لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش ماشینی جدید

new-machine-carpet.jpg

نمونه هایی از انواع فرش ماشینی جدید با قیمت
فرش ماشینی جدید 1200 شانه طرح اولیا
فرش ماشینی جدید 1200 شانه طرح حریر
فرش ماشینی جدید 700 شانه طرح ناردون

همان طور که می دانید نام ایران در زمینه تولید فرش و قالی پر آوازه و پرقدرت در سراسر جهان پیچیده شده است . می توانیم ادعا کرد که کسی در دنیا وجود ندارد که  تولیدات شهر کاشان را به عنوان پایتخت تولید فرش جهان نشنیده باشد . این شهرت چه در فرش های ماشینی و چه در فرش های دستبافت در بین همگان رواج دارد . تاریخ تولید فرش در شهر کاشان ، نشان دهنده تغییرات و تحولات زیادی در محصولات بوده ؛ تحولاتی که رفته رفته زمینه و امکانات پیشرفت و بهتر شدن تولیدات را فراهم آورده اند . با وجود آنکه تولید فرش های ماشینی قدمت زیادی در ایران ندارند اما به خوبی خود را نشان داده و تنوعی به وسعت بازارهای قدیمی و محصولات اصیلی که سال ها از تولیدشان می گذرد ، دارند .
ارائه فرش های ماشینی در جه یک در بهترین کیفیت از برند دیوان به عنوان بهترین تولید کننده فرش در جهان با تنوع و طرح های متعدد یکی از نمادهایی است که قدرت و صلابت فرش های ماشینی ایران را به رخ می کشد . فرش های ماشینی جدید تولید شده تحت برند دیوان زیبایی و کیفیت را ترکیب نموده و محصولاتی باب سلیقه مشتریان ارائه داده است .
در حدود 4 دهه پیش آن هنگام که اولین فرش های ماشینی در جهان تولیدشدند ، صحبت از تنوع و اقسام مختلف فرش های ماشینی معنایی نداشت حتی در آن زمان کسی انتظار و پیش بینی به این وسعت برای فرش های ماشینی نمی داشت . اما با گذر زمان و ورود ماشین آلات و دستگاه های جدید بافت سیر تحولات فرش ماشینی به سرعت شروع و رشد نمود .
در سال های 1350 اولین تولیدات در شانه 350 و تراکم 900 با کیفیت ترین و زیباترین فرش ها بودند در حالی که بعد از گذشت 40 سال این محصولات دیگر تولید نشده و انواع فرش های 700 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه ، فرش های ترک ، فانتزی ، سنتی ، کلاسیک و ... برند دیوان چنان در بازار خود نمایی می کند که دیگر جایی برای محصولات اوله وجود ندارد .
در حال حاضر فرش ماشینی جدیدترین مدل ، محصولات 1200 شانه تراکم 3600 دیوان می باشد . محصولاتی کاملا لوکس که در ظاهر چیزی از فرش های دستبافت کم نداشته و نام فرش شبه دستبافت برازنده این محصولات است . در این میان از تنوع طرح ها و نقشه ها هم نمی توان غافل شد و به حق برند ناب دیوان در ارائه نگاره های جدید و به روز حرف اول را می زند .
تغییر سلیقه افراد از گذشته تاکنون و همگن شدن سلایق در سراسر جهان از یک طرف و مهم شدن زیبایی خانه در کنار نقش ناکار ناچیز فرش در متحول ساختن دکور خانه ، ما را بر آن داشته تا مقاله ای تحت عنوان فرش ماشینی جدید ارائه دهیم . مقاله حاضر که به معرفی فرش های ماشینی جدید پرداخته است، به دنبال آن است تا با معرفی به روز ترین محصولات چه از نظر فنی و چه از نظر ظاهری مشتریان را در خرید محصولات مد روز و مطرح در بازارهای فشن کمک نماید . تکیه مقاله حاضر بر برند دیوان به عنوان برترین برند از نظر تنوع و کیفیت می باشد .
انواع فرش های ماشینی
ایران کشوری است هنرپرور و هنرمند که به لحاظ داشتن تاریخ کهن و هنرمندان بزرگ در تاریخ خود از گذشته های دور به ارائه صنایع دستی و هنرهای ناب شهرت داشته است . در معماری ، طرح و نقش فرش و پارچه ، نقاشی ، مجسمه سازی و ... طرح های خیره کننده  ای از هنرمندان ایرانی در سراسر دنیای به چشم می خورد . واقع شدن چندین شهر ایران در مسیر جاده ابریشم مزید بر علت شده تا در صنایع نساجی قدرت و هنر ایرانی به رخ کشیده شود . همچنین تنوع محصولات از نظر کیفیت هم می تواند قابل توجه باشد
فرش ماشینی جدیدترین مدل

در بازار فرش انواع طرح های اسلیمی با پیچ و خم های چرخشی و فرش هایی باطرح ها و نگاره های ایرانی به چشم می خورد . طرح شاه عباسی ، طرح افشان با انواع و اقسام مختلف ، طرح های ختایی ، طرح هایی از محراب بته جقه و …. زیبایی های نقوش در بافته های ایرانی هستند که در سراسر دنیا طرفدار و خواهان دارد . بسیاری از این طرح های زیبا امروزی از برند های کاشان برخواسته است و این یکی از چندین موردی است که موجب نام آور بودن برند های ایرانی شده است .
در دسته محصولات برند دیوان می توان انواع فرش های مختلفی را رویت نمود .
فرش ماشینی سنتی : فرش های 700 شانه ابریشم ، فرش های 700  شانه اکرولیک ، فرش های 1000 شانه اکرولیک ، فرش هاس 1200 شانه اکرولیک ، محصولاتی مانند فرش های بیضی ، مربع و دایره در شانه 1200 و از جنس اکرولیک .
فرش های لایت : در مورد فرش های لایت باید بدانیم که ریشه این تولیدات به کشور ترکیه بر می گردد . فرش هایی که در داشتن طیف رنگی با محصولات ایران متفاوت بوده و از رنگ هایی روشن و سرزنده بافته شده اند . اما به لحاظ طرح و نگاره از بافته های ایرانی ضعیف تر می باشند . حال آنکه برند دیوان با ترکیب طیف رنگی فرش های ترک با نگاره ها و طرح های ایرانی زیبایی را به حد اعلا رسانده و محصولی جدید به بازار فرش اضافه کرده است . کیفیت این فرش ها همانند سایر محصولات برند دیوان بالا و ناب می باشد . جالب است بدانید بسیاری از برند های ترکی به دنبال جذب طراحان ایرانی می باشند تا بتوانند با ارائه محصولاتی زیبا مشتریان بیشتری جذب کنند .
فرش های بزرگ پارچه : فرش های بزرگ پارچه مستطیل ، مربع ، دایره و بیضی . این محصولات با بالاترین کیفیت تولید می شوند چراکه مصارف و تقاضای آن ها برای مکان های شلوغ و پر رفت و آمد مانند سالن های تئاتر ، مکان های عمومی از جمله مساجد و ... می باشد . فرش های بزرگ پارچه برند دیوان دارای نگاره های اصیل ایرانی هستند .
فرش های مدرنیته : فرش های مدرن ، فرش های کهنه نما و پتینه ، فرش های پوست ، فرش های آبرنگی . این دسته از محصولات برند دیوان فرش های جدید هستند که با ورود به بازار ، توجه قشر جوان را به خود جلب کردند و تفاوت ظاهری این محصولات با فرش هایی که از قبل تولید می شدند بسیار زیاد است . در اولین نگاه می بینیم که در فرش های مدرنیته یا فانتزی برند دیوان دیگر خبری از محراب و ترنج و نگاره های سنتی نیست ؛ بلکه فرش با اشکال هندسی مختلف و طرح هایی باب سلیقه جوانان پوشیده شده است . این نوع فرش ها به علت تفاوت فاحش با فرش های کلاسیک و سنتی به خوبی توجه مشتریان را جلب و جای خود را در خانه ایرانیان باز کردند .
فرش ماشینی جدید با کیفیت بالا
کیفیت مستقیما از مواد اولیه محصول نشئت می گیرد . می تواند گفت فرش های ماشینی کاشان به علت داشتن مواد اولیه ناب و درجه یک بهترین هستند . برند هایی که محصولات درجه یک ارائه می دهند مانند برند دیوان در بافت ، از نخ خاب اکرولیک هیت ست شده و از نخ تار پلی استر و نخ پود پنبه استفاده می نمایند . استفاده از نخ خاب مرغوب بر نخ تارو پود برتری دارد چراکه عمده فرش را نخ خاب تشکیل می دهد و در عمده برند ها نخ تار و پود از یک جنس می باشد .
پس از نخ اکرولیک هیت ست شده ، نخ های پلی استر و پلی پروپلین به عنوان نخ خاب مورد استفاده دارند اما فرش هایی را تولید می کنند که در کیفیت از محصولات اکرولیک پایین تر می باشد . عمده فرش های درجه دو از نخ خاب ناخالص استفاده می کنند . به هر میزان که نخ خاب از اکرولیک صد در صد خالص فاصله می گیرد ، از مرغوب بودن و با کیفیت بودن هم فاصله خواهد گرفت .
برند دیوان در ارائه محصولات متنوع سرآمد بوده و فعالیت در زمینه تولید محصولات صادراتی وظیفه ای ست که این برند نامی به خوبی انجام داده است . سری به فروشگاه اینترنتی برند دیوان زده و از انواع طرح های بی نظیر موجود در فروشگاه دیدن نمایید . از مزیت های خرید به روش اینترنتی دیدن تعداد زیادی محصول در کم ترین زمان ممکن می باشد . دیدن تمامی محصولات برند طی چند صفحه وب و در دسته بندی های مشخص موردی که خریداران با وسواس به انتخاب و حساس نسبت به زیبایی دکوراسیون نیازمند آن هستند . 

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
خرید اینترنتی فرش گرد مطمئن دیگه سخت نیست
خرید اینترنتی فرش ماشینی 1200 شانه
صادرات فرش ماشینی ایرانی
انتخاب فرش مناسب دکوراسیون
صادرات فرش به امارات
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi