لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش مدرن برای دکوراسیون مدرن

buy-modern-carpet.jpg

 امروزه کلی ترین دسته بندی از طرح های فرش ماشینی شامل : فرش های سنتی ، فرش های کلاسیک  و فرش های مدرن یا فانتزی است . اما در زمان های گذشته زمانی که اولین فرش های ماشینی از دستگاه های بافت خارج شدند ، هدفی جز پوشاندن خانه ها و ایجاد عایق در برابر انواع خطرات وجود نداشت . تنوع محصولات پایین بوده و تمامی فرش ها در طرح ها و رنگ های محدودی عرضه و تقاضا می شدند . رفته رفته بر تعداد تولید کنندگان و عرضه محصولات افزوده شد . روند تولید فرش از حالت اولیه خارج شده و رقابت شکل گرفت . یکی از پیامد های این رقابت توجه به ظاهر فرش و تولید محصولاتی در طرح ها و رنگ های مختلف جهت خودنمایی در دکوراسیون بود . تحولات ظاهری فرش ها تنها به رقابت محدود نشده و دلایل مختلفی دارد از جمله : پیشرفت تکنولوژی در دستگاه های بافت ، نبوغ و کشیدن ایجاد طرح های جدید مانند طرح های فانتزی و مدرن ، تغییر سلیقه خانوارها ، استفاده از فرش ها به عنوان عضوی از دکوراسیون و ... .
بالا رفتن تنوع ظاهری فرش ها که در تنوع رنگ ، طرح و شانه و تراکم خود را نشان می داد ، مزید بر علت شد تا خریداران علاوه بر کف پوش عنصری زیبا ساز به خانه خود بیافزایند ، از این رو در انتخاب فرش ها موارد زیباسازی را لحاظ نمودند . مهم ترین موضوع در داشتن فرشی تاثیر گذار بر دکور طرح است . طرح های سنتی و کلاسیک کاملا از طرح های مدرن متفاوت هستند ؛ این تفاوت به حدی ست که کاربرد فرش های مدرن را از کاربرد فرش هایی با طرح سنتی و کلاسیک متفاوت نموده است . فرش های سنتی برای دکوراسیون سنتی ، فرش های مدرن برای دکوراسیون مدرن و فرش های کلاسیک برای دکوراسیون کلاسیک مناسب هستند . شاید بتوان طرح کلاسیک و سنتی را به علت شباهت و نزدیکی طرح به جای یکدیگر بکار برد اما طرح های مدرن صرفا در دکوراسیون های مدرن خوش می درخشند .
فرش مدرن
قدمت این محصولات به یک دهه نمی رسد اما چنان محبوبیت و مطلوبیتی در بین خریداران پیدا کرده اند که گویی سال ها ست مشتریان در بازار فرش و قالی در حال مبادله فرش های مدرن و فانتزی هستند . علت تقاضای بالا و مشتری پسند بودن محصولات تفاوتی ست که طرح های مدرن با طرح های موجود داشته و توانایی بالای این طرح ها در تغییرات دکوراسیون است .
سلیقه مشتریان خصوصا جوانان به سمت سبک های مدرن سوق پیدا کرده و داشتن  دکوراسیون مدرن به عنوان سبک هایی جدید در معماری رواج داشته است ، حال انکه خرید فرش های مدرن و استفاده از آن در دکوراسیون های مدرن جذاب تر از پهن کردن قالی های سنتی در دکوراسیون مدرن است .
محصولات مدرن خود به دسته های مختلفی تقسیم می شوند :
1-    فرش های شگی
2-    فرش های کهنه نما
3-    فرش های آبرنگی
4-    فرش پوست دار
5-    و ...
آشنایی با انواع مدل های فرش مدرن به لحاظ جدید بودن و شگرف بودن در دکوراسیون بحث داغ در محافل طراحی داخلی است . کمکی که طرح های مدرن به طراحان در دکوراسیون های داخلی می کنند بیش از هر وسیله لوکس و گران قیمتی به چشم خواهد آمد .
توصیه های مهم در زمینه فرش های مدرن برای دکوراسیون مدرن
1-    لزومی ندارد که گوش تا گوش خانه را با فرش های مدرن پوشش دهید اتفاقا یکی از جذابیت های دکور داشتن فضایی خالی بین لبه فرش با دیوار است .
2-    سعی کنید فرش مدرن مورد نظر را در ابعادی انتخاب نمایید که کمی از ابعاد اتاق کوچک تر است . اینکار علاوه بر زیبایی بیشتر ، در تمیز کردن زیر فرش هم تاثیر دارد . زیر قالی ها به علت تاریکی و رطوبی مکان خوبی برای رشد باکتری ها هستند . اگر ابعاد فرش کوچک تر از فضا باشد ، با راحتی می توان قالی را جابجا کرده و زیر آن را از باکتری و قارچ و الودگی عاری نمود .
3-    فرش های مدرن که برای دکوراسیون مدرن طرحی شده اند دارای نخ خاب کوتاه و عموما غیر منقطع هستند . پیوستگی نخ خاب بهترین عامل جهت مقاومت در برابر نفوذ الودگی و ذرات غذا و ... است . انتخاب فرش های مدرن برای مکان هایی که دائما در معرض الودگی هستند مانند اشپزخانه مناسب است .
فرش های مدرن برای دکوراسیون آشپزخانه
استفاده از این قالی های جذاب برای آشپزخانه به علت ویژگی خاص دارای مزایای بسیاری است . مهم ترین مزیت فرش های مدرن داشتن جلوه و زیبایی بی نهایت است . فرش های آبرنگی و ... جلوه خاصی به فضای آشپزخانه خواهد داد . لزوم زیبایی دکور آشپزخانه داشتن فرشی در طرح و رنگ های مختلف است .
از طرفی سایز آشپزخانه مانند اتاق ها و پذیرایی از قاعده خاصی پیروی نمی کند ، همچنین داشتن وسایل زیاد موجب آن شده است که تنها فضای کوچکی از آشپزخانه نیازمند فرش باشد . فرش های مدرن ابعاد مختلفی داشته و بنا بر متراژ آشپزخانه می توانید این محصول را انتخاب کنید .
خرید فرش های مدرن با رنگ زمینه تیره و نگاره هایی جذاب می تواند دکوراسیون آشپزخانه را زیبا نگه داشته و همچنین آلودگی ها و لکه ها را از دید مخاطب محو نماید . فرش های مدرن در انواع مخصوص فرش آشپزخانه بهترین انتخاب برای دکوراسیون اشپزخانه است .
فرش برای اتاق خواب
این فرش های فانتزی هم برای اتاق خواب کودکان و فرزندانمان مناسب هستند و هم طرح هایی باب اتاق بزرگسالان دارند . قالی و فرش در اتاق خواب هم نقش حیاتی دارد هم به لحاظ استفاده و کاربرد و هم به لحاظ تاثیر بر دکوراسیون . انتخاب فرش مدرن برای دکوراسین اتاق خواب زیبایی خارق العاده ای خلق می کند به شرطی که بر اساس اصول وقواعد باشد . فرش های شگی و فرش های پرز بلند برای اتاق خواب بزرگسالان و نواجوانان مناسب است . فرش های آبرنگی در اتاق جوانان جلوه زیبایی به فضای اتاق می دهد .
استفاده از فرش مدرن در دکوراسیون کلاسیک
همانطور که عنوان شد فرش های مدرن برای دکوراسیون های سنتی و کلاسیک مناسب نیستند اما طرح هایی از فرش ها وجود دارند مانند فرش های کهنه نما و فرش های پوست دار ، این دسته از طرح های فانتزی و مدرن با دکوراسیون های سنتی و کلاسیک هارمونی داشته و هنگامی که در شانه 1200 و تراکم بالا تولید شوند به میزان فرش های دستبافت زیبا و خوش نقش خواهند بود . فرش های مدرن اگر با تراکم بالا ترکیب شوند می توانند در دکوراسیون پذیرایی فخر فروشی نموده و زیبا جلوه دهند .
تولید فرش های مدرن مانند هر محصول دیگری وقتی به دست بهترین تولید کنندگان بافته شوند و در تولید آن از بهترین مواد اولیه و دستگاه ها کمک گرفته شود ، مرغوب ، درجه یک و خاص خواهند بود . یک تخته فرش مدرن با کیفیت و با دوام می توانند چندین دهه در دکوراسیون مهمان باشد . جهت انتخاب برند لازم است ویژگی های محصول را با ویژگی های فرش خوب مقایسه کرده و از خرید فرش مدرن درجه یک و اصل مطمئن شوید .
تنوع فرش های مدرن بسیار زیاد است ، دیدن تمامی طرح ها در بازار های فیزیکی امری غیر ممکن است . بهترین روش جهت انتخاب و خرید فرش های ماشینی مدرن رجوع به فروشگاه های اینترنتی است . به فروشگاه اینترنتی برندی ناب بروید و از محصولات دیدن کنید .
شرکت دیوان به عنوان برندی محبوب و با کیفیت که تخصصا در زمینه محصولات صادراتی در حال فعالیت است ، در تولید فرش های مدرن برای دکوراسیون های مدرن هم کم نگذاشته و انواع فرش های مدرن در طرح ها ، رنگ ها و ابعاد با بهترین کیفیت را ارائه داده است . خرید فرش مدرن از فروشگاه اینترنتی برند دیوان به قیمت درب کارخانه قابل انجام است . به فروشگاه اینترنتی فرش دیوان رفته و در دسته محصولات فرش های مدرن را انتخاب نمایید . پس از انتخاب طرح و رنگ مورد نظر مراحل خرید را طی کرده و در نهایت با دریافت کد پیگیری منتظر دریافت محصول زیبا و فاخر در کیفیت بالا درب منزل خود باشید .

فرش مدرن, فرش ماشینی مدرن, فرش ماشینی مدرن و فانتزی, مدل فرش مدرن, انواع فرش های مدرن, فرش های آبرنگی, فرش برای اتاق خواب, خرید فرش مدرن
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
خصوصیات فرش های 700 شانه واقعی
فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان
فروش فرش فانتزی جدید
جدیدترین فرش سال 98 + (فیلم و عکس تمامی نقشه ها) فرش دیوان کاشان
سایت فروش فرش کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi