لوگوی فرش ماشینی
جستجوی فرش براساس رنگ

فروش اینترنتی فرش

carpet-shop.jpg

امروزه خرید فرش ماشینی به علت تنوع و تعدد طرح ، کیفیت ، رنگ ، فروشگاه ، برند و ... به مشکل و دغدغه برای خریداران تبدیل شده است . همچنین فروش فرش ماشینی برای واحد های تولیدی نیز مسئله مهمی محسوب می شود. چراکه داشتن دغدغه خدمت رسانی عالی و عرضه محصولات به نازل ترین قیمت ممکن ، ذهن تولید کنندگان را به خود مشغول ساخته است . به ندرت توان یافتن برند و تولید کننده معتبری که دغدغه فروش نداشته باشد ، وجود دارد . از طرفی نداشتن فروش که به معنای ورشکستگی و تعطیلی بنگاه است ، به علت شرایط بد اقتصادی متحمل می باشد . با توسعه علم و تکنولوژی ، خرید اینترنتی فرش بیشتر از خرید حضوری آن شده است . به راستی چرا ؟
علت پیشرفت خرید و فروش اینترنتی
طی چندین سال اخیر مبادلات کالا از طریق شبکه های مجازی و پرداخت های اینترنتی در راستای افزایش مبادلات الکترونیکی برای راحتی ، سرعت و ارزان تر تمام شدن قیمت محصولات زیاد شده است . افزایش فروش تولید کننندگان به جهت روی کار آمدن مبادلات اینترنتی ، فروشندگان را به سمت حرکت به فروشگاه های آنلاین و روش های جذب مشتری به این روش سوق داده است . بر اساس آمار های رسمی در سراسر دنیا روزانه بالغ بر 500 میلیون مبادله از طریق فروشگاه های اینترنتی انجام می شود . تامین نیاز ها از طریق فروش اینترنتی در کشور های پیشرفته نسبت به کشور های جهان سوم موسوم تر است . پیش بینی ها حاکی از آن است که تا چند سال آینده تمامی نیاز ها از طریق خرید و فروش اینترنتی انجام خواهد شد .
خرید اینترنتی از مدرن ترین راه های مبادله در عصر ارتباطات است . همگام شدن با دنیای الکترونیک و عصر حاضر راهی جهت کسب درآمد بیشتر و زندگی کردن با خیالی آسوده تر است . خصوصاً برای عرضه کننده و تولید کنندگان محصولاتی که قیمت بالایی داشته و ماندگاری و کیفیت در ان ها حرف اول را می زند
گسترش استارت آپ ها و شبکه های مجازی در ارتباطات بانکی گواهی بر عزیمت جهانی به سمت و سوی بازار های اینترنتی است .
جذب  مشتریان در کشور های در حال توسعه مانند ایران نیازمند جلب اعتماد مشتریان و فرهنگ سازی جهت رعایت نکات امنیتی هنگام خرید است . آگاه کردن عموم جامعه از مزایای خرید و فروش اینترنتی اولین گام جهت افزایش فروش به این روش است .
در ادامه مقاله پیش رو به بررسی نکات کاربردی در رابطه با فروش اینترنتی فرش ماشینی پرداخته و چرایی ارجحیت فروش اینترنتی به فروش فیزیکی را مد نظر قرار می دهیم .
فروشگاه اینترنتی چیست ؟
این سوال که فروش و فروشگاه اینترنتی چست و چگونه عمل می کند ذهن بسیاری از مشتریان خصوصا افرادی که تا کنون به روش آنلاین خرید نکرده اند را به خود مشغول ساخته است . در ابتدا بد نیست با توضیحاتی در این زمینه با فروش اینترنتی آشنا شده و سپس به ادامه بحث بپردازیم .
روش های خرید و فروش مستقیم به چند دسته تقسیم می شود : درسته اول مراجعه حضوری به کارخانه و خرید مستقیم از محصولات انبار است . این روش برای افرادی که در نزدیکی شهر تولیدکننده زندگی می کنند مقرون به صرفه و مطلوب است و مهم ترین ایراد گرفته شده به روش خرید حضوری از کارخانه بعد مسافت و شرایط جغرافیایی ست .
روش دوم در راستای حل این ایراد بر آمده و با در هم شکستن مرزهای جغرافیایی مشکل را به مزیت تبدیل نموده است . روش دوم که روش مورد نظر ما در این نوشتار است مراجعه به فروشگاه آنلاین یا اینترنتی می باشد . عدم وجود مرز جغرافیایی مشخصه اصلی فروش اینترنتی است . در ساده ترین حالت تولید کننده می تواند با ایجاد یک صفحه وب سایت و پشتیبانی 24 ساعته از آن نسبت به فروش اینترنتی اقدام نماید . وب سایت صفحه ای ست مجازی در اینترنت که در آن مبادله بین فروشنده و خریدار مجازی انجام می گیرد . در فروش اینترنتی تولید کننده با ارائه تصاویری از نمونه محصولات نسبت به معرفی ان ها اقدام نموده و با تبلیغاتی هدفمند در جذب مشتری می کوشد . مواردی از قبیل ذکر ویژگی های محصول ، ارائه تصاویری از تمامی ابعاد کالا ، معرفی نام و سال تولید و همچنین ذکر قیمت محصول در فروش اینترنتی الزامی است .
خریدارانی که قصد خرید از فروشگاه اینترنتی را دارند باید آگانه و بر اساس سرچ و شناخت فروشگاه اینترنتی را انتخاب کرده و در قیمت محصولات از کالاهای موجود دیدن نمایند . اگر در انتخاب محصول مورد نظر با مشکل مواجه شده یا سوالی در زمینه خرید داشته باشند کارشناسان بصورت آنلاین یا تلفنی جهت پاسخگویی در خدمت مشتریان بوده و با داشتن تخصص در این زمینه بهترین منبع مشاوره خواهند بود . پس از انتخاب محصول مورد نظر گزینه افزدون به سبد خرید زده شده و محصول جهت سفارش و آمادگی ارسال به کارشناسان گزارش داده می شود . عموما در فروش اینترنتی فرش ماشینی کل مبلغ در هنگام ثبت سفارش دریافت نمی شود ، ازاین رو خریداران با پرداخت مقدار بیعانه محصول را در کم ترین زمان ممکن درب منزل تحویل گرفته و پس از اطمینان از اصالت فرش ماشینی تصویه حساب می نمایند .
بر اساس قوانین و مقررات فروش اینترنتی اگر به هر دلیل فرش ماشینی دریافت شده با آنچه سفارش داده اید متفاوت بوده یا فرش دارای عیب و ایرادی باشد می توانید محصول را مرجوع نموده و فرش ماشینی سفارش داده شده را دریافت نمایید . هزینه تمامی این ارسالات بر عهده فروشنده می باشد . لازم به ذکر است ارسال فرش ماشینی زیر نظر کارشناسان و تیم فروش انجام شده و احتمال ارسال فرش اشتباه یا معیوب بسیار اندک است .
نکات کابردی در خرید اینترنتی فرش ماشینی
اگر از وب سایت اصلی تولیدکننده خرید نماییم ، خرید از برندی معتبر که دارای ویژگی های فرش اصل بوده ، ویژگی اصلی در این نوع خرید است .
در خرید اینترنتی فرش تولیدکننده محصولات تولید شده را در صداقت کامل به مشتریان معرفی نموده و دست مشتریان را در انتخاب باز گذاشته است .
تبلیغات در فروشگاه اینترنتی معقول ، به اندازه و صرفا در راستای معرفی ویژگی های محصول است .
 خرید اینترنتی فرش ماشینی ( در صورت انتخاب برندی معتبر ) دارای بیشترین امنیت است . زیرا برندهای معتبر و تولید کنندگان متخصص با استفاده از تکنیک های پشتیبانی امنیت فروشگاه های اینترنتی را ارتقا می بخشند .
فروش اینترنتی بدون داشتن محدودیت زمانی ، 24 ساعته در خدمت مشتریان است .
فروش اینترنتی محدودیت مکانی نداشته و از هر جای دنیا می توان به برند و فروشگاه اینترنتی مد نظر دسترسی داشت .
ارتباط مستقیم بین خریدار و فروشنده در روش فروش اینترنتی فرش ماشینی به شناخت سلیقه مشتریان توسط تولید کنندگان کمک کرده و در این راستا تولید کننده تولیداتی باب سلیقه خریداران خواهد داشت . تعدد طرح ها و رنگ ها به حدی است که اگر تولیدکننده توان تولید فرش هایی باب میل و سلیقه افراد خانواده را نداشته باشد به راحتی از بازار حذف شده و تولید کنندگان خلاق جای آن را پر می کنند . داشتن تیم طراحی قوی ویژگی اصلی تولید کنندگانی است که فرش های زیبا با طرح و نگاره هایی جذاب تولید می نمایند .
 فرش با کیفیت و مناسب از ویژگی های فروش اینترنتی فرش ماشینی است .
عرضه بدون واسطه در فروش اینترنتی قیمت محصول را تا پایین ترین حد ممکن آورده است .
اطلاعات فنی دقیق را فقط می توان از فروش اینترنتی فرش ماشینی انتظار داشت .
چرا فروش اینترنتی فرش بر فروش فیزیکی ارجحیت دارد ؟
ویژگی های متعدد خرید و فروش اینترنتی بر کسی پوشیده نیست اما شرایط و سبک زندگی های شهری به گونه ای است که روز به روز بر این مزایا افزدوه شده و راحتی خرید بیش از قبل حس می شود . خریداران جهت داشتن خریدی آسان ، با صرفه ، عدم هزینه بالا و صرف زمان به فروشگاه های اینترنتی فرش های ماشینی رجوع نموده و از بین طرح های موجود انتخاب می کنند . برای افرادی که حتی اطلاع اندکی از اینترنت و دنیای مجازی دارند بی شک خرید از فروشگاه اینترنتی به شرط رعایت نکات امنیتی در پرداخت بر سایر روش ها ارحجیت دارد .
رفت و آمد به فروشگاه فیزیکی خصوصا در مورد کالایی مانند فرش ماشینی که به علت تنوع و تعدد نیازمند صرف زمانی طولانی نیست ، امری دشوار به نظر می رسد . سردرگمی ایجاد شده پس از دیدن طرح های مختلف و سختی انتخاب ، صرف زمان ، انرژی و هزینه بابت رفت و آمد به فروشگاه های فیزیکی ، عدم آشنایی فروشندگان بازارهای فیزیکی با محصولات و دادن اطلاعات غلط از معدود مواردی است که خریداران را مجاب به استفاده از فروش اینترنتی فرش ماشینی می کند .
از طرفی فرشندگان در فروش اینترنتی فرش ماشینی که همان تولیدکنندگان هستند بهتر می توانند محصولات را معرفی نموده و نیازی به دلالان جهت فروش فرش ماشینی درجه یک خود ندارند . در فروش اینترنتی ، فروشنده تصویری از محصول در وب سایت رسمی فروشگاه گذاشته و با دقت به توضیح ویژگی های فرش می پردازد . توضیحاتی که ارائه آن ها توسط بسیاری از فروشندگان در بازار های فیزیکی به علت نداشتن آگاهی غیر ممکن است .
در فروش اینترنتی فرش ماشینی فروشنده که از کارشناسان خبره گروه تولیدی است ، بصورت آنلاین با خریداران ارتباط برقرار کرده و پاسخگوی سوالات مشتریان خواهد بود .
خرید از فروشگاه اینترنتی فرش
امروزه پیدا کردن بهترین فروشگاه ، کاری سخت است . خریداران باید ، از کارخانه های معتبر که علاوه بر فروش اینترنتی ، فروش حضوری نیز دارد ، اقدام به خرید فرش ماشینی کنند . شرکت دیوان ، یکی از بزرگترین کارخانه های فرش کاشان است که توانسته است محصولاتی باکیفیت و زیبا و متنوع را تولید نماید . این کارخانه ، تا چند سال اخیر ، بر فروش حضوری متمرکز بود و با ارائه فرش ماشینی اصل ، توانست جایگاه بسیار والایی در نزد مشتریان پیدا کند . تنوع در طرح ها ، به روز بودن نقش و نگاره ها ی محصولات این شرکت ، بالا بودن کیفیت ، عرضه فرش به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی ، از رموز موفقیت این کارخانه می باشد .

خرید اینترنتی فرش, فروش فرش ماشینی, فروشگاه اینترنتی فرش, خرید فرش ماشینی, فروش اینترنتی فرش ماشینی, فرش به قیمت درب کارخانه
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش ممتاز و فرش درجه یک
فرش کاشان انتخاب اول فرش ماشینی
سایت کارخانه تولید فرش کاشان
خرید اینترنتی فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
فرش 1200 شانه طرح جدید
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi