لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

چطور فرش ماشینی را مستقیم از کارخانه خریداری کنیم

buy-direct-carpet-kashan.jpg

از موارد مهمی که خریداران هنگام خرید مورد توجه قرار می دهند فروشگاه و فروشنده است . اطلاعات فروشنده و اطمینان از اصالت فروشگاه می تواند در خرید با کیفیت و لذت بخش ما را یاری رسانده و به خریدی مقرون به صرفه تر منجر شود .
این سوال که فرش ماشینی مورد نیاز من چیست ؟ فرش ماشینی را از کجا خریداری نمایم ؟ از چه برندی خرید کنم که بیشترین مزیت و بهترین کیفیت را کسب کنم ؟ و سوالاتی از این قبیل همواره با مشتریان همراه بوده است و در پی یافتن پاسخ آن ها هستند . بهترین پاسخ به این سوالات خرید مستقیم فرش از کارخانه تولید فرش ماشینی و برندی است که قبلا توسط مشتریان مورد استقبال بوده و امتحان خود را پس داده است . برند و فروشگاهی که در حال حاضر در بازارهای داخلی و خارجی حرفی برای گفتن داشته باشد و بتوان به نام و آوازه آن اطمینان نمود . می توان از طریق پرس و جو ، مشورت با کارشناسان این حرفه ، توجه به ویژگی های روش خرید و برند و ... این اطمینان را حاصل کرد .
چطور فرش ماشینی را مستقیم از کارخانه خریداری کنیم ؟
تا چند سال قبل یک روش برای این نوع خرید وجود داشت و آن هم رفتن به کارخانه و خرید حضوری از تولید کننده بود . تکنولوژی پیشرفت کرد ، علم گسترش یافت ، صنعت IT با صنعت بانکداری و روش های مبادله در آمیخت ، کشور های جهان سوم با دنیای بزرگ اینترنتی آشنایی بیشتری پیدا کرده و در نهایت روش های اینترنتی خرید و فروش و دیجیتال مارکتینگ روی کار آمدند . در حال حاضر در یک دسته بندی ابتدایی می توان روش های خرید را به دو دسته مستقیم و غیر مستقیم تقسیم کرد . روش های غیر مستقیم همان متد های قدیمی هستند که در آن فرد به بازار های فیزیکی مراجعه کرده و با خرید سنتی نیاز های خود را رفع می کند . روش های مستقیم پلی است بی واسطه بین خریداران و فروشندگان و پاسخی است به این سوال که چطور فرش ماشینی را مستقیم از کارخانه خریداری کنیم ؟ .
دسته بندی خرید به روش مستقیم شامل چند روش می باشد : روش خرید حضوری از کارخانه ، خرید به روش اینترنتی ، خرید تلفنی ، مراجعه به کانال های تلگرامی ، خرید از نمایشگاه ها و هر روشی که در آن واسطه گران حضور نداشته باشند و خریدار مستقیما با تیم فروش کارخانه و برند مورد نظر ارتباط برقرار کند در این دسته قرار می گیرد .
مقاله حاضر در پی یافتن روش هایی ست که بتوان فرش ماشینی را مستقیم از کارخانه خریداری کنیم ، بررسی این روش ها و آشنایی با بهترین روش و مزیت های آن را می توانید در ادامه مقاله مطالعه نمایید .
روش خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه
روش های خرید مستقیم نام برده شد ولی اینکه کدام روش بهتر و مقرون به صرفه تر است مورد بررسی قرار نگرفت . خرید مستقیم فرش ماشینی از هر روشی که اتفاق بیافتد در وهله اول موجب خواهد شد تا مشتریان فرش را به قیمت عمده یا به قیمت درب کارخانه خریداری نمایند . تفاوت روش های مختلف خرید مستقیم در سایر خدمات است .
روش خرید حضوری از کارخانه :
در این روش خریدار به کارخانه مراجعه می کند و با دیدن و لمس کردن فرش های موجود ، محصول را مستقیما از تولید کننده می خرد . ویژگی این روش علاوه بر قمیت مطلوب ، اطمینان از اصالت فرش ، مشورت با خبرگان و کارشناسان ، دیدن خط تولید و لمس و خرید فرش است . اما بزرگ ترین ایرادی که بر این روش وارد است بعد مسافت می باشد . این روش برای ساکنان شهر تولید کنندگان مناسب خواهد بود . می توان گفت تقریبا تمامی کاشانی ها از این روش برای خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه استفاده می کنند . چراکه به کارخانه نزدیک بوده و به راحتی می توانند به آن دسترسی داشته باشند . در پی رفع این ایراد تولید کننده برای فروش محصولات خود به فکر راه هایی افتادند که بعد مسافت را حل نموده و خریدار بتواند از هر جای کشور با تولید کننده ارتباط برقرار کند . چه روشی بهتر از استفاده از فروشگاه های اینترنتی ؟
فرش ماشینی را مستقیم از فروشگاه اینترنتی کارخانه خریداری کنیم
روشی مقرون به صرفه و مطمئن . خرید به روش اینترنتی هم برای خریدار و هم برای فروشنده سود آور خواهد بود . مدتی است که عصر ارتباطات و شلوغی و ترافیک در شهر های بزرگ موجبات عزیمت به سمت دیجیتال مارکتینگ ها را رواج داده و کم تر کسی است که برای رفع نیاز خود خرید به روش سنتی را به خرید مدرن و اینترنتی ترجیح دهد . بی واسطه ترین راه خرید و ارتباط با تولید کننده خرید به روش اینترنتی است . در این روش وارد فروشگاه می شوید و از بدو ورود پشتیبان آنلاین که از کارشناسان این حرفه است ، همراه شما خواهد بود . می توانید تا هر زمان که مایل باشید در فروشگاه بمانید و نگرانی بابت بسته شدن یا شلوغی فروشگاه نداشته باشد . بی شک چیزی که در فروشگاه های اینترنتی توجه شما را جلب خواهد کرد تفاوت قیمت این فروشگاه ها با فروشگاه های فیزیکی و خرید از فروشندگانی است که با اجاره کردن مغازه در بازار واسطه ای بین تولید کننده و خریداران هستند . این تفاوت قیمت به علت ارزش افزوده ای است که در هر مرحله توسط واسطه گران تحت عنوان هزینه های حمل و کارگر و قبوض و ... به بهای تمام شده کارخانه اضافه می شود . قیمت گذاری بدین روش کاملا غلط بوده و در نهایت قیمت فرش ماشینی افزایش می یابد .
خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه خصوصا در روش خرید از دیجیتال مارکتینگ ها ، علاوه بر قیمت مطلوب از هزینه های زاید هم کاسته و در نهایت خریدی ارزان قیمت به بار خواهد آورد . هزینه های زاید شامل هزینه حمل و نقل فرش از فروشگاه تا منزل ، هزینه رفتن و امد به بازار و ... می باشند .
مزایای خرید اینترنتی فرش
فرش ماشینی را از نمایشگاه ها خریداری کنیم
در نمایشگاه ها هم تولید کنندگان نسبت به ارائه فرش های ماشینی اقدام نموده و روشی مستقیم در خرید و فروش به حساب می آید . نمایشگاه محلی است که در ایام مشخصی از سال در شهر های بزرگ برپا شده و تولید کنندگان داخلی و خارجی در آن حضور می یابند . این مکان برای ارائه محصولات جدید و معرفی تازه های هر تولید کنندگان مکان مناسبی است و خریداران می توانند مستقیما از تولید کننده خرید نمایند . معمولا بهای فرش های ماشینی در نمایشگاه ها کم تر از هر روشی خواهد بود . اما متاسفانه نمایشگاه های همه روزه برپا نبوده و درسترسی به آن ها از شهرهای کوچک دشواری های خاص خود را دارد .
مزیت خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه برای فروشنده
مبادلات مستقیم دو سر سود بوده و خریداران و تولیدکنندگان همزمان بهره مند خواهند شد . در این روش تولید کننده که در نقش فروشنده ظاهر می شود تبلیغات خود را از بیلبورد های شهری و تلویزیون و رسانه های عمومی به وب سایت خود تحت عنوان فروشگاه اینترنتی متمرکز نموده و به جای هزینه های گزاف بصورت هدفمند تبلیغ خواهد نمود . از طرفی نیازی نخواهد بود تا تولیدکننده به دنبال فروشندگان و دلالان جهت عرضه محصولات خود به بازار باشد و تولید کننده توانایی قیمت گذاری را در مطلوب ترین حد ممکن خواهد داشت . در روش خرید و فروش مستقیم فرش از کارخانه هم خریدار از اصالت محصول مطمئن خواهد شد و هم تولیدکننده نگرانی بابت ارائه محصولات تقلبی با برند وی و انواع کلاهبرداری ها نخواهد بود . تولید کننده کالا را به فروش رسانده و بهای آن را دریافت می کند ؛ همچنین از سلیقه و نیاز مشتریان آگاه شده و در تولیدات بعدی خود به دنبال پاسخ به نیاز و سلیقه خریداران بر خواهد آمد .
تا اینجا در مورد این سوال که چطور فرش ماشینی را مستقیم از کارخانه خریداری کنیم و فروشگاه بهتر برای خرید فرش ماشینی کدام فروشگاه است گفت و گو نمودیم . مورد مهم دیگر انتخاب برند است . فروشگاه خوب و با کیفیت با محصولات آن شناخته می شود و هر فروشگاهی که محصولات بهتری ارائه دهد معروف تر شده و مشتریان بیشتری به خود جذب خواهد نمود . از برند های نام آشنا و محبوب در بین مشتریان که هم در بازار های داخلی و هم در بازار های خارجی به ارائه محصولات ناب و درجه یک در قیممت مطلوب شهرت یافته است ، برند دیوان می باشد . این کارخانه فرش ماشینی کاشان  در ارائه محصولات بی نظیر عملکرد خوبی داشته است و متخصصا در زمینه تولید فرش های ماشینی صادراتی فعالیت می نماید . فروشگاه اینترنتی فرش دیوان بهترین مکان برای خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه است . انواع و اقسام طرح های ، شانه و تراکم و .. را می توانید در فروشگاه اینترنتی فرش دیوان خریداری نموده و از کیفیت بالای آن مطمئن باشید .
این کارخانه ، به دلیل فروش مستقیم فرش کاشان ، تمامی محصولات خود را به قیمت عمده و تولیدی با بالاترین کیفیت  عرضه می کند  .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
کاشان ، پایتخت فرش ماشینی
خرید فرش اصل از کارخانه فرش کاشان
خرید اینترنتی فرش ماشینی بهترین نوع خرید
فروش فرش های تخفیفی
تحلیل قیمت انواع فرش ماشینی
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi