لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش ماشینی 1200 شانه ممتاز

با رشد روزافزون تقاضا برای خرید فرش های ماشینی ، رفته رفته بر تولید کنندگان اضافه می شود و از طرفی به علت رقابت شدید بین تولید کنندگان ، همه ساله تعدادی از تولید کنندگان که توان ماندن در بازار و رقابت با برند های سرسخت را ندارند از بازار خارج می شوند . تولید کنندگان فرش های دستبافت قادر به پاسخگویی نیاز متقاضیان فرش و قالی نیستند در حالی که تولید کنندگان فرش های ماشینی توانسته اند نبض بازار را در دست گرفته و محصولات خود را به سراسر جهان عرضه کنند . فرش هایی که از بعد تنو ع کم نداشته اند و تولید کنندگان قدری که همواره در صدد تولید بهترین ها و نوین ترین محصولات هستند .
اگر به فرش های دستبافت ، قالی بگوییم ، فرش ماشینی را می توان نوع ماشینی یا مصنوعی قالی دانست . فرش های ماشینی توسط ماشین‌آلات صنعتی تولید می شوند و به میزانی که ماشین آلات متنوع باشند فرش های ماشینی نیز دارای تنوع خواهند بود . برای مثال یکی از بارز ترین و جذاب ترین نمونه های تنوع در فرش های ماشینی دیدن شانه و تراکم های موجود است . فرش های ماشینی بافته شده در شانه 350 اولین بافته هایی بودند که به دلایل مختلف دیگر تولید نمی شوند اما محصولات 700 شانه در انواع مختلف ، 1000 شانه ،  1200 شانه و 1500 شانه از برند دیوان در حال حاضر بهترین فرش های ماشینی را شکل داده اند .
از میان این محصولات ، فرش های 1200 شانه بیشترین تقاضا را دارند . فرش هایی که بسیار زیبا ، ظریف و خوش وجهه هستند و در عین حال دارای قابلیت زیبا سازی و تزیین دکوراسیون هم می باشند . فرش های 1200 شانه ، پر فروش ترین فرش های ماشینی در شانه و تراکم بالا می باشند که در ادامه علت این تقاضای بالا و جذابیت محصول در بین خریداران رار توضیح خواهیم داد .
محبوبیت فرش های ماشینی 1200 شانه
فرش های 1200 شانه به دلیل شانه و تراکم بالا بسیار ظریف و ریز بافت است به گونه ای که بیننده در یک نگاه ، آن را بسان قالی دستباف می بیند . با وجود ارزش هنری و معنوی والای فرش های دستبافت شاهد آن هستیم که فرش‌های ماشینی نسبت به فرش های دستبافت پر مخاطب تر هستند . اگر بخواهیم به ریز این موضوع را بررسی کنیم ، موارد زیادی را می توان برای اختلاف تقاضا و پا گرفتن خرید و فروش فرش های ماشینی مطرح کرد اما در یک دید کلی می توان گفت ، فرش های ماشینی 1200 شانه تقاضا می شوند چراکه :
1- بسیار ارزان‌ قیمت تر از نوع دستبافت می باشند .
2- دارای طرح‌ ها و نقشه ‌هایی زیبا هستند .
3- ظرافت بافت فرش های 1200 شانه به حدی است که در ظاهر با فرش های دستبافت تفاوتی نداشته و اصطلاحا فرش های 1200 شانه برند دیوان را فرش های شبه دستبافت می نامند . لوکس نام دیگری است که به فرش های 1200 شانه ممتاز فرش دیوان داده شده است و دلیلی جز بیان زیبایی بی نهایت فرش های مذکور ندارد .
4- در طراحی و تولید فرش های 1200 شانه ممتاز دیوان از آلمان ها و نماد های اصیل ایرانی ، آریایی استفاده شده است .
5-کیفیت عالی و ماندگاری طولانی دیگر موردی است که خریداران را به سمت خرید فرش های 1200 شانه سوق می دهد .


فرش ماشینی 1200 شانه ممتاز کاشان
از تولید اولین فرش های ماشینی که به سال 1350 مربوط می شود ، حدود 5 دهه می گذرد . در طول این سال ها فرش های مختلفی از 350 شانه گرفته تا 1500 شانه ، تولید و عرضه شده اند . تاریخچه پیدایش فرش ماشینی نشان می دهد که فرش های 1200 شانه پس از فرش های 1000 شانه تولید شدند اما با وجود اختلاف اندک در تعداد گره های طولی و عرضی چنان جذابیتی داشتند که به پر فروش ترین فرش های لوکس بدل گشتند . خرید فرش های 1200 شانه ممتاز که کاملا شبیه فرش های دستبافت هستند ، برای پذیرایی خانه ها و قسمت لوکس ادارات و ... مناسب هستند . زیبایی فرش های 1200 شانه ممتاز به حدی است که در تابلو فرش ها از این بافت استفاده می شود .
می توان فرش های 1200 شانه موجود در فروشگاه دیوان را به عنوان یکی از ممتاز ترین فرش های 1200 شانه بازار مورد بررسی قرار داد . کارخانه تولید فرش دیوان به تولید فرش های صادراتی و درجه یک شهرت دارد . از این رو فرش های فروشگاه دیوان را به عنوان فرش ممتاز در نظر گرفته ایم . از مهم ترین مزیت هایی که فرش 1200 شانه را ممتاز و باب خرید نموده است می توان به موارد اشاره شده در زیر توجه نمود :
1- عمر و جنس فرش ماشینی 1200 شانه ممتاز
عمر فرش‌های ماشینی فاکتوری است که به میزان زیادی به نحوه استفاده و اصول صحیح نگهداری بستگی دارد . فرش های ماشینی برند دیوان از بهترین الیاف تولید شده اند از این رو اگر بر اساس اصول صحیح نگهداری شوند می توانند تا ده ها سال در خانه شما خوش بدرخشند . عمر فرش در وهله اول به کیفیت نخ خاب و شرایط نگهداری بستگی دارد اما این دو تنها عامل نبوده و عوامل و فاکتور های زیادی در تعیین عمر حضور دارند .
فرش های 1200 شانه برند دیوان از نخ خاب اکرولیکی بافته شده اند که فرایند هیت ست را پشت سر گذاشته و در دوام و ماندگاری بالا ترین هستند . فرش های 1200 شانه کم کیفیت و درجه دو و سه از الیاف پلی استر ، پلی پروپلین و یا ترکیبی از نخ خاب پلی استر و پلی پروپلین تولید می شوند .
2- طرح و نگاره فرش های ماشینی 1200 شانه ممتاز
برند دیوان از بهترین تولید کنندگان بازار فرش و قالی در سراسر جهان است . بی شک برای بهتر شدن و بهتر ماندن علاوه بر کیفیت باید به ظاهر محصول هم اهمیت داد خصوصا در حال حاضر که مد و فشن بسیار بیشتر از قبل در حال خود نمایی است . یکی از دلایل مطرح شدن فرش های ترک همین اهمیتی ست که تولید کنندگان محصولات ترک به ظاهر فرش می دهند .
به جرئت می توان گفت که فرش های 1200 شانه دیوان از زیبا ترین بافته ها در صنعت نساجی است . فرش های 1200 شانه به علت ظرافت بافت بالا ، توان ارائه بهترین طرح ها و زیبا ترین نگاره ها را دارند . طراحان گروه تولیدی دیوان از این زمینه استفاده کرده و فرش 1200 شانه ممتاز را برای ظریف ترین ، دقیق ترین و پرپیچ و خم ترین طرح ها انتخاب کرده اند .
فرش 1200 شانه ممتاز ، فرشی است که طرحی زیبا ، نوین ، مد روز ، متنوع و هماهنگ با تعداد گره های عرضی داشته باشد . با وجود آنکه اکثر تولید کنندگان از طرح های پر پیچ و خم و نگاره های اصیل ایرانی در بافت استفاده می کنند ، اما اکثر طرح ها کپی بوده و امتیاز ویژه فرش های 1200 شانه ممتاز دیوان نوین بودن و عدم تکرار در طرح ها است . تنوع فرش های 1200 شانه در فروشگاه دیوان به طرح و نگاره محدود نمی شود ، بلکه این برند در ابعاد هم بسیار متنوع عمل کرده و انواع ابعاد استاندارد و غیر استاندارد فرش های 1200 شانه ممتاز را در سبد فروش خود عرضه داشته است .
انواع فرش های 1200 شانه دایره ای ، بیضی و مربع نیز در فروشگاه فرش دیوان قابل خرید است .

فروشگاه دیوان ، یکی از معدود فروشگاه هایی است که عنوان بهترین را به خود گرفته است . در فروشگاه اینترنتی دیوان که مستقیما زیر نظر تولید کننده اداره می شود ، در کنار کیفیت بالا و زیبایی ، خدمات مختلفی برای جلب و جذب مشتریان ارائه می شود . خرید فرش 1200 شانه ممتاز دیوان از فروشگاه اینترنتی زمانی که با ارسال رایگان ، ارائه اطلاعات مختلف در فروشگاه ، به همراه داشتن گارانتی معتبر و ... باشد ، جذابیت خرید را بالا خواهد برد .
تولید کننده دیوان به حدی از فرش های 1200 شانه تولید شده در کارخانه خود اطمینان دارد که تمامی محصولات خود را با گارانتی به فروش می رساند . گارانتی نشان می دهد که تمامی اسیب های احتمای وارد شده به محصول که ناشی از خطرات غیرعمد باشد ، بر عهده فروشنده یا تولید کننده بوده و چیزی جز اطمینان از تولید و حس مسئولیت پذیری بالا نمی تواند دلیل این گارانتی باشد .
وارد فروشگاه اینترنتی دیوان شوید و از بین فرش های 1200 شانه ممتاز ، به انتخاب طرح و نگاره و ابعاد مناسب با خانه خود بپردازید . بدانید که پهن شدن یک تخته فرش 1200 شانه از برند دیوان به میزان زیادی فضای خانه شما را متحول خواهد نمود .
از طرح های 1200 شانه ممتاز موارد زیر پر مخاطب تر و پر فروش تر از سایرین هستند :
1-فرش 1200 شانه طرح ریزماهی
2-فرش 1200 شانه طرح افشان اسلیمی
3-فرش 1200 شانه طرح آلیس
4-فرش 1200 شانه ماشینی طرح زنبق
5-فرش ماشینی 1200 شانه طرح آتوسا

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
صادرات فرش ایرانی به کشورهای عربی
فرش 1200 شانه ماشینی کلاسیک
خرید فرش جدید از فروشگاه فرش
خرید عمده فرش ماشینی کاشان و صادرات فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی 1200 شانه کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi