لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

مدل های فرش جدید

new-carpet-models.jpg

داشتن فضایی زیبا برای زندگی در در واقع داشتن خانه با دکوراسیونی چشم نواز و جذاب برای انسان ها از مهم ترین و لذت بخش ترین دارایی ها محسوب می شود . می بینیم که انسان ها برای داشتن خانه ای جهت زندگی هزینه های گزافی را خرج می کنند و فضای خانه را با بهترین و لوکس ترین وسایل پر می کنند . این ها همه نشان از تأمین مطلوبیت انسان توسط زیبایی دارد . فضای خانه و در کل هر مکانی که با آن سر و کار داریم از محل کار گرفته تا حتی خیابان و کوچه در دید بصر ما تأثیر می گذارد . دید بصری آن تصورات ذهنی است که فرد مدام با آن ها سر و کار دارد . جالب است بدانید بر اساس نظریات روانشناسی میزان و حجم بسیار زیادی از رفتار ها و واکنش های ما به اطراف برگرفته از همین تصورات بصری است که با دیدن فضاهای مختلف در ذهن ایجاد می شود .
حال آنکه خانه به عنوان مهم ترین فضای زندگی باید در ایجاد دید بصری مثبت و روحیه بخش به ما کمک کند . در بین وسایل مختلفی که دکوراسیون خانه را شکل می دهد فرش ماشینی در کنار مبلمان ، پرده ها و .... نقش مهمی ایفا می کند .
دلیل اهمیت بیش از حد و توجه ویژه طراحان دکوراسیون به فرش های ماشینی از آن جهت است که فضای زیادی از خانه و اتاق را می پوشاند . فضایی که کاملا در دید بیننده بوده و با داشتن رنگ و طرح متنوع توجه را به خود جلب می کنند .
با توجه به این نکات طبیعی است که خریداران هنگام خرید فرش های ماشینی به آلمان های زیبایی شناسی و طرح و رنگ فرش توجه نمایند . فرش های ماشینی کالاهایی هستند با دوام و ماندگار که تعویض آن ها راحت نبوده و هر تخته فرش می تواند تا سال ها در خانه ما مهمان باشد . پس دقت در خرید و وسواس در انتخاب توجیه پذیر خواهد بود . برای مثال خرید از رنگ سال ، خرید از مدل های فرش جدید از مواردی هستند که می تواند با ایجاد حس زیبایی مطلوبیت خرید را در خریداران بیشتر کنند .
رنگ و مدل جدید فرش های ماشینی
بازار بزرگ فرش و قالی پر است از محصولات متنوع که گاها موجب سردرگمی خریداران می شود . اطلاع از رنگ سال و طرح سال تا حد زیادی کمک کننده خواهد بود اما چطور می توان در مورد مدل ها و رنگ های جدید فرش اطلاع کسب کرد ؟ کسب اطلاع از رنگ ها و مدل های جدید موجود در بازار می تواند به روش های مختلفی انجام پذیرد . راحت ترین و ساده ترین روش این است که به فروشگاه مراجعه کرده و انتخاب و تعیین مدل فرش جدید ماشینی را بر عهده فروشنده بگذاریم . از آنجایی که هر فروشنده به دنبال کسب سود و بالا بردن فروش است قطعا مدلی را به شما معرفی خواهد نمود که در فروشگاه خود داشته باشد حتی اگر بهترین ، زیباترین و مد ترین طرح و رنگ نباشد . خصوصا آن که چند سالی است تعداد فروشندگان غیر متخصص افزایش یافته و توصیه اکید به خریداران عدم اعتماد به اطلاعات غیر متخصصانه فروشندگان فروشگاه های غیر معتبر است  . روش دیگر سرچ و پرس و جو توسط مشتری می باشد . این روش به علت نیاز به صرف زمان زیاد ، قدری دشوار خواهد بود و عموما مورد استفاده قرار نمی گیرد . روش دیگر که بهترین مورد برای پی بردن به مدل های فرش ماشینی جدید می شود استفاده از فروشگاه های اینترنتی فرش است .
برند های نامی و معتبر مانند برند دیوان اولین تولید کنندگانی بودند که نسبت به تأسیس فروشگاه های اینترنتی اقدام کردند . فروشگاه های اینترنتی مکانی مناسب برای عرضه محصولات توسط تولید کنندگان و مکانی مناسب برای خرید و رفع نیاز به انواع کف پوش های نساجی می باشد . همچنین بهترین گزینه برای دیدن و اطلاع از انواع مدل های جدید خواهد بود . می توانید به فروشگاه اینترنتی برند دیوان به عنوان نوآورترین برند که در ارائه زیباترین طرح های فرش و جدید ترین مدل های فرش ماشینی پیشگام بوده است مراجعه کرده و از مدل های فرش جدید سال اطلاع کسب نمایید .
فرش ماشینی جدید کارخانه فرش دیوان
در حال حاضر پر فروش ترین و زیبا ترین مدل های جدید موجود در برند دیوان شامل موارد زیر است :
فرش های عروسکی : فرش عروسکی طرح آوراز خوان ، طرح السا ، طرح انگری برد ، فرش عروسکی خانواده کرود ها ، طرح رابین هود ، طرح سرلی ، طرح عروسکی سفید برفی ، طرح آگنس
فرش های آبرنگی ، طرح سیتو ، طرح آبلاکو ، طرح آرتیم ، طرح رومن ، طرح هلیکس ، طرح آبرنگی ، طرح رومن
فرش پوست طرح تایگر ، طرح پلنگی و طرح کاملیا
فرش ماشینی مدرن کهنه نما طرح آرین ، طرح گلوریا ، طرح آویسا ، طرح دنیل ، طرح دیان ، طرح روژان ، طرح شفق ، طرح فلورا ، طرح مدونا ، طرح موریس ، طرح نیکا
فرش ماشینی مدرن طرح المیا ، طرح الیزابت ، طرح بنیامین کاشان ، طرح بهار کاشان ، طرح بیوتی ، طرح توچکا ، طرح خشتی ، طرح ریما ، طرح ساواش ، طرح عباسی ، طرح مارال ، طرح هلیوس
فرش های دایره ای : طرح آویسا ، طرح اردکان ، طرح ریز ماهی ، طرح سالار ، طرح صاحبقران ، طرح موریس
فرش های ماشینی بزرگ پارچه فرش هایی مناسب برای پذیرایی یا مکان های بزرگ خانه مانند هال و ... شامل طرح های طرح اصفهان ، طرح حوض ، طرح ربکا ، طرح سیما ، طرح صاحبقران ، طرح نارملا ، طرح 4 فصل ، طرح سالاری ، طرح اردکان ، طرح روشا ، طرح رومانس ، طرح زنبق
فرش ماشینی 1200 شانه لایت ایرانی طرح الهه ، طرح گلفرنگ ، طرح زنبق ، طرح موریس
برای داشتن یک تخته فرش ماشینی جدید بهترین راه خرید مستقیم است چراکه روش های غیر مستقیم در کنار دشواری های و ناکارآمدی های موجود در عرضه محصولات نیازمند مدت زمان هستند و گاها زمان رسیدن فرش از کارخانه به فروشگاه به حدی طولانی می شود که دیگر فرش مد و جدید نخواهد بود . فروشگاه اینترنتی برند دیوان هر روز در حال آپدیت شدن است و هم روز مدل های جدید فرش های ارائه شده از این برند در فروشگاه اینترنتی عرضه می شود . همچنین نمایشگاه ها برای افرادی که در شهر برگزار کننده زندگی می کنند برای خرید مناسب است . نمایشگاه های که عموما بین المللی هستند مکانی مناسب برای عرضه و معرفی جدید ترین فرش ها از نظر کیفیت ، ویژگی های فنی و ویژگی های ظاهری هستند . در نمایشگاه برند های معروف دنیا گرد هم آمده و علاوه بر تبادل اطلاعات جدید ترین محصولات خود را همراه با خدمات ویژه مانند فروش به قیمتی کم تر از قیمت تولید ، گارانتی و ضمانت ، تخفیف خرید های آتی و ... به فروش می رسد . تنها ایراد وارد بر نمایشگاه ها به عنوان یکی از روش های مبادله مستقیم این است که نمایشگاه در ایام خاصی از سال و در شهر های بزرگ کشور های مختلف برگزار می شود و همه روزه در دسترس نیستند در حالیکه فروشگاه اینترنتی برند دیوان در طول 24 ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی می باشد .
به فروشگاه اینترنتی برند دیوان رفته و دقت نمایید لینک فروشگاه اصلی را وارد کنید . فروشگاه برند دیوان زیر نظر تیم تولید کننده اداره می شود . در قسمت محصولات ، تمامی فرش های عرضه شده از این برند در دسته های مختلف فرش 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه ، فانتزی ومدرن ، فرش های کهنه نما ، فرش های عروسکی و .... در معرض نمایش قرار گرفته اند .
مهم ترین مورد در فروشگاه اینترنتی امکان دیدن محصولات فروشگاه ها و برند های مختلف بطور همزمان می باشد . دیدن جدیدترین فرش های سال از فروشگاه های اینترنتی راحت ترین ، کم زمان ترین و کم هزینه ترین نوع اطلاع از جدید ترین فرش های ماشینی می باشد .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فروش ویژه فرش های کاشان
فرش ماشینی ایرانی
فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان
خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان از کارخانه بزرگ فرش کاشان
تولید فرش ماشینی صادراتی
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi