لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

بررسی قیمت فرش ماشینی 700 شانه

price-machine-carpet.jpg

فرش های ماشینی از ملزومات هر خانه و کاشانه ای به حساب می آیند . فرش هایی که در بازار T به روش های مختلفی قابل خریداری هستند و باب سلیقه همگان تولید می شوند . آیتم هایی مانند رنگ و طرح ، نقشه و نگاره ، سایز و ابعاد ، کیفیت و الیاف و میزان شانه و تراکم ، برای خریدار مهم است . دسته بندی های مختلفی از فرش ماشینی در بازار قابل رویت است اما آنچه از همه مهم تر بشمار می رود هماهنگ شدن و ست شدن فرش خریداری شده با فضای منزل است . اولین نکته در خرید تعیین ،ویژگی های فرش مورد نیاز است و جالب است بدانیم فرش های ماشینی در هر دسته ای که قرار بگیرند با طیف قیمت و کیفیت های متفاوت قابل تهیه هستند . این موضوع از قدیم با محصولات و خرید همراه بوده است که کالاهای مرغوب و با کیفیت گران قیمت تر و کالاهای کم کیفیت و درجه دو و سه ارزان قیمت تر هستند . اما محصولات خصوصا فرش های ماشینی که در حال حاضر تولید می شوند با تفاوت هایی از فرش های ماشینی 40 سال پیش می توانند در کیفیت بالا اما قیمت ارزان تهیه شود . برای مثال فرش های ماشینی 700 شانه بهترین کف پوش برای فضاهای پرتردد و رفت و آمد هستند و در مقایسه با سایر فرش های ماشینی قیمت نازل تر و مطلوب  تری دارند . دلیل این امر کم کیفیت بودن فرش های 700 شانه نیست بلکه دلیل ، آن است که در تعیین قیمت فرش ماشینی 700 شانه موارد متعددی دخیل هستند .
 مقاله حاضر تحت همین عنوان و در راستای بررسی قیمت محصولات 700 شانه در پی پاسخ به این سوال کلی برآمده است که چطور می توان فرش را به قیمت واقعی ارزش گذاری و خریداری نمود ؟ با ما در ادامه مقاله همراه باشید تا در مورد عواملی که بر پایین آوردن قیمت فرش بدون اثر بر کیفیت آن موثر است آگاهی بیشتری کسب نمایید .
فرش های 700 شانه
اسم فرش های 700 شانه را در رده شاخه محصولات پر فروش شنیده ایم . ویژگی بارز این محصولات ، داشتن مقاومت بالا در برابر فشار ، شست و شو ، سایش ، رفت و آمد و ... می باشد . فرش های 700 شانه به علت ویژگی های مربوطه برای گسترده شدن در فضاهایی که به علت رفت و آمد یا قرار گرفتن در معرض آلودگی نیازمند شست  وشوی زیاد هستند و پاخوری بالایی دارند مناسب تلقی می شود . بی شک اگر این محصولات ناب و با دوام نبودند برای چنین مکان هایی مناسب نبوده و عنوان پرفروش را به خود نمی گیرفتند پس تا اینجا دانستیم که قیمت فرش های 700 شانه نسبت به سایر محصولات ، دلیلی بر کیفیت پایین یا عدم دوام نخواهد بود .
از طرفی علم به اینکه ویژگی های هر محصول کارکرد فرش را مشخص نموده و به ما المان هایی در رابطه با مکان هایی می دهد که فرش برای ان مناسب ترین است ، نیاز خواهیم داشت که ویژگی های هر فرش را بررسی کنیم و با توجه به اولویت مقاله حاضر به دنبال برشمردن ویژگی فرش های 700 شانه خواهیم بود . ناگفته نماند ویژگی ها از موارد بررسی قیمت فرش 700 شانه هستند .
بررسی قیمت فرش ماشینی 700 شانه
بصورت موردی و کوتاه ویژگی فرش های 700 شانه و ارتباط آن ها را با بررسی قیمت مورد مطالعه قرار می دهیم . دلایل زیر بر قیمت قالی 700 شانه تاثیر گذار می باشد :
الیاف : در تعیین کیفیت هر کالایی ، مواد اولیه حرف اول را زده و مواد اولیه فرش ها تماما از الیاف هستند . الیاف تار که بصورت طولی در پیکره فرش دیده می شوند ، الیاف پود که بصورت عرضی در پیکره فرش دیده می شوند ، الیاف خاب که در ظاهر فرش بوده و نقش و نگاره و رنگ را شکل می دهند . هر چه الیاف فرش بهتر و مرغوب تر باشد ، قیمت آن بیشتر و طبیعتا کالایی گران قیمت تر خواهیم داشت . عمده شهرت تولیدات کاشان به علت داشتن الیاف مرغوب و ناب است . فرش های 700 شانه در بهترین کیفیت و به عبارتی فرش های درجه یک با الیاف تار پلی استر ، الیاف پود  پنبه و الیاف خاب اکرولیک هیت ست شده بافته شده اند . تولیدات ماشینی هرچه از خلوص آکریلیک ، فاصله گرفته و در نخ خاب آن ها ترکیبات پلی استر و پلی پروپلین دیده شود ، از مرغوبیت افتاده و ارزان قیمت تر خواهند بود .
طرح و نقشه : پس از باطن و کیفیت نوبت به ظاهر و رنگ و لعاب فرش می رسد .فرش های کم شانه و کم تراکم مانند فرش 700 شانه دارای ظرافت بافت کم تری نسبت به فرش های 1200 شانه هستند و این بزرگ ترین تفاوت این در شاخه می باشد . مانور حول طرح و رنگ بهترین گزینه جهت بررسی قیمت فرش 700 شانه است . هرچه طرح خلوت تر ، دارای عدم تنوع رنگ و مواردی از این دست باشد ارزان قیمت تر خواهد بود . فرش های 700 شانه به علت بافت درشتی که دارند نیازمند طرح هایی هستند که در آن ها خبری از شاخ و برگ های پیچیده و نگاره های ریز و تو در تو نیست ، تا بتوانند بدون توجه به شانه و تراکم پایین به خوبی از پس زیبایی طرح برآیند . استفاد ه از این طرح ها خود عاملی است جهت زیبایی و در عین حال ارزان تمام شدن طرح .
برای تطابق فرش های 700 شانه با دکوراسیون ، کلیک کنید .
هنگامی که فرش ماشینی از دستگاه خارج شده و مرحله آهار را از سر می گذراند ؛ می توان از نظر اقتصادی قیمت فرش ماشینی را مشخص  نمود . اما متأسفانه در بازار های سنتی مسیر طولانی عرضه و وجود چندین و چند واسطه در مسیر ، موجب افزایش قیمت شده است . مسیری که ناظر و صنفی بر آن نظارت نداشته و هر واسطه گر بنا بر سلیقه خود بهایی به عنوان ارزش افزوده به قیمت فرش می افزاید . با توجه به این نکته خرید فرش هرچه مستقیم تر باشد و از مسیر کوتاه تری اتفاق بیافتد در قیمت مطلوب تر و به صرفه تر خواهد بود . از همین رو روش های خرید مستقیم فرش و قالی خصوصا از نوع دیجیتال مارکتینگ ها مقرون به صرفه ترین و آسان ترین روش خرید به شمار می رود . فرش های ماشینی کاشان در سراسر جهان دارای شهرت و اعتبار هستند . اعتباری که به تخصص ، تبحر و توانایی بالای تولید کنندگان مربوط می شود . با دقت در موارد بررسی قیمت فرش 700 شانه خواهیم دانست که نقش تولید کننده در تولیدات با کیفیت و ارزان قیمت چقدر پررنگ و مشخص است . فرش هایی را در نظر بگیرید که توسط تیم تولیدی ضعیف تولید شده اند در ساده ترین حالت این محصولات به علت عدم بکارگیری نیروی متخصص متضمن ضرر و زیان شده و برای پوشاندن ریسک و ضرر و زیان تولید کننده مجبور به قیمت گذاری بالا خواهد شد .
خرید فرش 700 شانه ارزان
کارخانه بزرگ فرش ماشینی دیوان ، یکی از برترین کارخانه های فرش کاشان می باشد که فرش های ماشینی 700 شانه ارزان را عرضه می کند . ویژگی محصولات 700 شانه این شرکت ، دارای ویژگی های زیر می باشد :
1 . طرح های جدید و به روز را به صورت فرش 700 شانه تراکم 3000 عرضه می کند . تمامی محصولات 700 شانه این کارخانه ، از زیباترین طرح های سنتی و مدرن تشکیل شده است .
2 . شرکت دیوان ، محصولات 700 شانه را با الیاف آکریلیک هیت ست شده و یا ابریشم مصنوعی عرضه می کند .
حال سوال برای خریداران پیش می آید که چرا محصولات 700 شانه با کیفیت این شرکت ، دارای قیمت ارزانی می باشد ؟
کارخانه دیوان ، فروش مستقیم محصولات را در لیست خدمات خود قرار داده است تا بتواند قالی های باکیفیت را به قیمت عمده به دست مشتری برساند . این شرکت ، فرش های 700 شانه ارزان را ارائه می دهد و دلیل پایین بودن قیمت فرش های 700 شانه ، ارتباط مستقیم بین مدیران کارخانه با مشتری در هنگام خرید است .
گروه تولید فرش دیوان ، تخصص و تبحر بالایی در تولید فرش های ماشینی با کیفیت و ارزان قیمت دارد . بازدید از فروشگاه های اینترنتی و مقایسه کیفیت و قیمت محصولات یکی از موارد انتخاب برند معتبر است ، سری به فروشگاه اینترنتی برند دیوان بزنید و کیفیت و مرغوبیت محصولات را با قیمت آن ها بسنجید . خرید فرش ماشینی 700 شانه در کیفیت بی نظیر ، زیبایی فاخر و قیمت مطلوب موردی است که از برند دیوان به عنوان بهترین برند ایرانی انتظار می رود .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش کاشان را از کارخانه فرش بخرید
طرح های پرفروش فرش سنتی
فرش 1200 تراکم 3600
پرفروش ترین فرش های ماشینی
شانه فرش
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi