لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فروش فرش به قیمت عمده

kashan-carpet-great-price.jpg

خرید محصولاتی مانند فرش های ماشینی که از قیمت بالایی برخوردار هستند با سایر ملزومات و اثاثیه خانه کمی متفاوت است . اولین دلیل این تفاوت داشتن ویژگی هایی در فرش های ماشینی خوب و مرغوب است که در ظاهر فرش نمایان نمی شود و فرد خریدار باید در این زمینه دارای تخصص باشد تا بتواند فرش اصل را از تقلبی یا فرش درجه یک را از فرش های درجه دو و سه تشخیص دهد . بی شک هنگام خرید فرش برای منزل نمی توان به دنبال متخصص این حرفه بود چراکه اکثر خریداران مردم عادی هستند که برای رفع نیاز خانه خود به فروشگاه ها رفته و بدون هیچ نوع تخصصی به انتخاب فرش می پردازند .
مواردی چند هنگام خرید فرش های ماشینی در ذهن خریداران وجود دارد که عمدتا یکسان بوده و در یک راستا هستند . مواردی از قبیل خرید فرش درجه یک و با کیفیت ، خرید ارزان قیمت ، توجه به زیبایی فرش که به سلیقه فرد بستگی دارد اما مهم از فرش  از بین مدل ها جدید انتخاب شود ، خرید اسان و .... .
برای داشتن یک تخته فرش ارزان قیمت با کیفیت که از موارد مشترک در بین نیاز خریداران می باشد ، خرید به روش مستقیم و استفاده از فروشگاه هایی پیشنهاد می شود که قصد فروش فرش به قیمت عمده را دارند . شاید تا کنون نام فروش فرش به قیمت تولیدی را به عنوان تبلیغ در تیزر های فروشگاه ها با کارخانه های تولید فرش دیده باشید اما به یاد داشته باشید که توجه به این تبلیغات و خرید از فروشگاه هایی که فرش را به قیمت عمده عرضه می کنند تا حد زیادی در هزینه خانوار صرفه جویی می نماید .
مقاله در دست به دنبال معرفی فروش فرش به قیمت عمده در راستای خرید ارزان قیمت و مطلوب خانوار ها نوشته شده است . در ادامه توضیح خواهیم داد که چطور می توان فرش با کیفیت و درجه یک را به قیمت عمده خریداری نمود .
مقاله مربوطه : خصوصیات فرش های درجه یک
همچنین با مطالعه این نوشتار خواهیم دانست که خرید فرش ماشینی به قیمت عمده به خرید های زیاد محدود نمی شود بلکه می توانید حتی یک تخته فرش را هم به قیمت عمده خریداری نمایید .
قیمت عمده فرش
در تعیین قیمت محصولات دو دسته قیمت یکی قیمت عمده فروشی و دیگری قیمت خرده فروشی وضع می شود . قیمت عمده فروشی همان قیمت تمام شده کارخانه است . در واقع کارخانه فرش دیوان پس از تولید فرش ، محصول را به قیمت عمده عرضه کرده و خریداران که عمدتا واسطه ها و مراکز پخش هستند ، فرش ماشینی درجه یک و ناب را به قیمت عمده یا همان هزینه تمام شده کارخانه ، خریداری می نمایند . در این بین و همگام با حمل فرش از کارخانه تا فروشگاه اتفاقاتی برای محصول رخ می دهد از جمله آنکه ممکن است چند بار مورد معامله قرار گرفته شود ، در انبار رفته و هزینه انبار داری بر آن وضع می شود ، کرایه حمل و نقل به عنوان هزینه سربار به قیمت عمده افزوده شده و .... . تمامی این اتفاقات و رخ دادها در راستای بالا رفتن قیمت هستند .
در بین عموم مردم و در بازار قیمت عمده فروشی ، قیمتی است که بر کالاهای عمده وضع می شود . در واقع اگر حجم زیادی از یک کالا را خریداری کنیم ، با ارائه تخفیف به میزان کم تری پرداخت خواهیم نمود و قیمت نهایی و تخفیف خورده محصول را تحت عنوان قیمت عمده می شناسیم و چون به علت خرید حجم بالایی از محصول اتفاق افتاده است ، قیمت عمده نام می گیرد .
در بازار فرش و قالی موضوع کمی متفاوت خواهد بود . فروش فرش به قیمت عمده در بازار فرش های ماشینی دیوان صرفا به خرید ها در تعداد بالا اطلاق نمی شود . بلکه هر نوع خریدی که بتواند قیمت کارخانه را به خود بگیرد تحت عنوان خرید یا فروش به قیمت عمده خواهد بود .
خرید فرش به قیمت عمده
می دانیم که روش های خرید و فروش فرش های ماشینی و دستبافت هم از نوع مستقیم و هم از نوع غیر مستقیم امکان پذیر است . روش های غیر مستقیم روش هایی هستند که طی آن واسطه و یا دلال ، فرش را به قیمت عمده از کارخانه خریداری نموده و به قیمتی بالا تر به فروشگاه های خرد می فروشد ، با اضافه شدن درصدی از قیمت در فروشگاه های خرد ، در نهایت فرش های ماشینی با اختلاف قیمت قابل توجهی در روش های غیر مستقیم عرضه می شوند .
در مورد روش های خرید و فروش مستقیم فرش هم بسیار توضیح داده  شده است و نکته اصلی و مشترک در همه مقالات مرتبط با خرید و فروش فرش های ماشینی به روش مستقیم ، عرضه توسط فروشنده و خرید توسط مشتریان به قیمت عمده است . در ویژگی های بر شمرده شده برای خرید و فروش به روش مستقیم ، همواره به مقرون به صرفه بودن این روش اشاره شده است .
فروشگاه اینترنتی فرش دیوان از بهترین مکان ها برای خرید فرش های ماشینی به قیمت عمده است . فروش فرش ماشینی به قیمت عمده کاشان در فروشگاه انلاین دیوان همه روزه و در تمامی ساعات شبانه روز امکان پذیر است . شاید جای تعجب داشته باشد که بدانید در این فروشگاه بهترین محصولات ، زیبا ترین و نوین ترین متد ها در کم ترین قیمت به فروش می رسند اما اگر به دلایل این موضوع آگاه باشید و بدانید تولید کنندگانی مانند دیوان به خوبی توانسته اند با استفاده از تکنیک های تولیدی صحیح و روش های نوین محصولات خود را به قیمت عمده در فروشگاه های اینترنتی عرضه کنند ، تعجبی باقی نخواهد ماند .
خرید از فروشگاه اینترنتی دیوان ، مزیت های متعددی دارد . خصوصا برای افرادی مهم و کاربردی ست که :
1- برای زمان خود ارزش قائل هستند و ترجیح می دهند از زمان به بهترین نحو ممکن استفاده کنند .
2- خرید آسان و راحت را به رفتن به فروشگاه های فیزیکی ، ماندن در ترافیک و شلوغی های شهر برتر می دانند .
3- با دنیای اینترنتی آشنا بوده و طرفدار تکنولوژی و پیشرفت و همگامی با دنیای روز هستند .
4- خواهان آن هستند که زمان و انرژی خود را سیو کرده و در فعالیت های مهم تر با بازدهی بالا تر خرج کنند .
5- محدودیت فروشگاه های فیزیکی را دست و پا گیر دانسته و ترجیح می دهند با توانایی مراجعه بدون محدودیت زمانی و مکانی به فروشگاه های اینترنتی ، خریدی لذت بخش را تجریه کنند .
همانطور که عنوان شد فروش فرش ماشینی به قیمت عمده در فروشگاه اینترنتی دیوان همواره امکان پذیر است ، داشتن قیمت عمده در این فروشگاه به دلایل زیر است :
1- بین قیمت فروشگاه های خرد و فروش به قیمت عمده مهم ترین دلیل ، هزینه های سربار یا نمایشگاهی است . هزینه های سربار یا نمایشگاهی هر آن چیزی است که از درب کارخانه تا درب منزل مشتری به عنوان کرایه ، هزینه های حمل و نقل ، هزینه های کارگر و ... به بهای عمده فرش افزوده می شود . در فروشگاه های اینترنتی هیچ هزینه سرباری نداریم و طبیعی است که فروش به قیمت عمده انجام گیرد .
2- فروشگاه اینترنتی دیوان ، فرش را ارزان تر از فروشگاه های اینترنتی بسیاری از برند ها عرضه می کند . تولید کننده فرش دیوان به خوبی می داند از کجا و به چه نحوی مواد اولیه را تهیه نماید که در عین مرغوب بودن ، ارزان قیمت باشد  برای مثال خرید مواد اولیه بصورت مستقیم از وارد کننده یکی از راه کارهای ارزان تر بودن هزینه تمام شده است .
3- در کارخانه دیوان تمامی مراحل تولید از نقشه کشی و طراحی گرفته تا مرحله آهار و عرضه کاملا تخصصی و پر بازده هستند . استفاده از تیم و نیروی کار حرفه ای در کنار دستگاه های نوین که دارای نرخ استهلاک پایین و بازدهی بالایی هستند دلیل دیگری است برای ارزان تر بودن فرش های عرضه شده در فروشگاه اینترنتی دیوان .
هر نوع خریدی که مستقیما از تولید کنند یا کارخانه نشأت بگیرد ، فروش فرش به قیمت عمده خواهد بود . اما مراجعه به فروشگاه اینترنتی فرش دیوان در کنار فروش فرش به قیمت عمده مزیت های دیگری هم دارد . کافی است وارد فروشگاه اینترنتی شوید و با حجم بالایی از خدماتی که در فروشگاه های فیزیکی و خرید حضوری از کارخانه و خرید از نمایشگاه و ... وجود ندارد ، روبرو شوید .
نکته مهم آن است که هنگام انتخاب فروشگاه ، دقیقا از فروشگاه اینترنتی دیوان خریداری نمایید ، چراکه خرید فرش دیوان از فروشگاه های اینترنتی که زیر نظر برند دیوان نباشند ، مستقیم نخواهد بود و با وجود قیمت کم تر از فروشگاه های فیزیکی ، قیمت عمده ندارند .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فروش اینترنتی فرش
فرش ماشینی آکریلیک بدون پرز
انواع فرش های فانتزی جدید
رنگ فرش ماشینی
انواع فرش های مدرن ایرانی
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi