لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش ماشینی 1000 شانه درجه یک

carpet-1000-reeds-kashan.jpg

خرید فرش ماشینی از جنبه ای می تواند سخت ترین خرید در بین لوازم منزل و از جنبه ای دیگر می تواند خریدی لذت بخش و آسان و به صرفه باشد . این موضوع به نحوه خرید ، میزان آگاهی خریداران ، فروشگاه ، برند محصول و ... بستگی دارد . تنوع فرش ها در بازار به حدی است که داشتن حداقل اطلاعات از دسته های مختلف لازم و ضروری است . برای مثال قبل از ورود به بازار ، بی شک باید در مورد فرش های 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه اطلاعاتی در زمینه ویژگی ، کیفیت ، ظاهر ، طرح و نگاره و ... داشته باشیم . تفاوت شانه و تراکم اولین موردی است که در بازار با آن ها روبرو می شویم . دسته فرش های 700 شانه بیشترین مبادلات را به خود اختصاص داده اند . دسته فرش های ماشینی 1000 شانه با داشتن میانه ترین ویژگی ها در زمینه ظاهری ، زیبا و لوکس و در زمینه کیفیت در دسته فرش های درجه یک می باشد . فرش های ماشینی 1000 شانه درجه یک ، از بهترین الیاف آکریلیک و با زیباترین طرح بافته شده اند .
مقاله حاضر جهت آشنایی بیشتر خوانندگان با فرش 1000 شانه نوشته شده است . فرش مورد نظر کف پوشی است که عموما برای پذیرایی و قسمت هایی از خانه که نیاز به زیبا شدن دارد مورد تقاضا قرار می گیرد این محصول علاوه بر زیبایی که از فرش های 1200 شانه جذب کرده است ، دوام و مقاومت آن همسان فرش های 700 شانه است . در ادامه مقاله به ویژگی ها و برتری های فرش های 1000 شانه اشاره کرده و عنوان خواهیم داشت که بهترین روش خرید فرش ماشینی 1000 شانه و بهترین فروشگاه کدام است . با مطالعه ادامه مقاله در خرید فرشی ناب و مطلوب گام بردارید .
فرش های ماشینی 1000 شانه درجه یک چه فرش هایی هستند ؟
فرش ها وقتی بر اساس شانه و تراکم دسته بندی می شوند ، یعنی بر اساس تعداد گره های عرضی و طولی دسته بندی می شوند . فرش های ماشینی 1000 شانه که در تراکم رایج 3000 تولید می شوند ، دارای تعداد 1000 گره در هر متر عرض و تعداد 3000 گره در هر متر طول خود هستند . هرچه شانه و تراکم بالاتر می رود بر زیبایی فرش افزوده ، از ضخامت آن کم می شود ، بر در هم تنیدگی و فشردگی آن افزوده شده و از مقاومت در برابر فشار و سایش کاسته خواهد شد .
فرش های 1000 شانه پس از فرش های 700 شانه و قبل از فرش های 1200 شانه به بهره وری رسیده و با قرار گرفتن در میان دو محصولی که یکی به داشتن مقاومت بالا و دیگری به داشتن زیبایی منحصر بفرد معروف است ، فرشی زیبا و با دوام را به ارمغان خواهد آورد . دستگاه بافت فرش هایی مانند فرش های 1000 شانه و فرش های 1200 شانه توان بکارگرفتن نخ های ضخیم و ضعیف را ندارند پس بی شک در بافت چنین فرش هایی از نخ خاب محکم استفاده شده است حتی اگر این نخ ها نازک و ظریف باشند توان و مقاومت بالایی دارند .
تنوع رنگی فرش 1000 شانه ماشینی
تنوع رنگی ویژگی ظاهری فرش های ماشینی است که در درجه بندی هم تاثیر گذار است . هرچه تنوع رنگی بیشتر باشد فرش با ارزش تر و گران قمیت تر خواهد بود و البته در درجه بندی بهترین را به خود اختصاص می دهد . در فرش های 1000 شانه شاهد حضور 8 تا 10 رنگ اصلی در زمینه محصولات هستیم و می دانیم که داشتن 8 تا 10 رنگ اصلی در یک تخته فرش به نهایت زیبا و جذاب خواهد بود . طرح های بافته شده بر روی تخته فرش های 1000 شانه یکی از انواع طرح های کلاسیک ، طرح های سنتی و یا طرح های مدرن هستند . حال تخته فرشی را تصور نمایید که به لحاظ داشتن 1000  گره در هر متر عرض خود ظرافت بافت بالایی دارد ، در طرح هایی جدید و زیبا تولید شده و داشتن 8 تا 10 رنگ اصلی در زمینه بر وجاهت و فخارت فرش افزون گشته باشد . بی شک این محصولات شایسته ایرانی می تواند در دکوراسیون دگرگونی بالایی خلق کند ، همانطور که در بازارهای داخلی و خارجی توجه خریدران را به خود جلب نموده و به یکی از اصلی ترین محصولات صادراتی در صادرات غیر نفتی تبدیل شده اند .
فرش های 1000 شانه ای که زیر نظر برند های کاشان بافته شده و فرش ماشینی 1000 شانه کاشان نامیده می شود ، با داشتن ویژگی های ظاهری و فنی بی نظیر بهترین و درجه یک ترین محصولات 1000 شانه را شکل می دهند .
ویژگی های کیفیت فرش های 1000 شانه
هنگام صحبت از ویژگی های کیفی و فنی در وهله اول قصد داریم تا به الیاف فرش اشاره نماییم . تمام فرش را الیاف و نخ تشکیل داده است پس زمانی محصول با کیفیت است که از الیاف با کیفیت تولید شده باشد . فرش های درجه یک و ناب از الیاف خاب اکرولیک هیت ست شده تولید شده اند . فرش ها علاوه بر نخ خاب ، نخ های تار و پود هم در خود دارند . نخ های تار و پود از الیاف پنبه و پلی استر هستند که در عموم فرش ها ، مشترک هستند . تفاوت اصلی فرش های 1000 شانه درجه یک با فرش های 1000 شانه درجه دو در نخ خاب است . بجز محصولات کاشان ، کم تر فرشی را می توان یافت که با الیاف خاب صددرصد اکرولیک تولید شده باشند ، عموما فرش های ماشینی در نخ خاب خود اندکی نا خالصی از جنس پلی استر و پلی پروپلین دارند . هرچه الیاف خاب فرش های 1000 شانه از نخ صددرصد خالص اکرولیک فاصله بگیرد ، کم کیفیت تر شده و در درجه بندی های بالا تری قرار می گیرد . ناگفته نماند اگر الیاف فرش 1000 شانه فرآیند هیت ست را هم پشت سر گذاشته باشند ناب ترین فرش ها از نظر کیفیت ، دوام و ماندگاری خواهند شد . فرش های 1000 شانه کاشان که از نخ های هیت ست شده تولید شده اند در برابر حرارت غیر مستقیم ، نور خورشید ، شست و شو و ... مقاوم هستند . در فرآیند هیت ست حرارت بالایی به فرش ها داده می شود و مقاوم آن ها به همین دلیل است ، در این حرارت پرز فرش گرفته شده و درخشان تر و براق تر از قبل خواهند شد .
خرید فرش های ماشینی 1000 شانه
روش و نحوه خرید در اصالت محصول ، قیمت ، راحتی خرید و رضایت مشتری به طور مستقیم تاثیر دارد . فرش های ماشینی  را می توان به روش سنتی در بازار های فیزیکی و  مستقیما از خود تولید کنند تهیه نمود . تا چند سال قبل که دیجیتال مارکتینگ و روش های مبادله آنلاین شکل نگرفته بود ، خرید مستقیم فرش علاوه بر مزایایی متعدد دشواری هایی هم به همراه داشت چراکه مشتریان خرید فرش 1000 شانه باید به کارخانه مراجعه کرده و گاها طی کردن مسافت خانه تا کارخانه برای خریداران سخت بود . اما روی کار آمدن خرید و فروش آنلاین و تأسیس فروشگاه های اینترنتی مشکل مسافت را حل نمود و در حال حاضر راحت ترین روش خرید فرش 1000 شانه مراجعه به فضای مجازی و کمک گرفتن از سایت فروش یا کانال های تلگرام است . رعایت نکات امنیتی در هنگام خرید اینترنتی اطمینان به این روش را بالا برده و موجب اعتماد همگانی شده است . چراکه یکی از چسبندگی ها به بازار های سنتی و خرید محصولات به روش های قدیمی عدم اعتماد به فروشگاه های اینترنتی است . خرید فرش 1000 شانه از فروشگاه اینترنتی یعنی خرید مستقیم از تولید کننده ، خرید بدین گونه روش ، بدون تقلب است  و خریداران می توانند محصولات اصل را با مراجعه به سایت معتبری که زیر نظر تیم فروش تولید کننده اداره می شود خریداری نمایند .
اگر خواهان داشتن فرش 1000 شانه درجه یک هستید به فروشگاه اینترنتی فرش دیوان مراجعه نموده و در دسته محصولات فرش 1000 شانه را انتخاب نمایید . برای خرید سریع تر می توانید ویژگی های فرش 1000 شانه مد نظر مانند رنگ زمینه ، تراکم و ... را در قسمت موتور جست و جو سرچ نمایید تا در کم ترین زمان ممکن انواع فرش های 1000 شانه صادراتی با برند دیوان برای شما به نمایش در آیند . خرید فرش از برندی که تخصصا در زمینه تولید فرش های صادراتی فعالیت می کنند می تواند تا سالیان سال مانند روز اول دکور شما را زیبا و خوش نقش و نگار ، نگه دارد .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش 1200 شانه با طرح های جدید و به روز
مقایسه فرش 700 شانه واقعی با 700 شانه تبدیلی
خرید فرش 700 شانه از کارخانه فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان یا فرش ماشینی مشهد
بررسی انواع فرش ماشینی کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi