لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

خرید فرش 700 شانه از کارخانه فرش کاشان

machine-carpet-700-reeds-kashan.jpg

دسته پر فروش فرش های ماشینی ، محصولاتی هستند تحت عنوان فرش ماشینی 700 شانه .
کارخانه های فرش کاشان به دلیل تقاضای بسیار محصولات 700 شانه ، این فرش های ماشینی را در طرح ها و نقشه های جدید تولید می کنند .
برای خرید فرش های 700 شانه از کارخانه فرش کاشان کلیک کنید .
تعداد تولید کنندگان فرش های ماشینی در سراسر دنیای کم نیست اما تعداد برند های نامی و سرشناس که در ارائه محصولات ناب و کیفیت زبانزد خاص و عام هستند ، نادر است . تولید کنندگان کاشانی به عنوان تولید کنندگانی که در پایتخت فرش ماشینی ، مشغول به فعالیت هستند از برند های نامی و معتبر می باشند . در این میان ، برند دیوان سرآمد سایرین بوده و در رقابت با تمامی تولید کنندگان توانسته است سهم بالایی از بازار را در داخل و خارج از کشور به خود اختصاص دهد . فرش های ماشینی تولید شده تحت نظارت برند دیوان محصولات صادراتی و صد در صد درجه یک هستند که هر محصول در کارکرد با دیگری متفاوت بوده و بدین ترتیب توان رفع نیاز تمام مشتریان فراهم آمده است .
برای دیدن انواع فرش های 700 شانه صادراتی کلیک کنید .
فرش های ماشینی 700 شانه برند های معتبر می تواند تا سال های طولانی زیر پا پهن شود و در شلوغ ترین قسمت خانه مورد استفاده قرار  گیرد بی آنکه آسیب ببیند و از کیفیت آن کاسته شود .
فرش های ماشینی 700 شانه به لحاظ ویژگی های خاص خود که در ادامه اشاره خواهد شد ، برای مکان های پرتردد مناسب هستند اما به یاد داشته باشیم که حتی بهترین محصولات هم نیازمند مراقبت و اصول صحیح نگهداری هستند .
امروزه خرید فرش 700 شانه کاشان بسیار زیاد شده است و این هم به خاطر ویژگی ها و خصوصیات برتر آن نسبت به دیگر محصولات است .
فرش های 700 شانه کارخانه کاشان
به کرات شنیده ایم که فرش های 700 کاشان ، بهترین محصولات هستند از  نظر کیفیت و زیبایی و می دانیم که برند های کاشانی حدود 700 برند ثبت شده و بسیار کارگاه بافندگی ثبت نشده را شامل می شود . انتخاب یک برند از بین 700 برند ، زمانی دشوار تر خواهد بود که هر 700 برند در بهترین حالت ممکن کارکرده و محصولاتی ناب و درجه یک را عرضه کنند .
نام گرفتن کاشان به عنوان پایتخت تولید فرش های ماشینی جهان ، امری است برگرفته از عملکرد عالی صنایع فرش و قالی این شهر و جالب است بدانید بیش از 50 درصد سرمایه و نیروی انسانی شهر کاشان در زمینه فرش و قالی مشغول فعالیت هستند . برترین نیروی کار ، بهترین طراحان و متخصص ترین کارشناسان فرش در شهرک های صنعتی کاشان گرد آمده اند تا با ایجاد برند هایی از جمله برند فرش دیوان حافظ عنوان پایتخت فرش جهان باشند .
جدید ترین طرح های فرش 700 شانه ،از شرکت دیوان بر خواسته است و این کارخانه فرش در کنار دیگر تولیدکنندگان ، فرش های 700 شانه کاشان را با ویژگی های زیر را تولید می کند که در بازار تحت عنوان فرش درجه یک شناخته شده است .
ویژگی فرش های 700 شانه کارخانه فرش کاشان
1- بهترین الیاف خاب ، نخ های اکرولیک هیت ست شده و بهترین نخ تار و پود الیاف پنبه و پلی استر هستند . نخ خاب در تولید فرش های با کیفیت به حدی مهم است که عمده ترین تفاوت فرش های درجه یک و دو به تفاوت در الیاف خاب مربوط می شود . فرش های درجه یک از اکرولیک صددرصد خالص و الیاف درجه دو نخ خاب ناخالص دارند هرچه ناخالصی از جنس پلی استر و پلی پروپلین بیشتر باشد ، از کیفیت فرش کاسته خواهد شد .
2- محصولاتی که دارای طرح ها و نگاره های بسیار زیبا هستند تقاضای بیشتری دارند . فرش های 700 شانه کاشان ، با طرح ها و نگاره های اصیل ایرانی بافته شده است .
3-مرحله آهار یا پرداخت مرحله ای است تعیین کننده برای درجه بندی فرش های ماشینی . در این مرحله چند متخصص از رشته های مختلف مانند طراحی ، رفوگری ، خط تولید و ... حضور داشته و هرکدام فرش را از نظر تخصص خود مورد ارزیابی قرار می دهند اگر ایرادی در فرش های ماشینی کاشان وجود داشته باشد رفوگر نسبت به رفع آن اقدام نموده و اگر ایراد قابل رفع نباشد ، فرش از دستیابی به عنوان درجه یک ساقط شده و کیفیتی پایین تر خواهد گرفت . جالب است بدانید سیاست جالب در برند های نامی و خوش سابقه این است که اگر فرش در مرحله آهار دارای ایراد یا خطای تولید تشخیص داده شود ، وارد بازار نخواهد شد از این رو در تولیدات برند دیوان و سایر برند های خوش سابقه ، فرش ها همگی درجه یک و صادراتی هستند .
4- عدم نخ در رفتگی ، عدم بافت غلط ، قرینگی در طرح و رنگ ، میزان بودن سایز و ابعاد ، توجه به هارمون بودن رنگ و طرح با شانه و ترراکم و ... ویژگی های فرش دیوان به عنوان فرش درجه یک کاشان می باشد .

سوال اساسی آن است که چه ویژگی در فرش های 700 شانه وجود دارد که تا این اندازه بافته ها را محبوب نموده و تقاضایی بیشتر از فرش های 1000 شانه و 1200 شانه دارند ؟
ابتدا فرش های 700 شانه را معرفی می نماییم . فرش هایی هستند که دارای تعداد 700 گره در هر متر عرض خود بوده و در سه نوع 700 شانه واقعی ، 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه به تولید می رسند ناگفته نماند محصولات طرح 700 شانه ، دارای تعداد گره عرضی 500 بوده و در داشتن طرح و رنگ و نقشه شبیه به فرش های 700 شانه هستند .
عموما این محصولات همگی تحت عنوان فرش 700 شانه به فروش رسیده و اگر در زمینه تشخیص نوع 700 شانه واقعی ، تبدیلی و طرح 700 شانه تخصصی نداشته باشیم ، امکان خرید اشتباه وجود دارد . بهترین روش تشخیص این محصولات دقت به تراکم آن ها ست ، انواع محصولات 700 شانه در تراکم با یکدیگر متفاوت بوده و در داشتن تعداد رنگ اصلی هم دارای اختلافاتی هستند .
شرکت دیوان به دلیل کیفیت بسار پایین محصولات 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه ، از تولید آن ها خودداری می کند .
خرید فرش 700 شانه از کارخانه فرش کاشان
خرید این محصولات بدان علت رونق و رواج یافته است چون بیشترین مقاومت را در برابر فشار و پاخوردگی دارند . ارتفاع بالای نخ خاب و الیاف قطور ، فرش را ضخیم کرده و قطر بالای آن در کنار خاصیت ارتجاعی نخ های خاب ، فرش های 700 شانه را برای مکان های پرتردد مانند جلو درب وردوی ، هال ، اشپزخانه و ... مناسب نموده است . همچنین این محصولات ، نرم و لطیف هستند و برای مکان هایی که بجای مبلمان از فرش جهت نشستن استفاده می کنیم از جمله اتاق خواب ها و اتاق کودکان گزینه خوبی هستند . خرید فرش های 700 شانه درجه یک که از الیاف اکرولیک هیت ست شده تولید می شوند به لحاظ عدم پرزدهی برای کودکان مناسب بوده و برای بیماران و سالخوردگان هم خطر نخواهد داشت .
برای خرید فرش 700 شانه از کارخانه فرش کاشان به فروشگاه اینترنتی برند دیوان رفته و راحت ترین خرید را با بیشترین مزایا تجربه نمایید . فرش های ماشینی 700 شانه برند دیوان در کیفیت عالی اما قیمت ارزان عرضه می شوند . تمامی ویژگی های یاد شده برای فرش های 700 شانه ما را بر آن می دارد که برای پوشاندن کف خانه خود منطقی فکر کرده و برای قسمت های شلوغ ، پر تردد ، مکان هایی که در معرض آلودگی بوده و نیازمند شست و شوی بالا هستند ، اتاق خواب ها و مواردی از این دست از فرش های 700 شانه استفاده نمایید . این محصولات می توانند در صورت نگهداری صحیح تا سالیان سال زیر پا خوش درخشیده و جلوه گر خانه و فضا باشند .
شرکت دیوان در کنار خرید حضوری ، خرید اینترنتی فرش های 700 شانه کاشان را قرار داده است

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش ماشینی جدید
انواع فرش های ۷۰۰ شانه کاشان
خرید فرش 1200 شانه از فروشگاه اینترنتی
کیفیت فرش ماشینی
فرش کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi