لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

انواع فرش ها با رنگ روشن

buy-bright-color-carpet.jpg

«روح یك خانه فرش است.» ، این جمله ای است که حدود صد و پنجاه سال قبل ، توسط ادگار آلن پو معروف ترین شاعر و نویسنده آمریکایی به قلم تحریر در آمد . فرش ماشینی چه از نظر کاربرد و چه از نظر تاثیری که بر زیبایی دکور دارد ، بسیار حائز اهمیت است. فرش به عنوان  یکی از اصلی ترین ملزومات هر خانه ای بشمار رفته و نبود آن ، خانه را از سکونت ساقط می کند . این کف پوش ایرانی با تاثیری که بر زیبایی دکوراسیون دارد می تواند فضا را دگرگون کرده و بر دید بیننده اثر گذار باشد . توجه داشته باشید که دست شما در تعویض فرش ماشینی یا دستبافت مانند هر وسیله دیگری باز نیست . فرش ها هم به لحاظ قیمت ، کیفیت ، دوام و هم به لحاظ دشواری خرید محصولاتی هستند چندین و چند ساله که اگر اصولی مورد استفاده واقع شوند می توانند چندین دهه در خانه شما خوش بدرخشند . به عبارتی می توان فرش ها را جزء خرید های دائمی به حساب اورد .
در انتخاب فرش ماشینی در وهله اول ، کیفیت و هماهنگ بودن با فضا را مد نظر قرار دهید . این دو مورد به یک اندازه مهم هستند . مقاله حاضر در حیطه انتخاب رنگ مناسب برای فضا با تاکید بر رنگ روشن نگاشته شده است . امید است پس از مطالعه مقاله حاضر توانایی تشخیص و انتخاب رنگ صحیح و مناسب برای فضا را کسب نمایید . امروزه به دلیل کوچک شدن فضای خانه ها ، استفاده از فرش های رنگ روشن ، بیشتر از گذشته شده است .
انتخاب رنگ مناسب فرش ماشینی
فرش ها محصولاتی دائمی هستند . در موقع انتخاب فرش باید این نکته را در نظر گرفت که رنگ و طرح انتخابی به نحوی باشد که تا چندین سال در دنیای مد و فشن حرفی برای گفتن داشته باشد . طرح و رنگ نباید به گونه ای باشد که بیننده را دل زده و خسته کند .
رنگ ، طرح و نگاره در فرش های ماشینی یا هر نوع کف پوش دیگری اهمیت خاص خود را دارند چراکه فرش ها مساحت زیادی از خانه را پوشش داده و ناخودآگاه چشم و ذهن بیننده را درگیر می کنند . خرید یک تخته فرش ماشینی اگر بر اساس اصول زیبایی شناسی و هماهنگ با سایر اجزا دکور باشد ، موجب آشفتگی های بصری و درهم ریختگی ذهنی بیننده شده و تاثیری منفی بر روان و روح وی خواهد داشت . بودن طولانی مدت در فضایی که دارای هماهنگی نیست و ترکیب رنگی مناسبی ندارد می تواند موجب عصبانیت و خستگی شود .
انتخاب رنگی که مناسب تلقی شود به عوامل مختلفی بستگی دارد . برای مثال یکی از این عوامل ابعاد خانه و اتاق است ، در خانه های کوچک و آپارتمانی استفاده از فرش رنگ روشن بهترین گزینه ای است که خریداران می توانند داشته باشند . فرش رنگ روشن موجب می شود تا اتاق و فضا بزرگ تر از انچه هست نشان داده شود . سبک زندگی امروزی و کوچک شدن خانه ها نسبت به زمان های قدیم تقاضا برای فرش رنگ روشن را افزایش داده است . حالت عکس این قضیه هم صادق است ، برای مکان های بزرگ خرید فرش رنگ تیره مناسب تر خواهد بود . رنگ های تیره فضا را کوچک تر و جمع و جور تر نشان می دهند .
عامل دیگر کاربرد است . بهتر است برای اتاق خواب ها ، اتاق کودکان و ... فرش رنگ روشن خریداری شود . جذابیت و شاد بودن مورد مهمی ست که از فرش رنگ روشن به بیننده القا خواهد شد .
اگر اتاق یا فضای مد نظر شما نور کافی ندارد و اصطلاحا آفتاب گیر نیست ، بهتر است از فرش لایت استفاده نمایید . فرش رنگ لایت اتاق را روشن کرده و در انعکاس نور تاثیر مثبتی دارد .
در مکان های پر تردد گستراندن فرش رنگ روشن و لایت در صورت داشتن الیاف مناسب و چرک تاب جایز خواهد بود .
فرش های رنگ روشن
فرش های رنگ روشن برای ست شدن با دکور بهتر از فرش های رنگ تیره عمل می کنند . در طراحی های مدرن و فانتزی بیش از طرح های سنتی و کلاسیک شاهد رنگ های روشن هستیم . طراحان و تولید کنندگان تمرکز خود را بر طراحی و تولید فرش هایی گذاشته اند با رنگ زمینه روشن و ترکیب رنگی نگاره های لایت . علاقه مندی به فرش های رنگ روشن به حدی است که در سال های اخیر تمام طرح ها و فرش های مد روز دارای رنگ روشن و شاد بوده اند . اگر به بازار اینترنتی فرش و قالی نگاهی بیاندازیم بیش از هر چیز عکس هایی از فرش ها با رنگ روشن را خواهیم دید . جالب است بدانیم انواع مدل های فرش رنگ روشن هم با مبلمان و پرده های تیره و هم با مبلمان و پرده های رنگ روشن قابل ست شدن بوده و ترکیبی زیبا می آفرینند .
نکات مهم برای فرش رنگ روشن
برای انتخاب رنگ فرش مهم ترین مورد در نظر گرفتن ابعاد خانه و رنگ و طرح مبلمان ، پرده و کف پوش ها است . خرید فرش رنگ روشن نیازمند مراقبت و اصول صحیح نگهداری است . هرچند وقت یکبار باید فرش را جابجا نمود تا اصطلاحا زیر فرش هوا بخورد . زیر قالی مکانی تاریک و گاها مرطوب است . این فضا مکان مناسبی برای رشد انواع باکتری ها و قارچ ها ست . به مرور زمان رشد باکتری و قارچ به فرش آسیب هایی جبران ناپذیر خواهد زد .
شستن فرش رنگ روشن
اگر در سطح قالی لکه یا آلودگی ایجاد شد در مرحله اول با استفاده از دستمال خشک حجم لکه را گرفته و پس از آن با ساده ترین مواد شوینده نسبت به تمیز کردن لکه اقدام نمایید . شست و شوی زیاد فرش با آسیب به الیاف از عمر بافته می کاهد .
اگر قالی مورد استفاده نیست باید به صورت لول شده و عمودی در مکانی خشک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود .
فرش رنگ روشن برای پذیرایی
پذیرایی مکانی است مناسب برای پهن کردن یک تخته فرش رنگ روشن زیبا . پذیرایی خانه مهمان نشین و لوکس ترین مکان است ، پس چه بهتر که با فرش های رنگ روشن و لایت تزیین شوند . برای پذیرایی خود فرش هایی انتخاب کنید که زمینه روشن ، نگاره هایی شلوغ و ترکیب رنگی لایت داشته باشد . اینگونه بافته ها در هر دکوری خوش درخشیده و توجه بیننده را به خود جلب می کند . استفاده از کف پوش رنگ روشن و لایت دست خریدار را برای خرید هر نوع وسیله دکوری و لوکس باز می گذارد .
تاثیر فرش رنگ روشن در دکوراسیون
تصور نمایید وارد خانه ای می شوی با تم رنگی روشن و طرح جدیدی و زیبای ایرانی . جذابیت این فضا به حدی است که حتی تصور آن هم لذت بخش است . کف خانه را می توان دیوار پنجم و بزرگ ترین دیوار دانست . این موضوع اهمیت کف را از نظر رنگ و نگاره می رساند . همان اندازه که رنگ دیوار ها مهم است و برای انتخاب کاغذ دیواری ارزش قائل هستید باید در انتخاب فرش ماشینی به عنوان رنگ کف هم دقت نمود . بهتر است اولین خرید دکور را به خرید فرش اختصاص دهید . انتخاب یک فرش زیبا و مناسب خرید باقی وسایل را راحت می کند . در خرید فرش جهیزیه ابتدا به سراغ انتخاب فرش های رنگ روشن طرح جدید بروید و پس از انتخاب فرش سایر وسایل را با آن ست کنید . هنگام اماده سازی اتاق نوزاد در اولین مرحله فرشی روشن متناسب با جنسیت فرزند خریداری نموده و سپس کمد ، تختخواب و ... را با رنگ زمینه و طرح فرش هماهنگ کنید . قدرتی که فرش رنگ روشن بر ذهن و روان بیننده دارد به اندازه دارو های آرام بخش قوی و موثر است .
وجود عیب و نقص در ترکیب رنگ ، طراحی و بافت فرش های رنگ روشن بیش از فرش ها رنگ تیره نمایان است . پس در انتخاب برند دقت نمایید . تشخیص کیفیت و دوام فرش های ماشینی در ظاهر آن مشخص نیست ، پس فروشگاهی را جهت خرید انتخاب نمایید که از کیفیت محصولات و دوام آن ازاطمینان داشته باشید .
فرش رنگ روشن طرح جدید
یکی از بهترین برند های فرش ماشینی گروه تولید فرش و قالی دیوان است . محصولات گروه تولیدی دیوان همگی صادراتی و درجه یک هستند . خریدی با کیفیت ، ارزان قیمت و زیبا را با خرید از فروشگاه های اینترنتی فرش دیوان تجربه نمایید . اگر قصد خرید بهترین کف پوش برای خانه خود را دارید ، با شاخه فرش های رنگ روشن یا فرش های مدرن برند دیوان مراجعه نموده و از بین محصولات بی نظیر انتخاب نمایید . این کارخانه ، جدیدترین طرح ها را ارائه می دهد . انواع فرش رنگ روشن با طرح های جدید ، در سایت دیوان موجود است .
شرکت دیوان ، فرش های روشن را با طرح های سنتی و طرح های مدرنیته ارائه می دهد . فرش های رنگ روشن با طرح های سنتی برای دکوراسیون های سنتی و کلاسیک و فرش های رنگ روشن با طرح های امروزی و جدید برای دکوراسیون های مدرنیته مناسب است .

فرش رنگ روشن, مدل فرش رنگ روشن, فرش لایت, فرش رنگ روشن طرح جدید, خرید فرش رنگ روشن, شستن فرش رنگ روشن
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فروش فرش های اینترنتی فرش کاشان
خرید فرش گرد و بیضی از کوچکترین سایز تا سایزهای بزرگ پارچه
فروش فرش کاشان زیر قیمت بازار
تحویل فرش درب منزل
خرید فرش 700 شانه از کارخانه فرش کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi