لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فروش فرش کاشان به قیمت کارخانه

sale-kashan-carpet-price-factory.jpg

بازار فرش و قالی رونق فراوانی دارد . میزان تقاضا و عرضه در این بازار نشان از نیاز خریداران به فرش های ماشینی می باشد . روز به روز بر تعداد انواع فرش ها افزوده شده و در کم تر از 50 سال فعالیت ، شاهد حضور تعداد زیادی کارخانه و فروشگاه در سراسر کشور هستیم . در بین تمامی تولید کنندگان ، کارخانه جات و تولید کنندگان کاشانی در سراسر جهان به شهرت جهانی رسیده اند و بهترین تولیدات زیر نظر برند های موجود در شهرک های صنعتی کاشان تولید می شوند . از جمله این برند ها می توان به فرش دیوان اشاره نمود . برندی صادراتی که محصولات درجه یک و ناب خود را به سراسر جهان صادر می کند .
بی شک برای هر تولید کننده و خریدار مهم است که محصول ارائه شده یا خریداری شده به خوبی بتواند آیتم های یک تخته فرش خوب را داشته باشد و به عنوان بهترین کف پوش در خانه پهن شود . هر فردی هنگام خرید تعریف های متفاوتی از خوب بودن محصول دارد . برای مثال ممکن است خریداری راحتی خرید را ملاک قرار داده و خریدار دیگری برای انتخاب فرش خوب به شانه و تراکم توجه کند . بسته به مکان و نیاز مشتریان ممکن است زیبایی بر کیفیت اهمیت داشته باشد یا انتخاب خریداران بر اساس رنگ زمینه باشد . آیتم های مختلفی برای انتخاب وجود دارد اما آنچه در بین همگان رایج و عمومی است ، آن که تمامی خریداران به دنبال خرید فرش به قیمت کارخانه هستند .
برای خرید فرش ماشینی بهترین گزینه خرید مستقیم می باشد ؛ اما از آنجایی که روش های خرید مستقیم انواع و اقسام گوناگونی دارند ، باید به بهترین شکل ممکن عمل نمود . فروش فرش کاشان از کارخانه های متفاوت و گوناگون انجام می شود . انتخاب بهترین کارخانه کاری بس دشوار است . خریداران باید تولید کننده ای را برای خرید فرش کاشان انتخاب کنند که علاوه بر توجه به جنبه زیبایی و بالا بودن کیفیت فرش ، فروش فرش کاشان را به قیمت درب کارخانه انجام دهد . به همین دلیل است که بیشتر کارخانجات کاشان فروش مستقیم و بدون واسطه را انجام می دهند و ترجیح می دهند ارتباطشان با مشتری مستقیم باشد . شرکت دیوان توانسته است به دلایل زیر در فروش فرش کاشان در داخل و خارج از  کشور به دلایل زیر موفق عمل کند :
1 . فروش فرش کاشان به قیمت کارخانه و به قیمت تولیدی
2 . تولید جدیدترین طرح ها و نگاره ها
3 . تولید فرش با استفاده از بهترین الیاف و بهترین دستگاه های شرکت وندویل
روش های مستقیم خرید و فروش فرش های ماشینی
مبادله مستقیم روشی است که در آن بین خریداران و فروشندگان بصورت مستقیم ارتباط برقرار شده و خریداران می توانند بدون هیچ واسطه ای فرش مورد نیاز خود را از تولید کننده خریداری نمایند . در این روش ها تولید کننده باید در نقش فروشنده ظاهر شود . روش های مستقیم خرید و فروش در سال های اخیر شکل گرفته است اما تنوع و گسترش خوبی داشته است . اولین بار آن هنگام که تولید کنندگان به فکر فروش مستقیم محصولات خود بودند روش خرید حضوری از کارخانه روی کار آمد . در این روش که در حال حاضر هم در کارخانه جات بزرگ مانند کارخانه دیوان مورد استفاده قرار می گیرد ، خریداران به کارخانه مراجعه کرده و محصولات دیوان را به قیمت عمده فروشی یا قیمت درب کارخانه خریداری می کنند . خرید حضوری فرش از کارخانه تنها روش مبادله مستقیم فرش های ماشینی دیوان نیست . از آنجایی که برند دیوان نامی ، خوش سابقه و پر متقاضی است در نمایشگاه های بین المللی شرکت داشته و در هر دوره میزان زیادی از محصولات و تولیدات خود را به روش حضور در نمایشگاه به قیمت کاملا ارزان به دست مشتری می رساند . نمایشگاه ها محل مناسبی برای عرضه محصولات و معرفی جدید ترین فرش های ماشینی هستند .
همچنین کارخانه دیوان از سری کارخانه جاتی است که نسبت به تأسیس فروشگاه اینترنتی فرش کاشان اقدام کرده و تمامی محصولات خود را در فروشگاه اینترنتی عرضه می کند . راحت ترین ، در دسترس ترین و پر مزیت ترین روش خرید و فروش مستقیم فرش های ماشینی خرید از فروشگاه اینترنتی دیوان است . در ادامه به برتری این فروشگاه نسبت به سایر روش های خرید مستقیم اشاره خواهیم نمود .
فروش فرش کاشان به قیمت کارخانه در فروشگاه اینترنتی
فروشگاه اینترنتی ، وب سایتی است در دنیای مجازی . در فروشگاه های اینترنتی که از جهات متفاوتی با فروشگاه های فیزیکی تفاوت دارند ، فروشنده که همان تولید کننده است محصولات را در غالب تصویر به نمایش در آورده و با عنوان ویژگی هر محصول ، سعی در معرفی آن دارد .
اگر چه فروشگاه های اینترنتی آنطور که باید مورد توجه مشتریان قدیمی و افرادی که به بازارهای سنتی عادت داشته اند قرار نگرفته اند ، اما نسل جوان به خوبی از فروشگاه اینترنتی استقبال کرده و بر اساس پیش بینی ها در طی چند سال آینده میزان خرید و فروش در فروشگاه های اینترنتی به مراتب بیشتر از خرید و فروش در فروشگاه های فیزیکی خواهد بود . اندکی آشنایی با اینترنتی موجب شده تا نسل جدید به خوبی از مزیت های فروشگاه اینترنتی برند دیوان مطلع شده و با تصمیمی درست و بجا خرید محصول از فروشگاه اینترنتی را جایگزین خرید از فروشگاه های فیزیکی نماید .
همواره در عنوان مزایای خرید اینترنتی فرش دیوان به مقرون به صرفه بودن و خرید فرش به قیمت کارخانه و عرضه عمده اشاره شده است . اما این تنها ویژگی و مزیت مراجعه به فروشگاه اینترنتی دیوان نیست . ده ها مزیت برای خرید و فروش عمده یا مستقیم عنوان شده است که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :
اگر برای خرید بی واسطه فرش به فروشگاه اینترنتی دیوان مراجعه نمایید ، در بدو ورود جذابیت فروشگاه توجه شما را جلب می کند . خدمات مختلفی در این فروشگاه عرضه می شوند که به هیچ وجه نمی تواند نظیر آن را در فروشگاه های فیزیکی پیدا نمود . برای مثال پشتیبان آنلاین در فروشگاه اینترنتی دیوان وظیفه پاسخگویی به سوالات شما را دارد اما در بازارهای فیزیکی نمی توان صددرصد به اطلاعات فروشنده اعتماد نمود . دیگر مزیت خرید آنلاین فرش دیوان اطمینان از اصالت محصول است . برند دیوان به حدی معروف و مشهور است که امکان سوءاستفاده از آن وجود دارد ؛ از همین رو روش خرید مستقیم به عنوان یکی از روش های خرید مطمئن مورد توجه و توصیه قرار گرفته است . پس برای خرید فرش اصل از برند دیوان با کیفیت عالی و قیمت ارزان فروشگاه اینترنتی بهترین گزینه خواهد بود . از طرفی تنوع محصولات دیوان بسیار بالاست و دیدن تمامی محصولات تنها در فروشگاه اینترنتی و مراکز پخش عمده فرش دیوان امکان پذیر است . که از بین دو روش مطرح شده مراجعه به فروشگاه اینترنتی بسیار آسان تر خواهد بود . تصور نمایید برای رفتن به فروشگاه اینترنتی دیوان نیاز به هیچ گونه جابجایی نداشته و بدون هیچ محدودیت زمانی می توانید در هر ساعتی از شبانه روز به فروشگاه وارد شوید . عدم وجود محدودیت امکان استفاده از فروشگاه و دیدن طرح ها و خرید به قیمت عمده فروشی را در اوقات فراغت امکان پذیر کرده است . این موضوع برای افرادی که با کمبود وقت روبرو هستند و زمان برایشان بسیار با اهمیت است ، بسیار مهم و کاربردی خواهد بود  .
واژه قدرت بالای چانه زنی در خرید مستقیم موردی است که امکان دارد شنیده باشید اما با معنای آن آشنا نباشید ، چانه زنی که عمدتا بر سر قیمت رخ می دهد می تواند در کیفیت ، ظاهر و زیبایی و ... نیز تجلی نماید . از آنجایی که برای رفتن به فروشگاه اینترنتی جابجایی نداریم و همه چیز بصورت مجازی کنترل می شود ، خریدار می تواند بصورت همزمان وارد چند فروشگاه شود و از محصولات دیدن نماید . قدرت چانه زنی زمانی مطرح می شود که خریدار بین ویژگی ها یا قیمت محصولات چند فروشگاه به مقایسه پرداخته و محصولی را انتخاب می کند که از نظر کیفیت و ظاهر بهتر و از نظر قیمت ارزان تر باشد . تولید کننده و اداره کننده فروشگاه اینترنتی به خوبی به این موضوع واقف است و می داند اندکی اختلاف در قیمت بصورت نا معقول و بی دلیل مشتری را از خرید منصرف خواهد نمود . علم به این موضوع و تأکید تولید کننده و تعیین کم ترین قیمت برای محصول و خارج شدن تعیین قیمت از دست تولید کننده در روش های مبادله غیر مستقیم از مهم تری دلایل تولید کنندگان جهت توجه به روش های خرید و فروش مستقیم و اینترنتی است .
جذابیت خرید به روش مستقیم و استفاده از فروشگاه اینترنتی وقتی چند برابر می شود که بدانیم در فروشگاه اینترنتی خدماتی مانند ارسال رایگان فرش ، امکان دسترسی به مقالات علمی ، امکان دیدن خط تولید در قالب فیلم و عکس و ... وجود دارد .
برای خرید فرش به قیمت عمده یا به قیمت کارخانه فروشگاه اینترنتی فرش دیوان را به عنوان یکی از چندین روش خرید مستقیم انتخاب نمایید . مزیت های عنوان شده برای فروشگاه اینترنتی کافی است تا اثبات شود روش اینترنتی بهترین و پر مزیت ترین روش برای خریداران و تولید کنندگان می باشد .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
صادرات فرش ایرانی به کشورهای عربی
فروش فرش های تخفیفی
کارخانه فرش کاشان
فروش اینترنتی فرش 1200 شانه کارخانه فرش کاشان
چگونگی چیدمان فرش و لوازم در منزل
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi