لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان

online-sale-kahan-machine-carpet.jpg

فروش اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان توسط کارخانه بزرگ دیوان انجام می شود .
آشنایی مردم با دنیای اینترنت و وب ، خرید و فروش های آنلاین را زیاد کرده است و افراد برای خرید انواع کالاها به سراغ خرید های آنلاین می روند . فرش نیز یکی از این کالاهاست که امروزه خرید و فروش اینترنتی آن رونق پیدا کرده است و بیشتر خریداران برای خرید انواع فرش ماشینی به سراغ فروشگاه های آنلاین می روند . به راستی چرا با وجود این همه فروشگاه ها و نمایشگاه ها افراد برای خرید فرش ماشینی به سراغ فروشگاه های آنلاین معتبر و یا کارخانه های معتبر می روند . چرا بیشتر تولید کنندگان شهرستان کاشان دست به فروش اینترنتی فرش زده اند ؟
فروش اینترنتی فرش کاشان
شهرت شهرستان کاشان به دلیل تولید قالی های دستباف و به دنبال آن تولید اولین فرش های ماشینی در سال 1350 بود ، فرش های ماشینی که کیفیت بسیار بالایی داشت و افراد به دلیل قیمت بالای قالی های دستباف ، از خرید این محصولات استقبال کردند . بسیاری از خریداران در شهرهای مختلف برای خرید فرش کاشان باید مسافت ها را سپری می کردند تا به این شهر برسند و خرید فرش ماشینی کاشان را انجام دهند . آن ها آوازه فرش های کاشان را شنیده بودند و می خواستند بهترین قالی را خریداری کنند ولی برخی از آن ها به دلیل دور بودن از این شهرستان و یا صرف هزینه بسیار ، از خرید محصولات کاشان منصرف می شدند تا اینکه با گسترش تکنولوژی ، و آشنایی  مردم با دنیای اینترنت و وب ، کار برخی از خریداران آسانتر شد و بدین ترتیب خرید و فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان رواج پیدا کرد .
امروزه فروش فرش کاشان بیشتر بر پایه آنلاین و اینترنتی است . به راستی چرا حتی برخی از شهروندان کاشانی ، به سراغ کارخانه هایی می روند که فروش اینترنتی فرش را در کنار فروش حضوری دارند و یا اینکه از تولید کننده تقاضای آدرس وب سایت را می کنند .
خریدار می داند که کارخانه ای اقدام به ایجاد وب سایت اینترنتی فرش می کند که دارنده هزاران طرح و مدل باشد . کارخانه هایی که به تولی چندین طرح فرش می پردازند و یا اینکه طرح های آن ها تکراری و قدیمی است نمی توانند فروشگاه آنلاین فرش دایر کنند چون اولین چیزی که کاربر و مشتری را جذب می کند ، بودن صدها مدل و طرح و رنگ می باشد . پس تولید کنندگانی باید به فروش اینترنتی فرش بپردازند که زیباترین طرح ها و مدل ها را تولید کنند .
برای دیدن انواع طرح های فرش کاشان کلیک کنید .
کیفیت فرش های ماشینی کاشان بر هیچ کس پوشیده نیست . استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده که عمر فرش را چندین برابر می کند در بافت نخ خاب بیشتر فرش های کاشان به چشم می خورد . الیافی که بدون پرزدهی است و ضد حساسیت است . الیاف پنبه در بافت تار و پود ، قالی را نرم و لطیف می کند که در  تارو پود قالی های کاشان به چشم می خورد .
یکی دیگر از دلایل شهرت فرش های کاشان ، طرح ها و نگاره های زیبا است . طرح ها و نقشه هایی که بیانگر فرهنگ و اصالت ایرانی است و برگرفته از طرح های قالی های دستباف است .
مقاله مربوطه : فرش ممتاز کاشان
تولید کنندگان شهرستان کاشان برای شناساندن کیفیت محصولات خود و نشان دادن زیباترین طرح های فرش کاشان دست به فروش آنلاین فرش کاشان زده اند تا تمامی هموطنان بتوانند از بهترین کیفیت بهره بگیرند . تولید کنندگان کاشانی برای اثبات کیفیت محصولات خود ، همراه تمامی فرش های ارسال شده ، ضمانت نامه و بیمه نامه قرار داده اند .
مزایای فروش اینترنتی فرش ماشینی
خرید اینترنتی فرش ماشینی هم برای فروشنده و هم برای خریدار سود بسیار بالایی دارد .
اولین مزیت بسیار مهم پایین آمدن قیمت فرش ماشینی است . این روزها یکی از آیتم های مهم در انتخاب محصول ، توجه به قیمت است . خریدار می خواهد محصولی خریداری کند که قیمت پایین و کیفیت بالایی داشته باشد . برای این کار مشتری باید به سراغ تولید کننده برود و از خرید فرش از دلالان و واسطه گران خودداری کند . خرید اینترنتی فرش و حضور در کارخانه برای خرید ، دو روش مطمئن است و مشتری می داند که در این دو روش ارتباط مستقیم با تولید کننده دارد  و قیمت ها ؛ زیر قیمت بازار ، عنوان می شود .
امروزه کارخانجات و تولید کنندگان بسیاری وجود دارند که به تولید انواع محصولات ماشینی می پردازند ولی بسیاری از افراد سود جو هستند که در بازار فرش و نمایشگاه ها به عرضه فرش های تقلبی با برندهای معتبر می پردازند . به همین دلیل معتبرترین کارخانه های فرش ماشینی کاشان ، فروش اینترنتی فرش کاشان را در کنار فروش حضوری قرار دادند تا مشتری بر حسب اختیار خود ، خرید حضوری و یا خرید اینترنتی را انتخاب کند و از خرید محصولات تقلبی در امان باشد .
صرفه جویی در وقت نیز یکی دیگر از مزیت فروش اینترنتی فرش هست هم برای تولید کننده و هم برای خریدار . بدین صورت که تولید کننده با نمایش انواع مدل های و طرح های فرش کاشان ، این امکان را در اختیار مشتری قرار می دهد تا در کمترین فرصت تمامی مدل ها و طرح ها ی فرش کاشان را که بی شمار است ببیند و با طرح های دیگر فروشگاه های شهرهای مختلف مقایسه کند و نسبت به انتخاب آن ها و تطابق آن با دکوراسیون ، آزادانه عمل کند .
ولی با این همه مزایای خرید آنلاین با این حال افرادی هستند که به سبک و سیلق قدیمی و سنتی عمل می کنند و خرید حضوری را مطمئن تر می دانند . به همین دلیل فروشگاه اینترنتی فرش دیوان ، در کنار فروش اینترنتی فرش کاشان ، فروش حضوری را نیز برای این دسته از خریداران قرار داده است . طرح های این فروشگاه بسیار زیاد است به همین دلیل توصیه طراحان این فروشگاه به خریداران حضوری این است که قبل از حضور در کارخانه دیوان ، تمامی طرح ها را در وب سایت ببینند و از جستجوی فرش بر اساس رنگ استفاده کنند و طرح ها و نگاره ها را با هم مقایسه کنند و سپس به خرید حضوری اقدام کنند . چون دیدن تمامی طرح های فرش کاشان تولید شده شرکت دیوان ، در یک مراجعه حضوری ، غیر ممکن است .
راهنمای خریداران اینترنتی فرش کاشان
اولین مساله ، توجه به نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت و نماد ضمانت پرداخت از بانک های معتبر و نماد ستاد ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و گواهینامه امنیتی بین المللی ssl ، امری ضروری است که فروشگاه دیوان در بردارنده این نماد های مهم می باشد و توانسته است نظر خریداران آنلاین را به خود جلب کند . شرکت دیوان ، ضمانت نامه معتبر چندین ساله و بیمه نامه را همراه تمامی محصولات ارسال می کند .
پس از سفارش مشتری ، فرش به صورت رایگان ارسال می شود .
شرکت دیوان ، با فروش اینترنتی فرش کاشان توانسته است با کیفیت ترین و زیباترین طرح های فرش کاشان را به هموطنان عزیز با قیمتی بسیار مناسب ارائه دهد .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فروش ویژه فرش های ماشینی کاشان با کیفیت بالا
امکان بافت فرش ماشینی به اندازه دلخواه و فرش بزرگ پارچه
کیفیت فرش ماشینی
فرش ماشینی 700 شانه کاشان
شانه فرش
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi