لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش ماشینی 1200 شانه دستبافتگونه

handmade-carpet-machine-1200-reeds.jpg

در گذشته از فرش های ماشینی به عنوان کف پوش منازل استفاده می کردند و از فرش برای استراحتگاه بهره می بردند . اگر کسی قصد داشت برای پذیرایی منزل ، فرش زیبا تهیه کند باید به سراغ قالی های دستباف می رفت چون فرش های ماشینی ، زیبایی چندانی نداشتند و به صورت شانه و تراکم پایین تولید می شدند . اما با ظهور پیشرفته ترین دستگاه های تولید فرش ماشینی ، تولید کنندگان شانه و تراکم را بالا بردند و با الهام گیری از طرح های اصیل ایرانی توانستند فرش های دستبافتگونه تولید کنند . ایرانیان خوش ذوق که به فرش ایرانی اهیمت فراوانی می دهند ، از تولید این محصولات دستبافتگونه استقبال کردند و بدین ترتیب توانستند فرش هایی فاخر و لوکس با قیمت مناسب خریداری کنند . یکی از این محصولات دستبافتگونه ، فرش ماشینی 1200 شانه می باشد که بسیار زیبا و لوکس می باشد .
معرفی فرش 1200 شانه دستبافتگونه
فرش های 1200 شانه با تراکم 3600 و با فناوری جدید تولید می شود . شانه یعنی مقدار گره هایی که در یک متر از عرض فرش وجود دارد و تراکم یعنی تعداد گره ها و یا ریشه هایی که در یک متر از طول فرش وجود دارد گفته می شود . در فرش های 1200 شانه که با دستگاه hcix2 تولید می شود ، 1200 گره در یک متر از عرض فرش و 3600 گره در یک متر از طول فرش زده می شود . تعداد بالای گره در این فرش های زیبا و لوکس ، باعث می شود تا ظرافت و زیبایی و توپری فرش بیشتر شود و محصول بسان قالی های دستباف جلوه کند . به گونه ای که بیننده در یک نگاه تصور  می کند که این قالی دستباف است . فرش ماشینی 1200 شانه دستبافتگونه در اندازه های 6 متری ف 9 متری و 12 متری عرضه می شود . برخی از تولید کنندگان معتبر می توانند این محصولات را در فرش های بزرگ پارچه تولید کنند . در بافت نخ خاب این محصولات دستبافتگونه ، بهتر است از الیاف آکریلیک هیت ست شده استفاده شود . الیاف آکریلیک ، در برابر گرد و غبار و آلودگی ، پاخور شدن ، حرارت های مستقیم و غیر مستقیم مقاوم است و ظاهری زیبا و براق دارد . ضخامت فرش های 1200 شانه در حدود 8 میلی متر است چون با استفاده از الیاف نازک با نمره نخ 26 یا 27 بافته شده است . ضخامت کم ، زیبایی و ظرافت بالا ، نرمی و لطافت بسیار زیاد از ویژگی های منحصر به فرد این محصولات می باشد .
برای دیدن انواع فرش های 1200 شانه کلیک کنید .
تنوع در طرح های فرش 1200 شانه
یکی از جدیدترین فرش های ماشینی ، محصولات 1200 شانه می باشد که در چند سال اخیر به بازار فرش وارد شد . در اوایل تعداد کمی از تولید کنندگان ، به تولید این فرش های دستبافتگونه می پرداختند اما با گذشت زمان و تقاضای زیاد از مشتریان برای این محصولات زیبا ، بیشتر تولید کنندگان با وارد کردن دستگاه hcix2 توانستند فرش های 1200 شانه را تولید کنند و مشتریان را به سوی خود جذب کنند . شانه و تراکم بالا یا به عبارتی تعداد گره بالا در این فرش های ماشینی ، سبب می شود تا نگاره ها و نقشه ها با طرح های خیلی ریز و شلوغ ، بهتر و واقعی تر ، جلوه گری کنند . تمامی نقش های شلوغ و طرح های اصیل ایرانی که از طرح های قالی های دستباف الهام گرفته شده است به صورت 1200 شانه تراکم 3600 بافته می شود ، طرح های سنتی با گل های ریز که امکان بافت آن در شانه و تراکم پایین وجود ندارد . امروزه در کنار کیفیت بالا ، زیبایی فرش نیز برای خریداران اهمیت دارد و ظرافت ، لطافت ، کیفیت و البته قیمت از مقوله هایی است که خریداران به آن توجه می کنند . کارخانه ای در فروش موفق است که بتواند زیباترین طرح های 1200 شانه را با بهترین کیفیت تولید کند .
انواع فرش ماشینی 1200 شانه
کارخانه دیوان ، یکی از موفق ترین کارخانجات فرش ماشینی کاشان است که توانسته است فرش های  1200 شانه کاشان را در شکل ها و طرح های متنوع تولید کند . فرش 1200 شانه مربع ، دایره ، بیضی از تولیدات این کارخانه است . بسیاری از افراد هستند که به دنبال شکل های  خاص فرش از جمله دایره و یا مربع هستند . در وب سایت دیوان ، انواع فرش های مربع ، فرش های دایره ای شکل و بیضی موجود است . در این وب سایت انواع فرش های بزرگ پارچه 1200 شانه نیز  با طرح های بسیار زیبا موجود است که استفاده از آن ها در پذیرایی های بزرگ ، تحولی عظیم در زیباسازی دکوراسیون به وجود می آورد .
خرید فرش 1200 شانه با قیمت ارزان
شرکت دیوان ، یک تولید کننده بزرگ که قدرت پخش عمده فرش ماشینی و صادرات فرش را دارد . قیمت فرش 1200 شانه ارائه شده توسط این شرکت با تولیدی های دیگر قابل مقایسه نیست . تمامی محصولات این شرکت از کیفیت بالا و درجه یک و ویژگی ممتاز برخوردار است . این شرکت ، بهترین الیاف مرغوب را به صورت عمده خریداری می کند و سپس با استفاده از نیروی خبره و کار ورزیده و با نظرات تیم طراحی ، اقدام به تولید فرش های  1200 شانه می کند . کارخانه دیوان ، فروش مستقیم فرش 1200 شانه را سیاست کاری خود قرار داده است تا بتواند از قیمت این محصولات دستبافتگونه بکاهد و آن را با قیمت عمده عرضه کند . خرید فرش 1200 شانه به دو صورت حضوری و اینترنتی ، برای مشتری فراهم است . ارائه جدیدترین طرح ها با رنگ های خاص ، سبب بالارفتن خریدهای آنلاین از این فروشگاه شده است . طرح هایی خاص که در هیچ جای ایران نیست و نشان از یک تیم قوی در طراحی و تولید است .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
ویژگی فرش های کاشان
خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان از کارخانه بزرگ فرش کاشان
فرش مربع شکل
فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550
تولید فرش ابعاد بزرگ و صادرات آن به دیگر کشورها
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi