لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فروش فرش فانتزی جدید

new-carpet-fantasy-kashan.jpg

شرکت دیوان با تغییر سبک زندگی افراد از سنتی به کلاسیک و از آن به مدرنیته به تولید فرش در هر برهه از زمان بر اساس تغییر سبک زندگی افراد پرداخته است . این بار برای پاسخ گویی به نیاز افراد به تولید انواع فرش های طرح مدرن شامل : فرش مدرن ، فرش کهنه نما یا پتینه ، فرش آبرنگی ، فرش پوست پرداخته تا بتوانند به رضایت خریداران و مشتریان این دسته از فرش ها دست یابند . ما در این مقاله قصد داریم شما را با انواع این فرش های مدرنیته که هر کدام از ویژگی های خاصی برخوردارند آشنا نماییم .
فرش مدرن
این دسته از فرش ها در رنگ بندی های شاد و جذاب بافته می شوند استفاده از رنگ های روشن و شاد در این فرش ها استفاده از آن را برای مکان های فانتزی بسیار دل انگیز می کند . استفاده از این فرش ها برای اتاق خواب و پذیرایی های فانتزی بهترین مکان استفاده می باشد . شرکت دیوان برای بافت فرش های مدرن خود از مرغوب ترین الیاف به کاررفته در بافت فرش یعنی الیاف آکریلیک با مجهز ترین دستگاه بافت به نام HCIX2  استفاده می نماید . بافت این فرش ها با تعداد 1200 گره در یک متر مربع از عرض فرش که همان شانه فرش است با تراکم 3600 یعنی 3600 گره در یک متر مربع از طول فرش بافته می شود . تعداد رنگ هایی که برای بافت این فرش استفاده می شود برابر 8 رنگ بوده و این زیبایی فرش های مدرن را بیشتر می کند . به طور کلی می توان بیان نمود که فرش های مدرن ترکیبی از طرح فرش سنتی و طرح جدید با رنگ بندی شاد و طراحی خاص می باشد .
برای مشاهده انواع فرش های مدرن کلیک نمایید .
فرش کهنه نما و پتینه
این دسته از فرش ها در بافت به گونه ای طراحی و بافته می شوند که فرش به صورت کهنه نمایان می شود . این دسته از فرش ها نیز با تعداد 1200 گره در عرض و 3600 گره در طول بافته می شود . ابعاد به کار رفته برای بافت این فرش ها ابعاد استاندارد شامل فرش کهنه نمای 6 متری ، فرش 9 متری و 12 متری می باشد . استفاده از این فرش ها برای مکان هایی چون آشپزخانه و راهرو ها بهترین و زیباترین جلوه را به منازل شما خواهد داد . استفاده از این فرش در ادرات بیشترین مورد استفاده از این دسته از فرش ها است . رنگ هایی که در بافت این فرش ها به کار می رود نیز طیف رنگی شاد بوده و از 8 رنگ برای طراحی آن استفاده می شود . طرح های گوناگون به کار رفته در این فرش ها متنوع بوده و از زیباترین این طرح ها را می توان فرش کهنه نما طرح گلوریا دانست .
فرش پوست
یکی از فرش های مدرنیته که مطابق سلیقه ی افراد خاص پسند می باشد فرش پوست می باشد . حال شاید این سوال برای شما مطرح گردد که چرا به این دسته از فرش های مدرن را فرش پوست می گویند؟ جواب این سوال با دیدن طرح های این فرش به راحتی به دست می آید استفاده از طرح پوست حیواناتی چون پلنگ و تایگر یا همان ببر در بافت این فرش ها سبب شده تا اسم این دسته از فرش های مدرنیته یا فرش فانتزی را فرش پوست بگذارند . شرکت فرش دیوان برای تولید این محصول از سه طرح شامل فرش پوست طرح تایگر ، فرش پوست طرح پلنگی و فرش پوست طرح کاملیا استفاده می کند . استفاده از الیاف آکریلیک به کار رفته در بافت این فرش سبب شده تا این فرش به فرشی مقاوم در برابر پاخور شدن ، حرارت ، گرما و فرشی ضد حساسیت تبدیل گردد .
فرش آبرنگی
این دسته از فرش های مدرنیته که با ترکیب رنگ های مختلف به صورت رنگ های آبرنگی ترکیب و در بافت فرش استفاده می شود یکی از زیباترین محصولات در فرش های مدرنیته می باشد . شرکت فرش دیوان برای بافت این دسته از محصولات از تعداد 8 رنگ استفاده می نماید . استفاده از آکریلیک به عنوان نخ خاب و پنبه به عنوان نخ پود در این فرش سبب کیفیت بالای این دسته از فرش ها شده است . استفاده از این فرش های فانتزی در اتاق خواب ها زیبایی اتاق را برای شما دو چندان خواهد نمود .
برای مشاهده طرح های فرش آبرنگی کلیک نمایید .
فروش انواع فرش های مدرن
شرکت فرش دیوان برای متقاضیان این دسته از فرش های ماشینی امکان فروش حضوری از کارخانه و امکان فروش اینترنتی فرش های مدرنیته را فراهم آورده است . این شرکت برای خریداران این دسته از فرش های فانتزی چه به صورت حضوری چه به صورت اینترنتی شرایطی را در نظر گرفته که به  اطمینان و آسایش خریداران منجر می شود . از جمله این شرایط می توان به موارد زیر اشاره نمود :
 ضمانت بهترین قیمت فرش : دلیل این امر ارتباط مستقیم خریدار و فروشنده به دلیل حذف واسطه و دلالان فرش می باشد .
ضمانت بهترین کیفیت فرش : استفاده از بهترین الیاف به همراه مجهز ترین دستگاه بافت نشان از همین کیفیت فرش دارد .
ارسال رایگان فرش
پرداخت امن فرش و ... .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
خرید فرش مدرن
انواع فرش 1200 شانه
فرش کاشان را از کجا بخریم
فروش عمده فرش ماشینی کاشان
پرفروش ترین فرش ماشینی 700 شانه
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi