لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش های 700 شانه برای چه مکان هایی مناسب هستند

carpet-700-reeds-kashan.jpg

یکی از وسایل  مورد نیاز هر خانه و از مواردی که هر فضا برای سکونت به آن نیاز دارد ، فرش است . هر خانه به مکانی مناسب برای نشستن نیاز دارد که باید با کف پوش مناسب پوشیده شود . احساس نیاز به فرش از گذشته های دور تاکنون در بین مردم وجود داشته است . این موضوع با هر خانه ای همراه است و تصور خانه بدون فرش امکان پذیر نیست ، به گونه ای که اگر خانه با کف پوش مناسب پوشیده نشود ، عملا قابل سکونت نبوده و مکان خوبی برای زندگی فراهم نمی آورد . با وجود تغییرات زیادی که در انواع کف پوش ها از گذشته تا کنون بوجود آمده است ، ماهیت و کارکرد فرش ها در اصل تغییری نکرده و همواره شاهد رشد بهره وری فرش های ماشینی بوده ایم . عایق ، حفاظ و ... از موارد مورد استفاده از گذشته بوده اند و در حال حاضر مواردی مانند زیبا سازی ، زینت و ... به این موارد اضافه شده اند . اما زیبا سازی کار هر فرشی نیست ؛ تولیدات برند دیوان به خوبی از پس این وظیفه بر آمده اند و در کنار کیفیت و دوام ، داشتن طرح و نگاره های زیبا ویژگی فرش های برند دیوان است . فرش های ماشینی دیوان جایگزین مناسبی برای انواع کاشی ها ، سرامیک ها ، پارکت ها و حتی فرش های دستبافت شده اند که در بازار به انواع روش های مستقیم و غیر مستقیم قابل خرید هستند . 
فرش های 700 شانه ، فرش های 1000 شانه و فرش های 1200 شانه از تولیدات بی نظیر شرکت دیوان است . در بین این تنوع رایج ترین فرش هایی که مورد خرید مشتریان قرار گرفته است ، فرش های ماشینی 700 شانه برند دیوان است . سوالی که برای خریداران پیش می آید این است که ویژگی و خاصیت فرش های 700 شانه چیست که به فرش محبوب و پر فروش تبدیل شده اند ؟ بیشتری تولیدات به فرش های 700 شانه و بیشتری تقاضا به فرش های 700 شانه تعلق دارد . آشنایی با ویژگی های فرش های 700 شانه برند دیوان می تواند خریداران را در شناخت این فرش و خرید بهتر راهنمایی نماید چراکه شاید ویژگی های موجود در این محصول برطرف کننده همان نیازی است که خریداران داشته باشند .
فرش های 700 شانه
فرش های ماشینی 700 شانه به عنوان پر فروش‌ترین شاخه از انواع مدل‌های فرش ماشینی کلاسیک مورد توجه است .
مقاله مربوطه : پرفروش ترین فرش های 700 شانه
این فرش محصولی است که در هر متر عرض خود تعداد 700 گره جای داده است و از نظر بافت و ویژگی های فنی اهمیت بالایی در منزل دارد .
مکان و فضایی که قرار است فرش در آن قرار بگیرد در تعیین شانه و تراکم اهمیت ویژه ای دارد .
مکان های مناسب برای فرش های 700 شانه
فرش به علت قرار گرفتن در کالاهای اساسی خانه مورد خرید قرار می گیرد اما محبوب شدن نوع خاصی از محصول مانند فرش ماشینی 700 شانه  دلایلی خاصی دارد . مهم ترین دلیل ، داشتن مقاومت بالا و دوام در برابر فشار و سایش و ... است . در خانه مکان های زیادی وجود دارند که به عنوان مکان های پرتردد از آن ها یاد می شوند مانند هال ، آشپزخانه ، جلو درب های ورودی ، راهرو ها و .... که باید با فرش های 700 شانه پوشیده شوند چراکه ویژگی مهم فرش های ماشینی 700 شانه ، مقاومت و طول عمر بالا در برابر تردد و پاخوردگی است . دلیل داشتن این مقاومت ، ضخامت فرش ، خاصیت ارتجاعی نخ خاب و ضخامت نخ های خاب است . در وهله اول کیفیت بالایی که در بافت فرش های ماشینی برند دیوان بکار رفته است ، دوام و کیفیت محصولات را تضمین می کند . علاوه بر آن در تولید فرش های 700 شانه از الیافی استفاده می شودکه نسبت به محصولات 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه ضخامت بیشتری دارند . در این بین ، محصولات 500 شانه و 700 شانه بلندترین ارتفاع نخ خاب را دارند که در عین بلند بودن ارتجاعی هستند . فرش های ماشینی 700 شانه به علت ویزگی های عنوان شده مقاوم در برابر فشار و سایش و تردد خواهند بود و برای مکان های شلوغ خانه مناسب هستند .
در کنار مکان های شلوغ خانه ، فرش های 700 شانه برای اتاق ها و فضاهایی که در دید نیستند مناسب تلقی می شوند . لزومی ندارد که فرش اتاق خواب لوکس ، گران قیمت و دارای زیبایی ظاهری باشد . می توانیم اتاق خواب را با فرش های 700 شانه بپوشانیم تا در هزینه و بودجه خانواده هم صرفه جویی نماییم . هر چند فرش های 700 شانه برند دیوان به لحاظ داشتن ارتفاع بلند نخ خاب ، نرمی و لطافتی ایجاد می کنند که برای اتاق خواب مناسب هستند .
در کنار مکان های شلوغ و مکان هایی که در دید مهمان ها نیستند ، فضاهایی از خانه که برای نشستن از آن ها استفاده می شود باید با فرش های نرم و لطیف مانند فرش های 700 شانه پوشانده شوند . مکان هایی در خانه هستند که مبلمان نداشته و از فرش برای نشستن کمک گرفته می شود باید فرش مورد استفاده در این مکان ها نرم و راحت باشد که فرش های 700 شانه با داشتن این ویژگی گزینه مناسبی هستند .
شرکت دیوان برای قسمت پذیرایی منازل نیز ، فرش های 700 شانه ابریشم گونه را تولید کرده است که زیبایی و ظرافت این محصولات در ردیف محصولات 1200 شانه است .
فرش های 700 شانه تولید شده در کارخانه دیوان علاوه بر موارد گفته شده ، در برابر مواد شوینده و شیمیایی مقاومت خوبی دارند . با شست و شوی زیاد شل نمی شوند و رنگ خود را از دست نمی دهند . از این رو مکان هایی که در معرض آلودگی هستند مانند اتاق کودک و فضاهایی این چنین اگر با فرش 700 شانه مناسب پوشیده شوند ، در مورد شست و شوی کف پوش نگرانی ایجاد نخواهند کرد و تمیزی آن ها راحت خواهد بود .
مکان های عمومی مانند سالن های کنفرانس ، مساجد ، بارگاه ها و ... از دیگر مواردی هستند که با محصولات 500 شانه و 700 شانه پوشیده می شوند . استفاده از فرش های 700 شانه و 500 شانه در مکان های عمومی نمادی از قدرت و کیفیت بالای این محصولات در برابر فشار و تردد می باشد .
بررسی فرش 700 شانه از نظر بافت
فرش های 700 شانه ماشینی از نمونه محصولاتی هستند که قیمت ارزانی دارند . قیمت ارزان فرش های ماشینی شرکت دیوان از کم کیفیت بودن آن ناشی نمی شود بلکه برند دیوان توانسته است در عین حفظ کیفیت بالا ، فرش را به قیمتی ارزان تولید کندتا در توان خرید همگان باشد . این محصولات شانه و ‌تراکم بالایی ندارد و به همین جهت در تولید آن ها از طرح های شلوغ و پرنگاره استفاده نمی شود .
فرش های 700 شانه کاشان با برند دیوان توسط به‌ روزترین و با تکنولوژی ترین ماشین‌ آلات بافته می شود و محصولاتی ارائه می دهند که دارای دوام و طول عمر بالایی است .
فرش 700 شانه کارخانه فرش کاشان در دکوراسیون
یکی از دلایل اصلی این همه شهرت و محبوبیت در فرش های 700 شانه برند دیوان قیمت مناسب آن است . فرش های مذکور در برابر کیفیت و مطلوبیتی که حاصل می کنند بسیار ارزان قیمت عرضه می شوند . از آنجایی که همه افراد برای دارایی خود ارزش قائل هستند ترجیح می دهند تا در هزینه ‌های خود صرفه‌ جویی کرده و در خرید به سمت محصولاتی بروند که در عین کیفیت و رفع نیاز قیمت مناسبی دارد .
با وجود آنکه فرش های 1200 شانه و 1500 شانه ایده آل ترین فرش های ماشینی برای دکوراسیون هستند و درجه لوکس بالایی دارند اما فرش های 700 شانه برند دیوان هم اگر درست انتخاب شوند زیبایی خاصی برای دکوراسیون داشته و از نظر زینت بخشی قابل قبول خواهند بود . فرش های ماشینی 700 شانه به علت نداشتن طرح و نگاره های ریز و پیچیده برای فضاهایی از خانه که دکور شلوغی دارند گزینه خوبی هستند . بزرگ تر نشان دادن خانه خصلت فرش هایی است که طرح های ساده دارند .
با این همه ویژگی و مزیتی که برای فرش های ماشینی 700 شانه برند دیوان گرفته شد ، بی شک لزوم وجود چند تخته از این محصول برای هر خانه ای موجه و توجیه پذیر است . از آنجایی که در بازار فرش ، برند دیوان معتبر ، نامی و بلند آوازه می باشد و در تولید فرش های ماشینی صادراتی تخصص دارد چه بهتر است که این محصولات را از برند ناب دیوان انتخاب کنیم تا رضایت خرید بیشتری به همراه داشته باشیم  .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
تولید فرش های ماشینی سفارشی
خرید فرش اصل از کارخانه فرش کاشان
صادرات فرش به امارات
بهترین فرش های ماشینی ابریشم گونه
بهترین نخ خاب فرش
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi