لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

تولید فرش های ماشینی کاشان با کیفیت و ارزان

high-quality-kashan-carpet.jpg

اگر تا به حال به دنبال خرید کالاهایی بوده اید که در عین دوام و ماندگاری بالا نیازمند تخصص در انتخاب هستند ، قطعا با تفاوت هایی در زمینه قیمت و کیفیت محصول در بازار و فروشگاه های مختلف رو برو شده اید . از همین جهت لازم است برای خرید فرش های ماشینی به عنوان کالایی کاملا تخصصی در بازار سرچ نمود و به دنبال خرید فرشی بود که علاوه بر کیفیت بالا و زیبایی بی نظیر بتواند قیمت مناسبی داشته باشد . انتخاب برند و توجه به تولید کننده در محصولاتی مانند فرش های ماشینی در زمینه کیفیت و قیمت و زیبایی اهمیت ویژه دارد . به عنوان مثال فرش های ماشینی تولید شده کارخانه فرش دیوان به عنوان یکی از تولید کنندگان نامی شهر کاشان در ارائه محصولاتی بی نظیر خوش درخشیده است و از همین رو خریداران با اعتماد کامل نسبت به خرید فرش های ماشینی برند دیوان اقدام می کنند .
به بازار فرش نگاه کنید ، خواهید دید که برند هایی هستند خوش نام و خوش سابقه که بنابر کسب اعتماد مشتریان در طی سالیان فعالیت خود ، نبض بازار را در دست گرفته و سهم بالایی از مبادلات را به خود اختصاص داده اند . تولید فرش های ماشینی کاشان با کیفیت بالا و قیمت ارزان موردی اتفاقی نبوده است و بالغ بر 40 سال ، تولید کنندگان زیادی با فعالیت بی نظیر خود جهت کسب عنوان بهترین تولید کننده فعالیت نمود اند . نتیجه فعالیت خوب برند های نامی کاشان مانند برند دیوان آن است که شهر کاشان به عنوان پایتخت تولید فرش و قالی در سراسر دنیا شناخته شده است .
تعداد زیادی از خریداران داخلی و خارجی صرفا به قصد خرید فرش باکیفیت و ارزان قیمت از برند دیوان وارد بازار شده اند و در پی داشتن بهترین انتخاب ، برند دیوان را برگزیده اند . سهم بالای تولیدات و صادرات فرش های ماشینی به کارخانه دیوان تعلق دارد چراکه تخصص این کارخانه تولید بهترین ها بوده و صرفا کالاهایی تولید می کند صادراتی و بی نظیر .
تولید فرش های ماشینی کاشان با کیفیت بالا
فرش های تولید شده در کاشان توانسته اند عنوان دار فرش های با کیفیت و درجه یک در سراسر دنیا باشند . این سوال که چه ویژگی هایی در فرش های ماشینی وجود دارد که باعث محبوبیت آن ها شده است ، سوالی است اساسی و کاربردی هم برای خریداران و هم برای تولید کنندگان . ویژگی هایی از جمله موارد زیر در با کیفیت بودن و درجه یک بودن فرش نقش دارند :
1- بافت توسط بهترین الیاف : فرش های تولید شده در برند دیوان از نخ خاب اکرولیکی تولید شده اند که فرایند هیت ست را از سر گذرانده و برای نخ تار و پود از الیاف پلی استر و پلی پروپلین استفاده شده است .
2- عدم خطا در بافت : در فرش های درجه یک برند دیوان هیچ گونه عدم قرینگی ، بافت غلط رنگ ، تفاوت در نگاره های دو سوی فرش ، تکرار سیلند و مواردی از این دست دیده نمی شود . استفاده از تکنولوژی تولید بالا و نیروی کار ماهر از مواردی است که در تولید بدون خطا و ریسک انسانی تأثیر گذار است .
3 -داشتن طرح و نگاره های مناسب : به یاد داشته باشید که به علت رقابت شدید و بالا بین تعداد زیاد تولید کنندگان ، ویژگی های ظاهری هم به ویژگی هایی جهت تعیین کیفیت بدل شده است . فرش های ماشینی با کیفیت دارای طرح هایی هستند که در نقش و نگاره هارمون بوده و از نظر زیبایی و طرح متناسب با شانه و تراکم تولید شده اند . برای مثال در فرش های ماشینی برند دیوان استفاده از نگاره های ریز و پیچیده نسبت به فرش های ماشینی کم شانه و کم تراکم رایج تر است چراکه ظرافت بافت و شباهت به فرش های دستبافت در فرش 1200 شانه ، فرش های 1000 شانه برند دیوان توانایی به رخ کشیدن نگاره ها با طرح های ریز و درشت را به خوبی فراهم اورده است .
تولید فرش های ماشینی کاشان با قیمت ارزان
فرش های ماشینی تولید شده در برند دیوان در عین داشتن کیفیت بالا و طرح های زیبا ارزان قیمت هستند . اگر محصولات بی کیفیت را به قیمت ارزان خریداری کنیم ، جای تعجب نیست اما این که چطور محصولات با کیفیت در قیمت ارزان تولید می شوند سوالی است که پاسخ به آن از تولید کنندگان نامی و باتکنیک انتظار می رود .
فرش های ماشینی تولید شده در کارخانه دیوان به علت ویژگی های زیر در قیمت ارزان تولید می شوند :
1- خرید محصولات و مواد اولیه به قیمت عمده و در حجم زیاد
2- خرید بی واسطه از وارد کننده که هزینه هایی مانند هزینه انتقالات و واسطه گران را از قیمت مواد اولیه کسر می کند .
3- در تولید فرش ماشینی کاشان بهترین تیم تولید بکار گرفته می شود . استفاده از نیروی کار متخصص ، سرعت تولید را بالا برده و با عدم خطا و ریسک انسانی برند دیوان تولید مساحت زیادی فرش بی عیب را در طول روز دارد . این مورد به کسب سود بیشتر در قیمت ارزان کمک خواهد کرد .
4- رقابت بالایی که در بازارهای فرش کاشان وجود دارد اجازه افزایش قیمت بیش از قیمت تمام شده کارخانه را به هیچ تولید کننده بزرگی نمی دهد . تولید کنندگان نامی و با سابقه می دانند که قیمت و تعیین حداقل بها برای فرش بهترین روش برای جذب مشتریان است و اندکی افزایش قیمت بی رویه مشتریان را دور خواهد نمود . چه بسا تولید کنندگانی که به علت عدم توان رقابت قیمتی با تولید کنندگان بزرگی که به علت رعایت تکنیک های خرید قیمت ارزانی برای محصولات خود انتخاب می کرده اند ، از دور رقابت ها حذف شده اند .
5- روش فروش و خرید هم می تواند بر قیمت اثر گذار باشد . روش های خرید مستقیم با کوتاه کردن مسیر عرضه و عدم وجود دلالان و واسطه گران ، تمامی هزینه های نمایشگاهی و سربار را از قیمت فروش بازار کسر نموده و از همین جهت شاهد اختلاف بالایی در قیمت محصولات درب کارخانه یا روش های مستقیم با روش های غیر مستقیم هستیم .
6- خریداران در فروشگاه های اینترنتی بیشتری قدرت چانه زنی را دارند . انتخاب فرش از چند فروشگاه آنلاین بصورت همزمان امکانی است که به واسطه اینترنتی و شبکه های مجازی امکان پذیر شده است . مشتریان می توانند به چند فروشگاه متصل شده و همزمان بین قیمت و سایر ویژگی ها مقایسه نماید و بی شک محصولی را انتخاب می کنند که در عین کیفیت بالا قیمت کم تری دارد . در حالی که در بازار های فیزیکی این امکان وجود نداشته و جابجایی بین فروشگاه ها نیازمند صرف زمان و هزینه می باشد خواهد بود و این مورد مشتریان را از مقایسه و حضور در تمامی برند ها منع می کند .
فروش مستقیم فرش کاشان
خرید و فروش مستقیم فرش های کاشان همواره به عنوان بهترین گزینه پیش روی خریداران هستند ، فرش های ماشینی خریداری شده از فروشگاه های اینترنتی به عنوان یکی از روش های مستقیم تضمینی است جهت خرید فرش های ماشینی با کیفیت ارزان قیمت . در فروشگاه اینترنتی برند دیوان هر نوع فرشی که خواسته باشید در هر طرح و رنگی موجود است . ورود به فروشگاه اینترنتی برند دیوان به معنای ورود به بازار بزرگ فرش و قالی است که خریداران با هر نیاز و سلیقه ای ا ارضا می کند .
برای خرید اینترنتی پس از پیدا کردن لینک فروشگاه و انتقال به فروشگاه مجازی وارد قسمت محصولات شده در هر نوع محصولی را که مایل به تماشا هستید انتخاب کنید . در فروشگاه های اینترنتی امکان دیدن تمامی محصولات در چند صفحه وب سایت بر عکس فروشگاه های فیزیکی زمان بسیار کمی از مشتریان می گیرد و دیدن تمامی محصولات برند موردی است امکان ناپذیر در بازار های فیزیکی و روش های سنتی که همواره مورد نیاز خریداران خصوصا خریدارانی که در امر انتخاب وسواس دارند می باشد .
استفاده از موتور جست و جو برای ان دسته از خریدارانی که مناسب است که در امر خرید هدفمند وارد فروشگاه می شوند و دقیقا می دانند به دنبال چه محصولی هستند . در موتور جست و جو کلید واژه ای مرتبط با محصول مورد نظر مانند سایز فرش ، شانه یا تراکم ، رنگ زمینه ، طرح و نگاره و ... را سرچ نمایید و تمامی محصولات مرتبط با کلید واژه را دریافت کنید .
خریدی بسیار آسان و مقرون به صرفه از فروشگاه اینترنتی برند دیوان امکان پذیر خواهد بود .
در یک جمله می توان چنین گفت که بهترین مکان برای خرید فرش های ماشینی کاشان در کیفیت بالا و قیمت ارزان فروشگاه اینترنتی برند دیوان است .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش مدرن جدید
فروش عمده فرش ماشینی کاشان
آموزش خرید قدم به قدم فرش های مدرن
فروش ویژه فرش های کاشان
فرش کاشان انتخاب اول فرش ماشینی
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi