لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

چه فرش های ارزان قیمتی بخریم ؟

cheap-machine-carpet.jpg

فرش ها کف پوش هایی هستند جدا نشدنی از فضای خانه . نمی توانید در منازل ایرانیان موردی پیدا نمایید که سایر کف پوش ها مانند سرامیک ، پارکت و ... را به فرش ترجیح دهند و همچنین نمی توانید خانه ای را پیدا کنید که بدون داشتن فرش قابلیت سکونت داشته باشد . فرش ها خصوصا از نوع دستبافت به علت ویژگی هایی که دارند ، بسیار گران قیمت بوده و در دسته ملزومات گران خانه به حساب می ایند . فرش های ماشینی نسبت به فرش های دستبافت ارزان تر بوده اما باز هم از توان مالی بسیاری از خریداران بالا تر هستند . هر خریداری هنگام انتخاب محصول به فروشگاه ها و برند های متفاوت سر زده و در بین محصولات به دنبال خرید کالایی است با کیفیت و ارزان قیمت . فرش هم که از این قاعده مستئنی نیست مورد بررسی کامل توسط خریداران قرار گرفته و یکی از رقابت ها چه برای تولید کننده و چه برای خریداران بر سر ارزان قیمت بودن فرش ها است . شاید تصور کنید فرش های ارزان قیمت نمی توانند کیفیت بالایی داشته باشند اما در این مقاله می خواهیم ثابت کنیم که همواره می توان فرش های با کیفیت و ارزان قیمت را خریداری کرد . این امر تنها ملزم به رعایت چند نکته ساده و کاربردی است . برای اطلاع از نحوه خرید فرش ارزان به ادامه نوشتار حاضر توجه نمایید . خریداران باید از ویژگی های محصولات باکیفیت باخبر باشند ، تا در هنگام خرید فرش ارزان ، محصولی بی کیفیت خریداری نکنند .
ویژگی های موثر بر کیفیت فرش
ابتدا باید به کیفیت فرش توجه نماییم خرید فرش بی کیفیت ارزان قیمت اشتباه بزرگی است که برخی از مشتریان ناخواسته و با عدم آگاهی به دام آن گرفتار می شوند . در تعیین کیفیت فرش ماشینی مواد اولیه و دستگاه بافت موثر هستند . شاید بتوان موارد دیگری هم یافت که بطور غیر مستقیم بر کیفیت اثر گذار باشند اما درصد بالایی از میزان کیفیت فرش های ماشینی به این دو عامل بستگی دارد . بهترین الیاف نخ خاب موجود الیافی با نام اکرولیک هستند که اگر فرایند هیت ست را هم پشت سر گذاشته باشند درجه یک ترین نخ خواهند بود . فرایند هیت ست مرحله ای است جهت بالا بردن کیفیت نخ مانند مقاومت ، درخشان تر شدن و ... . الیاف اکرولیک هیت ست گرچه بهترین هستند گران ترین هم هستند . دستگاه های بافت همگی در کشور های اروپایی مهد صنعت و تکنولوژی تولید شده و هرچه زمان به پیش می رود بر کیفیت دستگاه ها و محصولات تولید شده توسط آن ها افزوده می شود .
حال آنکه خرید فرش ارزان قیمت با کیفیت در وهله اول نیازمند داشتن کالایی است با بهترین مواد اولیه و بافته شده توسط دستگاه هایی که فناوری تولید مطلوبی دارند . فرش های درجه یک ارزان قیمت در این دو ویژگی برتر هستند اما در مورد سایر عوامل موثر بر قیمت با فرش های با کیفیت گران قیمت تفاوت هایی دارند .
ویژگی های موثر بر قیمت فرش
مستقیم و غیر مستقیم موارد زیادی بر تعیین قیمت فرش اثر گذار است . ویژگی هایی که از هنگام کشیدن طرح و نقشه فرش پدیدار شده و تا انتهای مسیر عرضه با محصول همراه خواهند بود . تولید کنندگانی که توانایی عرضه فرش های با درجه یک ارزان قیمت را دارند طی سال های تجربه انواع روش ها و تکنیک های تولید فرش ارزان قیمت را فراگرفته و در حال حاضر محصولاتی ناب با قیمت های باور نکردنی ارائه می دهند ، اما متاسفانه به علت عدم آشنایی خریداران با تکنیک های خرید و دیجیتال مارکتینگ فرش در مسیر طولانی عرضه به روش سنتی قرار گرفته و با دست به دست شودن های بی مورد گران تر از آنچه باید به دست خریداران می رسد .
در مرحله طراحی نقشه هرچه طرح فرش پیچیده تر دارای نگاره های ریز تر و در کل ظریف تر باشد ، طبیعتا گران تر خواهد بود . یکی از دلایل ارزان بودن فرش های 500 شانه و 700 شانه استفاده از طرح هایی است با نگاره های دشت و خلوت همچنین برخی اوقات فرش ها با طرح های تکراری به تولید می رسند ، طرح های تکراری و اصطلاحا از مد افتاده جزء ارزان ترین طرح های هستند . در کنار طرح های خلوت و تکراری طرح های زیبا و ظریف هم امکان ارزان قیمت بودن را دارند اما این مورد مربوط به تولید کنندگانی است که از تیم طراحی قوی با بازدهی بالا برخوردار هستند . این تیم به علت تخصص بالا طرح های فاخر در قیمت مطلوب طراحی کرده و در اولیم مرحله تولید فرش با کیفیت ارزان قیمت گام موثری بر می دارد . تا اینجا دیدیم طرح فرش بدون تاثیر بر کیفیت عنصر مهمی در تعیین قیمت است .
تولید کنندگان نامی وحرفه ای مواد اولیه را مستقیما از خارج خریداری می کنند . حذف واسطه ها و خرید از دلالان قیمت تمام شده محصول را بسیار کاهش می دهد . از طرفی تولید کننده با خرید مستقیم نسبت به کیفیت مواد اولیه مطمئن بوده و با کاهش ریسک در این زمینه از ضرر و زیان احتمالی که منجر به افزایش قیمت محصولات جهت جبران می شود ، جلوگیری به عمل خواهد آورد .
استفاده از نیرو کار زبده و ماهر در کنار دستگاه های پر بازده ، خط تولید را تقویت کرده و حداکثر توان بالقوه منجر به تولیداتی با کیفیت و قیمت مطلوب خواهد شد . یکی از دلایل معروفیت فرش های ماشینی کاشان استفاده از نیروی کار توانمند در خط تولید است . عمده سرمایه گذاری های کاشان در زمینه صنعت نساجی و فرش بافی بوده و عمده نیروی کار تخصص در تولید فرش و قالی دارند ، نیروی کار جزء عوامل تولید لحاظ شده که هم بر کیفیت و هم بر قیمت تاثیر گذار است .
پس از به پایان رسیدن مراحل تولید فرش باید در بازار ها عرضه شود ، این مرحله در تعیین قیمت نقش مهمی دارد . تا چند سال قبل که صحبت از دیجیتال ماکتینگ و فروشگاه های اینترنتی نبود ، واسطه گران کالا را از تولید کننده خریده و به فروشندگان خرد می داند تا ان ها در بازار ها و فروشگاه های فیزیکی عرضه کنند . دست به دست شدن های طولانی و افزایش قیمت در هر مرحله به علت هزینه های سربار مانند سود واسطه گر ، هزینه کارگر و حمل فرش و ... تعیین قیمت را از دست تولید کننده خارج کرده و شاهد قیمت های بی رویه در بازار فرش بودیم . روی کار آمدن فروشگاه های اینترنتی تولید کنندگان را بر آن داشت تا با ایجاد فروشگاهی که توسط خود تولید کننده در فضای مجازی اداره می شود ، مسیر را کوتاه کرده و با ایجاد راه ارتباطی مستقیم بین خریدار و تولید کننده فرش را به قیمت تمام شده که ارزان ترین قیمت ممکن است ارائه دهد . عرضه مستقیم محصولات می تواند به حد زیادی قیمت فرش را کاهش دهد بدون آنکه ذره ای به کیفیت و زیبایی محصول لطمه وارد شود .
سری به یکی از فروشگاه های اینترنتی برند های معروف بزنید و از محصولات دیدن نمایید ، مشاهده خواهید کرد که مواد اولیه به کار رفته و فرش ارزان قیمت بهترین مواد اولیه بوده و دستگاه تولید با داشتن بالاترین تکنولوژی تولید در جهت فرش درجه یک اقدام نموده است ؛ اما قیمت فرش ، ارزان تر از بازارهای فیزیکی است و این دلیلی جز مطلوب بودن عرضه به روش مستقیم نخواهد داشت .
بهترین روش خرید فرش ارزان قیمت ، استفاده از روش مبادلات مستقیم است . در کنار عرضه فرش ارزان در فروشگاه های اینترنتی استفاده از خدمات فروشگاه مواردی است که بصورت غیر مستقیم فرش را ارزان قیمت تر نموده و مطلوبیت خرید را بالا می برد . خدماتی از قبیل عدم نیاز به طی کردن مسافت های طولانی جهت رفتن به فروشگاه فیزیکی ، عدم نیاز به صرف انرژی و زمان در شلوغی های شهر و شلوغی بازار ، دریافت ضمانت نامه و امکان تعویض فرش در صورت داشتن هرگونه عیب احتمالی ، ارسال رایگان درب منزل و از همه مهم تر خرید محصولی اصل و مطمئن .
نکته قابل توجه آن است که باید در انتخاب فرش ماشینی نهایت دقت را به عمل آورید . از فروشگاه های اینترنتی خرید نمایید که مستقیما زیر نظر تولید کننده بوده و از اصالت فروشگاه مطمئن شوید . خرید به روش اینترنتی به خرید مستقیم تفاوت هایی دارد که این تفاوت ها نیازمند دقت بالا در این زمینه است .
اگر در انتخاب برند معتبر اقدامات لازم را انجام دهید دیگر جای نگرانی بابت خرید فرش ارزان قیمت و با کیفیت باقی نمی ماند . از برترین برند ها در سطح دنیا ، برند فرش دیوان است . گروه تولید فرش و قالی دیوان تخصصا در زمینه محصولات صادراتی عمل کرده و فرش هایی با بهترین کیفیت ، چشم نوازترین طرح و نقشه و ارزان قیمت ترین بها در فروشگاه اینترنتی معتبر فرش دیوان ارائه می دهد . داشتن تخصص در زمینه تولیدات چنین محصولاتی با ماندگاری بالا و داشتن قیمت ارزان در نهایت به گرفتن سهم بالایی از بازار منجر می شود . محصولات دیوان در بازار های داخلی و خارجی مشتریان زیادی دارند و این مورد گواهی است بر اطمینان به فرش های با کیفیت و ارزان قیمت دیوان . یکی از عواملی که سبب عرضه ارزان قیمت محصولات دیوان می شود ، عرضه مستقیم فرش و ارائه فرش به قیمت درب کارخانه می باشد .

فرش ارزان قیمت, خرید فرش ارزان, فرش ارزان, فرش ماشینی, فرش به قیمت درب کارخانه
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فروش عمده فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی ایرانی
فرش 700 شانه کاشان
مراحل تولید فرش ماشینی در کارخانه فرش کاشان
خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان از کارخانه بزرگ فرش کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi