لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

زیباترین فرش ماشینی کدام است

most-beautiful-rug.jpg

نگاهی به فرش های 1000 شانه و فرش های 1200 شانه برند دیوان که نام دستبافتگونه به آن ها داده شده است ، به ما این امکان را می دهد که از آن ها تحت عنوان زیباترین فرش های ماشینی یاد کنیم .
این محصولات ویژگی هایی به شرح زیر را دارند :
1- هرچه شانه و تراکم فرش بیشتر شود ، از ارتفاع نخ خاب آن کاسته شده و بر ظرافت آن افزوده می شود . فرش های 1000 شانه و 1200 شانه بهتر است در قسمت پذیرایی منزل و در جاهایی که رفت و آمد کمتر است استفاده شود .
2- الیاف بکار رفته در فرش های درجه یک برند دیوان ، اکرولیک هیت ست است . اکرولیک هیت ست بهترین نخ خاب موجود در بازار فرش است . این الیاف در شانه و تراکم پایین ضخامت بیشتری داشته و در فرش های 1000 شانه و 1200 شانه برای حفظ ظرافت و زیبایی الیاف اکرولیک هیت ست دارای ضخامت اندکی هستند . تفاوت ضخامت نخ خاب تأثیری بر کیفیت فرش ندارد و تمامی محصولات برند دیوان در هر شانه و تراکمی مرغوبیت خود را دارند .
3- محصولات 1200 شانه و 1000 شانه برند دیوان زیباترین طرح ها را به تصویر می کشند در حالی که فرش های 500 شانه و 700 شانه بنابر داشتن شانه و تراکم پایین در به نمایش گذاشتن طرح های ساده و خلوت کارآمد هستند .
فرش های 1200 شانه به دلیل شانه و تراکم بالا جزء زیباترین فرش های ماشینی هستند .
مقاله مربوطه : چند توصیه برای خرید فرش 1200 شانه
4- فرش های زیبای برای مکان هایی مناسب هستند که بیش از کاربرد و پاخوردگی برای ایجاد زیبایی در دکوراسیون استفاده می شود . فرش های با شانه و تراکم بالا نیازمند مراقبت هایی خاص هستند . شست و شوی زیاد ، فشار بالا ، تا خوردگی فرش ، ماندن آلودگی در عمق فرش و ... می تواند آسیب هایی جبران ناپذیر به محصول وارد نماید . از این رو به محض ایجاد آلودگی در سطح فرش نسبت به رفع آن اقدام نمایید . از قرار دادن اجسام سنگین مانند کمد و حتی پایه های مبل بر روی آن اجتناب کنید . برای نگه داشتن فرش در انبار آن را تا نزنید بلکه لازم است فرش را لوله کرده و در کنار دیوار قرار دهید . همچنین هنگام شست و شو تا حد امکان از استفاده مواد شیمیایی خودداری نمایید . حتی در بهترین و با کیفیت ترین بافته های نساجی هم استفاده مداوم و زیاد از مواد شیمیایی موجب آسیب به فرش خواهد شد .
خرید فرش های ماشینی زیبا
 فرش های ماشینی زیبا به علت الیاف مصرفی نازک و مخصوص ، طرح های مد روز و پیچیده و شلوغ و همچنین به علت درهم تنیدگی و حجم بالای مواد اولیه نسبت به فرش های کم شانه و کم تراکم گران قیمت تر هستند . اما انتخاب روش خرید صحیح تا میزان زیادی می تواند قیمت محصول را متأثر کند . روش های خرید غیر مستقیم یا ناکارآمد همان روش هایی هستند که مسیر عرضه را طولانی و قیمت محصول را بالا می برند . توصیه ما به خریداران جهت خرید فرش ماشینی زیبا و با کیفیت در قیمت ارزان استفاده از انواع روش های مستقیم است . هنگامی که خرید محصول بدون هیچ واسطه ای توسط خریداران از تولید کنندگان انجام گیرد خرید مستقیم فرش ماشینی نام خواهد داشت .
مقاله مربوطه : چطور فرش ماشینی زیبا را مستقیم از کارخانه خریداری کنیم ؟
تا چند سال قبل خرید مستقیم محدود به حضور فیزیکی در کارخانه و خرید از تولید کننده در شهر تولید کننده بود اما امروزه با روی کار آمدن فروشگاه های اینترنتی و مبادلات آنلاین ، می توان از هر کجای دنیای به فروشگاه اینترنتی برند دیوان مراجعه نمود و از خدمات مختلف ارائه شده در وب سایت استفاده کرد .

سری به فروشگاه اینترنتی برند دیوان بزنید و با دیدن طرح ها و نگاره های زیبا به برتر بودن فرش های ماشینی زیبای این برند خوش آوازه پی ببرید . زیبایی محصور کننده فرش های 1000 شانه و 1200 شانه دیوان در کنار ویژگی های عنوان شده برای هر محصول خریداران را نسبت به خرید وسوسه نموده و این اطمینان را می دهد که قیمت در فروشگاه اینترنتی نسبت به سایر روش های خرید ارزان تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود .
چرا ایرانیان فرش های ماشینی زیبا را خریداری می کنند ؟
زیبایی خانه از موارد مهم برای خانم های خانه و افرادی است که به محیط زندگی خود اهمیت می دهند . ملزومات و وسایل زیادی در دکوراسیون مورد استفاده دارند اما آنچه بیش از سایرین در دکور اثر گذار بوده و زیبایی را تضمین می کند فرش های زیبا هستند . فرش ها به لحاظ پوشاندن سطح وسیعی از کف خانه و قرار گرفتن در جایی از فضا که در معرض دید افراد می باشد اهمیت بسزایی به خود گرفته اند . اهمیت فرش در دکوراسیون خانه به حدی است که طراحان دکور ، فرش ها را به عنوان مهم ترین وسیله زینتی خانه و تنها ملزوم متأثر در دکوراسیون مد نظر قرار می دهند . اگر قصد دارید فضای خانه را متحول نمایید ، اگر خواهان تغییر اساسی در دکور خانه دارید و اگر احساس تکراری بودن و دلخستگی در خانه  و فضا شما را ناراحت کرده است کافی است فرش زیر پایتان را عوض کنید . این تغییر می تواند در رنگ زمینه ، سایز فرش ، نگاره ها و طرح ها و حتی در نحوه قرار گیری فرش باشد ، انگاه خواهید دید که تا چه اندازه در دکوراسیون خانه تغییر و تحول ایجاد خواهد شد .

در حدود 40 تا 50 سال پیش که اولین بافته های ماشینی پا به عرصه وجود گذاشتند بیشتر از آنکه زیباییشان مورد توجه باشد ، کاربرد و مقاومت خود را به رخ می کشیدند اما با بزرگ شدن بازار فرش و رونق گرفتن بافته ها در کنار روی کار آمدن تعداد زیادی از کارخانه جات که در رقابت شدید با یکدیگر قرار گرفتند ، زیبایی فرش به مهمترین ملاک انتخاب تبدیل شد . امروزه تولید کنندگان معروف مانند برند دیوان در کنار کیفیت و دوام و ماندگاری بالا به زیبایی فرش هم اهمیت داده و با بکار گرفتن تیم تخصصی و قدرتمند در زمینه طراحی و نقشه کشی به دنبال آن هستند که عهده دار زیبایی خانه ها شوند .
در طول تاریخ فرش و قالی هرازگاهی شاهد آن هستیم که طرح و نگاره و رنگ زمینه ای اصطلاحا مد شده است و میزان فروش بالایی به خود می گیرد اما هرگز نمی توان طرح و نقشه ای را به عنوان زیباترین طرح در هر فضایی انتخاب کرد . چراکه یکی از چندین آیتم زیبا بودن فرش ، نقشه و نگاره ها هستند . موارد مهم تر شامل هارمون بودن با فضا و سایر وسایل ، هماهنگ بودن با سبک و سیاق زندگی و از همه مهم تر باب سلیقه خریداران بودن در تعیین زیبایی یک تخته فرش ماشینی نقش آفرین است . اما می دانیم هرچه شانه و تراکم فرش بیشتر باشد ، ظرافت بافت و زیبایی محصول بیشتر خواهد شد . بالا رفتن ظرافت ، موجبات و زمینه بافت طرح های شلوغ و پر پیچ و خم را فراهم می آورد . در این میان هستند محصولاتی که در کنار شانه و تراکم بالا با استفاده از نخ ابریشم طبیعی یا مصنوعی ، گل های برجسته و .... زیبایی را به کمال رسانده و نظر مشتریان را به خود جلب می کنند .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
خرید مستقیم فرش های 1200 شانه
تراکم فرش
جدیدترین طرح فرش
کاشان ، پایتخت فرش ماشینی
انواع فرش های مدرن ایرانی
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi