگ و صادرات آن به دیگر کشورها
چگونگی چیدمان فرش و لوازم در منزل
خرید بی واسطه فرش کاشان با قیمت مناسب
خرید فرش مدرن بدون پرداخت هزینه کامل
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi