لوگوی فرش ماشینی
جستجوی فرش براساس رنگ

خرید فرش جهیزیه

buy-carpet-jahiziye.jpg

بر اساس رسومات ایرانیان ، زوجین قبل از رفتن به خانه جدید خود به کمک والدین ، لوازم و مقدمات زندگی را فراهم می آورند . به هر حال خرید ملزومات و اقلام اساسی رسمی است قدیمی جهت آسان تر شدن شرایط در بدو ازدواج و زندگی مستقل برای جوانان .
جهیزیه شامل وسایل متعددی است از لوازم آشپزخانه گرفته تا مبلمان و سرویس خواب و ... . در این میان ادعای غلطی نیست اگر بگوییم ، فرش جهیزیه عروس از مهم ترین و دشوار ترین اقلام خرید برای نوعروسان است .
هر خانواده بسته به توان مالی خود و سلیقه عروس و داماد نسبت به خرید وسایل و فرش های مختلفی اقدام می نماید . تعدد و کیفیت محصولات به حدی بالاست که تهیه هر وسیله با هر قیمت ، کیفیت و طرح و نقشی امکان پذیر خواهد بود . برخی خانواده ها تنها وسایل لازم و ضروری منزل را برای جوانان تهیه نموده و برخی علاوه بر وسایل ضروری نسبت به تهیه تزئینات دکوراسیون ، لوازم غیر اساسی و ... نیز اقدام می نمایند . فرش کالایی است که ضروری و وجود آن در هر خانه نوعروسی الزامی خواهد بود . از همین رو خرید حداقل دو ، سه تخته فرش برای جهیزیه مهم ترین عنصر به شمار خواهد رفت .
مسلما هر نوعروسی از مدت ها قبل به فکر چیدمان خانه و نوع دکوراسیون خود خواهد بود ، دکوراسیونی که فرش ماشینی جزء جدا نشدنی و پایه آن می باشد . داشتن دکور زیبا ، فرشی فاخر و وسایلی بی نظیر خانه را جذاب کرده و انتخاب درست فرش می تواند مکانی پر از آرامش را فراهم آورد . عکس این قضیه هم اتفاق می افتد ، انداختن یک تخته فرش ناهماهنگ و نامناسب با فضای خانه از زیبایی و لذت بخشی فضا می کاهد .
قسمت های مختلف خانه از جمله هال و پذیرایی ، اتاق خواب ، آشپزخانه و ... نیازمند پوشانده شدن با فرش هستند . پس خرید یک تخته فرش کافی نخواهد بود . فرش هایی که از نظر کاربرد متفاوت بوده باید در کیفیت و طرح و نگاره ای متفاوت خریداری شوند .
به علت اهمیت و لزوم فرش ماشینی در جهیزیه و نقشی که در آماده سازی خانه دارد ، متن مقاله حاضر به فرش جهیزیه عروس اختصاص داده شده است . در ادامه با معرفی کامل و نکاتی در حیطه خرید فرش جهیزیه عروس مقاله را به پایان خواهیم رساند .
فرش عروس چه ویژگی باید داشته باشد ؟
همواره تاکید می شود که فرش را بر اساس نیاز ، کاربرد و متناسب با فضا خریداری نمایید اما سوال اساسی این است که فرش جهیزیه عروس باید چه ویژگی هایی داشته باشد .
می توان ساعت های متمادی در مورد ویژگی های فرش نوعروس صحبت کرد اما هرگز نمی توان فرش خاصی را به عنوان بهترین فرش جهیزیه عروس معرفی نمود . این امر کاملا سلیقه ای بوده و لازم است خریدار با در نظر گرفتن ویژگی های فرش جهیزیه عروس و بنا بر سلیقه خود بر اساس دکوراسیون منزل ، محصولی را به عنوان فرش جهیزیه عروس بر گزیند .
دقت داشته باشد که بر اساس نظر طراحان دکور و کسانی که دستی بر آتش مد و فشن دارند لزومی ندارد که تمام فضای خانه با قالی پوشانده شود ، بلکه وجود فضاهای خالی بین فرش ها و وجود فضایی در حد چندین سانتی متر بین لبه قالی و دیوار ، بر زیبایی محیط می افزاید . اگر فرش را کوچک تر از ابعاد اتاق انتخاب نماییم فضاهایی در اطراف باز خواهد بود ه می توان جهت گذاشتن کمد ، گلدان ، میز ، وسایل تزئینی و ... استفاده نماییم . برای مثال اگر اتاق 12 متری دارید بهتر است با استفاده از یک تخته فرش 9 متری آن را زیبا سازید . همچنین برای اتاق های 9 متری ، فرش هایی با مساحت 6 متر بهتر از فرش های 9 متری خواهند بود .
بسیاری از تولید کنندگان و برند های معتبر پکیج های فرش جهیزیه عروس تولید می کنند . این پکیج عموما شامل یک تخته فرش پذیرایی ، یک تخته فرش هال ، یک تخته فرش آشپزخانه و فرشی مناسب برای اتاق خواب است . بنا به نیاز و سلیقه مشتری این پکیج قابل تغییر خواهد بود . ویژگی پکیج فرش جهیزیه عروس این است که فرش ها کاملا با یکدیگر هماهنگ و ست هستند . ست بودن در دکوراسیون به معنای یکسانی نیست بلکه به معنای داشتن تناسب در طرح و رنگ می باشد . فرش های انتخابی برای جهیزیه عروس هم با یکدیگر ست هستند اما برای مثال به هیچ وجه فرش اتاق خواب با فرش آشپزخانه یکسان نخواهد بود .
مهم ترین ویژگی فرش جهیزیه عروس داشتن کیفیت بالا ست . فرش باید داری دوام و کیفیت بالا باشد تا پس از چند بار شست و شو و استفاده آسیب نبیند . فلسفه تهیه جهیزیه کمک به جوانان جهت کاهش بار سنگین زندگی است . اگر قرار باشد فرشی ، بی کیفیت خریداری شود و پس از چند سال زوجین مجبور با هزینه کردن بابت خرید فرش باشند ، اصالت خرید جهیزیه زیر سوال می رود .
مورد دیگر داشتن هارمونی با دکور بوده و فرش باید باب سلیقه زوجین باشد . اگر فرش مورد پسند اهالی خانه نباشد در طولانی مدت بر روح و روان افراد تاثیر منفی خواهد داشت و به علت ایجاد خستگی ، آشفتگی ذهنی و عصبانیت به همراه خواهد داشت .
بهتر است ابتدا فرش جهیزیه عروس خریداری شود و سپس سایر وسایل از جمله پرده ، مبلمان و ... را با فرش ست نمود . از آنجایی که فرش ها کف پوش هایی پر نگاره ، شلوغ و دارای رنگ بندی متنوعی هستند ، ست کردن سایر وسایل با فرش کار راحت تری است .
عموما فرش جهیزیه عروس  در رنگ های لایت و روشن خریداری می شود . فرش های مدرن و فرش های ترک از جمله همین فرش ها ی رنگ روشن هستند که باب خرید برای فرش جهیزیه عروس می باشند . نگران کثیفی رنگ روشن و لایت فرش های نباشید ، فرش های رنگ روشنی که امروزه تولید می شوند از الیاف بسیار مرغوب بوده و در علاوه بر مقاوم بودن در برابر شست و شو چرک تاب هستند یعنی لکه را نمایان نمی کنند . فرش هایی که دارای ترکیب رنگ روشن مانند قرمز ، صورتی ،  سبز روشن و ... می باشند گزینه مناسبی برای منزل نوعروسان به حساب می ایند . این مورد به معنای عدم خرید فرش های تیره به عنوان فرش جهیزیه عروس نیست بلکه پیشنهادی است جهت هماهنگ شدن با خرید عامه مردم .
فرش جهیزیه عروس
آشپزخانه بیشترین وسیله در خرید جهیزیه را به خود اختصاص می دهد . وسایلی ریز و درشت که در نهایت موجب شلوغی آشپزخانه خواهد شد . یکی از نکاتی که باید هنگام خرید فرش مناسب آشپزخانه در جهیزیه مورد توجه قرار گیرد شلوغ بودن اشپزخانه است ، شلوغی آشپزخانه در تعیین فرش موثر است . فرش ، برای فضاهای شلوغ باید خلوت و کم نگاره باشد . طرح های فرش آشپزخانه عموما درشت و مدرن هستند . فرش های فانتزی بهترین انتخاب و طرح های مدرن بهترین طرح برای گستراندن در آشپزخانه خواهند بود . داشتن هماهنگی بین رنگ فرش آشپزخانه جهیزیه نوعروس و رنگ کابینت ها و سایر وسایل بر زیباتر شدن فضا کمک شایانی می کند .
توجه به شانه و تراکم برای خرید فرش آشپزخانه جهیزیه فراموش نشود . فرش آشپزخانه در شانه و تراکم پایین معمولا 700 انتخاب می شود .
انتخاب گلیم فرش و انواع دیگر فرش های فانتزی برای آشپزخانه نوعروسان بسیار شایسته ، با کیفیت ، ارزان قیمت و مناسب خواهد بود .
خرید فرش جهیزیه
خانواده ها به خرید فرش جهیزیه عروس اهمیت می دهند . خریداران فرش جهیزیه عروس با وسواس خاصی به دنبال بهترین کیفیت ، زیباترین طرح و نقشه و در عین حال قمیت مناسب هستند . دیدن انواع و اقسام فرش ها در طرح ها و کیفیت های گوناگون نیازمند صرف زمان ، انرژی و هزینه بالایی است . اگر خریدار فرش جهیزیه عروس هستید بجای رفتن به بازار های فیزیکی و خرید به روش سنتی به فروشگاه های اینترنتی سری بزنید و خرید خود را به روش آنلاین انجام دهید . دقت نمایید که در مبادلات اینترنتی انتخاب برند مناسب حرف اول را می زند . ما به عنوان کسانی که با بازار فرش و قالی آشنا هستیم خرید از فروشگاه اینترنتی برند دیوان را به شما توصیه می کنیم . خرید اینترنتی خریدی است با بیشترین مزایا و خدمات . برند دیوان همواره در ارائه محصولات با کیفیت ، درجه یک و صادراتی زبان زد خاص و عامل بوده است . خرید خود را با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دیوان تضمین نماییم .
فروش متنوع ترین طرح های و رنگ ها
شرکت دیوان ، یکی از برترین کارخانه های تولید فرش کاشان است . این شرکت ، با کمک تیم بسیاری قوی که در کارخانه دارد ، توانسته است متنوع ترین طرح ها و رنگ های فرش ماشینی را تولید کند . همین تنوع در طرح و رنگ ، نوعروسان را برای خرید فرش جهیزیه ، به سمت خود می کشاند . فروش فرش کاشان به صورت حضوری و آنلاین و تحویل فرش درب منزل ، از خدمات این کارخانه می باشد .

فرش جهیزیه عروس, فرش برای جهیزیه, فرش نوعروس, بهترین فرش جهیزیه عروس, فرش آشپزخانه عروس
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش مناسب پذیرایی
خرید فرش 700 شانه از کارخانه فرش کاشان
فرش 1200 تراکم 3600 کاشان
فرش ممتاز و فرش درجه یک
خرید اینترنتی فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi