لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

مدل فرش برای اتاق خواب

bedroom-carpet-model.jpg

بسیاری از افراد خرید فرش برای اتاق خواب را مناسب نمی دانند و بر این عقیده اند که چون قسمتی از اتاق خواب با تخت پوشیده شده است لازم نیست در آن فرش پهن کنیم . در صورتی که استفاده از یک فرش کوچک برای اتاق خواب در پایین تخت ، دکوراسیون اتاق خواب را کامل می کند . از آنجایی که رفت و آمد در اتاق خواب کمتر است می توانید از فرش های ظریف و لوکس استفاده کنید و زیبایی اتاق را چندین برابر کنید . انتخاب رنگ فرش اتاق خواب بسان کیفیت و طرح آن اهمیت دارد چون محلی برای استراحت و کسب آرامش می باشد .
پس باید در انتخاب رنگ و طرح آن دقت کرد .
رنگ و طرح فرش اتاق خواب
به دلیل وجود اثاث بسیار در اتاق خواب از قبیل کمد ، تخت ، میز آرایشی ، قاب های عکس ، بهتر است فرشی را انتخاب کنید تا دارای نگار ه ها و طرح های ساده و خلوت باشد . استفاده از طرح های شلوغ با نقشه و نگاره های سنتی برای اتاق خواب پیشنهاد نمی شود چون قرار گرفتن طرح های شلوغ در کنار وسیله های دیگر ، ذهن را خسته می کند . استفاده از فرش های آبرنگی که هیچ طرحی در آن ها نیست و طیف وسیعی از رنگ های مختلف است بهترین فرش برای اتاق خواب است .
بسیاری از افراد این فرش های آبرنگی را برای اتاق خواب نمی پسندند . به این افراد فرش هایی با طرح های مدرن پیشنهاد می شود . در طراحی این محصولات ، از طرح های مدرن و امروزی و به عبارتی طرح های ساده و خلوت تر استفاده شده است و خبری از  طرح های سنتی و اصیل نیست . استفاده از فرش های مدرن برای اتاق خواب ، جلوه فضا را زیباتر می کند و محیط را گرم و صمیمی تر می کند . اتاق خواب عروس می تواند با استفاده از فرش های مدرن زیباتر  شود .
رنگ فرش اتاق خواب نیر در ایجاد آرامش در فضا تاثیر دارد . اگر به دنبال رنگ خاصی نیستید ، فرش های آبرنگی به دلیل داشتن رنگ های بسیار ، جلوه زیبایی به اتاق خواب می دهند .
رنگ کف پوش اتاق خواب را در نظر بگیرید . تضاد بین فرش اتاق خواب و کف پوش آن ، زیبایی آن فضا را بیشتر می کند . فرش کرم در اتاق خواب ، باعث آرامش و تسکین چشم می شود علاوه بر آنکه امروزه فضای اتاق خواب ها کم تر شده است استفاده از رنگ کرم ، فضا را دلبازتر نشان می دهد . اگر اتاق خواب تان بدون پنجره است حتما فرش کرم را انتخاب کنید .
استفاده از فرش سرمه ای و گردویی و قهوه ای برای اتاق خواب پیشنهاد نمی شود . فرش آبی برای اتاق خواب ، انرژی مثبت ، ایجاد اعتماد ، آرامش را دارد و استفاده از آبی کمرنگ ، آرامش ذهن را ایجاد کرده و کسالت و بی حالی را از فضا دور می کند . فرش خاکستری برای اتاق خواب نیر حس مطلوبی را ایجاد می کند .
سایز فرش اتاق خواب
به انتخاب ابعاد فرش برای اتاق خواب دقت کنید تا حدالامکان ، تخت خواب ، کمد و میز آرایشی روی فرش نباشد . زیبایی اتاق خواب وقتی تکمیل می شود که از یک فرش کوچک در پایین تخت خواب استفاده شود .
فرش های 6 متری ، فرش های 1*1.5 و فرش با اندازه 1.5*2.25 برای اتاق خواب مناسب هستند .
خرید فرش برای اتاق خواب
کارخانه بزرگ دیوان توانسته است در کنار تولید محصولات سنتی برای پذیرایی ، مدل های جدید فرش برای اتاق خواب را تولید و عرضه کند . استفاده از طرح های مدرن و امروزی ، جوانان و نوجوانان را به سمت خود جذب کرده است . فرش های پوست ، آبرنگی و فرش های مدرن بهترین انتخاب برای اتاق خواب هستند . این محصولات با شانه و تراکم بالا بافته می شوند . به دلیل استفاده از الیاف آکریلیک در بافت نخ خاب ، بهترین کیفیت را دارند و زیبایی و جذابیت بالایی دارند .
خرید فرش اتاق خواب ارزان از  شرکت دیوان ، به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه است . این شرکت ، تمامی محصولات خود را به قیمت درب کارخانه عرضه می کند . با خرید اینترنتی فرش اتاق خواب می توانید زیباترین طرح ها را با قیمت مناسب و با تحویل رایگان درب منزل به دست آوردید .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
خرید فرش ماشینی از شهر فرش
خرید مستقیم فرش از کاخانه فرش کاشان
قیمت بهترین فرش ماشینی
انتخاب فرش مناسب دکوراسیون
فرش ماشینی 1200 شانه دستبافتگونه
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi