لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فروش فرش کاشان به قیمت کارخانه

sale-kashan-carpet-price-factory.jpg

بازار فرش و قالی رونق فراوانی دارد . میزان تقاضا و عرضه در این بازار نشان از نیاز خریداران به فرش های ماشینی می باشد . روز به روز بر تعداد انواع فرش ها افزوده شده و در کم تر از 50 سال فعالیت ، شاهد حضور تعداد زیادی کارخانه و فروشگاه در سراسر کشور هستیم . در بین تمامی تولید کنندگان ، کارخانه جات و تولید کنندگان کاشانی در سراسر جهان به شهرت جهانی رسیده اند و بهترین تولیدات زیر نظر برند های موجود در شهرک های صنعتی کاشان تولید می شوند . از جمله این برند ها می توان به فرش دیوان اشاره نمود . برندی صادراتی که محصولات درجه یک و ناب خود را به سراسر جهان صادر می کند .
بی شک برای هر تولید کننده و خریدار مهم است که محصول ارائه شده یا خریداری شده به خوبی بتواند آیتم های یک تخته فرش خوب را داشته باشد و به عنوان بهترین کف پوش در خانه پهن شود . هر فردی هنگام خرید تعریف های متفاوتی از خوب بودن محصول دارد . برای مثال ممکن است خریداری راحتی خرید را ملاک قرار داده و خریدار دیگری برای انتخاب فرش خوب به شانه و تراکم توجه کند . بسته به مکان و نیاز مشتریان ممکن است زیبایی بر کیفیت اهمیت داشته باشد یا انتخاب خریداران بر اساس رنگ زمینه باشد . آیتم های مختلفی برای انتخاب وجود دارد اما آنچه در بین همگان رایج و عمومی است ، آن که تمامی خریداران به دنبال خرید فرش به قیمت کارخانه هستند .
برای خرید فرش ماشینی بهترین گزینه خرید مستقیم می باشد ؛ اما از آنجایی که روش های خرید مستقیم انواع و اقسام گوناگونی دارند ، باید به بهترین شکل ممکن عمل نمود . فروش فرش کاشان از کارخانه های متفاوت و گوناگون انجام می شود . انتخاب بهترین کارخانه کاری بس دشوار است . خریداران باید تولید کننده ای را برای خرید فرش کاشان انتخاب کنند که علاوه بر توجه به جنبه زیبایی و بالا بودن کیفیت فرش ، فروش فرش کاشان را به قیمت درب کارخانه انجام دهد . به همین دلیل است که بیشتر کارخانجات کاشان فروش مستقیم و بدون واسطه را انجام می دهند و ترجیح می دهند ارتباطشان با مشتری مستقیم باشد . شرکت دیوان توانسته است به دلایل زیر در فروش فرش کاشان در داخل و خارج از  کشور به دلایل زیر موفق عمل کند :
1 . فروش فرش کاشان به قیمت کارخانه و به قیمت تولیدی
2 . تولید جدیدترین طرح ها و نگاره ها
3 . تولید فرش با استفاده از بهترین الیاف و بهترین دستگاه های شرکت وندویل
روش های مستقیم خرید و فروش فرش های ماشینی
مبادله مستقیم روشی است که در آن بین خریداران و فروشندگان بصورت مستقیم ارتباط برقرار شده و خریداران می توانند بدون هیچ واسطه ای فرش مورد نیاز خود را از تولید کننده خریداری نمایند . در این روش ها تولید کننده باید در نقش فروشنده ظاهر شود . روش های مستقیم خرید و فروش در سال های اخیر شکل گرفته است اما تنوع و گسترش خوبی داشته است . اولین بار آن هنگام که تولید کنندگان به فکر فروش مستقیم محصولات خود بودند روش خرید حضوری از کارخانه روی کار آمد . در این روش که در حال حاضر هم در کارخانه جات بزرگ مانند کارخانه دیوان مورد استفاده قرار می گیرد ، خریداران به کارخانه مراجعه کرده و محصولات دیوان را به قیمت عمده فروشی یا قیمت درب کارخانه خریداری می کنند . خرید حضوری فرش از کارخانه تنها روش مبادله مستقیم فرش های ماشینی دیوان نیست . از آنجایی که برند دیوان نامی ، خوش سابقه و پر متقاضی است در نمایشگاه های بین المللی شرکت داشته و در هر دوره میزان زیادی از محصولات و تولیدات خود را به روش حضور در نمایشگاه به قیمت کاملا ارزان به دست مشتری می رساند . نمایشگاه ها محل مناسبی برای عرضه محصولات و معرفی جدید ترین فرش های ماشینی هستند .
همچنین کارخانه دیوان از سری کارخانه جاتی است که نسبت به تأسیس فروشگاه اینترنتی فرش کاشان اقدام کرده و تمامی محصولات خود را در فروشگاه اینترنتی عرضه می کند . راحت ترین ، در دسترس ترین و پر مزیت ترین روش خرید و فروش مستقیم فرش های ماشینی خرید از فروشگاه اینترنتی دیوان است . در ادامه به برتری این فروشگاه نسبت به سایر روش های خرید مستقیم اشاره خواهیم نمود .
فروش فرش کاشان به قیمت کارخانه در فروشگاه اینترنتی
فروشگاه اینترنتی ، وب سایتی است در دنیای مجازی . در فروشگاه های اینترنتی که از جهات متفاوتی با فروشگاه های فیزیکی تفاوت دارند ، فروشنده که همان تولید کننده است محصولات را در غالب تصویر به نمایش در آورده و با عنوان ویژگی هر محصول ، سعی در معرفی آن دارد .
اگر چه فروشگاه های اینترنتی آنطور که باید مورد توجه مشتریان قدیمی و افرادی که به بازارهای سنتی عادت داشته اند قرار نگرفته اند ، اما نسل جوان به خوبی از فروشگاه اینترنتی استقبال کرده و بر اساس پیش بینی ها در طی چند سال آینده میزان خرید و فروش در فروشگاه های اینترنتی به مراتب بیشتر از خرید و فروش در فروشگاه های فیزیکی خواهد بود . اندکی آشنایی با اینترنتی موجب شده تا نسل جدید به خوبی از مزیت های فروشگاه اینترنتی برند دیوان مطلع شده و با تصمیمی درست و بجا خرید محصول از فروشگاه اینترنتی را جایگزین خرید از فروشگاه های فیزیکی نماید .
همواره در عنوان مزایای خرید اینترنتی فرش دیوان به مقرون به صرفه بودن و خرید فرش به قیمت کارخانه و عرضه عمده اشاره شده است . اما این تنها ویژگی و مزیت مراجعه به فروشگاه اینترنتی دیوان نیست . ده ها مزیت برای خرید و فروش عمده یا مستقیم عنوان شده است که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :
اگر برای خرید بی واسطه فرش به فروشگاه اینترنتی دیوان مراجعه نمایید ، در بدو ورود جذابیت فروشگاه توجه شما را جلب می کند . خدمات مختلفی در این فروشگاه عرضه می شوند که به هیچ وجه نمی تواند نظیر آن را در فروشگاه های فیزیکی پیدا نمود . برای مثال پشتیبان آنلاین در فروشگاه اینترنتی دیوان وظیفه پاسخگویی به سوالات شما را دارد اما در بازارهای فیزیکی نمی توان صددرصد به اطلاعات فروشنده اعتماد نمود . دیگر مزیت خرید آنلاین فرش دیوان اطمینان از اصالت محصول است . برند دیوان به حدی معروف و مشهور است که امکان سوءاستفاده از آن وجود دارد ؛ از همین رو روش خرید مستقیم به عنوان یکی از روش های خرید مطمئن مورد توجه و توصیه قرار گرفته است . پس برای خرید فرش اصل از برند دیوان با کیفیت عالی و قیمت ارزان فروشگاه اینترنتی بهترین گزینه خواهد بود . از طرفی تنوع محصولات دیوان بسیار بالاست و دیدن تمامی محصولات تنها در فروشگاه اینترنتی و مراکز پخش عمده فرش دیوان امکان پذیر است . که از بین دو روش مطرح شده مراجعه به فروشگاه اینترنتی بسیار آسان تر خواهد بود . تصور نمایید برای رفتن به فروشگاه اینترنتی دیوان نیاز به هیچ گونه جابجایی نداشته و بدون هیچ محدودیت زمانی می توانید در هر ساعتی از شبانه روز به فروشگاه وارد شوید . عدم وجود محدودیت امکان استفاده از فروشگاه و دیدن طرح ها و خرید به قیمت عمده فروشی را در اوقات فراغت امکان پذیر کرده است . این موضوع برای افرادی که با کمبود وقت روبرو هستند و زمان برایشان بسیار با اهمیت است ، بسیار مهم و کاربردی خواهد بود  .
واژه قدرت بالای چانه زنی در خرید مستقیم موردی است که امکان دارد شنیده باشید اما با معنای آن آشنا نباشید ، چانه زنی که عمدتا بر سر قیمت رخ می دهد می تواند در کیفیت ، ظاهر و زیبایی و ... نیز تجلی نماید . از آنجایی که برای رفتن به فروشگاه اینترنتی جابجایی نداریم و همه چیز بصورت مجازی کنترل می شود ، خریدار می تواند بصورت همزمان وارد چند فروشگاه شود و از محصولات دیدن نماید . قدرت چانه زنی زمانی مطرح می شود که خریدار بین ویژگی ها یا قیمت محصولات چند فروشگاه به مقایسه پرداخته و محصولی را انتخاب می کند که از نظر کیفیت و ظاهر بهتر و از نظر قیمت ارزان تر باشد . تولید کننده و اداره کننده فروشگاه اینترنتی به خوبی به این موضوع واقف است و می داند اندکی اختلاف در قیمت بصورت نا معقول و بی دلیل مشتری را از خرید منصرف خواهد نمود . علم به این موضوع و تأکید تولید کننده و تعیین کم ترین قیمت برای محصول و خارج شدن تعیین قیمت از دست تولید کننده در روش های مبادله غیر مستقیم از مهم تری دلایل تولید کنندگان جهت توجه به روش های خرید و فروش مستقیم و اینترنتی است .
جذابیت خرید به روش مستقیم و استفاده از فروشگاه اینترنتی وقتی چند برابر می شود که بدانیم در فروشگاه اینترنتی خدماتی مانند ارسال رایگان فرش ، امکان دسترسی به مقالات علمی ، امکان دیدن خط تولید در قالب فیلم و عکس و ... وجود دارد .
برای خرید فرش به قیمت عمده یا به قیمت کارخانه فروشگاه اینترنتی فرش دیوان را به عنوان یکی از چندین روش خرید مستقیم انتخاب نمایید . مزیت های عنوان شده برای فروشگاه اینترنتی کافی است تا اثبات شود روش اینترنتی بهترین و پر مزیت ترین روش برای خریداران و تولید کنندگان می باشد .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
خرید فرش ماشینی 1200 شانه از کارخانه فرش کاشان
خرید عمده فرش ماشینی کاشان و صادرات فرش ماشینی کاشان
ویژگی فرش های کاشان
راهنمای خرید فرش اینترنتی کاشان
فرش کاشان را به قیمت درب کارخانه بخرید
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi