لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

بهترین فرش برای خرید کدام است

best-kashan-carpet.jpg

خرید همواره و در طول زمان طیفی بوده است که در یک سوی آن رضایت کامل خریداران و مطلوبیت بابت خرید انجام شده و در طرف دیگر عدم رضایت از خرید و پشیمانی بابت محصول انتخابی قرار دارد . برای داشتن هر محصولی اگر خواهان رضایت بیشتر از خرید هستیم باید قبل از هر چیزی نسبت به نیاز خود آگاه باشیم . عدم اطلاع از آنچه به چه چیزی نیاز داریم و چه محصولی می توانند خواسته و تقاضای ما را رفع کند ، خریداران را با سردرگمی در بازار مواجه خواهد نمود . این موضوع و موضوعاتی مشابه در خرید فرش های ماشینی نمود بیشتری خواهد داشت .
خرید فرش های ماشینی
ویژگی های خاص خود را دارد ؛ از جمله آنکه برای خریداران یک کالای با دوام و چندین و چند ساله محسوب می شود . فرش ماشینی را نمی توان به راحتی تغییر داد و بودجه سنگینی از سهم هزینه های خانوار را به خود اختصاص خواهد داد . از این رو در هنگام خرید باید نهایت دقت را به خرج داد و حتی بد نیست چندین روز زمان صرف تحقیق در مورد انواع فرش های ماشینی ، مدل ها و متد های مختلف و در نهایت انتخاب فرشی نماییم که بیش از هر چیز نیاز خانه ما به کف پوش را رفع می نماید . انتخاب بهترین فرش ماشینی پاسخی است که خریداران و حاضرین در فروشگاه به این سوال می دهند که در بازار به دنبال خرید چه محصولی هستید ؟
تعرف کلی و واحد برای بهترین فرش ماشینی کار صحیحی نخواهد بود . داشتن یک تخته فرش واحد از نظر رنگ و طرح و شانه و تراکم و ... کار مناسبی نخواهد بود چراکه در هر فضایی فرشی بهترین و بی نظیر ترین خواهد بود از همین رو باید ویژگی های فرش انتخابی خود را در وهله اول با نیاز فضا به کف پوش و در وهله دوم با دکوراسیون و سبک معماری و چیدمان خانه هماهنگ نمود . شاید یک تخته فرش 1200 شانه برای فضای لوکس خانه مناسب باشد اما به هیچ وجه چنین محصولی انتخاب مناسبی برای هال یا آشپزخانه نخواهد بود . از طرف دیگر موردی که منجر می شود ما نتوانیم فرشی واحد را به عنوان بهترین فرش ماشینی معرفی کنیم ، تغییراتی است که در طول زمان در کاربرد فرش های ماشینی ایجاد شده است . برای مثال تا چند سال پیش بهترین فرش ماشینی ویژگی هایی داشت که صرفا به کیفیت فرش مربوط بود ، اما در حال حاضر در هنگام برشمردن ویژگی های بهترین فرش ماشینی علاوه بر کیفیت ، ظاهری و زیبایی را نیز مد نظر قرار می دهند .
در مقاله حاضر در پی معرفی بهترین فرش ماشینی جهت کمک به خرید بهتر مشتریان ، ویژگی ها و مواردی عنوان و توضیح داده شده است که مربوط به بهترین فرش های ماشینی می باشد . برای نمونه یکی از فرش های ماشینی فروشگاه دیوان را مورد بررسی قرار می دهیم ، علت انتخاب این برند کیفیت بالا و صادراتی بودن محصولات است .
بهترین فرش های ماشینی در کاشان
کاشان را پایتخت فرش ماشینی جهان نامیده اند . علاوه بر آنکه این شهر زیبا و تاریخی اولین کارخانه های فرش های ماشینی را در خود جای داده است ، بهترین و زیباترین محصولات را نیز به سراسر جهان صادر می کند . داشتن عنوان پایتخت فرش های ماشینی برای شهر کاشان اتفاقی ست که در طول 4 دهه فعالیت رخ داده است . ارائه محصولاتی که سابقه نشان داده است کیفیت بالایی دارند و از نظر زیبایی و ظاهر مورد قبول مشتریان بوده اند ، موجب انتخاب فرش های ماشینی کاشان به عنوان بهترین کف پوش شده است . با وجود آنکه همواره در مورد فرش های ماشینی کاشان و کیفیت این دسته از محصولات صحبت می کنیم ، نمی توان تمامی برند های کاشان را در دسته فرش های خوب ، درجه یک و بهترین جای داد . در حال حاضر چیزی حدود 700 برند ثبت شده در شهرک های صنعتی کاشان در حال فعالیت هستند که باید به این میزان تعداد کارخانه ها و کارگاه های ثبت نشده را هم افزود . از بین این همه کارخانه و کارگاه تولیدی چندین برند به شهرت جهانی رسیده اند که یکی از بهترین آن ها برند یا کارخانه فرش ماشینی دیوان است . فرش های ماشینی دیوان با علت داشتن ویژگی های زیر محبوب ترین کف پوش در بین ایرانیان و در سراسر جهان شده اند .
ویژگی فرش های ماشینی دیوان
1- شهرت عمده فرش های ماشینی دیوان زیبایی و تنوع بالای محصولات است . وارد فروشگاه اینترنتی دیوان شوید و از محصولات دیدن نمایید . بدین جهت نام فروشگاه های اینترنتی به میان می آید که تنوع بالای محصولات در فروشگاه های فیزیکی قابل جمع شدن نخواهند بود . درحالی که فروشگاه اینترنتی به خوبی می تواند تمامی انواع فرش ها را پوشش داده و جدید ترین محصولات را به نمایش گذارد .
2- زیبایی بی نظیر فرش های ماشینی : اطمینان داشته باشید که فرش های ماشینی که به عنوان بهترین فرش از نظر زیبایی و ظاهر انتخاب می شوند توسط تیم حرفه ای طراحی ، نقشه کشی شده اند . فرش های موجود در فروشگاه دیوان توسط خبره ترین طراحان کاشانی طراحی شده و در نگاره و پیچ و خم های به حدی زیبا عمل کرده اند که نظیر ندارند .
3- کیفیت و دوام نیز عنصر مهم دیگری است که در فرش های ماشینی خوب یا بهترین فرش های ماشینی مد نظر قرار می گیرد . استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در کارخانه دیوان موجب شده است که در صورت استفاده و نگهداری صحیح از این محصولات ، فرش های دیوان بتوانند تا چند دهه در کف خانه ما خودنمایی کنند و نقش و نگاره های خود را به رخ بکشند .
4- محصولات موجود در فروشگاه دیوان تمامی استاندارد های جهانی را رعایت کرده و با عدم داشتن هیچ گونه عیب و ایرادی در تولید ، بهترین محصولات خواهند بود . عیب هایی مانند تکرار بافت ، غلط بافی ، تفاوت ارتفاع نخ خاب در سطوح مختلف فرش و ... مواردی هستند که در بهترین فرش های ماشینی دیوان رعایت شده در حالی که در برخی از فروشگاه ها و برند ها چنین بافته هایی دیده می شوند .
انتخاب بهترین فرش ماشینی از نظر زیبایی
آنچه بهترین فرش را معین می کند ، علاوه بر ویژگی های فرش به مورد استفاده ما نیز بستگی دارد . فرش های ماشینی دیوان در انواع مختلفی تولید می شوند که هر کدام از آن ها در رده خود بهترین هستند اما اگر مناسب مکان و فضا انتخاب نشوند ، نمی توان به بهترین بودن آن ها امیدوار بود . هنگام خرید فرش های ماشینی به موارد زیر دقت نمایید تا خریدی ناب و عالی داشته باشید :
1- ابعاد فرش ماشینی : محصولات دیوان در تمامی ابعاد استاندارد و غیر استاندارد تولید می شوند . با در نظر گرفتن ابعاد اتاقی که خواستار فرش شدن است ، محصولی را انتخاب کنید که اندکی کم تر از ابعاد فضا باشد . زیبایی بیشتر در آن است که فاصله ای بین لبه فرش و دیوار ایجاد شود . البته برای برخی مکان ها مانند آشپزخانه و ... گاها لزوم پوشیده شدن کامل فضا با فرش ماشینی به علت کاربرد مشخص و مبرهن است .
2- طرح و نگاره فرش : ست شدن طرح و نگاه فرش های ماشینی با مبلمان ، پرده ها ، ابعاد اتاق و نور و ... از موارد مهم در انتخاب هستند . ست شدن طرح و نگاره با مبلمان و پرده امری است مشخص که نیاز به توضیح نخواهد داشت . اما در مورد ست شدن طرح با ابعاد اتاق باید بدانیم که فرش های خلوت تر از نظر طرح و نگاره فضا را بزرگ تر از انچه هست و فرش های شلوغ فضا را گرم تر و کوچک تر نشان می دهند . همچنین انتخاب فرش های خلوت تر برای مکان های کم نور مناسب تر خواهد بود .
3- رنگ زمینه فرش : در بدو ورود به خانه یا هر فضایی آنچه توجه ما را جلب می کند ، رنگ زمینه فرش های ماشینی یا هر کف پوشی است که مساحت زیادی از کف خانه را به خود اختصاص داده است . فرش های ماشینی تیره برای مکان های پر نور ، بزرگ و خلوت مناسب است و از طرف دیگر فرش های ماشینی با رنگ زمینه روشن برای مکان هایی جذاب تر خواهد بود که از نور کافی برخوردار نبوده و قصد داریم با ایجاد خطای دید فضا را بزرگ تر از آنچه که هست نشان دهیم . در واقع رنگ زمینه تم خانه را مشخص می کند پس در انتخاب آن باید نهایت دقت و توجه را به خرج داد .
خرید بهترین فرش های ماشینی از فروشگاه اینترنتی دیوان به لحاظ ضمانت اصالت فرش ، داشتن تمامی ویژگی های یک تخته فرش خوب ، گارانتی توسط تولید کنند و ... توصیه می شود .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
سایت فروش فرش کاشان
فروش عمده فرش لایت
فرش های 700 شانه زیبای کاشان
مقایسه فرش 700 شانه واقعی با 700 شانه تبدیلی
زیباترین فرش های مدرن برای دکوراسیون های مدرن
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi