لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش 700 شانه کاشان

buy-caepet-700-reeds.jpg

یکی از محصولات پرفروش کارخانجات فرش ماشینی کاشان ، فرش های 700 شانه است که از نظر قیمت و کیفیت ، مورد توجه خریداران قرار گرفته است . کاشان یکی از قطب های مهم در تولید فرش ماشینی است که محصولات تولید شده در این منطقه ، هم از نظر کیفیت و هم ازنظر تنوع طرح و رنگ ، بسیار مورد توجه است . بیشتر کارخانجات کاشان ، به تولید فرش های 700 شانه واقعی می پردازند و از تولید محصولات 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه به دلیل کیفیت پایین آن ها خودداری می کنند .
فرش 700 شانه واقعی
قبل از تعریف این محصول ، باید شناختی مختصر از شانه و تراکم ، داشته باشید . منظور از شانه ، یعنی تعداد گره هایی که در یک متر از عرض فرش است و منظور از تراکم یعنی تعداد گره هایی که در یک متر از طول فرش است ، گفته می شود . در فرش های 700 شانه واقعی ، شانه و تراکم به این صورت است که 700 گره یا ریشه در یک متر از عرض فرش و 2550 گره در یک متر از طول فرش وجود دارد . دستگاه بافت این محصولات hci  است که از دستگاه های مدرن و پیشرفته می باشد . امروزه ، طراحان خوش ذوق و با سلیقه ، در طراحی نقشه ، تعداد رنگ ها را بالا برده اند و بدین صورت زیبایی این فرش های درجه یک را بیشتر کرده اند ، به گونه ای که بسیاری از افراد ، این محصولات را در پذیرایی استفاده می کنند .
فرش 700 شانه تبدیلی
این محصولات ، به وسیله دستگاه های 500 شانه بافته می شوند و در دستگاه تغییراتی ایجاد می کنند و شانه را 700 و تراکم را 1500 می کنند . قیمت و کیفیت این محصولات بسیار پایین تر از فرش های ماشینی 700 شانه واقعی می باشد . ولی برای افرادی که قیمت فرش ماشینی ، یکی از ملاک های انتخاب است ، توصیه می شود که این محصولات را خریداری کنند . شرکت دیوان به دلیل کیفیت پایین محصولات تبدیلی ، از تولید آن ها خودداری می کند و فرش های باکیفیت 700 شانه واقعی را تولید می کند .
ضخامت فرش های 700 شانه
ضخامت فرش ماشینی ، با شانه و تراکم رابطه معکوس و برعکس دارد . با بیشتر شدن شانه و تراکم ، ضخامت محصول کمتر می شود . ضخامت فرش 700 شانه ، بیشتر از فرش های 1000 شانه و 1200 شانه است و همین عامل باعث می شود که افرادی که بیشتر روی زمین می نشینند و برای استراحت ، کمتر از مبل استفاده کنند ، از فرش های 700 شانه بهره ببرند .
جنس نخ خاب
شرکت دیوان ، محصولات 700 شانه را با استفاده از دو الیاف مرغوب تولید می کند :
فرش 700 شانه آکریلیک : این محصولات ، از بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده اند . الیاف آکریلیک ، قبل از بافت به مرحله هیت ست می روند تا پرزهای آن گرفته شود و نخ مقاوم تر شود . محصولاتی که با این الیاف بافته می شوند ، بسیار مقاوم تر هستند و در برابر انواع حرارت ها ، شست وشو تغییر رنگ نمی دهند و بهترین گزینه برای مفروش کردن مکان های پررفت و آمد هستند . این محصولات ، با استفاده از 10 رنگ زیبا و باکیفیت ، بافته شده است .
فرش 700 شانه ابریشم گونه : بسیاری از افراد هستند که به دنبال فرش های زیبا و لوکس هستند . این محصولات با استفاده از الیاف ابریشم مصنوعی ، بافته شده اند و برای مکان های پذیرایی و لوکس مناسب هستند . این محصولات با الیاف پلی استر فیلامنت بافته شده اند و به دلیل اینکه الیاف ابریشم مصنوعی در آن ها به کار  رفته است ، بسیار ریز نقش و ریز بافت است .
خرید فرش 700 شانه
شرکت دیوان ، یکی از برترین کارخانه های فرش ماشینی کاشان است که توانسته است فرش های 700 شانه را به قیمت درب کارخانه عرضه کند . قیمت فرش های 700 شانه ، یکی از مهمترین دلایل محبوبیت این محصولات است که شرکت دیوان به این دلیل ، این محصولات را با جدیدترین طرح ها و نقشه ها و باکیفیت ترین رنگ ها تولید می کند . از مشخصات تمامی محصولات 700 شانه شرکت دیوان به شرح زیر است :
• برچسب بر پشت تمامی محصولات : شرکت دیوان ، به دلیل اینکه عرضه کننده بهترین برند فرش کاشان می باشد ، با حک کردن برچسب بر پشت فرش ، اطمینان و اعتماد مشتریان را از خرید فرش اصل ، بیشتر می کند و بدین ترتیب مشتریان می توانند با آسودگی خاطر ، بهترین فرش 700 شانه را خریداری کنند .
• در خرید حضوری و خرید اینترنتی ، ضمانت نامه و بیمه نامه همراه محصولات است .
• خرید از شرکت دیوان ، به صورت مستقیم است و تولید کننده به طور مستقیم با خریدار در ارتباط است و هیچ واسطه ای در این میان وجود ندارد و بدین ترتیب ، قیمت فرش 700 شانه ، ارزانتر عرضه می شود .
فرش 700 شانه جدید
بسیاری از خریداران ، بر این عقیده هستند که فرش ماشینی 700 شانه ، مناسب برای پذیرایی نیست و برای مفروش کردن اتاق نشیمن ، مناسب است . کارخانه فرش دیوان ، به دلیل تقاضای بسیار در خرید این محصولات ، طرح های بسیار زیبا و جدید را به صورت 700 شانه تولید کرده است تا خریدارانی که علاقه مند به فرش های 700 شانه هستند ، قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند و بدین ترتیب زیبایی را به منزل شان هدیه کنند . یکی دیگر از دلایلی که شرکت دیوان جدیدترین طرح ها را به صورت 700 شانه بافته است این است که امروزه متراژ خانه ها کمتر شده است و اتاق نشیمن و پذیرایی ، یکی است . استفاده از فرش هفتصد شانه در این مکان های پررفت و آمد ، مناسب تر است . فروشگاه آنلاین فرش دیوان ، دربردارنده متنوع ترین طرح های فرش 700 شانه است این طرح ها با دستان هنرمند بهترین طراحان ، خلق شده اند و چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کنند . مزایای خرید فرش 700 شانه از کارخانه دیوان به شرح زیر است :
1. کیفیت بالا
2. قیمت مناسب
3. طرح ها و رنگ های جدید
4. ضخامت استاندارد و عالی

فرش 700 شانه, فرش زیبا, خرید فرش 700 شانه, قیمت فرش 700 شانه, کارخانه فرش ماشینی کاشان, فرش 700 شانه جدید, بهترین برند فرش کاشان, فرش ماشینی 700 شانه
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
خرید فرش گرد و بیضی از کوچکترین سایز تا سایزهای بزرگ پارچه
خرید اینترنتی فرش ارزان
قیمت فرش ماشینی در شهر فرش
خرید ارزان قیمت فرش ماشینی کاشان
بهترین مکان برای خرید فرش های ماشینی
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi