لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش ماشینی 1200 شانه دستبافتگونه

handmade-carpet-machine-1200-reeds.jpg

در گذشته از فرش های ماشینی به عنوان کف پوش منازل استفاده می کردند و از فرش برای استراحتگاه بهره می بردند . اگر کسی قصد داشت برای پذیرایی منزل ، فرش زیبا تهیه کند باید به سراغ قالی های دستباف می رفت چون فرش های ماشینی ، زیبایی چندانی نداشتند و به صورت شانه و تراکم پایین تولید می شدند . اما با ظهور پیشرفته ترین دستگاه های تولید فرش ماشینی ، تولید کنندگان شانه و تراکم را بالا بردند و با الهام گیری از طرح های اصیل ایرانی توانستند فرش های دستبافتگونه تولید کنند . ایرانیان خوش ذوق که به فرش ایرانی اهیمت فراوانی می دهند ، از تولید این محصولات دستبافتگونه استقبال کردند و بدین ترتیب توانستند فرش هایی فاخر و لوکس با قیمت مناسب خریداری کنند . یکی از این محصولات دستبافتگونه ، فرش ماشینی 1200 شانه می باشد که بسیار زیبا و لوکس می باشد .
معرفی فرش 1200 شانه دستبافتگونه
فرش های 1200 شانه با تراکم 3600 و با فناوری جدید تولید می شود . شانه یعنی مقدار گره هایی که در یک متر از عرض فرش وجود دارد و تراکم یعنی تعداد گره ها و یا ریشه هایی که در یک متر از طول فرش وجود دارد گفته می شود . در فرش های 1200 شانه که با دستگاه hcix2 تولید می شود ، 1200 گره در یک متر از عرض فرش و 3600 گره در یک متر از طول فرش زده می شود . تعداد بالای گره در این فرش های زیبا و لوکس ، باعث می شود تا ظرافت و زیبایی و توپری فرش بیشتر شود و محصول بسان قالی های دستباف جلوه کند . به گونه ای که بیننده در یک نگاه تصور  می کند که این قالی دستباف است . فرش ماشینی 1200 شانه دستبافتگونه در اندازه های 6 متری ف 9 متری و 12 متری عرضه می شود . برخی از تولید کنندگان معتبر می توانند این محصولات را در فرش های بزرگ پارچه تولید کنند . در بافت نخ خاب این محصولات دستبافتگونه ، بهتر است از الیاف آکریلیک هیت ست شده استفاده شود . الیاف آکریلیک ، در برابر گرد و غبار و آلودگی ، پاخور شدن ، حرارت های مستقیم و غیر مستقیم مقاوم است و ظاهری زیبا و براق دارد . ضخامت فرش های 1200 شانه در حدود 8 میلی متر است چون با استفاده از الیاف نازک با نمره نخ 26 یا 27 بافته شده است . ضخامت کم ، زیبایی و ظرافت بالا ، نرمی و لطافت بسیار زیاد از ویژگی های منحصر به فرد این محصولات می باشد .
برای دیدن انواع فرش های 1200 شانه کلیک کنید .
تنوع در طرح های فرش 1200 شانه
یکی از جدیدترین فرش های ماشینی ، محصولات 1200 شانه می باشد که در چند سال اخیر به بازار فرش وارد شد . در اوایل تعداد کمی از تولید کنندگان ، به تولید این فرش های دستبافتگونه می پرداختند اما با گذشت زمان و تقاضای زیاد از مشتریان برای این محصولات زیبا ، بیشتر تولید کنندگان با وارد کردن دستگاه hcix2 توانستند فرش های 1200 شانه را تولید کنند و مشتریان را به سوی خود جذب کنند . شانه و تراکم بالا یا به عبارتی تعداد گره بالا در این فرش های ماشینی ، سبب می شود تا نگاره ها و نقشه ها با طرح های خیلی ریز و شلوغ ، بهتر و واقعی تر ، جلوه گری کنند . تمامی نقش های شلوغ و طرح های اصیل ایرانی که از طرح های قالی های دستباف الهام گرفته شده است به صورت 1200 شانه تراکم 3600 بافته می شود ، طرح های سنتی با گل های ریز که امکان بافت آن در شانه و تراکم پایین وجود ندارد . امروزه در کنار کیفیت بالا ، زیبایی فرش نیز برای خریداران اهمیت دارد و ظرافت ، لطافت ، کیفیت و البته قیمت از مقوله هایی است که خریداران به آن توجه می کنند . کارخانه ای در فروش موفق است که بتواند زیباترین طرح های 1200 شانه را با بهترین کیفیت تولید کند .
انواع فرش ماشینی 1200 شانه
کارخانه دیوان ، یکی از موفق ترین کارخانجات فرش ماشینی کاشان است که توانسته است فرش های  1200 شانه کاشان را در شکل ها و طرح های متنوع تولید کند . فرش 1200 شانه مربع ، دایره ، بیضی از تولیدات این کارخانه است . بسیاری از افراد هستند که به دنبال شکل های  خاص فرش از جمله دایره و یا مربع هستند . در وب سایت دیوان ، انواع فرش های مربع ، فرش های دایره ای شکل و بیضی موجود است . در این وب سایت انواع فرش های بزرگ پارچه 1200 شانه نیز  با طرح های بسیار زیبا موجود است که استفاده از آن ها در پذیرایی های بزرگ ، تحولی عظیم در زیباسازی دکوراسیون به وجود می آورد .
خرید فرش 1200 شانه با قیمت ارزان
شرکت دیوان ، یک تولید کننده بزرگ که قدرت پخش عمده فرش ماشینی و صادرات فرش را دارد . قیمت فرش 1200 شانه ارائه شده توسط این شرکت با تولیدی های دیگر قابل مقایسه نیست . تمامی محصولات این شرکت از کیفیت بالا و درجه یک و ویژگی ممتاز برخوردار است . این شرکت ، بهترین الیاف مرغوب را به صورت عمده خریداری می کند و سپس با استفاده از نیروی خبره و کار ورزیده و با نظرات تیم طراحی ، اقدام به تولید فرش های  1200 شانه می کند . کارخانه دیوان ، فروش مستقیم فرش 1200 شانه را سیاست کاری خود قرار داده است تا بتواند از قیمت این محصولات دستبافتگونه بکاهد و آن را با قیمت عمده عرضه کند . خرید فرش 1200 شانه به دو صورت حضوری و اینترنتی ، برای مشتری فراهم است . ارائه جدیدترین طرح ها با رنگ های خاص ، سبب بالارفتن خریدهای آنلاین از این فروشگاه شده است . طرح هایی خاص که در هیچ جای ایران نیست و نشان از یک تیم قوی در طراحی و تولید است .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فروش فرش های اینترنتی فرش کاشان
فروش عمده فرش ماشینی کاشان
چند توصیه برای خرید فرش 1200 شانه
فرش ماشینی 1200 شانه
تفاوت فرش 700 شانه با 1200 شانه
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi