لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش قیمت مناسب را از کجا بخرم ؟

buy-suitable-price-carpet.jpg

خرید فرش به عنوان کف پوش برای هر خانه ای لازم است . فرش ها به عنوان محبوب ترین کف پوش ها از ابتدای تولید تا کنون رواج داشته اند اما خرید و رونق گرفتن آن ها در سال های 1350 و با تولید اولین فرش های ماشینی شکل گرفت و تقاضایی بیشتر از فرش های دستبافت که سال های زیادی است در حال بافته شدن هستند ، به خود گرفته است . در محبوبیت و مرغوبیت فرش های دستبافت شکی نیست اما قیمت بالا و گزاف این محصولات تا سال های 1350 خریداران را از داشتن این محصول منع کرده و به عبارتی فرش های دستبافت تنها برای اعیان و اشراف و قشر خاصی از جامعه بوده است .
با این حساب می دانیم که قیمت و بهای محصول برای خریداران مهم است و خرید با هر قیمتی امکان پذیر نخواهد بود . خریداران قبل از خرید از دوستان و آشنایان سوال می کنند که فرش قیمت مناسب از کجا بخرم ؟ اگر از بیشتر خریداران فرش بپرسیم که جهت خرید یک تخته فرش ماشینی به چه آیتم هایی دقت می نمایند ، در بین موارد ذکر شده نامی از قیمت فرش هم خواهد بود . تلاش برای انتخاب فروشگاهی که محصولات را به قیمت مناسبی عرضه می کند و در عین حال کیفیت و اصالت را تضمین می کند مهم ترین نکته در خرید است .
برای پاسخ به این سوال که فرش ارزان را از کجا بخرم ؟ باید دو آیتم برند و فروشگاه مد نظر قرار داده شود . خرید فرش با کیفیت و تشخیص جنس محصول امری است تخصصی که از عهده خریداران جزء بر نمی آید از این رو با اعتماد به برند و فروشگاه خریداران اقدام به خرید می کنند . شهرت و آوازه برند فرش ، رضایت مشتریان ، خدمات ارائه شده ، سابقه تولید ، تنوع محصولات ، سهم در بازار های داخلی و خارجی از جمله مهمات در تعیین بهتر بودن فروشگاه و برند نسبت به سایر رقباست .
مشتریان چگونه می توانند فرش باکیفیت را با قیمت مناسب خریداری کنند ؟
خرید ارزان قیمت فرش ماشینی
روش های مختلفی برای خرید فرش ماشینی وجود دارد که ما با مهم ترین آن ها یعنی روش خرید سنتی به عنوان روشی غیر مستقیم ، روش خرید حضوری از کارخانه به عنوان قدیمی ترین روش خرید مستقیم و روش خرید اینترنتی به عنوان نوین ترین روش خرید مستقیم روبرو هستیم .
قیمت فرش درب کارخانه با قیمت فرش در فروشگاه های فیزیکی درخرید به روش سنتی اختلاف زیادی دارد . روش خرید سنتی گران ترین و پر دردسر ترین روش خرید است . دلیل بالا بودن قیمت محصولات در خرید های غیر مستقیم دست به دست شدن های بی مورد و عدم نظارت بر روند عرضه می باشد . در این روش تولید کننده نقشی در تعیین قیمت نهایی محصول نداشته و هر دلال و واسطه  به هر میزانی که بخواهد به قیمت محصول می افزاید .
خرید به روش مستقیم نسبت به روش خرید غیر مستقیم کم دردسر تر و ارزان قیمت تر خواهد بود . با این وجود در بین روش خرید حضوری از کارخانه با خرید اینترنتی نیز اختلافات زیادی وجود دارد . شباهت این دو روش در خرید به قیمت کارخانه و انتخاب از بین تمامی طرح های برند مد نظر است . اما بزرگ ترین تفاوت در عدم دغدغه های رفتن به کارخانه و حمل فرش از فروشگاه تا خانه می باشد . خرید اینترنتی فرش در کنار داشتن قیمت ارزان فرش که اصطلاحا قیمت کارخانه نام دارد ، با عدم نیاز به رفتن به فروشگاه فیزیکی در هزینه های حمل و نقل صرفه جویی نموده و به لحاظ ارسال رایگان فرش درب منزل تا حد زیادی قیمت تمام شده خرید را کم می کند .
فروشگاه اینترنتی فرش دیوان ارزان ترین مکان برای خرید فرش ماشینی است . برای پی بردن به این مسئله مهم می توانید وارد فروشگاه اینترنتی دیوان شده و به مقایسه قیمت ها و کیفیت و ویژگی های فرش با سایر برند ها بپردازید . در خرید از برند های معتبر و نامی مانند برند دیوان به یاد داشته باشید که رقابت سنگین و کسب رضایت مشری به تولید کننده اجازه افزایش بی رویه قیمت و کاهش کیفیت کالا را نخواهد داد و تولید کننده برای حفظ نام و نشان و قدرت خود همواره در پی ارائه بهترین محصولات در کم ترین قیمت ها است . کارخانه بزرگ دیوان توانسته است زیباترین و باکیفیت ترین فرش های ماشینی را به قیمت درب کارخانه و قیمتی ارزانتر از کارخانه های دیگر ارائه دهد .
برای تشخیص فرش های باکیفیت مطالب زیر را بخوانید .
تعیین قیمت فرش
در تعیین قیمت هر محصول خصوصا فرش های ماشینی المان های زیادی دخالت دارند که به بررسی مهم ترین آن ها می پردازیم .
مواد اولیه : هرچه کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه بیشتر باشد ، قیمت بالاتری هم خواهند داشت . در تولیدات ناب و درجه یک الیاف اکرولیک هیت ست بکار می رود که بسیار گرانقیمت هستند . حال آنکه کارخانه دیوان با خرید مستقیم این الیاف از خارج و کسر تمامی هزینه های اضافی و سربار توانسته است تا حد زیادی در هزینه های تولید صرفه جویی نماید . خرید حجم زیادی از الیاف اکرولیک بصورت مستقیم و به قیمت عمده اولین دلیل و تولیدات ارزان قیمت با کیفیت از سوی برند دیوان است .
تخصص در تولید : در علم اقتصاد داشتن تخصص در تولید به یک اصل تبدیل شده است . به عبارتی می توان در تخصص تولیدات را بیشتر و بهتر تولید کرد . فرش های ماشینی کارخانه دیوان توسط تیم کاملا متخصص تولید می شوند و در گامی کلی تر می توان گفت به علت وجود نیروی متخصص و نامی در شهر کاشان و تعلق بیش از 50 درصد سرمایه این شهر به صنعت بافندگی فرش ، تولید کنندگان ناخواسته از نیرو هایی استفاده می کنند با بازدهی بالا . تولید بیشتر محصولات بدون ریسک و خطا سود بیشتری به همراه دارد . با این وجود نیروی کار در کنار مواد اولیه در تشکیل هزینه های تولید و قیمت فرش نقش دارد .
استفاده از تکنیک تولید : بسته به اینکه از دستگاه های فرسوده و قدیمی استفاده شود یا دستگاه های جدید و به روز ، قیمت محصولات تولیدی متفاوت خواهد بود . در کارخانه فرش دیوان مانند بسیاری از کارخانه های معتبر و نامی پیشرفت و تکنولوژی تولید حرف اول ار می زند . چنین تولید کنندگانی همواره به دنبال نوآوری و خلق محصولات جدید هستند . از این رو از به روز ترین تکنیک ها و دستگاه های بافت استفاده می کند که بازدهی خوبی دارد .
طرح و نگاره فرش ها : در بازار انواع مختلفی از فرش ها را می بینیم که در کلی ترین حالت به سه دسته سنتی ، کلاسیک و مدرن یا فانتزی تقسیم می شوند . فرش ها بنابر طرح و نقشه ای که دارند از نظر قیمت متفاوت خواهند بود . عموما فرش های مدرن از فرش های کلاسیک و سنتی ارزان تر است چراکه فرش های کلاسیک و سنتی در بکار گیری نگاره های پر پیچ و خم و شلوغ دست و دلباز تر هستند . در حالی که فرش های طرح مدرن ، خلوت و دارای نگاره هایی درشت و ساده هستند .
شانه و تراکم : شانه و تراکم که همان تعداد گره های عرضی و طولی را شکل می دهد هم به لحاظ میزان مواد اولیه بکار گرفته شده ، هم به لحاظ نوع نخ خاب مصرفی و هم به لحاظ نگاره و نقشه موجبات تفاوت قیمت را فراهم می آورد . یک تخته فرش 700 شانه  در مقایسه با یک تخته فرش 1200 شانه از جهات مختلفی متفاوت است . هرچه شانه و تراکم بیشتر شود ، میزان مواد اولیه مصرفی بیشتر خواهد شد و به جهت استفاده از الیاف اکرولیک نازک تر با گرانی مواد اولیه روبرو خواهیم بود . از جهتی برای تولید فرش های 1200 شانه از طرح هایی کمک گرفته می شود که ریز نقش تر و پر نگاره تر هستند و بنابر داشتن هنر بیشتر و ارزش والا تر گران تر هم خواهند بود . از این رو محصولات با شانه و تراکم پایین تر ، فرش های ارزان قیمت تر نسبت به محصولات با شانه و تراکم بالا تر هستند . در دنیای کنونی فرش هایی مانند محصولات 1200 شانه برند دیوان در دسته کالاهای لوکس جای دارند .
عرضه محصولات : مهم ترین عامل در خرید فرش ارزان قیمت مسیر عرضه و روشی است که تولید کننده برای عرضه و خریداران برای تقاضا انتخاب می کند . فرش ماشینی را از فروشگاه اینترنتی خریداری کنید تا ارزان قیمت تر باشد . فروشگاه اینترنتی مسیر عرضه را به حداقل ممکن رسانده و تمامی هزینه های مازاد ، سربار یا نمایشگاهی را حذف می کند .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فروش عمده فرش ماشینی اصل کاشان
اصطلاحات فرش ماشینی
فرش خوب کاشان چه فرشی است ؟
خرید مستقیم فرش های 1200 شانه
خرید اینترنتی فرش ماشینی 1200 شانه
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi