لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش های ماشینی زیبا برای پذیرایی

carpet-catering.jpg

انتخاب فرش برای پذیرایی باید از بین تنوع زیادی از محصولات صورت بگیرد تا در زیبا بودن آن شک و شبهه ای باقی نماند . بیشترین تنوع طرح و رنگ به فرش های لوکس یا همان فرش های مناسب برای پذیرایی مربوط است . دیدن تمامی طرح ها در بازارهای فیزیکی اگر غیرممکن نباشد بسیار زمان بر و هزینه بر است . راه بهتر برای خرید فرش زیبا پذیرایی و انتخاب از بین تمامی طرح ها مراجعه به فروشگاه های اینترنتی برند های مختلف است . ما به شما خرید از فروشگاه فرش دیوان را پیشنهاد می دهیم . این برند با تولید فرش های صادراتی در کیفیت حرف اول را می زند و به عنوان خلاق ترین تولید کننده تنوع بالایی در طرح ها و رنگ ها دارد .
خریدی آسان ، با صرفه ، مطمئن و رضایت بخش از فروشگاه اینترنتی فرش دیوان امکان پذیر خواهد بود . برای خرید آنلاین کافی است لینک فروشگاه اینترنتی دیوان را سرچ کرده و با یک کلیک وارد فضای فروشگاه شوید . استفاده از امکانات و خدماتی که تنها و تنها در فروشگاه اینترنتی یافت می شود موردی است که به بالا رفتن رضایت مشتریان کمک کرده است . خدماتی مانند قیمت ارزان ، تنوع بالا ، کیفیت بی نظیر ، اصالت محصول ، به همراه داشتن گارانتی و .... .
زیبایی اصل مهمی در دکوراسیون خانه و هر فضایی می باشد . انسان ها زیبا آفریده شده اند و زیبایی را دوست دارند ؛ میل و علاقه انسان ها به سمت و سوی آن چیزی است که زیبا تر می باشد . تصور نمایید بعد از یک روز سخت کاری ، برگشتن از سفر یا ... وارد خانه می شوید . خانه ای که با داشتن دکوراسیونی زیبا می تواند در آرامش روانی شما نقش ایفا کند . حال برای داشتن زیبایی خانه و تزئین دکور چه چیزی لازم است و در واقع بهتر است سوال را اینگونه بپرسیم که آیا برای تحول اساسی و گام برداشتن به سمت دکور مورد علاقه چه چیزی لازم است ؟
در وهله اول باید اجزاء دکوراسیون را در نظر گرفت . در خانه ایرانیان فرش های ماشینی جزء جدا نشدنی از دکوراسیون هستند در حالی که در خانه اروپاییان فرش به اندازه خانه ایرانیان مهم نیست و در کشور های غربی کف پوش هایی از جنس پارکت و ... عمومیت دارد . پس فرش به عنوان عنصری جدا نشدنی می تواند در این تحول دخیل باشد . در کنار فرش وسایل دیگری مانند مبلمان ، پرده و گلدان های بزرگ زینتی نقش دارند . سه جزء فرش ماشینی ، مبلمان و پرده اهمیت خاصی در زیبایی دکور دارند چراکه بزرگ و چشم گیر هستند و به علت نزدیکی به یکدیگر تا حد زیادی بر نقش و طرح و رنگ هم تأثیر گذار هستند . فرش های ماشینی مساحت زیادی از کف خانه را پوشش می دهند و بی شک هنگام ورود به خانه در چشم بیننده جلوه می کنند .
تعداد زیادی از تولید کنندگان فرش و قالی خصوصا تولید کنندگان کاشانی مانند کارخانه فرش دیوان هر سال طرح هایی زیبا و جدید به بازار عرضه می نمایند . طرح هایی به غایت زیبا و چشم نواز که در دل بیننده می نشیند . از این رو تنوع فرش ها در بازار بسیار زیاد است و سوال اساسی در ذهن خریداران این است که کدام فرش با کدام طرح و نقشه برای پذیرایی مناسب تر است . در نوشتار حاضر تأکید بر پذیرایی می باشد چراکه زیبایی در این قسمت خانه اهمیت بیشتری دارد ، اما این موضوع دلیلی بر بی اهمیت بودن طرح و رنگ فرش های پهن شده در سایر فضاهای خانه ندارد . ایرانیان مردمانی مهمان نواز هستند و همواره سعی دارند بهترین ها را برای مهمان فراهم آورند . بهترین دکوراسیون هم یکی از این بهترین ها می باشد که صاحب خانه زمان زیادی را صرف انتخاب و تزئین آن خواهد نمود .
به واقع باید پذیرفت که انتخاب فرش های ماشینی یکی از دشوار ترین خرید های هر خانه به شمار می رود اما این نکته هم حائز اهمیت است که دانستن و اطلاع قبلی از نیاز خود و آشنایی با اصول زیبایی شناسی تا حد زیادی می تواند خرید را تسهیل نماید . برای خرید فرش ماشینی عالی با طرح و رنگی برای پذیرایی از برند دیوان راهکارهایی در این نوشتار ارائه شده است که به خرید شما کمک خواهد کرد .
طرح های زیبای فرش برای پذیرایی
قسمت اصلی انتخاب طرح و رنگ فرش پذیرایی به سلیقه و رجحان صاحب خانه بستگی دارد . هنگام انتخاب طرح سلیقه تمامی افراد را در نظر بگیرید چراکه دیدن طولانی مدتی طرحی که باب سلیقه فرد نباشد می تواند بر روان وی تأثیر منفی بگذارد . اما نکته هایی کاربردی انتخاب را آسان و اصولی خواهد نمود .
1- پذیرایی زمانی زیبا می شود که از بین فرش های موجود در فروشگاه فرش دیوان طرحی متناسب با ابعاد آن انتخاب شود . برای فضاهای کوچک ، فرش هایی با طرح های خلوت و برای فضاهای بزرگ فرش با طرح شلوغ گزینه مناسبی هستند . طرح های خلوت فضا را بزرگ تر و دلباز تر از آنچه که هست نشان می دهند اما طرح های شلوغ گرمی خاصی به محیط می دهد . اگر فضای بسیار بزرگی در اختیار دارید بهتر است از چند تخته فرش برای پوشاندن جای جای فضا استفاده کنید . فرش هایی که در طرح با یکدیگر هم خوان بوده اما یکسان نیستند .
2- انتخاب طرح فرش ماشینی تا حدی به طرح مبلمان و پرده هم بستگی دارد . بهتر است بین طرح های مبلمان و پرده و طرح فرش اندکی تضاد وجود داشته باشد . برای مثال اگر پرده ها و مبلمان دارای طرح و نگاره هستند ، فرش ها خلوت تر باشند تا بیشتر به چشم بیایند . اما اگر قصد دارین فرشی با طرح شلوغ انتخاب کنید ، در انتخاب مبلمان و پرده سادگی و تک رنگ بودن را برگزینید .
مقاله مربوطه : انتخاب فرش متناسب با دکوراسیون
3- سه طرح کلی مدرنیته یا فانتزی ، کلاسیک و سنتی در فروشگاه فرش دیوان به چشم می خورد . عموما فرش با طرح های سنتی و کلاسیک برای پذیرایی نسبت به طرح های فانتزی بهتر هستند . فرش های مدرن نیز در دسته فرش های جدیدی قرار دارند که برای پذیرایی های مدرنیته گزینه خوبی خواهند بود . رنگ روشن و شاد فرش های مدرن آن ها را برای فضاهای مهمان نشین خانه مناسب کرده است .
4- فرش های زیبا برای پذیرایی محصولاتی هستند در شانه و تراکم بالا . هرچه شانه و تراکم بیشتر شود ، طرح بافته شده بر روی فرش ظریف تر ، زیبا تر و جذاب تر خواهد بود . از همین رو عمدتا شاهد آن هستیم که فرش های انتخاب شده برای پذیرایی در طرح و نگاره نسبت به فرش های کم شانه و کم تراکم جذابیت بیشتری دارند .
5- فرش های 1200 شانه فروشگاه فرش دیوان گزینه های پیش رو برای پذیرایی محسوب می شوند . می توانید به فروشگاه اینترنتی دیوان رفته و از بین محصولات موجود در دسته 1200 شانه  فرش زیبا برای پذیرایی خود انتخاب کنید . البته فرش های 1000 شانه هم بسیار بی نظیر و جذاب هستند و در رده پایین تر از فرش های 1200 شانه و 1500 شانه در بین محصولات لوکس دسته بندی می شوند .
رنگ های زیبای فرش برای پذیرایی
رنگ فرش پذیرایی نسبت به طرح آن از اهمیت بیشتری برخوردار است . با توجه به اینکه رنگ فرش ماشینی تم و فضای اصلی دکوراسیون را شکل می دهد در انتخاب رنگ بسیار دقت نمایید . برای خرید بهتر است از فرش ماشینی شروع کنید و مبلمان و پرده ها را با فرش ست کنید . چراکه ست کردن سایر وسایل با فرش بسیار راحت تر از ست کردن فرش با سایر وسایل است .
برای جستجوی فرش بر اساس رنگ کلیک کنید .
در انتخاب بهترین و زیباترین رنگ برای پذیرایی به یاد داشته باشیدکه :
1- رنگ های روشن فضا را بازتر و بزرگ تر نشان می دهند . رنگ های تیره برای فضاهای بزرگ و کم وسیله مناسب هستند .
2- اگر پذیرایی و هال شما جدا نیست رنگ های تیره مناسب تر هستند چراکه آلودگی را نشان نداده و در جذب لکه ها ضعیف تر از فرش های رنگ روشن هستند .
3- بسته به نور پذیرایی بین رنگ های تیره و روشن انتخاب نمایید .
4- اگر رنگ مبلمان و پرده ها به گونه ای هستند که نمی توانید در مورد رنگ فرش ماشینی تصمیم گیری کنید ، بهتر است از رنگ های خنثی مانند فیلی ، گردویی و ... کمک بگیرید .
5-میزان رفت و آمد هم میتواند در تعیین رنگ فرش مهم باشد . هرچه فضا خلوت تر و کم رفت و آمد تر باشد ، احتمال آلوده شدن هم کم تر خواهد بود و با خیالی آسوده تر خواهید توانست به سمت رنگ های روشن بروید .
این مقاله توسط تیم طراحان شرکت دیوان نوشته شده است امید است که راهنمایی خوبی برای خریداران فرش های پذیرایی باشد .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش گرد و نقش آن در دکوراسیون
فرش های گرد و فرش های بیضی در دکوراسیون
بررسی انواع فرش ماشینی کاشان
فرش ارزان
فرش ماشینی 1000 شانه درجه یک
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi