لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

تولید فرش های ماشینی 700 شانه

production-machine-carpet-700-reeds.jpg

بررسی روند تولید فرش ها چه از نوع ماشینی و چه از نوع دستبافت راهنمای خوبی برای تولید کنندگان است تا متوجه شوند که تولید یک تخته فرش ماشینی از ابتدا تا کنون چه تغییراتی داشته است و از این موضوع برای بهتر شدن کمک بگیرند . تغییرات و تحولات ایجاد شده در چرخه تولید فرش های ماشینی نشان دهنده تغییر در سبک سلیقه مشتریان و تحولات اساسی است که در تکنولوژی و فناوری تولید با آن مواجه بوده ایم . علاوه بر تولید کنندگان دانستن انواع فرش ها و آگاهی از تنوع بالای محصولات برای خریداران هم لازم و ضروری است چراکه خریداران هم باید با دانش و آگاهی کافی وارد بازار شوند تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند .
فرش های ماشینی 700 شانه ، سومین دسته از نظر شانه و تراکم هستند که در تاریخ بافت فرش های ماشینی به ثبت رسیده اند . تولید فرش های ماشینی 700 شانه اندکی پس از تولید محصولات 500 شانه رونق گرفته و به حدی محبوبیت یافتند که هنوز هم پرفروش ترین و پر متقاضی ترین دسته در بین تولیدات هستند .
فرش های ماشینی 700 شانه برند دیوان چه در بازار های داخلی و چه در بازار های خارجی عمده مشتریان را به سمت خود جذب کرده و خریداران زیادی دارند .
به راستی چرا فرش های 700 شانه تا این حد محبوب شده اند و داشتن کدام ویژگی در این محصولات توجه خریداران را به خود جلب کرده است
شانه و تراکم ویژگی های زیادی را در فرش ها تحت تأثیر قرار می دهد از ويژگی های ظاهری گرفته تا قیمت محصول . فرش های 700 شانه هم نسبت به فرش های 1200 شانه یا 500 شانه ویژگی های متفاوت دارند که در این مقاله قصد بررسی آن ها را داریم . پی بردن به پاسخ این سوال که چرا فرش های 700 شانه بهترین محصول هستند ، می توانند خریداران را در خرید بهتر و هدفمند تر یاری رساند .
فرش های ماشینی 700 شانه
در تعریفی ساده می توان فرش های ماشینی را ، آن دسته از بافته ها در نظر گرفت که در تولیدشان از تعداد 700 گره در هر متر عرض استفاده شده است . داشتن تراکم مختلف در بین شانه های مشخص موضوع رایجی در بازار فرش است . فرش های 700 شانه در تراکم های مختلف 2250 تا 3000 تولید می شوند و تراکم 2550 رایج ترین تراکم در فرش های ماشینی مذکور است . تراکم هم همانند شانه تعداد گره ها را نشان می دهد با این تفاوت که منظور از تراکم تعداد گره های موجود در هر متر طول فرش است .
مقاله مربوطه : تفاوت فرش 700 شانه واقعی با 700 شانه تبدیلی
ویژگی فرش های ماشینی 700 شانه
ویژگی های کلی در هر شانه و تراکم وجود دارد ازجمله :
1- ارتفاع نخ خاب : فرش ها بنا بر شانه و تراکم مختلف نخ خاب مختلفی دارند . هرچه شانه و تراکم بیشتر شود ارتفاع نخ خاب هم کم تر می شود . فرش های 700 شانه نخ خاب مرتفعی دارند که به لحاظ داشتن خاصیت ارتجاعی توان پاخوردگی بالایی دارد . قسمتی از مقاومت و مستحکم بودن فرش های ماشینی 700 شانه به بلند بودن نخ خاب و خاصیت ارتجاعی آن بر می گردد . خاصیت مطرح شده را می توان دلیل مهمی بر تقاضای بالای محصولات دانست .
2- ضخامت نخ خاب : فرش های 700 شانه ماشینی بهترین کیفیت را دارند چرا که از بهترین نخ خاب تولید شده اند . نخ خاب اکرولیک صد در صد خالث هیت ست شده ، نخی است که در تولیدات دیوان بکار گرفته می شود . به میزانی که از خلوص نخ اکرولیک کم شده و بر ترکیبات دیگر از جمله پلی استر و پلی پروپلین افزوده می شود ، کیفیت و مرغوبیت محصول کاسته خواهد شد . فرش های ماشینی 500 شانه و 700 شانه در مقایسه با فرش های ماشینی 1000 شانه و 1200 شانه دارای نخ خاب اکرولیک ضخیم تر هستند . بکارگیری نخ خاب ضخیم در دستگاه های بافت فرش 1000 شانه و 1200 شانه غیر ممکن است چراکه استفاده از نخ خاب ضخیم در این ماشین آلات بافت موجب گیر کردن بافت و تکرار سیلندر می شود . ضخامت بالای نخ خاب در فرش های 700 شانه هم می تواند تا حد زیادی به مقاومت محصول کمک کند .
3- ضخامت فرش : فرش های کم شانه و کم تراکم برای مکان های پر رفت و آمد و پر تردد مناسب هستند . داشتن ضخامت و ارتفاع بالای نخ خاب موارد مطرح شده ای هستند که به آن ها اشاره شد اما ضخامت خود فرش هم مهم است . فرش های 700 شانه شرکت دیوان با کیفیت بالا ، کلفت و ضخیم بوده و نرم تر و لطیف تر از فرش هایی هستند که ضخامت کمی دارند . فرش های ضخیم علاوه بر مقاومت بالا برای فضاهایی که بجای مبلمان از فرش جهت نشستن استفاده می شود مناسب تلقی شده و باب فضاهایی مانند هال ، اتاق خواب ، راهرو ها ، جلوی درب ورودی و ... خواهند بود .
4- شست و شوی فرش 700 شانه : در مورد مقاومت و استحکام فرش های ماشینی صحبت شد . داشتن توان بالا در برابر شست و شو و از بین نرفتن فرش در برابر دما و حرارت غیر مستقیم و نور خورشید ویژگی های دیگری در فرش های ماشینی برند دیوان بوجود آورده است که تقاضای بالا را به همراه دارد . مقاومت در برابر شست و شو ، استفاده از فرش های 700 شانه برای مکان هایی که در معرض آلودگی هستند امکان پذیر کرده است .
5- نگاره و طرح فرش 700 شانه : می دانیم که بالا رفتن شانه و تراکم یا به عبارتی بیشتر شدن تعداد گره ها در هر متر طول و عرض فرش ظرافت و زیبایی بافت را تضمین می کند . فرش های متراکم تر و پر شانه تر هم مکان بهتری برای نمایش نگاره ها و نقوش پیچیده و پر پیچ و خم تر هستند  . از این رو فرش های ماشینی 700 شانه نمی توانند نگاره ها و طرح های شلوغ را به خوبی فرش های 1200 شانه و 1000 شانه به نمایش در آورند . استفاده از نگاره های ساده و خلوت در فرش های 700 شانه زیبایی بیشتری به همراه دارد چراکه نگاره های خلوت بر فرش های 700 شانه خوش درخشیده و جلوه بهتری دارند . تیم طراحی برند دیوان با طراحی و کشیدن نقوش خلوت اما اصیل و زیبا توانسته اند فرش های کم شانه و کم تراکم زیبا و چشم نوازی به بازار عرضه کنند .
6- قیمت فرش 700 شانه : در کنار تمام موارد گفته شده ، فرش های 700 شانه دیوان قیمتی ارزان و کاملا مقرون به صرفه دارند از این رو خرید یک تخته فرش ماشینی برند دیوان برای خانوار هایی که توان مالی کافی ندارند گزینه خوبی است . جالب تر آنکه خرید فرش های 700 شانه از فروشگاه اینترنتی برند دیوان محصولی با کیفیت و ناب در قیمت باور نکردنی را امکان پذیر نموده است .
با این توصیفات فرش های 700 شانه برای مکان هایی تولید و خریداری می شوند که از مورد پاخوردگی بالا هستند ، مکان های پرتردد و پر رفت و آمد ، مکان هایی که در معرض آلودگی هستند مانند جلو درب ورودی ، مکان های فاقد مبلمان که برای نشستن از فرش استفاده می شوند ، مکان هایی که در دید نبوده و نیازمند زیبایی خاصی نیستند و ... . بی شک خرید چند تخته فرش ماشینی 700 شانه از برند دیوان برای هر خانه ای الزامی و ضروری است .
خرید فرش ماشینی 700 شانه
خرید فرش ماشینی 700 شانه از برند دیوان به عنوان برترین برند موجود که محصولاتی کاملا صادراتی و ناب تولید می کند به روش های مختلفی امکان پذیر است . خرید به روش غیر مستقیم یعنی خرید از بازارهای فیزیکی به صورت سنتی یکی از چندین روش خرید فرش از برند دیوان است که البته روشی غیرکارآمد و دشوار می باشد .
خرید به روش های مستقیم به عنوان روش هایی برتر و آسان هستند که در بین آن ها هم خرید از فروشگاه اینترنتی انتخاب می شود . خرید از فروشگاه اینترنتی فرش پر مزیت ترین روش خرید است . برای تهیه فرش به روش اینترنتی کافی است به فروشگاه اینترنتی فرش دیوان رفته و در دسته محصولات فرش های 700 شانه یا هر محصولی دیگر که مایل به خرید هستیم را انتخاب نماییم . می توان برای سرعت بخشیدن به خرید در موتور جست و جو عبارت 700 شانه را به عنوان مهم ترین ویژگی محصولات مورد تقاضا سرچ کرد و در بین محصولات نمایش داده شده انتخاب نمود . خرید اینترنتی فرش 700 شانه  از فروشگاه آنلاین برند دیوان مقرون به صرفه ، با کیفیت ، راحت و بدون وجود هیچ یک از دردسر های روش غیر مستقیم و روش خرید حضوری از کارخانه امکان پذیر خواهد بود .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
رنگ فرش ماشینی
فرش 1200 شانه طرح جدید
مرکز خرید فرش ماشینی کاشان
سایت فروش انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی جدید
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi