لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

کارخانه فرش کاشان انتخاب یک فرش خوب

kashan-machine-carpet-factory.jpg

در شهرستان کاشان بیش از هزار کارخانه فرش ماشینی مشغول فعالیت هستند . فرش های ماشینی کاشان اعم از فرش های 500 شانه ، فرش های 700 شانه ، فرش های 1000 شانه و فرش های 1200 شانه و اخیر فرش های جدید 1500 شانه است که کیفیت و زیبایی این محصولات ، توجه اکثر خریداران را از سراسر جهان به خود جلب کرده است .
امروزه به دلیل کثرت کارخانه های فرش کاشان ، خریدارن قبل از خرید و قبل از جستجو در دنیای اینترنت ، این سوال را می کنند که از کجا فرش خوب بخرم ؟ آدرس کارخانه فرش کاشان که تولید کننده بهترین محصولات است کجاست ؟
فروشگاه های آنلاین وکارخانه های تولید کننده در این شهرستان بسیاراند ولی  خریداران باید به سراغ تولید کننندگانی بروند که فرش های ماشینی کاشان را با زیباترین طرح و نگاره و با بالاترین کیفیت تولید کنند .
کارخانه فرش کاشان انتخاب یک فرش خوب
شرکت دیوان یکی از بزرگترین کارخانه های فرش کاشان است که توانسته است با پیشرفته ترین دستگاه های بافت وارد شده از شرکت وندویل ، بخش عظیمی از تولیدات فرش را به خود اختصاص دهد . استفاده از دستگاه پیشرفته ، الیاف صددرصد آکریلیک ، کیفیت فرش های ماشینی را بالا می برد . این شرکت با رعایت این اصول ، فرش های 700 شانه کاشان ، فرش 1000 شانه کاشان و فرش های 1200 شانه کاشان را با زیباترین طرح ها و نگاره های اصیل ایرانی و طرح های مدرن بافته است . به دلیل علاقه برخی از هموطنان عزیز به قالی های دستباف کاشان و به دلیل عدم ناتوانی آن ها در خرید این قالی ها به خاط قیمت بالای آن ها ، شرکت دیوان ، فرش های دستبافتگونه کاشان را تولید کرد . این فرش های نفیس ، زیباترین طرح ها و نگاره ها را دارد . طرح های سنتی و اصیل ایرانی که از قالی های دستباف قدیمی بوده است امروزه توسط تیم خبره شرکت دیوان ؛ به صورت فرش های 1200 شانه ، فرش های 1000 شانه تولید می شود .
خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش کاشان به صورت حضوری و مجازی
برای ایرانیان فرش از مهمتری اثاث منزل است . طبق آمارهای به دست آمده ، بیشتر شکایت ها از قیمت بالای فرش های ارائه شده به مشتریان توسط برخی از فروشندگان است . کارخانه فرش کاشان شرکت دیوان ، برای بر طرف کردن این مشکل در بین خریداران ، فروش مستقیم فرش کاشان را انجام می دهد . این شرکت ، علاوه بر فروش حضوری ، با راه اندازی فروشگاه اینترنتی فرش دیوان ، فروش اینترنتی فرش کاشان را نیز انجام می دهد . بدین صورت خریداران می توانند در هرجایی از کشور عزیزمان که هستند ، از کارخانه فرش کاشان ، محصول مورد نظر خود را با قیمت تولیدی خریداری کنند .
چرا فروشگاه فرش دیوان بر دیگر فروشگاه ها برتری دارد ؟
این فروشگاه به زیبایی و کیفیت اهمیت می دهد . جدیدترین مدل های فرش کاشان در این فروشگاه موجود است . این کارخانه فرش کاشان تولید کننده فرش های سنتی و فرش های مدرن است و در تولید به تمامی سلایق احترام گذاشته است .
فرش های مدرن کاشان
برای دکوراسیون های مدرن و امروزی و فرش های سنتی برای دکوراسیون های کلاسیک و مجلل می باشد .
فرش های بزرگ پارچه برای پذیرایی های بزرگ ، سالن های اجتماعات ، فرش های مربع ، فرش بیضی و فرش های دایره ای برای دکوراسیون های خاص ، از تولیدات این کارخانه می باشد .
با این توصیفات گفته شده به حق می توان گفت که خرید از کارخانه فرش کاشان دیوان ، یک انتخاب خوب است .
توصیه کارخانه فرش کاشان به خریداران
- قبل از خرید ، به برچسب پشت فرش دقت کنید تا فاقد هر گونه  خط خوردگی باشد . اطلاعات و مشخصات فرش روی آن کامل باشد .
- اگر می خواهید از برندهای معتبر خرید کنید ، به صورت مستقیم خرید خود را انجام دهید . خرید فرش کاشان به صورت حضور در کارخانه و یا مجازی ، به معنای ارتباط با تولید کننده است و این یعنی  محصول اصل است و تقلبی نیست .
- قبل از خرید ، قیمت فرش کاشان را با دیگر کارخانه ها و فروشگا ها مقایسه کنید .
- از خرید محصولات ارزان قیمت با الیاف پلی استر ، پلی پروپلین و پلی استر جدا خودداری کنید .
- فرش های 700 شانه کاشان بهترین انتخاب برای مکان های پررفت و آمد ، اتاق نشیمن هستند پس می توانید این محصولات مناسب قیمت را برای این مکان ها خریداری کنید .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش ماشینی کاشان شبیه فرش دستباف
خرید بهترین فرش برای اتاق کودک
صادرات فرش ماشینی
خرید فرش گرد و بیضی از کوچکترین سایز تا سایزهای بزرگ پارچه
فرش 700 شانه ماشینی و نقش آن در دکوراسیون
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi