لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش 1200 شانه طرح جدید

new-carpet-1200-reeds-8-color.jpg

اگر قیمت فرش های 1200 شانه برایتان اهمیت ندارد و طرفدار قالی های دستباف هستید و برای پذیرایی های شیک و مجلل منزلتان ، فرش زیبا می خواهید ، خرید فرش 1200 شانه طرح جدید به شما پیشنهاد می شود . این محصولات دستبافتگونه ، در دکوراسیون ها ، غوغا به پا می کنند . محصولاتی که با شانه 1200 ( 1200 گره بافته شده در یک متر از عرض فرش ) و تراکم 3600 ( 3600 گره بافته شده در طول فرش ) با الیاف خیلی ریز و نازک بافته می شوند و زیبایی ، ظرافت و نرمی و لطافت از ویژگی های آن هاست .
زیبایی فرش 1200 شانه  جدید
زیبایی و ریز نقشی و ظرافت در این محصولات ، حرف اول را می زند . به دلیل تعداد گره های بالا ، این قالی های دستبافتگونه با الیاف خیلی ریز و ظریف بافته می شوند . ضخامت این محصولات کم است و لطافت و زیبایی آن ها زیاد . تمامی طرح ها و نگاره های زیبا و طرح های اصیل ایرانی از جمله طرح های افشان ، طرح های ترنج با گل های ریز و پراکنده به صورت 1200 شانه بافته می شوند . خرید فرش 1200 شانه ، برای اتاق خواب ، اتاق نشیمن ، آشپزخانه توصیه نمی شود .
جدیدترین مدل فرش 1200 شانه کاشان
فرش های 1200 شانه تراکم 3600 ، توسط بهترین کارخانه های فرش ماشینی کاشان تولید می شود . کارخانجات این شهرستان توانسته اند در تولید این محصولات دستبافتگونه موفق باشند چون این شهر تولید کننده قالی های دستباف درجه یک و اصیل ایرانی است و تولید کنندگان سعی کردند تا محصولات ماشینی را همانند قالی های دستباف کاشان تولید کنند و زیبایی و اصالت قالی های دستباف را روی محصولات  1200 شانه ماشینی پیاده کنند و ریزترین و ظریف ترین فرش های 1200 شانه جدید را تولید کنند . فرش های 1200 شانه کاشان ، از 8 رنگ اصلی تشکیل شده اند و در طرح های سنتی و مدرن ارائه می شوند . این فرش های لوکس ، الیاف آکریلیک هیت ست شده در بافت نخ خاب و پنبه در بافت نخ تا رو پود آن به کار گرفته شده است و همین الیاف زیبایی و نرمی و لطافت این محصولات را دوچندان می کند . فرش های 1200 شانه کاشان ، در ابعاد استاندارد و ابعاد بزرگ پارچه ، قالیچه های  کوچک عرضه می شود و بدین صورت نیاز تمامی مشتریان را پاسخ می دهند . زیباترین طرح های سنتی کاشان که توسط بهترین طراحان و برگرفته از نقشه های قالی های دستباف است ، در محصولات 1200 شانه تراکم 3600 به نمایش گذاشته می شود . مدل فرش 1200 شانه ، بهترین انتخاب ، برای فرش جهیزیه عروس ، فرش پذیرایی و دکوراسیون های مدرن و یا دکوراسیون های کلاسیک و مجلل می باشد . این محصوات دستبافتگونه زیبا ؛ سالیان سال می تواند در دکوراسیون های منزل شما بسان یک نگین بدرخشد بدون آنکه ماهیت خود را از دست دهد .
اگر به دنبال فرش خاص با نقشه و نگار متفاوت برای دکوراسیون خاص و زیبا هستید ، کلیک کنید .
فرش 1200 شانه با بهترین برند فرش
بهترین فرش های 1200 شانه ، محصولاتی هستند که با الیاف آکریلیک هیت ست شده و با دستگاه hcix2 وندویل بلژیک بافته شوند . بسیاری از تولید کنندگان از دستگاه های بی کیفیت و الیاف نامرغوب مثل پلی استر برای بافت این محصولات  استفاده می کنند . به همین دلیل توصیه می شود از کارخانه معتبر با برند معتبر ، این محصولات زیبا خریداری شود . فرش های 1200 شانه ، بر خلاف محصولات با شانه و تراکم پایین در صورتی باکیفیت هستند که توسط بهترین دستگاه و بهترین الیاف بافته شوند . مسلما قیمت فرش 1200 شانه با این اوصاف گفته شده بالاتر می رود . ولی شرکت دیوان ، تلاش می کند تا پخش عمده فرش ماشینی را انجام دهد و محصولات تولید شده کارخانه را که توسط بهترین دستگاه و الیاف مرغوب بافته می شود به صورت مستقیم و بدون واسطه ارائه کند . بدین ترتیب ، افرادی که زیبایی فرش های 1200 شانه را دوست دارند ولی به خاطر قیمت بالای آن ، توان خرید آن ها را ندارند می توانند به شرکت دیوان مراجعه کنند و خرید ارزان قیمت محصولات 1200  شانه باکیفیت را انجام دهند . 
زیباترین فرش 1200 شانه  جدید
شرکت دیوان ، به دلیل اهیمت دادن به دو مقوله کیفیت و زیبایی ، توانسته است به یکی از بزرگترین کارخانه های فرش ماشینی کاشان تبدیل شود . زیباترین طرح ها در فروشگاه دیوان موجود است . طرح هایی که در اشکال مستطیل ، مربع ، گرد و بیضی ارائه می شوند . طرح های فرش 1200 شانه ، به قیمت درب کارخانه عرضه می شود . طرح های زیبایی که مختص این کارخانه است و توسط طراحان این کارخانه طراحی  شده اند . این شرکت ، فرش های 1200 کاشان را به دو صورت طرح سنتی و طرح مدرن عرضه می کند . سلایق افراد مختلف است . برخی دکوراسیون های کلاسیک را می پسندند و برخی خواهان دکوراسیون های مدرن هستند . این شرکت ، به تمامی سلایق توجه دارد و متنوع ترین رنگ های فرش ماشینی را از جمله ، فرش فیلی ، هندوانه ای ، یاسی ارائه می دهد .
خرید اینترنتی فرش 1200 شانه جدید کاشان
فرش های 1200 شانه کاشان ، از کیفیت ، دوام و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است و کیفیت و دستبافتگونه بودن این محصولات برای همه روشن و مبرهن است . افرادی که در دیگر نقاط کشور زندگی می کنند با خرید اینترنتی فرش 1200 شانه کاشان می توانند از این محصولات لوکس باکیفیت بهره مند شوند . حتی به افرادی که در کاشان زندگی می کنند پیشنهاد می شود که قبل از حضور در کارخانه ، به سایت دیوان مراجعه کنند و متنوع ترین طرح ها را در کمترین زمان ببینند و پس از انتخاب طرح مورد نظر ، نسبت به خرید فرش 1200 شانه کاشان به صورت حضوری اقدام کنند . طرح های 1200 شانه این کارخانه بسیار زیاد است و نمی توان در یک مراجعه حضوری از تمامی این طرح ها دیدن کرد .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
تولید فرش های ماشینی 700 شانه
سایت فروش انواع فرش ماشینی
تولید فرش ابعاد بزرگ و صادرات آن به دیگر کشورها
فروش فرش فانتزی جدید
خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان از کارخانه بزرگ فرش کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi