لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش 1200 شانه تراکم 3600 کاشان

carpet-1200-reeds-density-3600-kashan.jpg

امروزه فروش فرش های 1200 شانه بسیار داغ است . فرش هایی که با تراکم 3600 هستند . زیبایی و ریز نقشی فرش 1200 شانه تراکم 3600 بسیار بالاست و شبیه قالی های دستباف است و به نوعی دستبافتگونه محسوب می شود . در گذشته علاقه مندان به قالی های ریز بافت ، باید به سراغ خرید قالی های دستباف می کردند . ظهور و بافت اولین قالی های دستباف در کاشان بود . تولید کنندگان کاشان ، به دلیل موفق بودن در بافت قالی های دستباف و محبوب شدن این قالی های نفیس در بین همه جهان ، و با توجه به پیشرفت علم و صنعت در تولید فرش ، شانه و تراکم فرش را بالا بردند و توانستند زیبایی و ظرافت قالی های ماشینی را بسان قالی های دستباف کنند . بدین گونه بود که اولین فرش 1200 شانه تراکم 3600 کاشان تولید شد . طرح های بسیار زیبا و ظریف که چشم همگان را بر می انگیخت . این فرش های ماشینی زیبا ، که در یک متر مربع از عرض فرش 1200 گره و در یک متر مربع از طول فرش 3600 گره دارند ، بسیار توپر و متراکم هستند و بین ریشه های آن ها فشردگی وجود دارد .
مدل های فرش 1200 شانه و خصوصیات آن ها
این فرش های لوکس ، از الیاف خیلی نازک و ظریف تشکیل شده اند . گره های این محصولات ، بسیار بالاست . پس الیافی که در بافت نخ خاب آن ها استفاده می شود باید خیلی نازک و ظریف باشد تا طرح و نگاره به زیبایی تمام ، به نمایش داده شود . طرح های بسیار سنتی و اصیل ایرانی را به صورت 1200 شانه می بافند . این فرش های لوکس و زیبا و شبیه قالی دستباف ، به دلیل الیاف ریز و مستحکم و تراکم 3600 ، از کیفیت فوق العاده ای برخودردار است . این محصولات به دلیل به کار بردن الیاف آکریلیک در بافت نخ خاب آن ها بدون پرز و ضد آلرژی می باشند و در کنار زیبایی و ظرافتی که دارند دارای مقاومت بالایی نیز می باشند . طرح های شلوغ و پیچیده ، طرح های سنتی اصیل ایرانی با نگاره های بسیار زیبا و ریز نقش ، به صورت 1200 شانه با تراکم 3600 ارائه می شود . به دلیل استقبال بی نظیری از این قالی های ریز بافت ، طرح های به روز و جدید را به صورت 1200 شانه می بافند . از مدل های پرفروش این محصولات به شرح زیر می باشد :
فرش 1200 شانه طرح اولیا
این طرح که از  ترنج مرکزی تشکیل شده است ، دارای زیبایی و ظرافت خاصی است و برای پذیرایی های مجلل مناسب است . این طرح که به رنگ های کرم ، سرمه ای و یاسی است  بهترین فرش برای جهیزیه است . کسانی که به طرح های قالی های دستباف علاقه دارند ، طرح اولیا را به این افراد پیشنهاد می دهیم .
فرش 1200 شانه افشان اسلیمی
این محصول ، سرتاسر از گل های زیبا و ریز و بدون ترنج تشکیل شده است . گل ها به صورت پراکنده در سرتاسر قالی به طرز زیبایی و به صورت قرینه پخش شده است . این محصول که به رنگ های فرش اطلسی ، کرم ، سرمه ای و بژ ارائه می شود برای پذیرایی های خیلی کوچک مناسب است و فضا را دلبازتر و بزرگتر نشان می دهد .
فرش طرح ترانه
بسیاری از افراد هستند که قالی های با طرح و نقش های شلوغ را نمی پسندند ، آن ها طرح های ساده و خلوت را دوست دارند و یا اینکه مبلمان و پرده منزلشان ، طرح دار است  . طرح ترانه ، طرحی ساده و خلوت با ترنج مرکزی است که در رنگ های اطلسی ، سرمه ای ، بژ و کرم تولید می شود .
برای دیدن انواع طرح های فرش 1200 شانه تراکم 3600 کاشان ، که بسیار متنوع است ، کلیک کنید .
مراحل تولید فرش های 1200 شانه
1. در تولید فرش 1200 شانه تراکم 3600 ، سه نخ تار ، نخ پود ، نخ خاب به کار می برند . بهترین فرش 1200 شانه محصولی است که جنس نخ خاب آن الیاف آکریلیک هیت ست شده که شبیم پشم است باشد و جنس نخ تار از پنبه و کمی پلی استر و جنس نخ پود آن پنبه باشد . بسیاری از تولید کنندگان هستند که در بافت این محصولات از الیاف نامرغوب استفاده می کنند که کیفیت این محصولات را پایین می آورد . الیاف آکریلیک بسیار مقاوم هستند و در برابر انواع انواع آسیب ها ، شست و شوها و پاخور شدن مقاوم است .
2. در مرحله بعد الیاف وارد مرحله بافت می شود . دستگاه بافت فرش ماشینی 1200 شانه ، HCIX2 است . سرعت این دستگاه ها بالاست . الیاف بافت قالی های 1200 شانه ، باید خیلی مستحکم باشد تا در حین بافت و سرعت بالای دستگاه بافندگی پاره نشوند .
3. بعد از بافت ، فرش 1200 شانه ، برای پردازش آماده می شود مراحل پردازش به صورت زیر است :

•    آهار که همان چسب زدن به پشت فرش است تا گره ها به هم منسجم تر شوند و از هم جدا نشوند .
•    پرداخت سطح فرش یا شیرینگ تا قالی یکدست شود و روی سطح قالی ، موج نداشته باشد .
•    بررسی کیفی فرش های ماشینی ، تا اگر قالی عیب یا نقصی داشت ، به مرحله فروش نرود .
•    فرش های 1200 شانه بدون نقص و عیب به مرحله بسته بندی می روند .
ابعاد فرش 1200 شانه
بیشتر تولید کنندگان این محصولات را به صورت فرش  1200 شانه 6 متری ، 9 متری و 12 متری عرضه می کنند و لی برخی از کارخانه های بزرگ ، قدرت تولید فرش های 1200 شانه را در ابعاد بزرگ و سایز درخواستی مشتری نیز دارد . شرکت دیوان ، قدرت تولید فرش های 1200 شانه را به صورت فرش های ابعاد بزرگ دارد . بسیاری از مشتریان نیز هستند که قالی هایی با ابعاد درخواستی می خواهند . شرکت دیوان ، قدرت تولید محصولات با ابعاد درخواستی را نیز دارند .
خرید فرش 1200 شانه
این محصولات ، مورد علاقه ایرانیان است چون ایرانیان به طرح های اصیل و سنتی و نگاره های ریز نقش ، بسیار علاقه دارند . امروزه تولید این محصولات شبیه دستباف ، بیشتر شده است . شرکت دیوان ، به دلیل استقبال بی نظیر مشتریان فرش ، این محصولات بی نظیر را به صورت طرح های سنتی و طرح های مدرن تولید کرده است . امروزه بسیاری از افراد هستند که به سمت مدرنیته است . فرش های 1200 شانه مدرن ، از تولیدات شرکت دیوان است که طرح های این فرش های مدرن توسط بهترین طراحان خبره و زبر دست طراحی شده است . خرید اینترنتی فرش 1200 شانه ، شرایطی است که شرکت دیوان ، برای مشتریانی گذاشته است که قدرت حضور در کارخانه دیوان را ندارند . تمامی محصولات به قیمت درب کارخانه می باشد . قیمت فرش 1200 شانه تولیدی کارخانه دیوان ، به قیمت تولیدی می باشد .

فرش 1200 شانه تراکم 3600, فرش 1200 شانه تراکم 3600 کاشان, مدل های فرش 1200 شانه, فرش 1200 شانه 6 متری, خرید فرش 1200 شانه , خرید اینترنتی فرش 1200 شانه, بقیمت فرش 1200 شانه, بهترین فرش 1200 شانه
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
بهترین فرش های ماشینی ابریشم گونه
فرش ماشینی 1200 شانه کاشان با کیفیت بالا
جادوی فرش ایرانی در دکوراسیون داخلی منزل
خرید فرش جدید از فروشگاه فرش
خرید آنلاین فرش های ۷۰۰ شانه
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi