لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

زیباترین فرش ماشینی کدام است

most-beautiful-rug.jpg

نگاهی به فرش های 1000 شانه و فرش های 1200 شانه برند دیوان که نام دستبافتگونه به آن ها داده شده است ، به ما این امکان را می دهد که از آن ها تحت عنوان زیباترین فرش های ماشینی یاد کنیم .
این محصولات ویژگی هایی به شرح زیر را دارند :
1- هرچه شانه و تراکم فرش بیشتر شود ، از ارتفاع نخ خاب آن کاسته شده و بر ظرافت آن افزوده می شود . فرش های 1000 شانه و 1200 شانه بهتر است در قسمت پذیرایی منزل و در جاهایی که رفت و آمد کمتر است استفاده شود .
2- الیاف بکار رفته در فرش های درجه یک برند دیوان ، اکرولیک هیت ست است . اکرولیک هیت ست بهترین نخ خاب موجود در بازار فرش است . این الیاف در شانه و تراکم پایین ضخامت بیشتری داشته و در فرش های 1000 شانه و 1200 شانه برای حفظ ظرافت و زیبایی الیاف اکرولیک هیت ست دارای ضخامت اندکی هستند . تفاوت ضخامت نخ خاب تأثیری بر کیفیت فرش ندارد و تمامی محصولات برند دیوان در هر شانه و تراکمی مرغوبیت خود را دارند .
3- محصولات 1200 شانه و 1000 شانه برند دیوان زیباترین طرح ها را به تصویر می کشند در حالی که فرش های 500 شانه و 700 شانه بنابر داشتن شانه و تراکم پایین در به نمایش گذاشتن طرح های ساده و خلوت کارآمد هستند .
فرش های 1200 شانه به دلیل شانه و تراکم بالا جزء زیباترین فرش های ماشینی هستند .
مقاله مربوطه : چند توصیه برای خرید فرش 1200 شانه
4- فرش های زیبای برای مکان هایی مناسب هستند که بیش از کاربرد و پاخوردگی برای ایجاد زیبایی در دکوراسیون استفاده می شود . فرش های با شانه و تراکم بالا نیازمند مراقبت هایی خاص هستند . شست و شوی زیاد ، فشار بالا ، تا خوردگی فرش ، ماندن آلودگی در عمق فرش و ... می تواند آسیب هایی جبران ناپذیر به محصول وارد نماید . از این رو به محض ایجاد آلودگی در سطح فرش نسبت به رفع آن اقدام نمایید . از قرار دادن اجسام سنگین مانند کمد و حتی پایه های مبل بر روی آن اجتناب کنید . برای نگه داشتن فرش در انبار آن را تا نزنید بلکه لازم است فرش را لوله کرده و در کنار دیوار قرار دهید . همچنین هنگام شست و شو تا حد امکان از استفاده مواد شیمیایی خودداری نمایید . حتی در بهترین و با کیفیت ترین بافته های نساجی هم استفاده مداوم و زیاد از مواد شیمیایی موجب آسیب به فرش خواهد شد .
خرید فرش های ماشینی زیبا
 فرش های ماشینی زیبا به علت الیاف مصرفی نازک و مخصوص ، طرح های مد روز و پیچیده و شلوغ و همچنین به علت درهم تنیدگی و حجم بالای مواد اولیه نسبت به فرش های کم شانه و کم تراکم گران قیمت تر هستند . اما انتخاب روش خرید صحیح تا میزان زیادی می تواند قیمت محصول را متأثر کند . روش های خرید غیر مستقیم یا ناکارآمد همان روش هایی هستند که مسیر عرضه را طولانی و قیمت محصول را بالا می برند . توصیه ما به خریداران جهت خرید فرش ماشینی زیبا و با کیفیت در قیمت ارزان استفاده از انواع روش های مستقیم است . هنگامی که خرید محصول بدون هیچ واسطه ای توسط خریداران از تولید کنندگان انجام گیرد خرید مستقیم فرش ماشینی نام خواهد داشت .
مقاله مربوطه : چطور فرش ماشینی زیبا را مستقیم از کارخانه خریداری کنیم ؟
تا چند سال قبل خرید مستقیم محدود به حضور فیزیکی در کارخانه و خرید از تولید کننده در شهر تولید کننده بود اما امروزه با روی کار آمدن فروشگاه های اینترنتی و مبادلات آنلاین ، می توان از هر کجای دنیای به فروشگاه اینترنتی برند دیوان مراجعه نمود و از خدمات مختلف ارائه شده در وب سایت استفاده کرد .

سری به فروشگاه اینترنتی برند دیوان بزنید و با دیدن طرح ها و نگاره های زیبا به برتر بودن فرش های ماشینی زیبای این برند خوش آوازه پی ببرید . زیبایی محصور کننده فرش های 1000 شانه و 1200 شانه دیوان در کنار ویژگی های عنوان شده برای هر محصول خریداران را نسبت به خرید وسوسه نموده و این اطمینان را می دهد که قیمت در فروشگاه اینترنتی نسبت به سایر روش های خرید ارزان تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود .
چرا ایرانیان فرش های ماشینی زیبا را خریداری می کنند ؟
زیبایی خانه از موارد مهم برای خانم های خانه و افرادی است که به محیط زندگی خود اهمیت می دهند . ملزومات و وسایل زیادی در دکوراسیون مورد استفاده دارند اما آنچه بیش از سایرین در دکور اثر گذار بوده و زیبایی را تضمین می کند فرش های زیبا هستند . فرش ها به لحاظ پوشاندن سطح وسیعی از کف خانه و قرار گرفتن در جایی از فضا که در معرض دید افراد می باشد اهمیت بسزایی به خود گرفته اند . اهمیت فرش در دکوراسیون خانه به حدی است که طراحان دکور ، فرش ها را به عنوان مهم ترین وسیله زینتی خانه و تنها ملزوم متأثر در دکوراسیون مد نظر قرار می دهند . اگر قصد دارید فضای خانه را متحول نمایید ، اگر خواهان تغییر اساسی در دکور خانه دارید و اگر احساس تکراری بودن و دلخستگی در خانه  و فضا شما را ناراحت کرده است کافی است فرش زیر پایتان را عوض کنید . این تغییر می تواند در رنگ زمینه ، سایز فرش ، نگاره ها و طرح ها و حتی در نحوه قرار گیری فرش باشد ، انگاه خواهید دید که تا چه اندازه در دکوراسیون خانه تغییر و تحول ایجاد خواهد شد .

در حدود 40 تا 50 سال پیش که اولین بافته های ماشینی پا به عرصه وجود گذاشتند بیشتر از آنکه زیباییشان مورد توجه باشد ، کاربرد و مقاومت خود را به رخ می کشیدند اما با بزرگ شدن بازار فرش و رونق گرفتن بافته ها در کنار روی کار آمدن تعداد زیادی از کارخانه جات که در رقابت شدید با یکدیگر قرار گرفتند ، زیبایی فرش به مهمترین ملاک انتخاب تبدیل شد . امروزه تولید کنندگان معروف مانند برند دیوان در کنار کیفیت و دوام و ماندگاری بالا به زیبایی فرش هم اهمیت داده و با بکار گرفتن تیم تخصصی و قدرتمند در زمینه طراحی و نقشه کشی به دنبال آن هستند که عهده دار زیبایی خانه ها شوند .
در طول تاریخ فرش و قالی هرازگاهی شاهد آن هستیم که طرح و نگاره و رنگ زمینه ای اصطلاحا مد شده است و میزان فروش بالایی به خود می گیرد اما هرگز نمی توان طرح و نقشه ای را به عنوان زیباترین طرح در هر فضایی انتخاب کرد . چراکه یکی از چندین آیتم زیبا بودن فرش ، نقشه و نگاره ها هستند . موارد مهم تر شامل هارمون بودن با فضا و سایر وسایل ، هماهنگ بودن با سبک و سیاق زندگی و از همه مهم تر باب سلیقه خریداران بودن در تعیین زیبایی یک تخته فرش ماشینی نقش آفرین است . اما می دانیم هرچه شانه و تراکم فرش بیشتر باشد ، ظرافت بافت و زیبایی محصول بیشتر خواهد شد . بالا رفتن ظرافت ، موجبات و زمینه بافت طرح های شلوغ و پر پیچ و خم را فراهم می آورد . در این میان هستند محصولاتی که در کنار شانه و تراکم بالا با استفاده از نخ ابریشم طبیعی یا مصنوعی ، گل های برجسته و .... زیبایی را به کمال رسانده و نظر مشتریان را به خود جلب می کنند .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
بررسی انواع فرش ماشینی کاشان
تحلیل قیمت انواع فرش ماشینی
مدل های فرش جدید
فرش مناسب پذیرایی
انواع فرش ماشینی 1200 شانه کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi