لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

بررسی قیمت فرش 1200 شانه

price-carpet-macine-1200-reeds.jpg

فرش های ماشینی حدود 40 سال پیش پا به عرصه وجود گذاشتند و به سرعت بین مشتریان و خریداران جایگاه خوبی پیدا کردند به گونه ای که در حال حاضر خانه ای نیست که بدون فرش ماشینی قابل سکونت باشد و کف پوشی نیست که از فرش های ماشینی محبوبیت بیشتری داشته باشد . اصلی ترین دلیل رواج و فراگیر شدن فرش های ماشینی ، قیمت مناسب آن ها نسبت به قالی های دستبافت است . فرش هایی که در ظاهر و زیبایی بسیار مطلوب بوده و با داشتن قیمت مناسب و انواع و اقسام فراوان در دل خانه ها خصوصا منازل ایرانیان نفوذ کرده اند . علاوه بر خانه ، مکان های بسیاری وجود دارند که با محصولات ماشینی تزیین و پوشیده شده اند .
اولین دسته بندی که از قالی های ماشینی به ذهن می رسد دسته بندی بر اساس شانه و تراکم است و جالب است بدانید بیشترین اختلاف قیمت هم بر اساس همین دسته بندی بر اساس شانه و تراکم رخ می دهد . فرش های 350 شانه اولین فرش های ماشینی تولید شده بودند که در حال حاضر دیگر تولید نمی شوند و از دور حذف شده اند . فرش های 500 شانه ، ارزان قیمت ترین محصولات هستند که در دوام و کیفیت بسیار زبان زد بوده  اما از زیبایی ،  ظرافت بافت پایینی برخوردار هستند . محصولات 700 شانه دسته بالاتری از محصولات 500 شانه هستند که قیمتی بیشتر از آن ها داشته و در ظرافت ، ویژگی های ظاهری و تعداد گره طولی و عرضی رتبه بهتری دارند . فرش های 1000 شانه به عنوان محصولی ما بین فرش های 700 شانه و 1200 شانه ، ویژگی های فنی و ظاهری مابین این دو دسته قرار داشته و قیمت آن ها از قیمت فرش ماشینی 1200 شانه ارزان تر است . فرش های 1200 شانه معروف به فرش های شبه دستبافت در زیبایی ظاهری زبان زد خاص و عام بوده و در ظاهر ، چیزی از قالی های دستبافت کم ندارند . محصولاتی آنقدر زیبا که در دکوراسیون غوغا به پا کرده و البته قیمتی بالا تر از محصولات دیگر دارند . چند مدتی است که محصولاتی تحت عنوان فرش های 1500 شانه به بازار آمده و چون در تعداد اندکی تولید می شوند هنوز آنطور که باید و شاید در محصولات پر تقاضا جای نگرفته اند اما فرش های 1500 شانه هم قیمت بالایی دارند .
 مقاله در دست به بررسی قیمت فرش های ماشینی با تاکید و تمرکز بر فرش های 1200 شانه پرداخته و به دنبال پاسخ به این سوالات است که فرش ها بر چه اساسی قیمت گذاری می شوند ؟
چرا فرش های پرشانه و پر تراکم قیمت بالا تری دارند ؟
فرش 1200 شانه را از کجا خریداری نماییم که مقرون به صرفه و ارزان قیمت تر باشد ؟
فرش ماشینی 1200 شانه
ابتدا اندکی با فرش های 1200 شانه آشنا شویم . محصولاتی که در هر متر عرض خود توسط 1200 گره به نخ های تار و پود متصل شده و در هم تنیدگی و استحکام بالایی دارند . ظرافت بافت بی نظیر ، بارز ترین مشخصه این محصولات است . قیمت فرش ماشینی 1200 شانه به دلایل مختلفی بالاست . دلایلی از جمله لوکس بودن کالا گرفته تا بکارگیری نخ خاب و مواد اولیه گران قیمت تر نسبت به سایر فرش های ماشینی موجب شده تا قیمت فرش 1200 شانه بیشتر از سایر  محصولات ماشینی شود .
موارد موثر بر تعیین قیمت فرش های ماشینی 1200 شانه
در بررسی قیمت فرش ماشینی 1200 شانه باید به عواملی که در تعیین قیمت اهمیت دارند دقت نمود . در تعیین قیمت هر محصولی مواد اولیه نقش تعیین کننده ای دارند . مواد اولیه فرش های ماشینی ، نخ ها هستند . در تولید فرش های ماشینی 1200 شانه درجه یک نخ خاب از جنس الیاف اکرولیک هیت ست شده ، نخ پود از جنس پنبه و نخ تار از جنس پنبه و پلی استر می باشد که الیاف به کار رفته در نخ خاب ، بسیار ظریف و نازک و در عین حال مستحکم می باشند .
در کنار این عامل طرح و نقشه بکار رفته هم قیمت گذار است . محصولاتی که نقوش اصیل تر ، پیچیده تر و تو در تو دارند گران قیمت تر هستند ، چرا که طراحان برای تولید آن ها نیازمند صرف زمان و هنر بیشتری هستند . در فرش هایی که شانه و تراکم پایینی دارند از ظرافت بافت و ریز بافی خبری نیست و برای آنکه قالی ، زیبا به نظر برسد از طرح های خلوت و نگاره هایی که نیازمند ریزبافی و ظرافت نیستند استفاده شده است . عموما فرش های ماشینی 500 شانه در طرح هایی بسیار ساده و حتی تک رنگ تولید می شوند در حالی که نگاره ها و نقوش فرش های ماشینی 1200 شانه ، زیبایی خیره کننده ای دارند . همین عامل منطقی است در بالا رفتن قیمت فرش های 1200 شانه .
به یاد داشته باشیم که تکنولوژی بافت و دستگاه های تولید فرش های ماشینی 1200 شانه به روزتر و جدید تر از دستگاه بافت سایر محصولات هستند و گران تر بودن و کسر هزینه استهلاک هم می تواند در قیمت فرش ماشینی 1200 شانه موثر واقع شود .
مورد نهایی در بالا رفتن قیمت قالی 1200 شانه ، دلالان ، واسطه گران ، فروشندگان و افرادی هستند که در مسیر عرضه محصول قرار می گیرند . این افراد در هر مرحله با دست به دست کردن فرش ماشینی قدری به عنوان سود ، هزینه انبارداری ، هزینه کارگر و در کل هزینه های سربار به قیمت تمام شده کارخانه می افزایند این هزینه به قدری بالاست که تولید کنندگان و فروشندگان همواره روش های خرید و فروش مستقیم را ترجیح می دهند .
خرید ارزان قیمت فرش ماشینی 1200 شانه
تا اینجا در مورد بررسی قیمت فرش ماشینی 1200 شانه و گران تر بودن آن صحبت شد . اما امکان خرید فرش ماشینی 1200 شانه در قیمت مطلوب هم امکان پذیر است این موضوع زمانی تحقق می یابد که قیمت گذاری صرفا توسط تولید کننده انجام شود . در بررسی قیمت فرش ماشینی 1200 شانه شاهد آن هستیم که قیمت در خرید به روش اینترنتی و سایر روش های مستقیم نسبت به خرید سنتی و مراجعه به بازارهای فیزیکی بسیار متفاوت بوده و خرید های دیحیتال مارکتینگ ارزان ترین و پر مزیت ترین روش خرید فرش ماشینی 1200 شانه محسوب می شوند .
برای خرید ارزان قیمت فرش ماشینی 1200 شانه به فروشگاه اینترنتی دیوان ، مراجعه نمایید . در این فروشگاه علاوه بر فرش های با کیفیت و ارزان قیمت ، مطالب و مقالات مرتبط با فرش های ماشینی ، آرشیو تصاویر ، نظر سایر خریداران در رابطه با برند ، دریافت گارانتی ها ، آشنایی با نحو تأسیس کارخانه و ... قابل دسترسی خواهند بود . در قسمت محصولات شاخه فرش های 1200 شانه را انتخاب نموده و بجای گشتن در بازارهای فیزیکی شلوغ و پر ترافیک به دیدن محصولات در صفحات وب سایت در کم ترین زمان ممکن و بدون صرف انرژی و هزینه جهت رفتن به بازار بپردازید . پس از انتخاب محصول مراحل خرید را طی نموده و منتظر دریافت محصول درب منزلتان باشد .
روش دیگر خرید ارزان قیمت محصولات 1200 شانه ، مراجعه به نمایشگاه ها و مراکز اصلی پخش است . نمایشگاه ها ، بهترین مکان برای تولیدکنندگان به لحاظ بازاریابی و معرفی محصولات و بهترین مکان برای خریداران به لحاظ خرید جدیدترین محصولات در ارزان ترین حالت ممکن است . همانطور که گفته شد در بررسی قیمت فرش 1200 شانه مسیر عرضه نقش دارد و کوتاه بودن مسیر عرضه در خرید از نمایشگاه موجبات قیمت مطلوب و ارزان را فراهم می آورد .
در کنار تمام عوامل یاد شده فراموش نکنیم که خرید فرش ماشینی باید از برند های معتبر صورت بگیرد . خصوصا در مورد خرید های اینترنتی که صرفا به برند اعتماد کرده و نام و نشانی از فروشگاه های فیزیکی نیست . انتخاب برند معتبر و نامی می تواند به روش سرچ ، پرس و جو از کارشناسان ، مشتریان برند ، مقایسه ویژگی ها و قیمت محصولات برند و ... انجام گیرد . ما به عنوان کارشناسان فرش  و قالی به شما خرید فرش ماشینی 1200 شانه از برند نام آشنای دیوان را توصیه می نماییم . برندی که تخصصا در زمینه تولید فرش های صادراتی فعالیت می کند بی شک می تواند در جهت رفع نیاز ما به فرش با کیفیت و ارزان قیمت عملکرد خوبی ارائه دهد . قیمت گذاری فرش 1200 شانه در گروه تولیدی دیوان کاملا بر اساس موارد منطقی بازار بوده و دست هیچ دلالی در افزایش قیمت نخواهد بود از همین رو قیمت ها مطلوب و مقرون به صرفه هستند . به فروشگاه اینترنتی دیوان سری بزنید و با مقایسه فرش های 1200 شانه برند دیوان با سایر برند ها از خرید لذت بخش محصولات دیوان اطمینان حاصل نمایید .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
توصیه هایی مهم در مورد انتخاب فرش ماشینی
بهترین فرش ماشینی چطوری پیدا میشه؟ همراه با نکات خواندنی از فرش هایبالک
جدیدترین مدل فرش 1200 شانه ماشینی
فرش 1200 شانه با طرح های جدید و به روز
بهترین مکان برای خرید فرش های ماشینی
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi