لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش ماشینی خوب از کجا بخرم ؟

good-carpet-kashan.jpg

خرید فرش ماشینی یکی از مهم ترین و حساس ترین ملزوماتی ست که لزوم وجود آن در هر خانه و فضایی احساس می شود . فرش های ماشینی در درجه بندی های مختلف از یک تا پنج ، رده بندی شده که هر درجه بر اساس مجموعه ای از آیتم ها مشخص می گردد . فرش های درجه یک ، فرش های ماشینی خوب نام دارند که در داشتن ویژگی های کیفی ، فنی و ظاهری نسبت به سایر فرش ها خصوصیات مطلوب بیشتری به خود اختصاص داده اند . تمامی خریداران در بازار به دنبال خرید فرش ماشینی خوب هستند ، فرشی که در عین کیفیت و زیبایی با قیمت مناسبی عرضه شود و بتوان به برند و نام تولید کننده آن اطمینان نمود .
فرش های ماشینی کاشان ، بهترین فرش ها در سراسر جهان شناخته شده اند و عمده تولیدات شهر کاشان از فرش های ماشینی خوب به شمار می روند . فرش های خوب کاشان تمامی خصوصیات مثبت کیفی و ظاهری را در یک تخته محصول جمع کرده و توان رقابت سایرین را ربوده است . شناخت همگیر و جهانی فرش های تولید شده زیر نظر برند های شهر کاشان دلیلی ست بر خوب بود ، درجه یک بودن و در یک کلام صادراتی بودن فرش های کاشان .
مقاله پیش رو در پی پاسخ به این سوال که فرش ماشینی خوب از کجا بخرم ؟ نوشته شده است و با بررسی تمامی روش های خرید و فروشگاه های خرید به بهترین روش و فروشگاه اشاره خواهد نمود . بد نیست بدانید ملاک پاسخ به این سوال که فرش ماشینی خوب از کجا بخرم ؟ کیفیت ، درجه یک بودن فرش ، زیبایی و چشم نوازی و در نهایت مقرون به صرفه بودن خرید است . پیشنهاد می شود ادامه مقاله را مطالعه نمایید تا بتوانید به انتخاب بهترین فروشگاه جهت خرید فرش ماشینی خوب اقدام نمایید .  مقاله مرتبط : فرش ماشینی خوب کدام است ؟
فرش ماشینی خوب
همواره از فرش ماشینی خوب و درجه یک صحبت می شود ، اما به راستی فرش خوب چه فرشی است و چه ویژگی هایی می تواند محصولی را به فرش خوب یا فرش بد تبدیل نماید . خریداران به دنبال فرش خوب هستند و اگر از آن ها بپرسیم ویژگی های محصول مد نظر شما چیست بی شک به داشتن کیفیت بالا ، دوام و ماندگاری و ظاهری چشم گیر اشاره خواهند کرد . مواد اولیه مصرفی در تولید فرش به عنوان اولین و مهم ترین المان موثر بر کیفیت حائز اهمیت است . فرش ها از نخ و الیاف ساخته شده اند . فرش خوب الیاف خوب می طلبد و بهترین نخ موجود در بازار نخ اکرولیک هیت ست شده برای نخ خاب و نخ های پلی استر و پنبه برای بافت تار و پود در فرش هستند .
تولید کنندگان کاشانی با استفاده از نخ اکرولیک اصل و صد در صد خالص تولیداتی ناب وارد بازار کرده در حالی که بسیاری از برند های دیگر از الیاف خاب ناخالص کمک گرفته که دوام و ماندگاری کم تری نسبت به فرش های خالص اکرولیک دارند . استفاده از دستگاه های بافت با فناوری نوین مورد دیگری است بر دوام بالا و کیفیت بی نظیر فرش های خوب کاشان .
در کنار این موارد ، داشتن طرح و نگاره هایی زیبا و بافتی بی عیب و نقص که هنر تیم طراحی و نقشه کشی و نیروهای خبره خط تولید را می طلبد از دیگر موارد موثر بر تولید یک تخته فرش خوب به حساب می آید . شهر کاشان از دیرباز هنرپرور بوده و در طراحی و معماری و هنرهایی از این دست در محافل هنری حرفی برای گفتن داشته است ، این هنر و هنرمندی را می توان در طرح ها و نقشه های بی نظیر و نگاره های ناب و فاخر فرش های کاشان به وضوح مشاهده نمود .
فرش ها پس از تولید و خروج از دستگاه وارد مرحله ای به نام آهار یا پردازش می شوند . در این مرحله فرش برای درجه بندی بررسی خواهد شد . چندین و چند متخصص از حرفه های مختلف در مرحله آهار فرش را از نظر گذرانده و هر فرد متناسب با تخصص خود وجود یا عدم وجود عیوب در فرش را مد نظر قرار می دهد . در صورت وجود عیب در فرش اگر قابل رفع باشد ، توسط گروه رفوگری رفع شده و اگر عیب عمیق باشد از درجه بندی و کیفیت فرش کاسته خواهد شد . امکان ندارد فرش با هرگونه عیب و نقصی در مرحله آهار در دسته فرش های خوب و درجه یک قرار بگیرد . تیم بررسی در این مرحله بسیار وسواس داشته و با خصاصت تمام به فرش ها رتبه می دهند .
ویژگی هایی مانند داشتن تقارن در طرح و رنگ ، عدم بافت غلط ، عدم وجود سوراخ یا هر نوع نخ در رفتگی ، عدم تکرار بافت و نخ کوب شدن ، داشتن سایز دقیق ، برابر بودن ارتفاع نخ خاب در سراسر فرش و ... موارد مورد بررسی در مرحله پردازش است .
به سوال اصلی مقاله بر می گردیم . فرش ماشینی خوب از کجا بخرم ؟
در پاسخ به این سوال باید داشتن ویژگی های فرش خوب را در نظر گرفت و در انتخاب برند و فروشگاه جنبه های مختلفی را لحاظ نمود . همانطور که می دانیم روش های خرید مستقیم در مقابل روش های خرید غیر مستقیم قد علم کرده و فروشگاه های  اینترنتی در حال رقابت با فروشگاه ها فیزیکی و روش های سنتی هستند . خرید فرش ماشینی خوب از فروشگاه های اینترنتی به شرط رعایت نکات امنیتی خرید از دیجیتال مارکتینگ ها به قیمت ارزان امکان پذیر خواهد بود . اما در بازار های سنتی به علت وجود تعداد زیادی از فروشندگان که تخصصی در این زمینه نداشته و صرفا جهت کسب سود در حال فعالیت هستند احتمال خریدی رضایت بخش کم تر خواهد بود .
فرش ماشینی خوب باید از برند خوب خریداری شود . در مرحله اول نیازمند انتخاب برند و پیدا کردن لینک فروشگاه اینترنتی معتبری هستیم که زیر نظر تیم کارشناسان فروش برند هدایت می شود . در هر زمان و مکان می توانید به فروشگاه اینترنتی رفته و از فرش های خوب و درجه یک آن دیدن نمایید . در فروشگاه های مجازی محصولات از طریق تصاویر و ذکر ویژگی های مورد نیاز معرفی شده و پشتیبان آنلاین اماده پاسخگویی به سوالات خریداران خواهد بود . اگر اندکی با دنیای اینترنت آشنایی داشته باشید به راحتی می توانید فرش خوب انتخاب شده را به سبد خرید خود افزوده و مراحل تولید را طی نمایید .
خرید خوب زمانی تکمیل می گردد که فرش در عین خوب بودن ، با کیفیت بودن و زیبا بودن قیمت مطلوبی داشته باشد ، در بازارهای فیزیکی به علت عبور فرش از مسیر طولانی عرضه و ارزش افزوده بالا فرش ها بسیار گران تر از قیمت فروش کارخانه هستند . در فروشگاه های اینترنتی تولید کنندگان با ارائه فرش های خوب و درجه یک توجه مشتریان را جلب نموده و با عرضه محصولات به قیمت پایین خریداران را به خرید وسوسه خواهند کرد .
تبلیغات هدفمند ، کمک گرفتن از نیروی انسانی پر بازده و تمامی مراحل تولید ، خرید مواد اولیه به صورت مستقیم از صادر کننده و به قیمت عمده ، تولید انبوه و استفاده از صرفه های مقیاس و .... از جمله مهم ترین دلایلی ست که یک تخته فرش ماشینی خوب در فروشگاه های اینترنتی به قیمت ارزان عرضه می شود .
فرش ماشینی خوب را به صورت اینترنتی از فروشگاه های مجازی و یا کانال های تلگرام و .. خریداری نمایید تا بدون نیاز به صرف زمان و هزینه و رفتن به فروشگاه در هر زمان تمایل داشته باشید فرش خوب را خریداری نموده و با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید . اطمینان از اصالت فرش و عدم هیچ گونه تقلب رضایت خاطر خرید را بالا برده و در حال حاضر روشی بهتر از خرید فرش ماشینی خوب از فروشگاه اینترنتی و مستقیما از تولید کننده وجود ندارد .
انتخاب برند ، دشوار ترین مرحله خرید فرش خوب به روش مذکور است . برای این مورد بهترین راهکار توجه به تعداد مشتریان ، رضایت خاطر یا عدم رضایت خاطر افرادی است که از محصولات برند خریداری نموده و توجه به ویژگی های فرش های تولیدی است . گروه تولیدی فرش دیوان در بازارهای داخلی و خارجی سهم عمده ای از فروش را در دست گرفته و تعدد مشتریان گواهی بر خوب بودن فرش های دیوان است . به فروشگاه اینترنتی دیوان سری زده و ویژگی های و قیمت های محصولات دیوان را با سایر برند ها مقایسه کنید و از برتر بودن فرش های تولید شده توسط این برند نامی اطمینان حاصل نمایید . محصولات برند دیوان صادراتی و درجه یک بوده و این گروه تولیدی با سابقه ای درخشان تخصصا در زمینه تولید فرش های خوب فعالیت می کند . خرید از برند دیوان می تواند فرشی درجه یک و عالی برای خانه شما به ارمغان داشته باشد .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
قیمت بهترین فرش ماشینی
خرید و فروش عمده فرش با شرایط ویژه
خرید آنلاین فرش های ۷۰۰ شانه
خرید آنلاین فرش کاشان با ارسال رایگان
خرید اینترنتی فرش گرد از دیوار؟
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi