لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

خرید اینترنتی فرش ارزان

cheap-quality-carpet.jpg

بسیاری از افراد برایشان سوال است که چگونه می توان فرش ارزان و باکیفیت عالی خریداری کرد ؟
در گذشته افراد ، به فروشگاه های حضوری  برای خرید مراجعه می کردند اما مراجعه حضوری برای مشتریان ، دارای مشکلات بسیار زیادی بود که باعث ضرر رساندن به مشتریان می شد .  در زمینه ی فرش ، این مشکلات بسیار بیشتر از بقیه ی کالاهایی است که در بازار به فروش می رسد . این مشکلات عبارت است از قیمت بالای کالا ، مسیر طولانی تا بازار ، نبود محصول مورد نظر در فروشگاه های فیزیکی ، اطمینان نداشتن به فروشنده ، فروش محصولات تقلبی به جای اصل ، و موارد دیگری که باعث ایجاد بی اعتمادی در مشتریان می شود . با ایجاد سایت های فروش فرش ، فروش اینترنتی ، در میان مردم ، محبوبیت پیدا کرد . تولید کنندگان فرش نیز با استفاده از فضای مجازی ، فروشگاه های آنلاین فرش را پیدا کردند تا فرش ارزان و باکیفیت را خریداری کنند . مشتریان همه می دانند که خرید از فروشگاه ههای مجازی ، بسیار ارزانتر از فروشگاه های فیزیکی است . بنابراین آنها فروشگاه معتبر مجازی را انتخاب کرده و با مشکلاتی که خریداران حضوری در خرید فرش ماشینی دارند ، مواجه نمی شوند . در مورد مزیت فروشگاه های اینترنتی فرش صحبت کنیم تا دلیل محبوبیت این سایت ها را برای شما روشن کنیم .
  ویژگی های خرید از فروشگاه های اینترنتی فرش
با رونق گرفتن و شناخته شدن فضای مجازی و وب سایت های خرید و فروش و از طرفی پیشرفته تر شدن زندگی ها و اعتماد مردم به خرید های اینترنتی ، آگاهی از مزایای فروشگاه های اینترنتی شامل راحتی در خرید ، مقرون به صرفه بودن و سایر موارد که در ادامه مفصلا مورد بحث واقع می شود ، جذب مشتریان به مبادلات آنلاین شدت گرفته و فروشگاه های آنلاین در قالب خدمتی جدید خرید را برای همگان ، بسیار مقرون به صرفه ( از نظر قیمت ، زمان ، انرژی و ... ) نموده است . اما به راستی مزیت فروشگاه های اینترنتی فرش در مقایسه با فروشگاه های فیزیکی چیست ؟
خرید فرش ماشینی ارزان از فروشگاه های آنلاین فرش
مهم ترین موردی که در تبلیغات مبادلات اینترنتی فرش هم زیاد به چشم می خورد عرضه فرش ارزان و باکیفیت است . در بازار فرش ماشینی ، واسطه گر و دلال وجود ندارد ، محصول مستقیما از انبار کارخانه به دست مشتریان می رسد . نبود واسطه ها دلیل اصلی اختلاف قیمت بازار های اینترنتی و بازار های فیزیکی است . نگاهی به بازار فرش و قالی ، نشان دهنده تعداد بالای واسطه گران درباره خروج از کارخانه تا رسیدن به دست مشتریان است . علت حضور انبوهی از دلالانی که عموما تخصصی در زمینه فرش ، ندارند سود سرشاری است که از اینگونه واسطه گری ها کسب می کنند . اختلاف قیمت بازار های اینترنتی و بازار های فیزیک نشان گر سود بالای واسطه ها ست .
البته این سود تماما به جیب واسطه گران ریخته نمی شود ، قسمتی از این اختلاف قیمت صرف هزینه های نمایشگاهی از جمله : اجاره مغازه ، هزینه حمل و نقل کالا ، قبوض مختلف آب و برق و ...  می شود . در فروشگاه های اینترنتی فرش ، هیچ کدام از این هزینه های نمایشگاهی وجود نداشته و در واقع فضایی برای این گونه بازار ها موجود نیست . خریداران و فروشندگان با صرف کم ترین هزینه در مکانی مجازی با یکدیگر روبرو شده و به ارائه محصولات و تقاضاهای خود می پردازند .
برای دیدن از تمامی فرش های ماشینی که به صورت مستقیم عرضه می شوند و باکیفیت عالی تولید می شوند ، کلیک کنید .
 دسترسی آسان
با وجود اینترنت و امکان استفاده از سایت های فروش فرش ، دیگر لزومی به طی کردن مسافت های طولانی جهت رفتن به فروشگاه یا کارخانه نیست . کافی است از تلفن همراه هوشمند خود یا یارانه به وب سایت فروشگاه رفته و از طریق آسان ترین راه ممکن خرید نمایید . خرید فرش ماشینی ارزان قیمت از طریق روش های خرید مستقیم امکان پذیر است ، حال آنکه از بین روش های خرید مستقیم ( مراجعه به کارخانه ، مراجعه به فروشگاه اینترنتی ) رفتن به فروشگاه اینترنتی بی دغدغه ترین و راحت ترین راه موجود است .
تنوع در رنگ و طرح فرش ماشینی
بالا رفتن کیفیت ، اهمیت دنیای مد و فشن ، دستگاه های مختلف بافت و ... تنوع فرش های ماشینی را به حدی بالا برده است که دیدن تمامی محصولات از طریق خرید سنتی امری غیر ممکن است . اگر قصد دیدن انواع و اقسام محصولات را دارید باید زمان زیادی را صرف رفتن به فروشگاه های مختلف نموده و با صرف انرژی و هزینه گزاف جهت این رفت و آمدها ، خرید را دشوار تر و گران قیمت تر نمایید . اما راه حل معقول و منطقی دیدن محصولات و آشنایی با ویژگی آن ها از طریق وب سایت است . پس شما می توانید انواع طرح ها و رنگ ها را با یک سرچ ببینید و نسبت به جدیدترین فرش ماشینی با قیمت مناسب ، اقدام کنید .
در فروشگاه اینترنتی نیازی به صرف هزینه جهت جابجایی نیست ، به دسته محصولات مراجعه کرده و از انواع طرح ها و کیفیت ها دیدن نمایید . حتی می توانید در قسمت جست و جو ویژگی فرش مورد نیاز خود را سرچ نمایید ، در کسری از ثانیه موتور جست و جو تمامی محصولات موجود منطبق و دلخواه شما را ارائه می دهد . 
ایجاد اطمینان برای مشتری
ریسک خرید و احتمال معیوب بودن یا بی کیفیت بودن کالا موردی است که در نهایت منجر به کسر سهمی از بودجه خانوار و افزایش بها در خرید می شود . انتخاب برند معتبر ، خرید از تولیدکننده بدون دست به دست شدن کالا و ... مواردی است جهت خرید محصولی اصیل ، با کیفیت و با دوام . برای مشتریان انتخاب فروشگاه و پاسخ به این سوال که از کجا خرید کنم ؟ اهمیت به سزایی دارد . فروشگاه های اینترنتی پلی مستقیم از تولیدکننده به خریدار هستند از این رو و به لحاظ داشتن اعتماد بین مشتریان و تولید کنندگان اطمینان در خرید فرش اصل و با کیفیت در قیمت ارزان در فروشگاه اینترنتی امکان پذیر خواهد بود .
تحویل رایگان فرش درب منزل
پس از خرید ، نوبت حمل فرش ماشینی از فروشگاه تا منزل می باشد . فرش ماشینی حجیم و سنگین است ، باید هنگام حمل و نقل لوله شده باشد تا مورد آسیب واقع نگردد . امکان حمل فرش ماشینی با هر وسیله نقلیه ای امکان پذیر نخواهد بود . یکی از موارد هزینه بر در خرید فرش حمل کالا تا منزل است . گاها فروشندگان ، در بازار های فیزیکی عهده دار حمل فرش شده و تحویل درب منزل را ضمانت می کنند اما هزینه این ارسال بر عهده خریدار بوده و یا بر قیمت تمام شده فرش افزوده می شود .
روش های خرید مستقیم ( خرید حضوری از کارخانه و خرید از فروشگاه اینترنتی ) تحویل رایگان فرش درب منزل را تصمین می کند . تحویل رایگان کالا درب منزل خدمتی است جهت بالا بردن میزان فروش ، جذب مشتری و راحتی خرید .
خرید فرش ارزان کاشان

محصولات شهر کاشان و تولیدکنندگان بزرگ ، بسیار با کیفیت تر و ارزان قیمت تر از سایر برند ها ست . این ارزان قیمتی در کنار کیفیت بالا نظر خریداران را به سمت خرید فرش های ماشینی کاشان متمایز داشته است . علت این موضوع را باید در  تولیدات کاشان بررسی نمود .
فرش های کاشان با رعایت تمامی استانداردهای تولید یک تخته فرش ماشینی درجه یک مانند بکارگیری نخ خاب اکرولیک ، شانه و تراکم مطلوب ، طرح و نگاره های جدید و زیبا ، ایجاد هارمونی رنگ و تنوع ترکیب رنگی و ... در ناب بودن و مرغوب بودن تمام و کمال قد علم کرده اند .
اما ارزان تر بودن تولیدات کاشان به علت حذف واسطه ها در تمامی مراحل از خرید مواد اولیه و دستگاه گرفته تا فروش و عرضه محصول به مشتریان است . تولیدکنندگان کاشانی تولید انبوه دارند پس نیازمند خرید مواد اولیه انبوه هستند . همواره خرید انبوه به قیمت عمده فروشی و ارزان تر از سایر حالت هاست . علاوه بر این خرید مستقیم از صادر کننده ، هزینه تولید را تا حد ممکن کاهش داده است .
از طرفی سابقه طولانی شهر کاشان در تولیدات فرش و صنعت نساجی ، موجب پدیدار شدن نیروی کاری ماهر در این زمینه شده است .  برند های معتبر فرش کاشان نیازی به تربیت نیروی کاری و تیم تخصصی ندارند ، در حالی که سایر برند ها نیازمند هزینه و مبالغ بالایی جهت کارآموزی هستند . داشتن نیروی کار پر بازده ، تخصصی عمل کردن تمامی گروه ها و داشتن تیم کارشناسی قوی در هر مرحله از تولید منجر به تولیدات فرش ارزان قیمت  ، با کیفیت تر و زیبا تر از سایر رقبا شده است .
تعداد کارخانه جات و تولید کنندگان شهر کاشان بالغ بر 700 بوده که همگی در رقابت با یکدیگر بهترین عملکرد را ارائه می دهند . گروه تولید فرش دیوان یکی از معروف ترین و خوش نام ترین برند های کاشان است که توانسته سهم بسزایی از صادرات فرش های ماشینی را در اختیار بگیرد . گروه تولید فرش دیوان تخصصا در زمینه فرش های ماشینی درجه یک و مرغوب فعالیت می کند . سری به وب سایت فرش دیوان بزنید و تفاوت کیفیت و قیمت را بین دیوان و سایر برند ها حس نمایید . تخصصی عمل کردن دیوان ، راندمان بالا ، بکارگیری پربازده ترین نیروی انسانی و فیزیکی ، استفاده از الیاف مرغوب و در نهایت فروش از طریق فروشگاه های اینترنتی ، نمایشگاه ها و ... مواردی ست که منجر به ارائه فرش با قیمت مناسب و با کیفیت عالی شده است . 

خرید فرش ماشینی ارزان, فرش ارزان کاشان, فرش ماشینی با قیمت مناسب, فرش ماشینی ارزان, سایت فروش فرش, فرش ارزان قیمت, فرش با قیمت مناسب
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
انواع فرش ماشینی 1200 شانه کاشان
فرش خوب کاشان چه فرشی است ؟
کارخانه فرش کاشان انتخاب یک فرش خوب
زیباترین فرش های مدرن برای دکوراسیون های مدرن
خرید اینترنتی فرش ماشینی 1200 شانه
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi