لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

انواع فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

carpet-1200-reeds-traditional-design.jpg

زیبایی خانه و دکوراسیون ، بستگی به انتخاب فرش زیبا و متناسب با فضا دارد . یکی از مهمترین تعیین کننده اصلی فضای دکوراسیون ، فرش ها هستند . بر خلاف امروزه در گذشته ، از فرش و قالی به عنوان کف پوش استفاده می کردند و کسانی که به دنبال زیبایی فضای منزلشان بودند باید از قالی های دستباف استفاده می کردند . خرید قالی دستباف ، در توان همه خانوارها نبود تا اینکه تولید کنندگان کاشانی ، با بهره گیری از قالی های دستباف کاشان و طرح ها و نگاره های آن ، به فکر تولید فرش های دستبافتگونه افتادند و جایگزینی بسیار مناسب به جای قالی های دستبافت پدید آوردند که تحولی عظیم در بازار فرش کاشان به وجود آورد .
کارخانه فرش ماشینی کاشان ، دیوان یکی از بزرگترین تولید کننده فرش های ماشینی 1200 شانه ، فرش 1000 شانه دستبافتگونه می باشد . فرش های 1200 شانه این کارخانه بزرگ ، به صورت فرش های سنتی و فرش های مدرن تولید می شود . این فرش های  ماشینی کاشان که در یک متر از عرض محصول 1200 گره و در یک متر از طول محصول 3600 ، گره دارد ، جز ظریف ترین و زیباترین فرش های ماشینی کاشان می باشد که رقیب بی نظیری با قالی های دستباف کاشان است .
فرش های 1200 شانه سنتی کاشان
یکی از دلایل محبوبیت و شهرت فرش های ماشینی کاشان ، استفاده از طرح ها و نگاره های اصیل ایرانی و سنتی است . طراحان خوش ذوق و خبره شرکت دیوان ، توانسته اند طرح ها و نگاره های اصیل ایرانی و قدیمی را که ایرانیان به آن ها علاقه مند هستند با طرح های جدید و به روز تلفیق کنند و طرح های فرش 1200 شانه کاشان را که منحصر به شرکت دیوان است را طراحی کنند . این طرح های زیبا به صورت 1200 شانه تراکم 3600 و با استفاده از الیاف هیت ست آکریلیک در فرش های 12 متری 1200 شانه ، 6 متری و 9 متری و فرش های بزرگ پارچه خود نمایی می کنند .
برای دیدن انواع طرح های سنتی 1200 شانه کاشان ، کلیک کنید .
تناسب و تطابق قالی با وسایل منزل یکی از اصول مهم در زیبا سازی دکوراسیون است . طرح های متنوع محصولات 1200 شانه دیوان ، سبب می شود تا مشتری آگاهانه و آزادانه انتخاب کند .
واحد IT و برنامه نویسی شرکت دیوان ، در فروشگاه اینترنتی ، جستجو فرش بر اساس رنگ را قرار داده اند تا افرادی که به دنبال رنگ خاص فرش های 1200 شانه هستند در کمتر از چند دقیقه بتوانند رنگ مورد نظر خود را پیدا کنند .
طرح های سنتی محصولات 1200 شانه دیوان ، به صورت مربع ، بیضی ، دایره تولید می شود .
طرح های سنتی برای دکوراسیون های لوکس و مجلل مناسب است .
فرش 1200 شانه مربع
فرش 1200 شانه دایره
فرش 1200 شانه بیضی
فرش های 1200 شانه مدرن کاشان
امروزه بیشتر مشتریان جوان ایرانی ، برای دکوراسیون های مدرنیته منزل خود ، فرش های مدرن را خواستارند . طرح های مدرن در دکوراسیون های مدرن ایرانی غوغا می کند .
شرکت دیوان فرش های ماشینی مدرن را به صورت 1200 شانه تراکم 3600 تولید کرده است تا طرفداران فرش های مدرن بتوانند در دکوراسیون منزل خود ، از محصولات دستبافتگونه استفاده کنند .
برای دیدن انواع فرش های 1200 شانه کاشان با طرح های مدرن کلیک کنید .
محصولات 1200 شانه تولید شده کارخانه دیوان  در طرح های سنتی و مدرن ، به دلیل استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده در بافت نخ خاب و پنبه در بافت نخ تار و پود و تولید شده توسط دستگاه hcix2  ، بسیار مقاوم و مستحکم است و بر خلاف محصولات 1200 شانه دیگر تولیدی ها که فقط به جنبه زیبایی و ظرافت آن توجه شده است ، در برابر انواع آسیب های اجسام منزل و حرارت های مستقیم و غیر مستقیم مقاوم است .
خرید فرش 1200 شانه کاشان
از ویژگی های فرش های 1200 شانه کاشان که مشتریان را از سراسر جهان به سمت خود می کشاند ، زیبایی و هماهنگ بودن طرح و نقشه و کیفیت بسیار عالی آن است . بیشتر کارخانجات کاشان ، در طراحی نقشه و طرح و نگاره ، از تیم متخصص و خبره استفاده می کنند . به همین دلیل است که طرح های فرش های 1200 شانه کاشان که توسط کارخانه های بزرگ تولید می شود ، تکراری نیست و نوین و منحصر به فرد است . به همین دلیل است که خریداران در دنیا اینترنت و وب به دنبال طرح های  کاشان هستند .
کارخانه هایی که متنوع ترین طرح های فرش ماشینی کاشان را ارائه می دهند ، برای نشان دادن تصویر فرش های ماشینی ، وب سایت اینترنتی ایجاد می کنند تا زیبایی طرح ها و نگاره های خود را به نمایش بگذارند .
فروش اینترنتی فرش 1200 شانه ، به منظور ارتباط مستقیم با خریدار و کوتاه کردن مسیر عرضه است و در پایین آوردن قیمت فرش 1200 شانه بسیار موثر است .
تولید محصولات 1200 شانه به دلیل ظرافت و زیبایی و تعداد گره های بالا و تولید شده با دستگاه شرکت وندویل ، هزینه بسیاری را برای تولید کننده ایجاد می کند . تولید کننده برای کم کردن این هزینه ، اقدام به فروش مستقیم این محصولات می کند . بدین صورت که با فروش محصولات به صورت حضور در کارخانه و یا فروش اینترنتی ، واسطه ها و هزینه ها را کم می کند و ارتباط مستقیم با مشتری ایجاد می کند و مشتری نیز می داند که این محصول مورد نظر ، با برند تقلبی نیست .
قیمت فرش های 1200 شانه کاشان که توسط کارخانه بزرگ دیوان ارئه می شود را با دیگر فروشگاه ها مقایسه کنید و بدانید که پایین بودن قیمت این محصولات به دلیل فروش مستقیم و بی واسطه است .
برای تمامی خریداران ، تحویل فرش درب منزل به صورت رایگان صورت می پذیرد و این خدمتی است از شرکت دیوان به خریداران عزیز و گرامی .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
قیمت بهترین فرش ماشینی
فرش کهنه نما چیست ؟
فرش کاشان انتخاب اول فرش ماشینی
خرید عمده فرش ماشینی کاشان و صادرات فرش ماشینی کاشان
دستگاه بافت فرش
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi