لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

تولید فرش های ماشینی کاشان با کیفیت و ارزان

high-quality-kashan-carpet.jpg

اگر تا به حال به دنبال خرید کالاهایی بوده اید که در عین دوام و ماندگاری بالا نیازمند تخصص در انتخاب هستند ، قطعا با تفاوت هایی در زمینه قیمت و کیفیت محصول در بازار و فروشگاه های مختلف رو برو شده اید . از همین جهت لازم است برای خرید فرش های ماشینی به عنوان کالایی کاملا تخصصی در بازار سرچ نمود و به دنبال خرید فرشی بود که علاوه بر کیفیت بالا و زیبایی بی نظیر بتواند قیمت مناسبی داشته باشد . انتخاب برند و توجه به تولید کننده در محصولاتی مانند فرش های ماشینی در زمینه کیفیت و قیمت و زیبایی اهمیت ویژه دارد . به عنوان مثال فرش های ماشینی تولید شده کارخانه فرش دیوان به عنوان یکی از تولید کنندگان نامی شهر کاشان در ارائه محصولاتی بی نظیر خوش درخشیده است و از همین رو خریداران با اعتماد کامل نسبت به خرید فرش های ماشینی برند دیوان اقدام می کنند .
به بازار فرش نگاه کنید ، خواهید دید که برند هایی هستند خوش نام و خوش سابقه که بنابر کسب اعتماد مشتریان در طی سالیان فعالیت خود ، نبض بازار را در دست گرفته و سهم بالایی از مبادلات را به خود اختصاص داده اند . تولید فرش های ماشینی کاشان با کیفیت بالا و قیمت ارزان موردی اتفاقی نبوده است و بالغ بر 40 سال ، تولید کنندگان زیادی با فعالیت بی نظیر خود جهت کسب عنوان بهترین تولید کننده فعالیت نمود اند . نتیجه فعالیت خوب برند های نامی کاشان مانند برند دیوان آن است که شهر کاشان به عنوان پایتخت تولید فرش و قالی در سراسر دنیا شناخته شده است .
تعداد زیادی از خریداران داخلی و خارجی صرفا به قصد خرید فرش باکیفیت و ارزان قیمت از برند دیوان وارد بازار شده اند و در پی داشتن بهترین انتخاب ، برند دیوان را برگزیده اند . سهم بالای تولیدات و صادرات فرش های ماشینی به کارخانه دیوان تعلق دارد چراکه تخصص این کارخانه تولید بهترین ها بوده و صرفا کالاهایی تولید می کند صادراتی و بی نظیر .
تولید فرش های ماشینی کاشان با کیفیت بالا
فرش های تولید شده در کاشان توانسته اند عنوان دار فرش های با کیفیت و درجه یک در سراسر دنیا باشند . این سوال که چه ویژگی هایی در فرش های ماشینی وجود دارد که باعث محبوبیت آن ها شده است ، سوالی است اساسی و کاربردی هم برای خریداران و هم برای تولید کنندگان . ویژگی هایی از جمله موارد زیر در با کیفیت بودن و درجه یک بودن فرش نقش دارند :
1- بافت توسط بهترین الیاف : فرش های تولید شده در برند دیوان از نخ خاب اکرولیکی تولید شده اند که فرایند هیت ست را از سر گذرانده و برای نخ تار و پود از الیاف پلی استر و پلی پروپلین استفاده شده است .
2- عدم خطا در بافت : در فرش های درجه یک برند دیوان هیچ گونه عدم قرینگی ، بافت غلط رنگ ، تفاوت در نگاره های دو سوی فرش ، تکرار سیلند و مواردی از این دست دیده نمی شود . استفاده از تکنولوژی تولید بالا و نیروی کار ماهر از مواردی است که در تولید بدون خطا و ریسک انسانی تأثیر گذار است .
3 -داشتن طرح و نگاره های مناسب : به یاد داشته باشید که به علت رقابت شدید و بالا بین تعداد زیاد تولید کنندگان ، ویژگی های ظاهری هم به ویژگی هایی جهت تعیین کیفیت بدل شده است . فرش های ماشینی با کیفیت دارای طرح هایی هستند که در نقش و نگاره هارمون بوده و از نظر زیبایی و طرح متناسب با شانه و تراکم تولید شده اند . برای مثال در فرش های ماشینی برند دیوان استفاده از نگاره های ریز و پیچیده نسبت به فرش های ماشینی کم شانه و کم تراکم رایج تر است چراکه ظرافت بافت و شباهت به فرش های دستبافت در فرش 1200 شانه ، فرش های 1000 شانه برند دیوان توانایی به رخ کشیدن نگاره ها با طرح های ریز و درشت را به خوبی فراهم اورده است .
تولید فرش های ماشینی کاشان با قیمت ارزان
فرش های ماشینی تولید شده در برند دیوان در عین داشتن کیفیت بالا و طرح های زیبا ارزان قیمت هستند . اگر محصولات بی کیفیت را به قیمت ارزان خریداری کنیم ، جای تعجب نیست اما این که چطور محصولات با کیفیت در قیمت ارزان تولید می شوند سوالی است که پاسخ به آن از تولید کنندگان نامی و باتکنیک انتظار می رود .
فرش های ماشینی تولید شده در کارخانه دیوان به علت ویژگی های زیر در قیمت ارزان تولید می شوند :
1- خرید محصولات و مواد اولیه به قیمت عمده و در حجم زیاد
2- خرید بی واسطه از وارد کننده که هزینه هایی مانند هزینه انتقالات و واسطه گران را از قیمت مواد اولیه کسر می کند .
3- در تولید فرش ماشینی کاشان بهترین تیم تولید بکار گرفته می شود . استفاده از نیروی کار متخصص ، سرعت تولید را بالا برده و با عدم خطا و ریسک انسانی برند دیوان تولید مساحت زیادی فرش بی عیب را در طول روز دارد . این مورد به کسب سود بیشتر در قیمت ارزان کمک خواهد کرد .
4- رقابت بالایی که در بازارهای فرش کاشان وجود دارد اجازه افزایش قیمت بیش از قیمت تمام شده کارخانه را به هیچ تولید کننده بزرگی نمی دهد . تولید کنندگان نامی و با سابقه می دانند که قیمت و تعیین حداقل بها برای فرش بهترین روش برای جذب مشتریان است و اندکی افزایش قیمت بی رویه مشتریان را دور خواهد نمود . چه بسا تولید کنندگانی که به علت عدم توان رقابت قیمتی با تولید کنندگان بزرگی که به علت رعایت تکنیک های خرید قیمت ارزانی برای محصولات خود انتخاب می کرده اند ، از دور رقابت ها حذف شده اند .
5- روش فروش و خرید هم می تواند بر قیمت اثر گذار باشد . روش های خرید مستقیم با کوتاه کردن مسیر عرضه و عدم وجود دلالان و واسطه گران ، تمامی هزینه های نمایشگاهی و سربار را از قیمت فروش بازار کسر نموده و از همین جهت شاهد اختلاف بالایی در قیمت محصولات درب کارخانه یا روش های مستقیم با روش های غیر مستقیم هستیم .
6- خریداران در فروشگاه های اینترنتی بیشتری قدرت چانه زنی را دارند . انتخاب فرش از چند فروشگاه آنلاین بصورت همزمان امکانی است که به واسطه اینترنتی و شبکه های مجازی امکان پذیر شده است . مشتریان می توانند به چند فروشگاه متصل شده و همزمان بین قیمت و سایر ویژگی ها مقایسه نماید و بی شک محصولی را انتخاب می کنند که در عین کیفیت بالا قیمت کم تری دارد . در حالی که در بازار های فیزیکی این امکان وجود نداشته و جابجایی بین فروشگاه ها نیازمند صرف زمان و هزینه می باشد خواهد بود و این مورد مشتریان را از مقایسه و حضور در تمامی برند ها منع می کند .
فروش مستقیم فرش کاشان
خرید و فروش مستقیم فرش های کاشان همواره به عنوان بهترین گزینه پیش روی خریداران هستند ، فرش های ماشینی خریداری شده از فروشگاه های اینترنتی به عنوان یکی از روش های مستقیم تضمینی است جهت خرید فرش های ماشینی با کیفیت ارزان قیمت . در فروشگاه اینترنتی برند دیوان هر نوع فرشی که خواسته باشید در هر طرح و رنگی موجود است . ورود به فروشگاه اینترنتی برند دیوان به معنای ورود به بازار بزرگ فرش و قالی است که خریداران با هر نیاز و سلیقه ای ا ارضا می کند .
برای خرید اینترنتی پس از پیدا کردن لینک فروشگاه و انتقال به فروشگاه مجازی وارد قسمت محصولات شده در هر نوع محصولی را که مایل به تماشا هستید انتخاب کنید . در فروشگاه های اینترنتی امکان دیدن تمامی محصولات در چند صفحه وب سایت بر عکس فروشگاه های فیزیکی زمان بسیار کمی از مشتریان می گیرد و دیدن تمامی محصولات برند موردی است امکان ناپذیر در بازار های فیزیکی و روش های سنتی که همواره مورد نیاز خریداران خصوصا خریدارانی که در امر انتخاب وسواس دارند می باشد .
استفاده از موتور جست و جو برای ان دسته از خریدارانی که مناسب است که در امر خرید هدفمند وارد فروشگاه می شوند و دقیقا می دانند به دنبال چه محصولی هستند . در موتور جست و جو کلید واژه ای مرتبط با محصول مورد نظر مانند سایز فرش ، شانه یا تراکم ، رنگ زمینه ، طرح و نگاره و ... را سرچ نمایید و تمامی محصولات مرتبط با کلید واژه را دریافت کنید .
خریدی بسیار آسان و مقرون به صرفه از فروشگاه اینترنتی برند دیوان امکان پذیر خواهد بود .
در یک جمله می توان چنین گفت که بهترین مکان برای خرید فرش های ماشینی کاشان در کیفیت بالا و قیمت ارزان فروشگاه اینترنتی برند دیوان است .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش ماشینی خوب کدام است ؟
فرش ماشینی 700 شانه کاشان
پرفروش ترین فرش های ماشینی
فروش اینترنتی فرش 1200 شانه کارخانه فرش کاشان
تولید فرش ابعاد بزرگ و صادرات آن به دیگر کشورها
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi