لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

چه فرش های ارزان قیمتی بخریم ؟

cheap-machine-carpet.jpg

فرش ها کف پوش هایی هستند جدا نشدنی از فضای خانه . نمی توانید در منازل ایرانیان موردی پیدا نمایید که سایر کف پوش ها مانند سرامیک ، پارکت و ... را به فرش ترجیح دهند و همچنین نمی توانید خانه ای را پیدا کنید که بدون داشتن فرش قابلیت سکونت داشته باشد . فرش ها خصوصا از نوع دستبافت به علت ویژگی هایی که دارند ، بسیار گران قیمت بوده و در دسته ملزومات گران خانه به حساب می ایند . فرش های ماشینی نسبت به فرش های دستبافت ارزان تر بوده اما باز هم از توان مالی بسیاری از خریداران بالا تر هستند . هر خریداری هنگام انتخاب محصول به فروشگاه ها و برند های متفاوت سر زده و در بین محصولات به دنبال خرید کالایی است با کیفیت و ارزان قیمت . فرش هم که از این قاعده مستئنی نیست مورد بررسی کامل توسط خریداران قرار گرفته و یکی از رقابت ها چه برای تولید کننده و چه برای خریداران بر سر ارزان قیمت بودن فرش ها است . شاید تصور کنید فرش های ارزان قیمت نمی توانند کیفیت بالایی داشته باشند اما در این مقاله می خواهیم ثابت کنیم که همواره می توان فرش های با کیفیت و ارزان قیمت را خریداری کرد . این امر تنها ملزم به رعایت چند نکته ساده و کاربردی است . برای اطلاع از نحوه خرید فرش ارزان به ادامه نوشتار حاضر توجه نمایید . خریداران باید از ویژگی های محصولات باکیفیت باخبر باشند ، تا در هنگام خرید فرش ارزان ، محصولی بی کیفیت خریداری نکنند .
ویژگی های موثر بر کیفیت فرش
ابتدا باید به کیفیت فرش توجه نماییم خرید فرش بی کیفیت ارزان قیمت اشتباه بزرگی است که برخی از مشتریان ناخواسته و با عدم آگاهی به دام آن گرفتار می شوند . در تعیین کیفیت فرش ماشینی مواد اولیه و دستگاه بافت موثر هستند . شاید بتوان موارد دیگری هم یافت که بطور غیر مستقیم بر کیفیت اثر گذار باشند اما درصد بالایی از میزان کیفیت فرش های ماشینی به این دو عامل بستگی دارد . بهترین الیاف نخ خاب موجود الیافی با نام اکرولیک هستند که اگر فرایند هیت ست را هم پشت سر گذاشته باشند درجه یک ترین نخ خواهند بود . فرایند هیت ست مرحله ای است جهت بالا بردن کیفیت نخ مانند مقاومت ، درخشان تر شدن و ... . الیاف اکرولیک هیت ست گرچه بهترین هستند گران ترین هم هستند . دستگاه های بافت همگی در کشور های اروپایی مهد صنعت و تکنولوژی تولید شده و هرچه زمان به پیش می رود بر کیفیت دستگاه ها و محصولات تولید شده توسط آن ها افزوده می شود .
حال آنکه خرید فرش ارزان قیمت با کیفیت در وهله اول نیازمند داشتن کالایی است با بهترین مواد اولیه و بافته شده توسط دستگاه هایی که فناوری تولید مطلوبی دارند . فرش های درجه یک ارزان قیمت در این دو ویژگی برتر هستند اما در مورد سایر عوامل موثر بر قیمت با فرش های با کیفیت گران قیمت تفاوت هایی دارند .
ویژگی های موثر بر قیمت فرش
مستقیم و غیر مستقیم موارد زیادی بر تعیین قیمت فرش اثر گذار است . ویژگی هایی که از هنگام کشیدن طرح و نقشه فرش پدیدار شده و تا انتهای مسیر عرضه با محصول همراه خواهند بود . تولید کنندگانی که توانایی عرضه فرش های با درجه یک ارزان قیمت را دارند طی سال های تجربه انواع روش ها و تکنیک های تولید فرش ارزان قیمت را فراگرفته و در حال حاضر محصولاتی ناب با قیمت های باور نکردنی ارائه می دهند ، اما متاسفانه به علت عدم آشنایی خریداران با تکنیک های خرید و دیجیتال مارکتینگ فرش در مسیر طولانی عرضه به روش سنتی قرار گرفته و با دست به دست شودن های بی مورد گران تر از آنچه باید به دست خریداران می رسد .
در مرحله طراحی نقشه هرچه طرح فرش پیچیده تر دارای نگاره های ریز تر و در کل ظریف تر باشد ، طبیعتا گران تر خواهد بود . یکی از دلایل ارزان بودن فرش های 500 شانه و 700 شانه استفاده از طرح هایی است با نگاره های دشت و خلوت همچنین برخی اوقات فرش ها با طرح های تکراری به تولید می رسند ، طرح های تکراری و اصطلاحا از مد افتاده جزء ارزان ترین طرح های هستند . در کنار طرح های خلوت و تکراری طرح های زیبا و ظریف هم امکان ارزان قیمت بودن را دارند اما این مورد مربوط به تولید کنندگانی است که از تیم طراحی قوی با بازدهی بالا برخوردار هستند . این تیم به علت تخصص بالا طرح های فاخر در قیمت مطلوب طراحی کرده و در اولیم مرحله تولید فرش با کیفیت ارزان قیمت گام موثری بر می دارد . تا اینجا دیدیم طرح فرش بدون تاثیر بر کیفیت عنصر مهمی در تعیین قیمت است .
تولید کنندگان نامی وحرفه ای مواد اولیه را مستقیما از خارج خریداری می کنند . حذف واسطه ها و خرید از دلالان قیمت تمام شده محصول را بسیار کاهش می دهد . از طرفی تولید کننده با خرید مستقیم نسبت به کیفیت مواد اولیه مطمئن بوده و با کاهش ریسک در این زمینه از ضرر و زیان احتمالی که منجر به افزایش قیمت محصولات جهت جبران می شود ، جلوگیری به عمل خواهد آورد .
استفاده از نیرو کار زبده و ماهر در کنار دستگاه های پر بازده ، خط تولید را تقویت کرده و حداکثر توان بالقوه منجر به تولیداتی با کیفیت و قیمت مطلوب خواهد شد . یکی از دلایل معروفیت فرش های ماشینی کاشان استفاده از نیروی کار توانمند در خط تولید است . عمده سرمایه گذاری های کاشان در زمینه صنعت نساجی و فرش بافی بوده و عمده نیروی کار تخصص در تولید فرش و قالی دارند ، نیروی کار جزء عوامل تولید لحاظ شده که هم بر کیفیت و هم بر قیمت تاثیر گذار است .
پس از به پایان رسیدن مراحل تولید فرش باید در بازار ها عرضه شود ، این مرحله در تعیین قیمت نقش مهمی دارد . تا چند سال قبل که صحبت از دیجیتال ماکتینگ و فروشگاه های اینترنتی نبود ، واسطه گران کالا را از تولید کننده خریده و به فروشندگان خرد می داند تا ان ها در بازار ها و فروشگاه های فیزیکی عرضه کنند . دست به دست شدن های طولانی و افزایش قیمت در هر مرحله به علت هزینه های سربار مانند سود واسطه گر ، هزینه کارگر و حمل فرش و ... تعیین قیمت را از دست تولید کننده خارج کرده و شاهد قیمت های بی رویه در بازار فرش بودیم . روی کار آمدن فروشگاه های اینترنتی تولید کنندگان را بر آن داشت تا با ایجاد فروشگاهی که توسط خود تولید کننده در فضای مجازی اداره می شود ، مسیر را کوتاه کرده و با ایجاد راه ارتباطی مستقیم بین خریدار و تولید کننده فرش را به قیمت تمام شده که ارزان ترین قیمت ممکن است ارائه دهد . عرضه مستقیم محصولات می تواند به حد زیادی قیمت فرش را کاهش دهد بدون آنکه ذره ای به کیفیت و زیبایی محصول لطمه وارد شود .
سری به یکی از فروشگاه های اینترنتی برند های معروف بزنید و از محصولات دیدن نمایید ، مشاهده خواهید کرد که مواد اولیه به کار رفته و فرش ارزان قیمت بهترین مواد اولیه بوده و دستگاه تولید با داشتن بالاترین تکنولوژی تولید در جهت فرش درجه یک اقدام نموده است ؛ اما قیمت فرش ، ارزان تر از بازارهای فیزیکی است و این دلیلی جز مطلوب بودن عرضه به روش مستقیم نخواهد داشت .
بهترین روش خرید فرش ارزان قیمت ، استفاده از روش مبادلات مستقیم است . در کنار عرضه فرش ارزان در فروشگاه های اینترنتی استفاده از خدمات فروشگاه مواردی است که بصورت غیر مستقیم فرش را ارزان قیمت تر نموده و مطلوبیت خرید را بالا می برد . خدماتی از قبیل عدم نیاز به طی کردن مسافت های طولانی جهت رفتن به فروشگاه فیزیکی ، عدم نیاز به صرف انرژی و زمان در شلوغی های شهر و شلوغی بازار ، دریافت ضمانت نامه و امکان تعویض فرش در صورت داشتن هرگونه عیب احتمالی ، ارسال رایگان درب منزل و از همه مهم تر خرید محصولی اصل و مطمئن .
نکته قابل توجه آن است که باید در انتخاب فرش ماشینی نهایت دقت را به عمل آورید . از فروشگاه های اینترنتی خرید نمایید که مستقیما زیر نظر تولید کننده بوده و از اصالت فروشگاه مطمئن شوید . خرید به روش اینترنتی به خرید مستقیم تفاوت هایی دارد که این تفاوت ها نیازمند دقت بالا در این زمینه است .
اگر در انتخاب برند معتبر اقدامات لازم را انجام دهید دیگر جای نگرانی بابت خرید فرش ارزان قیمت و با کیفیت باقی نمی ماند . از برترین برند ها در سطح دنیا ، برند فرش دیوان است . گروه تولید فرش و قالی دیوان تخصصا در زمینه محصولات صادراتی عمل کرده و فرش هایی با بهترین کیفیت ، چشم نوازترین طرح و نقشه و ارزان قیمت ترین بها در فروشگاه اینترنتی معتبر فرش دیوان ارائه می دهد . داشتن تخصص در زمینه تولیدات چنین محصولاتی با ماندگاری بالا و داشتن قیمت ارزان در نهایت به گرفتن سهم بالایی از بازار منجر می شود . محصولات دیوان در بازار های داخلی و خارجی مشتریان زیادی دارند و این مورد گواهی است بر اطمینان به فرش های با کیفیت و ارزان قیمت دیوان . یکی از عواملی که سبب عرضه ارزان قیمت محصولات دیوان می شود ، عرضه مستقیم فرش و ارائه فرش به قیمت درب کارخانه می باشد .

فرش ارزان قیمت, خرید فرش ارزان, فرش ارزان, فرش ماشینی, فرش به قیمت درب کارخانه
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فروش فرش ماشینی 1200 شانه
فرش مناسب آشپزخانه
فروش ویژه فرش های ماشینی کاشان با کیفیت بالا
چه فرش های ارزان قیمتی بخریم ؟
نکاتی قبل از خرید فرش ماشینی
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi