لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش های ماشینی شیک و زیبا

nice-carpet.jpg

فرش اتاق نشیمن و فرش پذیرایی ، علاوه بر داشتن کیفیت بالا ، باید از طرح های بسیار زیبا و شیک نیز برخوردار باشند . امروزه تنوع طرح های کلاسیک و مدرن به حدی است که خریدار می تواند با آگاهی کامل و آزادانه به انتخاب فرش های شیک و زیبا و متناسب با دکوراسیون خود خریداری کند . تولید طرح های جدید و به روز یک امتیاز مثبت برای تولید کننده محسوب می شود که جذب مشتریان را از داخل و خارج از کشور را فراهم می کند . شرکت دیوان توانسته است مدل های بسیار زیبایی از فرش های شیک و زیبا را ارائه دهد . مدل هایی که مسبب بالا رفتن آمار صادرات فرش ماشینی کاشان به کشورهای مختلف شده است . فرش های شیک و لوکس که بسان قالی های دستباف در دکوراسیون منزل خود نمایی می کنند .
انواع فرش های شیک
فرش های  لوکس در شکل های فرش دایره ای ، فرش مربع ، فرش بیضی توسط کارخانه دیوان تولید می شود . یکی از راه های بسیار عالی برای جذاب نشان دادن دکوراسیون ، استفاده از فرش دایره ای با طرح های بسیار زیبا و امروزی است . استفاده از یک فرش بیضی یا دایره برای زیر میز غذاخوری ، پارتیشن بندی فضاها و پذیرایی های بزرگ و تفکیک یک فضای بزرگ به چندین قسمت بسیار مناسب است . این فرش های زیبا در طرح های بسیار زیبا و در اندازه های مختلف تولید می شوند . فرش های مربع جلوه خاصی به پذیرایی های کوچک می دهد و فضا را بزرگتر جلوه می دهد . اگر پذیرایی بزرگ دارید می توانید با استفاده از یک فرش مربع قسمتی را به محل نشیمن و با استفاده از یک فرش دایره و یا بیضی قسمتی را به غذاخوری اختصاص بدهید و فضای بزرگ را از یکنواختی خارج کنید .
فرش های ابعاد بزرگ و یک پارچه نیز برای استفاده در سالن های بزرگ و پذیرایی های لوکس استفاده می شود .
فرش مدرن یا فرش کلاسیک در دکوراسیون خانه
قبل از انتخاب طرح ، باید سبک دکوراسیون را در نظر گرفت . اگر سبک منزل شما کلاسیک و فاخر است فرش های سنتی ، بهترین انتخاب است . انتخاب فرش سنتی برای دکوراسیون های مدرن نه تنها باعث زیبایی فضای منزل نمی شود بلکه ناهماهنگی و عدم هارمونی را به وجود می آورد . دکوراسیون های مدرنیته نیازمند فرش های شیک مدرن است . در انتخاب سایز فرش های مدرن دقت کنید چون بهتر است به جز میزهای جلو مبل ، هیچ چیز دیگری روی آن قرار نگیرد . پایه های مبل بهتر است روی فرش مدرن قرار نگیرد . فرش های مدرن را کوچکتر از فضای اتاق انتخاب کنند و بهتر است 40 تا 50 سانت از دیوار فاصله داشته باشد .
انواع فرش های شیک در شانه و تراکم های مختلف
ما باید نسبت به نوع فضای منزل در انتخاب شانه و تراکم و نوع جنس نخ خاب دقت کنیم . فرش های 1200 شانه به دلیل ظرافت بالا و ضخامت در حدود 8 میلی متر و نرمی بسیار ، برای مکان های پذیرایی و جاهایی که رفت و آمد کمتر است توصیه می شود . این محصولات که در یک مربع از عرض دارای 1200 گره و در یک متر از طول آن 3600 گره دارد به دلیل تعداد گره های بالا در بافت آن باید از الیاف خیلی نازک و مستحکم استفاده کرده و استفاده از الیاف خیلی نازک سبب می شود که ضخامت محصول کم شود و بر ظرافت و زیبایی آن افزوده شود . به همین دلیل است که کارشناسان فرش ، استفاده از محصولات 1200 شانه را برای اتاق نشیمن  مناسب نمی دانند . این فرش های شیک برای پذیرایی ، سالن های شیک و مجلل و فاخر مناسب است .
فرش های 1000 شانه نیز خصوصیاتی شبیه محصولات 1200 شانه دارد که این خصوصیات سبب دستبافتگونه بودن آن ها شده است و آن ها را برای مکان های لوکس و کلاسیک مناسب کرده است .
اگر به دنبال فرش های قشنگ هستید و در کنار ظرافت و زیبایی ، قیمت آن نیز برایتان مهم و اصولی است فرش های 700 شانه ابریشم گونه بسیار زیبا و شیک شرکت دیوان را به شما پیشنهاد می کنیم .
خرید فرش های شیک و جدید
تولید جدیدترین طرح های سال ، یکی از عواملی است که موجب تمایز کارخانه بزرگ دیوان از تولیدی های دیگر شده است . به همین دلیل ، این شرکت برای نمایش دادن فرش های جدید با طرح های لوکس و امروزی ، کلکسیونی از نقشه و نگاره های زیبا را در فروشگاه فرش دیوان به نمایش گذاشته است . فرش هایی با طرح های خاص که متناسب با دکوراسیون های مختلف است . این شرکت ، خرید اینترنتی فرش های شیک را در کنار خرید حضوری قرار داده است تا خریداران گرامی بتوانند در کوتاه ترین زمان از طرح مورد نظر خود بهره گیرند . برای دسترسی به جدیدترین طرح های فرش ، بهترین راه جستجو در فروشگاه های آنلاین می باشد .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
دستگاه بافت فرش
فرش 700 شانه کاشان
فرش های درجه یک و خوب دارای چه مشخصاتی هستند ؟
توصیه هایی مهم در مورد انتخاب فرش ماشینی
خرید مستقیم فرش از کاخانه فرش کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi