لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

مدل های فرش ماشینی 1000 شانه

carpet-machine-1000-reeds.jpg

کارخانه فرش ماشینی دیوان یکی از بزرگترین عرضه کننده فرش ماشینی کاشان می باشد . محصولات 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه از تولیدات این کارخانه می باشد . این شرکت با استخدام بهترین طراحان توانسته است زیباترین مدل های  فرش های 1000 شانه را تولید کند . فرش های 1000 شانه به دلیل داشتن زیبایی و کیفیت و ضخامت بالا ، در بین خریداران از محبوبیت بالایی برخوردار است .
از دیدگاه کارشناسان و طراحان دکور داشتن یک تخته فرش ماشینی می تواند تحولات شگفتی در فضای خانه ایجاد کند . اگر برای خرید یک تخته فرش به بازار فرش مراجعه کنید خواهید دید که این موضوع آنقدر ها هم که به نظر می رسد ساده نیست و داشتن تنوع فراوان در بازار کار را  دشوار می کند . خرید فرش ها باید بر اساس قواعد و اصول مشخصی باشد ، هر فرشی نمی تواند در زیبا کردن دکور نقش موثر ایفا نموده و برای این هدف نیازمند داشتن فرش هایی هستیم در شانه و تراکم بالا . مدل های فرش 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه مواردی هستند که نسبت به فرش های 700 شانه و 500 شانه در ظاهر دکوراسیون خوش درخشیده و سهم بیشتر را در جذابیت خانه خواهند داشت . فرش های 700 شانه و 500 شانه بیش از آنکه به فکر زیبایی باشند ، در مقاومت و کارایی فعال بوده و برای مکان هایی مناسب هستند که بر اثر رفت و آمد زیاد و تردد بالا مورد پاخوری فراوان و فشار خواهند بود .
فرش های 1000 شانه در داشتن کیفیت حد مطلوب و در داشتن زیبایی فاخر و با ارزش عمل کرده اند . کارخانه جات تولید فرش ماشینی که در شاخه محصولات خود فرش های 1000 شانه را تولید نموده اند از جمله کارخانه دیوان به عنوان یکی از برند های برتر دنیا ، در تولیدات خود به این امر کاملا واقف هستند که خریداران این محصول انتظار دارند فرش 1000 شانه خریداری شده در کیفیت و دوام بهتر از فرش های 1200 شانه و در زیبایی و طرح و نگاره بهتر از فرش های 700 شانه باشند .
مدل های مختلفی از فرش ها در بازار وجود دارد و در فرش های 1000 شانه به دلیل داشتن شانه و تراکم بالا و ریز بافی و ظرافت بی نظیر تنوع بیشتر شده و انتخاب دشوار تر خواهد شد . این انتخاب دشوار برای کسانی که با علم و آگاهی دارد بازار می شوند چندان نمود نداشته و رعایت آلمان هایی جهت انتخاب کار خرید فرش 1000 شانه را خصوصا از برند ناب و درجه یک دیوان سهل و آسان خواهد نمود . خریداران در خرید از برند نام آشنا و پرآوازه دیوان تنها باید به نکات زیبایی شناسی توجه نمایند چراکه در کیفیت و دوام و ماندگاری محصولات دیوان بی نظیر بوده و اگر فرش خریداری شده اصل باشد نگرانی بابت کیفیت نخواهیم داشت .
فرش های 1000 شانه
دسته بندی بر اساس شانه و تراکم از رایج ترین دسته بندی هایی است که در بازار فرش با آن روبرو می شویم و جالب آنکه بیشتر از تراکم به شانه توجه شده است . محصولاتی را فرش 1000 شانه می نامند که در هر متر عرض خود دارای تعداد 1000 گره بوده و نقش اصلی گره ها اتصال و تشکیل پیکره فرش است . هرچه تعداد گره ها در یک متر عرض فرش و به عبارتی میزان شانه بیشتر شود ، فرش در هم تنیده تر ، مستحکم تر و ریزبافت تر خواهد بود .
فرش های ماشینی 1000 شانه دارای برخی از ویژگی های مهم هستند که همگی به زیباتر بودن فرش و ریز بافی و شباهت بیشتر به قالی های  دستبافت کمک کرده است . مهم ترین مورد ، ظرافت بافت است ، ظرافت بافت در کنار تعداد گره عرضی بالا به نازکی الیاف هم مربوط می شود . الیاف خاب این محصولات ، نازک اما محکم و مقاوم هستند . ارتفاع کم نخ خاب منجر شده تا طرح و نگاره بافته شده زیباتر به چشم آید اما از طرف دیگر این ارتفاع کم ، نرمی فرش را نسبت به فرش های 700 شانه کم تر نموده اند . فرش های 700 شانه ارتفاع بالای نخ خاب و نرمی و ارتجاعی بودن را به همراه دارند . همین مورد باعث شده تا از فرش های 1000 شانه و 1200 شانه برای مکان هایی استفاده شود که از مبلمان به جای کف پوش جهت نشستن کمک گرفته و باب پهن شدن در پذیرایی را فراهم آورد .
طراحان کارخانه فرش دیوان تفاوت های عمده ای بین طرح هایی که برای فرش های 700 شانه کشیده می شود با طرج هایی که برای فرش های 1200 شانه و 1000 شانه کشیده می شود قائل هستند . فرش های 1000 شانه برند دیوان به خوبی میتوانند از پس نگاره های ریز ، طرح های شلوغ و تنوع رنگی بالا بر آیند اما فرش هایی که دارای شانه و تراکم کمتری هستند اگر در نقوش خلوت بافته شوند زیباتر بنظر رسیده و نگاره های درشت به هیچ وجه نخواهند توانست عدم ظرافت بافت و شانه  و تراکم پایین را نمایان سازند .
مدل های جدید فرش های 1000 شانه
در سال های اخیر دنیای مد و فشن به بازار قالی هم راه یافته است . مد بودن رنگ زمینه ، به روز بودن طرح ، عدم تکراری بودن نگاره ها و ... مواردی است که در کنار ده ها آیتم دیگر در خرید فرش های 1000 شانه نقش بازی کرده و انتخاب را با چالش هایی مواجه می سازد . فرش های ماشینی تهیه شده در شهرک های صنعتی کاشان به خوبی این موارد را در نظر گرفته و می توان گفت رقابت بر سر طرح های بهتر ، زیبا تر، جدیدتر و به روز تر از اصلی ترین رقابت ها در بین تولید کنندگان کاشانی است که برند دیوان سرآمد سایر برند ها بوده و در کنار کیفیت بالا ، طرح هایی بی نظیر را ارائه می دهد .
از به روزترین و پرطرفدار ترین مدل های فرش های 1000 شانه که در فروشگاه اینترنتی برند دیوان هم موجود می باشد می تواند به موارد زیر اشاره کرد :
1- فرش 1000 شانه طرح بهشت :  این مدل زیبا و مطرح در دنیای فشن در تراکم 3000 تحت برند دیوان تولید می شود . جنس نخ تار و پود ان از پنبه بوده و الیاف مصرفی جهت بافت نخ خاب از اکرولیک که بهترین نخ موجود است می باشد . تعداد رنگ بکار رفته در بافت 10 بوده و رنگ های زمینه کرم ، نسکافه ای ، فیلی ، اطلسی و سرمه ای از طرح بهشت موجود می باشد . فرش 1000 شانه طرح بهشت دیوان درجه یک و صادراتی است .
2- فرش 1000 شانه طرح چشمک : هماهنگی طرح یا رنگ های زمینه آبی ، اطلسی ، سرمه ای و فیلی به حدی زیبا و چشم نواز است که بینندگان را به خود جذب کرده است . تنوع رنگی این بافته 10 رنگ مختلف بوده و تراکم 3000 در شانه 1000 از دسته شانه و تراکم های بالا به حساب می آید . دستگاه بافت HCIX2 فرش های درجه یک و ناب از طرح چشمک برند دیوان ارائه داده است .
3- فرش 1000 شانه طرح الماس : می توانند مانند الماسی زیبا و درخشان در خانه شما خوش درخشیده و جلوه گر دکوراسیون باشد . تراکم 3000 که تراکم رایج بافته های 1000 شانه است ، ریزبافی و ظرافت را به حد اعلا رسانده و یکی از برترین طرح های برند دیوان ، طرح الماس می باشد . فیلی ، اطلسی ، نسکافه ای ، سرمه ای و کرم رنگ زمینه طرح الماس برند دیوان است که در ابعاد 6 متر ، 9 متر ، 12 متر و دو سایز کوچک تر 1*1.5 و 1.5 *2.25 تولید می شود . بهترین دستگاه بافت فرش های 1000 شانه دستگاه HCIX2  است که در تولیدات برند دیوان مورد استفاده می باشد . فرش های درجه یک طرح الماس باب پهن شدن در پذیرایی بوده و جالب است بدانید نگاره های طرح الماس بگونه ای ست که چشم را خسته نمی کند .
4- فرش 1000 شانه طرح افشان اصفهان : ایده این طرح ریشه در نگاره ها و نقوش افشان دارد . طرح افشان از اصیل ترین طرح های ایران زمین است که در کنار طرح های عباسی و اسلیمی وجه و نمایی زیبا و خاص از فرش های ایرانی در بین جهانیان ایجاد کرده اند . فرش های 1000 شانه طرح افشان اصفهان در تراکم 3000 و با کمک نخ خاب اکرولیک تولید می شود . فرش هایی که نخ تار و پودی از جنس پنبه داشته و در 10 رنگ مختلف ، توانسته اند تنوعی زیبا و فاخر ایجاد کنند . این فرش درجه یک در اطلسی ، فیلی ، نسکافه ای ، سرمه ای و کرم در بازار موجود می باشد .
خرید فرش از فروشگاه اینترنتی برند دیوان یا سایر روش های خرید مستقیم با اطمینان از اصالت محصول ، زیبایی آن را هم تضمین نموده و خریداران می توانند با خرید از این برند جهانی با داشتن فرش هایی مد روز دکور را چنان متحول نمایند که باب میل و سلیقه خود و سایر اعضا خانواده رقم بخورد .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
جنس نخ پود فرش
خرید فرش جهیزیه
فرش 1200 شانه با طرح های جدید و به روز
فروش آنلاین فرش کاشان
فروش ویژه فرش های ماشینی کاشان با کیفیت بالا
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi