لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فروش اینترنتی فرش 1200 شانه کارخانه فرش کاشان

online-sale-carpet-1200-reeds.jpg

یکی از زیباترین و باکیفیت ترین محصولات ماشینی موجود در بازار فرش ، فرش های ماشینی 1200 شانه می باشد که با ورود این محصولات ، تقاضا برای خرید آن ها بسیار زیاد شد . محصولاتی که در یک متر از عرض خود 1200 گره و در یک متر از طول 3600 گره را  دارا می باشند و بسیار منسجم و توپر هستند .
ایرانیان خواستار فرش های زیبا و لوکس با طرح های سنتی و اصیل ایرانی هستند . به همین دلیل است که خرید فرش های 1200 شانه زیادتر از دیگر محصولات شده است .
فروش اینترنتی فرش 1200 شانه کارخانه فرش کاشان
کارخانه دیوان توانسته است ، با استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده و با استفاده از دستگاه hcix2 و با طرح های اصل و نگاره های سنتی ، فرش های ماشینی 1200 شانه کاشان را تولید کند . طرح های جدید و به روز این فروشگاه زبانزد عام و خاص است .
قیمت فرش های 1200 شانه از دیگر محصولات به دلایل زیر  بالاتر است :
1 . در بافت این فرش های لوکس و فاخر ، باید الیاف خیلی ریز و نازک و در عین حال خیلی مستحکم استفاده شود . چون سرعت دستگاه بافنده این محصولات بالاست و ممکن است در حین بافت ، نخ خاب پاره شود و قالی عیب دار شود .
2 . تعداد بالای گره ، مستلزم استفاده از الیاف بیشتر است .
3 . طرح های بسیار زیبا و نگاره های اصیل ایرانی فرش های 1200 شانه ، تیم قوی طراحی می طلبد که بتواند زیباترین طرح ها را طراحی کند .
شرکت دیوان به دلیل تقاضای بسیار مشتریان ، توانسته است قیمت فرش های 1200 شانه را به طرز چشمگیری پایین بیاورد . این شرکت باکیفیت ترین و زیباترین محصولات را با قیمتی بسیار مناسب عرضه می کند . دلیل این امر چیست؟
چگونه می توان فرش های 1200 شانه زیبا را با کیفیت عالی و ارزانتر از فروشگاه ها و کارخانه های دیگر عرضه کرد ؟
خرید فرش 1200 شانه از فروشگاه اینترنتی
انتخاب روش خرید فرش ماشینی در تعیین قیمت بسیار امر مهمی است . خریداران باید به این نکته توجه کنند که انتخاب نوع خرید نیز همانند انتخاب طرح و نگاره و شانه و تراکم مهم است . در خرید فرش های 1200 شانه باید توجه کرد که از تولید کننده به طور مستقیم محصول را خریداری کنید . چون در بازار ، محصولات 1200 شانه تقلبی بسیار زیاد است که با برچسب برنده های معرروف به فروش می رسد . برای رهایی از خرید محصولات تقلبی ، بهترین روش ، خرید مستقیم فرش های 1200 شانه است که شامل مراجعه به کارخانه مورد نظر یا خرید اینترنتی می باشد . در این دو روش ، ارتباط مشتری با تولید کننده بدون هیچ واسطه ای است و حضور دلالان و واسطه گرانی که در عاملات سودهای کلانی دریافت می کنند حذف می شود و بدین صورت ، قیمت فرش های 1200 شانه پایین می آید .
دیدن تمامی طرح ها و نگاره های فرش های 1200 شانه جدید شرکت دیوان ، در یک مراجعه حضوری به کارخانه ، امری محال است .
با پیشرفت تکنولوژی و آشنایی بیشتر مردم با دنیای وب و اینترنت ، این فرصت در اختیار مشتریان قرار گرفت تا در کمترین زمان ممکن بتوانند ، صدها طرح زیبا را ببینند و نسبت به خرید آن ها اقدام کنند .
خرید از فروشگاه اینترنتی فرش 1200 شانه کاشان
شرکت دیوان توانسته است در کنار فروش حضوری ، فروش اینترنتی فرش های 1200 شانه با طرح های بسیار زیبا را برای مشتریان فراهم کند . این کارخانه بزرگ ، با ایجاد فروشگاه اینترنتی فرش 1200 شانه ، تمامی عکس فرش های 1200 شانه را به نمایش گذاشته است . دیدن تصویر محصولات ، نشان از ظرافت و زیبایی و ریز بافتی آن هاست .
این شرکت ، با فروش اینترنتی فرش های 1200 شانه ، قیمت بالای این محصولات را پایین آورده و از عرضه محصولات تقلبی با برچسب دیوان جلوگیری کرده است بدین صورت مشتریان می توانند از اصالت محصول اطیمنان داشته باشند .
بسیاری از مشتریان هستند که به دنبال محصولات ماشینی با اشکال خاص هستند . فرش مربع ، فرش بیضی ، فرش های دایره ای شکل 1200 شانه ، می توانند در برخی از دکوراسیون ها غوغا ایجاد کنند . این محصولات به صورت 1200 شانه با تراکم 3600 بافته می شوند .
فرش های بزرگ پارچه 1200 شانه برای پذیرایی های  بزرگ ، سالن های اجتماعات و سالن های کنفرانس مناسب است .
بسیاری از خریداران فرش های لایت و رنگ روشن را برای دکوراسیون خود می پسندند . این شرکت ، این محصولات را به صورت 1200 شانه با تراکم 3600 و با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید می کند .
تمامی فرش های 1200 شانه ماشینی شرکت دیوان ، جزء نمونه های صادراتی به کشورهای مختلف است .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
خرید فرش ارزان و درجه یک با قیمت تولیدی
فرش های ماشینی دایره ای 1200 شانه
فرش 700 شانه کاشان
تولید فرش های استاندارد
فرش 1200 شانه با طرح های جدید و به روز
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi