لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش مدرن برای دکوراسیون مدرن

buy-modern-carpet.jpg

 امروزه کلی ترین دسته بندی از طرح های فرش ماشینی شامل : فرش های سنتی ، فرش های کلاسیک  و فرش های مدرن یا فانتزی است . اما در زمان های گذشته زمانی که اولین فرش های ماشینی از دستگاه های بافت خارج شدند ، هدفی جز پوشاندن خانه ها و ایجاد عایق در برابر انواع خطرات وجود نداشت . تنوع محصولات پایین بوده و تمامی فرش ها در طرح ها و رنگ های محدودی عرضه و تقاضا می شدند . رفته رفته بر تعداد تولید کنندگان و عرضه محصولات افزوده شد . روند تولید فرش از حالت اولیه خارج شده و رقابت شکل گرفت . یکی از پیامد های این رقابت توجه به ظاهر فرش و تولید محصولاتی در طرح ها و رنگ های مختلف جهت خودنمایی در دکوراسیون بود . تحولات ظاهری فرش ها تنها به رقابت محدود نشده و دلایل مختلفی دارد از جمله : پیشرفت تکنولوژی در دستگاه های بافت ، نبوغ و کشیدن ایجاد طرح های جدید مانند طرح های فانتزی و مدرن ، تغییر سلیقه خانوارها ، استفاده از فرش ها به عنوان عضوی از دکوراسیون و ... .
بالا رفتن تنوع ظاهری فرش ها که در تنوع رنگ ، طرح و شانه و تراکم خود را نشان می داد ، مزید بر علت شد تا خریداران علاوه بر کف پوش عنصری زیبا ساز به خانه خود بیافزایند ، از این رو در انتخاب فرش ها موارد زیباسازی را لحاظ نمودند . مهم ترین موضوع در داشتن فرشی تاثیر گذار بر دکور طرح است . طرح های سنتی و کلاسیک کاملا از طرح های مدرن متفاوت هستند ؛ این تفاوت به حدی ست که کاربرد فرش های مدرن را از کاربرد فرش هایی با طرح سنتی و کلاسیک متفاوت نموده است . فرش های سنتی برای دکوراسیون سنتی ، فرش های مدرن برای دکوراسیون مدرن و فرش های کلاسیک برای دکوراسیون کلاسیک مناسب هستند . شاید بتوان طرح کلاسیک و سنتی را به علت شباهت و نزدیکی طرح به جای یکدیگر بکار برد اما طرح های مدرن صرفا در دکوراسیون های مدرن خوش می درخشند .
فرش مدرن
قدمت این محصولات به یک دهه نمی رسد اما چنان محبوبیت و مطلوبیتی در بین خریداران پیدا کرده اند که گویی سال ها ست مشتریان در بازار فرش و قالی در حال مبادله فرش های مدرن و فانتزی هستند . علت تقاضای بالا و مشتری پسند بودن محصولات تفاوتی ست که طرح های مدرن با طرح های موجود داشته و توانایی بالای این طرح ها در تغییرات دکوراسیون است .
سلیقه مشتریان خصوصا جوانان به سمت سبک های مدرن سوق پیدا کرده و داشتن  دکوراسیون مدرن به عنوان سبک هایی جدید در معماری رواج داشته است ، حال انکه خرید فرش های مدرن و استفاده از آن در دکوراسیون های مدرن جذاب تر از پهن کردن قالی های سنتی در دکوراسیون مدرن است .
محصولات مدرن خود به دسته های مختلفی تقسیم می شوند :
1-    فرش های شگی
2-    فرش های کهنه نما
3-    فرش های آبرنگی
4-    فرش پوست دار
5-    و ...
آشنایی با انواع مدل های فرش مدرن به لحاظ جدید بودن و شگرف بودن در دکوراسیون بحث داغ در محافل طراحی داخلی است . کمکی که طرح های مدرن به طراحان در دکوراسیون های داخلی می کنند بیش از هر وسیله لوکس و گران قیمتی به چشم خواهد آمد .
توصیه های مهم در زمینه فرش های مدرن برای دکوراسیون مدرن
1-    لزومی ندارد که گوش تا گوش خانه را با فرش های مدرن پوشش دهید اتفاقا یکی از جذابیت های دکور داشتن فضایی خالی بین لبه فرش با دیوار است .
2-    سعی کنید فرش مدرن مورد نظر را در ابعادی انتخاب نمایید که کمی از ابعاد اتاق کوچک تر است . اینکار علاوه بر زیبایی بیشتر ، در تمیز کردن زیر فرش هم تاثیر دارد . زیر قالی ها به علت تاریکی و رطوبی مکان خوبی برای رشد باکتری ها هستند . اگر ابعاد فرش کوچک تر از فضا باشد ، با راحتی می توان قالی را جابجا کرده و زیر آن را از باکتری و قارچ و الودگی عاری نمود .
3-    فرش های مدرن که برای دکوراسیون مدرن طرحی شده اند دارای نخ خاب کوتاه و عموما غیر منقطع هستند . پیوستگی نخ خاب بهترین عامل جهت مقاومت در برابر نفوذ الودگی و ذرات غذا و ... است . انتخاب فرش های مدرن برای مکان هایی که دائما در معرض الودگی هستند مانند اشپزخانه مناسب است .
فرش های مدرن برای دکوراسیون آشپزخانه
استفاده از این قالی های جذاب برای آشپزخانه به علت ویژگی خاص دارای مزایای بسیاری است . مهم ترین مزیت فرش های مدرن داشتن جلوه و زیبایی بی نهایت است . فرش های آبرنگی و ... جلوه خاصی به فضای آشپزخانه خواهد داد . لزوم زیبایی دکور آشپزخانه داشتن فرشی در طرح و رنگ های مختلف است .
از طرفی سایز آشپزخانه مانند اتاق ها و پذیرایی از قاعده خاصی پیروی نمی کند ، همچنین داشتن وسایل زیاد موجب آن شده است که تنها فضای کوچکی از آشپزخانه نیازمند فرش باشد . فرش های مدرن ابعاد مختلفی داشته و بنا بر متراژ آشپزخانه می توانید این محصول را انتخاب کنید .
خرید فرش های مدرن با رنگ زمینه تیره و نگاره هایی جذاب می تواند دکوراسیون آشپزخانه را زیبا نگه داشته و همچنین آلودگی ها و لکه ها را از دید مخاطب محو نماید . فرش های مدرن در انواع مخصوص فرش آشپزخانه بهترین انتخاب برای دکوراسیون اشپزخانه است .
فرش برای اتاق خواب
این فرش های فانتزی هم برای اتاق خواب کودکان و فرزندانمان مناسب هستند و هم طرح هایی باب اتاق بزرگسالان دارند . قالی و فرش در اتاق خواب هم نقش حیاتی دارد هم به لحاظ استفاده و کاربرد و هم به لحاظ تاثیر بر دکوراسیون . انتخاب فرش مدرن برای دکوراسین اتاق خواب زیبایی خارق العاده ای خلق می کند به شرطی که بر اساس اصول وقواعد باشد . فرش های شگی و فرش های پرز بلند برای اتاق خواب بزرگسالان و نواجوانان مناسب است . فرش های آبرنگی در اتاق جوانان جلوه زیبایی به فضای اتاق می دهد .
استفاده از فرش مدرن در دکوراسیون کلاسیک
همانطور که عنوان شد فرش های مدرن برای دکوراسیون های سنتی و کلاسیک مناسب نیستند اما طرح هایی از فرش ها وجود دارند مانند فرش های کهنه نما و فرش های پوست دار ، این دسته از طرح های فانتزی و مدرن با دکوراسیون های سنتی و کلاسیک هارمونی داشته و هنگامی که در شانه 1200 و تراکم بالا تولید شوند به میزان فرش های دستبافت زیبا و خوش نقش خواهند بود . فرش های مدرن اگر با تراکم بالا ترکیب شوند می توانند در دکوراسیون پذیرایی فخر فروشی نموده و زیبا جلوه دهند .
تولید فرش های مدرن مانند هر محصول دیگری وقتی به دست بهترین تولید کنندگان بافته شوند و در تولید آن از بهترین مواد اولیه و دستگاه ها کمک گرفته شود ، مرغوب ، درجه یک و خاص خواهند بود . یک تخته فرش مدرن با کیفیت و با دوام می توانند چندین دهه در دکوراسیون مهمان باشد . جهت انتخاب برند لازم است ویژگی های محصول را با ویژگی های فرش خوب مقایسه کرده و از خرید فرش مدرن درجه یک و اصل مطمئن شوید .
تنوع فرش های مدرن بسیار زیاد است ، دیدن تمامی طرح ها در بازار های فیزیکی امری غیر ممکن است . بهترین روش جهت انتخاب و خرید فرش های ماشینی مدرن رجوع به فروشگاه های اینترنتی است . به فروشگاه اینترنتی برندی ناب بروید و از محصولات دیدن کنید .
شرکت دیوان به عنوان برندی محبوب و با کیفیت که تخصصا در زمینه محصولات صادراتی در حال فعالیت است ، در تولید فرش های مدرن برای دکوراسیون های مدرن هم کم نگذاشته و انواع فرش های مدرن در طرح ها ، رنگ ها و ابعاد با بهترین کیفیت را ارائه داده است . خرید فرش مدرن از فروشگاه اینترنتی برند دیوان به قیمت درب کارخانه قابل انجام است . به فروشگاه اینترنتی فرش دیوان رفته و در دسته محصولات فرش های مدرن را انتخاب نمایید . پس از انتخاب طرح و رنگ مورد نظر مراحل خرید را طی کرده و در نهایت با دریافت کد پیگیری منتظر دریافت محصول زیبا و فاخر در کیفیت بالا درب منزل خود باشید .

فرش مدرن, فرش ماشینی مدرن, فرش ماشینی مدرن و فانتزی, مدل فرش مدرن, انواع فرش های مدرن, فرش های آبرنگی, فرش برای اتاق خواب, خرید فرش مدرن
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
کارخانه فرش کاشان
خرید اینترنتی فرش 1000 شانه
مزایای خرید اینترنتی فرش ماشینی
فرش کهنه نما چیست ؟
فرش های ماشینی شیک و زیبا
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi