لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

پرفروش ترین فرش ماشینی 700 شانه

new-carpet-700-reeds-kashan.jpg

به راستی چرا فرش های  700 شانه جزء فرش های پرفروش ماشینی به حساب می آیند ؟ در صوتی که بعد از تولید این محصولات ماشینی ، فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه تولید شدند که زیبایی و فاخر بودن آن ها قابل مقایسه با فرش های 700 شانه نیست .
دلیل تقاضای بالای فرش های ماشینی 700 شانه ، ضخامت ، قیمت و زیبایی آن است . این فرش های ماشینی ، که دارای تعداد 700 گره در یک متر از عرض فرش و 2550 گره در یک متر از طول فرش می باشد ، توسطه دستگاه HCP تولید می شود .
در بازار فرش در دسته محصولات 700 شانه ، سه نوع فرش 700 شانه واقعی ، 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه وجود دارد . محصولات تبدیلی و طرح 700 شانه در حقیقت همان محصولات 500 شانه هستند .
مقاله مربوطه : مقایسه فرش 700 شانه واقعی با 700 شانه تبدیلی
کارخانه بزرگ دیوان ، به دلیل کیفیت پایین محصولات 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه ، از تولید این محصولات خودداری می کند .
نخ خاب فرش های 700 شانه  واقعی
خاب فرش های ماشینی ، یکی از مهمترین ویژگی های مهم آن ها محسوب می شود . در حقیقت ، خاب فرش همان گره هایی هستند که روی سطح قالی وجود دارند . این گره ها در محصولات ماشینی به صورت U بافته می شوند . جنس این نخ خاب در تعیین کیفیت فرش های 700 شانه بسیار مهم است . در حقیقت اگر جنس نخ خاب آن ها از الیاف آکریلیک هیت ست شده باشد ، محصول بسیار مقاوم و مستحکم می شود . محصولات 700 شانه ای که با نخ های پلی استر و پلی پروپلین بافته می شوند کیفیت و زیبایی ندارند و بعد از چند سال ماهیت خود را از دست می دهند .
ارتفاع نخ خاب در فرش های ماشینی 700 شانه ، 10 میل است . به همین دلیل توصیه کارشناسان به افرادی که برای مکان هایی که کمتر از مبل استفاده می کنند خرید فرش های 700 شانه می باشد .
مقاله مربوطه : خصوصیات فرش 700 شانه واقعی
طرح های پرفروش فرش 700 شانه
با توجه به محبوبیت  و تقاضای بسیار فرش های هفتصد شانه ، کارخانه بزرگ دیوان ، به روزترین مدل ها و طرح های زیبا را به صورت 700 شانه تراکم 2550 تولید می کند . بدین صورت افراد می توانند جدیدترین فرش های ماشینی را با قیمت مناسب و باکیفیت بالا خریداری کنند .
این شرکت ، طرح های بسیار زیبای سنتی اعم از فرش های ترنج مرکزی ، طرح های بدن ترنج را به صورت 700 شانه تولید می کند . این محصولات ماشینی با بهترین دستگاه و با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند .
فرش ماشینی 700 شانه کاشان با استفاده از 8 رنگ باکیفیت و طرح های  متنوع تولید می شود .
چند نمونه از طرح های زیبای فرش 700 شانه کاشان به شرح زیر می باشد :
فرش ماشینی طرح 700 شانه طرح ناردون که با رنگ زمینه کرم ، آبی کاربنی و سرمه ای تولید می شود .
فرش 700 شانه طرح هستی که از نمونه های صارداتی است و طرح خشتی و بدون ترنج است .
فرش هفتصد شانه طرح هدیه ، که از زیباترین طرح های سنتی است و به صورت کرم و سرمه ای ارائه می شود .
برای دیدن بقیه طرح های فرش 700 شانه کاشان به صفحه اصلی وب سایت دیوان شاخه محصولات 700 شانه آکریلیک مراجعه کنید .
طرح های فرش 700 شانه شرکت دیوان ، بر خلاف محصولات 700 شانه دیگر کارخانه ها ، برای دکوراسیون های مجلل و فاخر و دکوراسیون های خاص است .
مزایای خرید فرش 700 شانه از کارخانه دیوان چیست ؟
به دلیل تنوع بالای محصولات این کارخانه ، مراجعه کنندگان بعد از حضور در کارخانه از  ندیدن تمامی طرح ها در یک مراجعه حضوری ، شاکی بودند و از آن جایی که کیفیت محصولات این کارخانه برای تمامی مشتریان داخلی و خارج از کشور ، واضح و مبرهن بود و به دلیل تقاضای بسیار از شهرها و کشورهای مختلف ، مدیران کارخانه دیوان ، تصمیم گرفتند تا فروشگاه اینترنتی فرش دیوان را راه اندازی کنند تا مشتریان از جدیدترین طرح های فرش کاشان باخبر شوند . فرش های 700 شانه دیوان ، به صورت مستقیم و با قیمت کمتر از بازار فرش عرضه می شود و تمامی محصولات دارای ضمانت نامه و بیمه نامه و ارسال رایگان می باشد . بدین صورت افراد می توانند با دیدن عکس فرش 700 شانه ، با یک سفارش و تماس با واحد پشتیبانی ، محصول مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرند . این شرکت ، در صورت هر گونه مغایرت محصول فرستاده شده با طرح انتخاب مشتری ، تعویض فرش را هر چه سریع تر انجام می دهد .
این شرکت تولید فرش های 700 شانه را به صورت بزرگ پارچه ، فرش های بیضی ، دایره ، مربع و حتی قالیچه های کوچک نیز انجام می دهد . فروش عمده فرش های 700 شانه و پخش عمده آن با کمتری قیمت صورت می گیرد .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش های زیبای 1500 شانه
فرش کاشان انتخاب اول فرش ماشینی
شرایط صادرات فرش ماشینی به سایر کشورها
خرید اینترنتی فرش ارزان قیمت
فروش انواع فرش های بچگانه
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi