لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فروش اینترنتی فرش 1200 شانه کارخانه فرش کاشان

online-sale-carpet-1200-reeds.jpg

یکی از زیباترین و باکیفیت ترین محصولات ماشینی موجود در بازار فرش ، فرش های ماشینی 1200 شانه می باشد که با ورود این محصولات ، تقاضا برای خرید آن ها بسیار زیاد شد . محصولاتی که در یک متر از عرض خود 1200 گره و در یک متر از طول 3600 گره را  دارا می باشند و بسیار منسجم و توپر هستند .
ایرانیان خواستار فرش های زیبا و لوکس با طرح های سنتی و اصیل ایرانی هستند . به همین دلیل است که خرید فرش های 1200 شانه زیادتر از دیگر محصولات شده است .
فروش اینترنتی فرش 1200 شانه کارخانه فرش کاشان
کارخانه دیوان توانسته است ، با استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده و با استفاده از دستگاه hcix2 و با طرح های اصل و نگاره های سنتی ، فرش های ماشینی 1200 شانه کاشان را تولید کند . طرح های جدید و به روز این فروشگاه زبانزد عام و خاص است .
قیمت فرش های 1200 شانه از دیگر محصولات به دلایل زیر  بالاتر است :
1 . در بافت این فرش های لوکس و فاخر ، باید الیاف خیلی ریز و نازک و در عین حال خیلی مستحکم استفاده شود . چون سرعت دستگاه بافنده این محصولات بالاست و ممکن است در حین بافت ، نخ خاب پاره شود و قالی عیب دار شود .
2 . تعداد بالای گره ، مستلزم استفاده از الیاف بیشتر است .
3 . طرح های بسیار زیبا و نگاره های اصیل ایرانی فرش های 1200 شانه ، تیم قوی طراحی می طلبد که بتواند زیباترین طرح ها را طراحی کند .
شرکت دیوان به دلیل تقاضای بسیار مشتریان ، توانسته است قیمت فرش های 1200 شانه را به طرز چشمگیری پایین بیاورد . این شرکت باکیفیت ترین و زیباترین محصولات را با قیمتی بسیار مناسب عرضه می کند . دلیل این امر چیست؟
چگونه می توان فرش های 1200 شانه زیبا را با کیفیت عالی و ارزانتر از فروشگاه ها و کارخانه های دیگر عرضه کرد ؟
خرید فرش 1200 شانه از فروشگاه اینترنتی
انتخاب روش خرید فرش ماشینی در تعیین قیمت بسیار امر مهمی است . خریداران باید به این نکته توجه کنند که انتخاب نوع خرید نیز همانند انتخاب طرح و نگاره و شانه و تراکم مهم است . در خرید فرش های 1200 شانه باید توجه کرد که از تولید کننده به طور مستقیم محصول را خریداری کنید . چون در بازار ، محصولات 1200 شانه تقلبی بسیار زیاد است که با برچسب برنده های معرروف به فروش می رسد . برای رهایی از خرید محصولات تقلبی ، بهترین روش ، خرید مستقیم فرش های 1200 شانه است که شامل مراجعه به کارخانه مورد نظر یا خرید اینترنتی می باشد . در این دو روش ، ارتباط مشتری با تولید کننده بدون هیچ واسطه ای است و حضور دلالان و واسطه گرانی که در عاملات سودهای کلانی دریافت می کنند حذف می شود و بدین صورت ، قیمت فرش های 1200 شانه پایین می آید .
دیدن تمامی طرح ها و نگاره های فرش های 1200 شانه جدید شرکت دیوان ، در یک مراجعه حضوری به کارخانه ، امری محال است .
با پیشرفت تکنولوژی و آشنایی بیشتر مردم با دنیای وب و اینترنت ، این فرصت در اختیار مشتریان قرار گرفت تا در کمترین زمان ممکن بتوانند ، صدها طرح زیبا را ببینند و نسبت به خرید آن ها اقدام کنند .
خرید از فروشگاه اینترنتی فرش 1200 شانه کاشان
شرکت دیوان توانسته است در کنار فروش حضوری ، فروش اینترنتی فرش های 1200 شانه با طرح های بسیار زیبا را برای مشتریان فراهم کند . این کارخانه بزرگ ، با ایجاد فروشگاه اینترنتی فرش 1200 شانه ، تمامی عکس فرش های 1200 شانه را به نمایش گذاشته است . دیدن تصویر محصولات ، نشان از ظرافت و زیبایی و ریز بافتی آن هاست .
این شرکت ، با فروش اینترنتی فرش های 1200 شانه ، قیمت بالای این محصولات را پایین آورده و از عرضه محصولات تقلبی با برچسب دیوان جلوگیری کرده است بدین صورت مشتریان می توانند از اصالت محصول اطیمنان داشته باشند .
بسیاری از مشتریان هستند که به دنبال محصولات ماشینی با اشکال خاص هستند . فرش مربع ، فرش بیضی ، فرش های دایره ای شکل 1200 شانه ، می توانند در برخی از دکوراسیون ها غوغا ایجاد کنند . این محصولات به صورت 1200 شانه با تراکم 3600 بافته می شوند .
فرش های بزرگ پارچه 1200 شانه برای پذیرایی های  بزرگ ، سالن های اجتماعات و سالن های کنفرانس مناسب است .
بسیاری از خریداران فرش های لایت و رنگ روشن را برای دکوراسیون خود می پسندند . این شرکت ، این محصولات را به صورت 1200 شانه با تراکم 3600 و با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید می کند .
تمامی فرش های 1200 شانه ماشینی شرکت دیوان ، جزء نمونه های صادراتی به کشورهای مختلف است .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
امکان بافت فرش ماشینی به اندازه دلخواه و فرش بزرگ پارچه
شرایط صادرات فرش ماشینی به سایر کشورها
خصوصیات فرش های 700 شانه واقعی
خرید انواع فرش ماشینی
جنس نخ پود فرش
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi