لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

انتخاب فرش مناسب دکوراسیون

choosing-right-carpet.jpg

انتخاب مناسب فرش ، یکی از عواملی است که دکوراسیون منزل را زیباتر می کند . قبل از خرید فرش ماشینی دقت کنید . توجه به زیبایی و تطابق طرح و رنگ آن با دکوراسیون ، همانند کیفیت فرش ، اهمیت دارد . اگر قالی مطابق با دکوراسیون انتخاب شود ، در شیک و زیبا شدن خانه تاثیر می گذارد و انتخاب درست طرح و رنگ آن و تطابق آن با پرده و مبل ، خیلی اهیمت دارد . اصولا به خریداران توصیه می شود که قبل از خرید اسباب برای منزل ، فرش را خریداری کنند و سپس دیپر وسایل را با آن ست کنند .
راهنمای انتخاب فرش مناسب با دکوراسیون

در انتخاب فرش مناسب با دکوراسیون بهتر است به نکات زیر توجه کنید :
1 .برای پذیرایی های بزرگ ، بهتر است از یک فرش با ابعاد بزرگ استفاده کنید . فرش های بزرگ پارچه ، زیبایی پذیرایی های لوکس و مجلل را دو چندان می کند . قالی های کوچک ، فضای خانه را کوچکتر نشان می دهد .
2 . بهتر است رنگ فرش را با مبل یکسان در نظر بگیرید و یا اینکه یکی از رنگ های به کار رفته در فرش را با مبل یکی در نظر بگیرید . بسیاری از افراد هستند که یکنواختی را دوست ندارند و ناهمانگی بین رنگ فرش و مبل  را در دکوراسیون بیشتر می پسندند . به این افراد پیشنهاد می شود که با تهیه کوسن هایی که با رنگ فرش و طرح آن یکجور است ، هماهنگی بین فرش و مبل را ایجاد کنند .
3 . اگر از آن دسته از افرادی هستید که از رنگ های بی روح ، کسل می شوید بهتر است به سراغ رنگ های شاد تر بروید . استفاده از فرش هایی با رنگ های شاد و روشن ، فضای منزل را کاملا دگرگون می کند . رنگ های گرم ، فضای منزل را صمیمی تر می کند .
4 . اگر دکوراسیون شما ، مدرنیته است بهتر است از فرش های مدرن و فانتزی استفاده کنید . فرش های مدرن ، دارای طرح های ساده و اصولا تک رنگ هستند و برای دکوراسیون های مدرن بسیار مناسب هستند .
5 . اگر به دنبال چیدمان یک پذیرایی لوکس و مجلل هستید ، از فرش های سنتی ایرانی استفاده کنید . این فرش های سنتی بسیار زیبا ، با طیف گسترده ی رنگ هایی که در آن ها به کار برده شده است ، در دکوراسیون های مختلف جلوه گری می کنند و زیبایی آن فضا را چندین برابر می کند . توصیه می شود که اگر طرح های سنتی پر نگاره و نقشه های شلوغ را انتخاب می کنید ، از مبل های ساده تر و پرده های ساده تر استفاده کنید .
6 . با یک انتخاب منطقی و هوشمندانه می توانید فرش های سنتی را با دکوراسیون های مدرن تلفیق کنید و نوعی برجستگی در دکوراسیون خود ایجاد کنید .
7 . اگر فضای منزلتان کوچک است بهتر است از فرش های ساده و خلوت تر استفاده کنید .
انتخاب درست جنس فرش
فرش های ماشینی با الیاف مختلف بافته می شوند . آکریلیک ، پلی پروپلین و پلی استر از الیاف نخ خاب قالی های ماشینی است . از  میان این الیاف ، الیاف آکریلیک به پشم طبیعی نزدیک تر است و مقاوم تر از دیگر الیاف می باشد . پرزدهی این محصولات کمتر است و بدون حساسیت می باشند و بعد از شست و شو هیچ تغییری در رنگ و شکل آن ها رخ نمی دهد . امروزه فرش های ابریشم گونه ماشینی هستند که برای قسمت پذیرایی منزل مناسب است . فرش های ابریشم مصنوعی ، بسیار ظریف و لطیف هستند و از ضخامت کمتری نسبت به فرش های آکریلیک برخوردار هستند . محصولات ابریشم گونه دوام و مقاومت آکریلیک را ندارند پس بهتر است برای مکان هایی که رفت و آمد زیاد است از فرش های ابریشم گونه استفاده نشود .
توجه به کیفیت فرش بیشتر از رنگ و طرح آن اهمیت دارد . بهتر است به جای خرید قالی های ارزان قیمت با الیاف نامرغوب ، که بعد از  مدتی شکل و فرم خود را از دست می دهند ، از فرش های باکیفیت استفاده کنیم تا مجبور به تعویض آن نشویم .
امروزه فرش‌ها ، تنوع بسیاری در طرح دارند. قبل از خرید فرش باید تصمیم بگیرید که چه نوع دکوراسیونی برای خانه خود می‌خواهید . انتخاب فرش برای منزل با توجه به سبک دکوراسیون صورت می‌گیرد .
شرکت دیوان ، در کنار کیفیت به زیبایی و طرح فرش نیز اهمیت می دهد و فرش هایی با طرح های جدید را تولید می کند . این کارخانه تولید فرش کاشان ، با استفاده از نظرات بهترین طراحان زبر دست ایرانی ، جدیدترین طرح های فرش ماشینی با رنگ های خاص و و یژه را تولید می کند که متناسب با هر دکوراسیونی می باشد .

انتخاب فرش مناسب دکوراسیون, انتخاب مناسب فرش, انتخاب فرش برای منزل, راهنمای انتخاب فرش مناسب
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
قیمت بهترین فرش ماشینی
خرید مستقیم بهترین فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی جدید
انتخاب فرش مناسب دکوراسیون
تراکم فرش
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi