لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فروش ویژه فرش های ماشینی کاشان با کیفیت بالا

special-sale-kashan-machine-carpet.jpg

کاشان پایتخت تولید فرش جهان نام گرفته است و هرگاه خریداری به دنبال خرید فرش ماشینی خوب و با کیفیت باشد ، خرید از برند های محبوب و مرغوب کاشان را در اولویت قرار می دهد . ویژگی های متعددی در فرش های کاشان باعث شده است که این محصولات تا حد زیادی به محبوبیت و شهرت برسند . داشتن سابقه درخشان و تولیدات ناب و با کیفیت در قیمت ارزان ویژگی هایی است که از گذشته تا کنون با برند های کاشان همراه بوده است . شهر کاشان در سال 1350 با تأسیس اولین کارخانه در شهر های صنعتی خود به نام و نشان تولید فرش های ماشینی مزین شد و از آن هنگام همه روزه تعداد زیادی برند به برند های کاشان اضافه می شود و از طرف دیگر هر تولید کننده ای که توان رقابت با دیگر حریفان را نداشته باشد به راحتی از دور حذف می شود چراکه تولید کنندگان کاشانی بسیار قدر و حرفه ای به کار خود مشغول هستند و حاضر نیستند داشتن این نام و نشان را به راحتی از دست بدهند .
یکی از برندها مهم و معروف در بین تولید کنندگان کاشانی ، برند دیوان است . سابقه درخشان و تخصص برند دیوان در تولید فرش های صادراتی و درجه یک است . هرگز در بین تولیدات برند دیوان ، فرش هایی با کیفیت پایین ، زیبایی اندک نخواهیم دید در حالی که همواره قیمت مطلوب و خرید آسان از برند دیوان توجه همگان را جلب کرده است . شرکت دیوان یکی از 700 شرکت موجوددر شهر کاشان می باشد که بنا بر داشتن ویژگی هایی که در ادامه اشاره خواهیم کرد ، بهترین تولید کننده بوده و تا حد زیادی شهرت جهانی دارد .
در تبلیغات شرکت های معتبر معتبر مانند شرکت دیوان با واژه هایی مانند فروش ویژه فرش ماشینی کاشان ، خرید به قیمت ارزان ، فروش تضمینی و ... مواجه هستیم . این تبلیغات در بین برند های معتبر رایج است چراکه استفاده و تکنیک های تولیدی بدست آمده بر اثر سابقه و تجربه ، تولید کنندگان را در تولید محصولات با کیفیت ارزان قیمت خبره نموده و از طرف دیگر مواردی مانند خالی کردن انبار ها ، فروش طرح و نقشه ای خاص یا قدیمی ، خدمت رسانی به مشتریان ، فروش بیشتر ، جذب خریداران و ... از سیاست های تولید کنندگان جهت فروش ویژه و مواردی از این دست می باشد . ناگفته نماند که کم نیستند افراد سودجویی که از این تبلیغات سوءاستفاده کرده و فرش های تقلبی و نا مرغوب خود را تحت برند های نامی به فروش می رسانند .
فرش ماشینی کاشان
ابتدا لازم است بدانیم اولویت فرش های ماشینی شرکت دیوان به عنوان نمادی از برند های کاشان در چیست و چرا تا این حد محبوبیت و شهرت یافته اند . در بین همگان صحبت از با کیفیت بودن فرش های ماشینی کاشان در عین زیبا رونق دارد . اما کیفیت خوب چیست ؟
فرش ماشینی محصولی است با دوام که در بهترین حالت می تواند تا ده ها سال زیر پا ، مورد پاخوری قرار گرفته و کیفیت و شکل و شمایل خود را از دست ندهد . فرش های با کیفیت ، تا سالیان سال مهمان خانه شما بوده و بی هیچ نگرانی می توانید از آن ها بهره بگیرید . در کنار دوام ویژگی های دیگری در داشتنی کیفیت خوب نقش دارند ، مانند :
1- عدم غلط بافی در فرش : در فرش های درجه یک کارخانه فرش دیوان ، نگاره ها از نظر طرح و رنگ کاملا قرینه بوده و در هیچ جای محصول عدم قرینگی ناشی از بافت غلط دیده نمی شود . شاید در فرش های دستبافت مواردی از این دست بر اثر خطای انسانس رویت شود ، اما روی کار آمدن ماشین آلات تا حد زیادی خطاهای انسانی را کم کرده است .
2- داشتن سایز معین : فرش های ماشینی قبل از تولید ابعاد و سایز های از پیش تعیین شده ای دارد . در برند دیوان اختلاف بیش از یکی دو سانتی متر در ابعاد پس از تولید دیده نمیشود . این درحالی است که برخی برند ها داشتن اختلاف سایز را تا چند سانتی متر هم طبیعی می دانند . در فرش های دستبافت میزان اختلاف قابل اغماض است اما فرش های باکیفیت و بی نظیر کاشان چنین ایراداتی نخواهند داشت .
3- عدم تکرار سیلندر : پیشرفت دستگاه ها و بکار گیری تکنولوژی برتر ایرادات زیادی را که در فرش های اولیه ماشینی وجود داشته است ، رفع نموده اند . برای مثال تکرار سیلندر ناشی از پیش نرفتن دستگاه و گیر کردن الیاف امری ست که امروزه در فرش های درجه یک دیده نمی شود .
4- تنوع رنگی بی نظیر : ظاهر و زیبایی فرش در کنار ویژگی های فنی به کیفیت مربوط شده و رقابت در دنیای بزرگ فرش و قالی به حدی بالا گرفته است که تولید کنندگان اگر توان تولید طرح ها و مدل های روز دنیا را نداشته باشند ، بی شک نخواهند توانست به رقابت با برند های بی نظیر کاشان مانند برند دیوان بپردازند . داشتن تیم طراحی قوی ، فرش های برند دیوان را در تولیدات زیبا و چشم نواز یاری رسانده است . تنوع بی نظیر طرح و نقشه در کنار بالا بودن تعداد رنگ اصلی زمینه در عین رعایت هارمونی دیگر مورد مهم در درجه یک بودن فرش های دیوان است .
ابن موارد تنها تعداد اندکی از ویژگی هایی هستند که در فرش های کاشان دیده می شود . خرید چنین فرش هایی با ویژگی های ذکر شده در رده خرید و فروش ویژه جای می گیرد . به یاد داشته باشید که خرید یا فروش ویژه ، مبادله هر محصولی ست که لذت و رضایت خرید را در حد بالایی به همراه داشته باشد .
فروش ویژه فرش های ماشینی کاشان
تا این جا دانستیم که خرید فرش های ماشینی با کیفیت به لحاظ داشتن ویژگی های ناب می تواند ویژه تلقی شود . اما روش های عرضه و نحوه خرید هم در ویژه بودن مبادله بی تأثیر نیست . یک تخته فرش ماشینی برند دیوان به روش های مستقیم و غیر مستقیم زیادی قابل مبادله است . هرچند روش های غیر مستقیم منسوخ شده و ناکارآ هستند اما بنا بر دلایلی مانند عدم اعتماد و عدم فرهنگ سازی نسبت به روش های مستقیم ، استفاده از روش های سنتی با دشواری های خاص خود در بین افراد عمومیت دارد . البته قشر جوان به راحتی با دنیای اینترنت و روش های مستقیم مبادله ارتباط برقرار کرده و امید است طی چند سال اخیر تمامی مبادلات فرش های ماشینی به دنیای آنلاین مربوط شود .
از رایج ترین روش های مستقیم خرید دو نوع خرید حضوری از کارخانه و خرید از فروشگاه آنلاین تولید کننده مطرح هستند . خرید حضوری برای خریدارانی که رد شهر کاشان زندگی می کنند و یا افرادی که توانایی رفتن به کارخانه را دارند ، ویژه و به صرفه محسوب می شود . رفتن به کارخانه دیوان و رویت و لمس محصولات از نزدیک همچنین خرید از تولید کننده و مشورت با افراد خبره و کارشناسان کارخانه از ویژگی های خرید به روش حضور در کارخانه می باشد که خرید و فروش را ویژه کرده است . هرچند در تمامی روش های مستقیم قیمت ارزان فرش مد نظر خریداران قرار دارد .
روش بهتر خرید از فروشگاه اینترنتی است . توصیه ما به شما برای خرید راحت و مقرون به صرفه فرش های ماشینی مراجعه به فروشگاه اینترنتی برند دیوان و خرید آنلاین فرش کاشان است . فروش به روش اینترنتی از آن لحاظ ویژه تلقی می شود که مزایای بی شماری دارد از جمله :
1- خرید فرش از تولید کننده و اطمینان از اصالت برند .
2- عدم نیاز به رفتن به فروشگاه و صرفه جویی در زمان و هزینه .
3- خرید به کم ترین قیمت ممکن ، که گاها همین قیمت ارزان با تخفیف مواجه خواهد بود .
4- پس از خرید فرش ماشینی از برند دیوان به روش اینترنتی فرش را رایگان درب منزل تحویل می گیرید . مورد مهم در خرید و فروش های فیزیکی دشواری حمل فرش از فروشگاه تا خانه است که در کناری سختی رفت و آمد ، هزینه بر هم خواهد بود . در روش اینترنتی هزینه ارسال و نحوه ارسال بر عهده تولید کننده است .
5- داشتن گارانتی و ضمانت نامه معتبر از دیگر مزیت هایی است که فروش اینترنتی را ویژه کرده است .
به فروشگاه اینترنتی فرش دیوان رفته و در دسته محصولات به انتخاب فرش بر اساس سلیقه ، موارد موثر بر زیبایی خانه ، توان مالی و نیاز خود بپردازید . پس از طی کردن مراحل خرید و پرداخت بها در کم ترین زمان ممکن فرش درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد .
در پایان به این نتیجه می رسیم که شرکت دیوان با فروش ویژه فرش های ماشینی کاشان ، خریداران را از مزایای زیر بهره مند می سازد :
1 . دسترسی به کیفیت بالای فرش های کاشان
2 . دست یافتن به فرش های زیبا با طرح و نگاره های اصیل ایرانی
3 . رسیدن به فرش های کاشان با خرید اینترنتی و تحویل فرش درب منزل
4 . بهره بردن از قیمت های ارزان

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
مدل های جدید فرش های ابریشم گونه
کارخانه فرش کاشان
سایت فروش اینترنتی فرش ماشینی
تولید فرش ابعاد بزرگ و صادرات آن به دیگر کشورها
سایت کارخانه تولید فرش کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi