لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

خرید اینترنتی فرش ارزان

cheap-quality-carpet.jpg

بسیاری از افراد برایشان سوال است که چگونه می توان فرش ارزان و باکیفیت عالی خریداری کرد ؟
در گذشته افراد ، به فروشگاه های حضوری  برای خرید مراجعه می کردند اما مراجعه حضوری برای مشتریان ، دارای مشکلات بسیار زیادی بود که باعث ضرر رساندن به مشتریان می شد .  در زمینه ی فرش ، این مشکلات بسیار بیشتر از بقیه ی کالاهایی است که در بازار به فروش می رسد . این مشکلات عبارت است از قیمت بالای کالا ، مسیر طولانی تا بازار ، نبود محصول مورد نظر در فروشگاه های فیزیکی ، اطمینان نداشتن به فروشنده ، فروش محصولات تقلبی به جای اصل ، و موارد دیگری که باعث ایجاد بی اعتمادی در مشتریان می شود . با ایجاد سایت های فروش فرش ، فروش اینترنتی ، در میان مردم ، محبوبیت پیدا کرد . تولید کنندگان فرش نیز با استفاده از فضای مجازی ، فروشگاه های آنلاین فرش را پیدا کردند تا فرش ارزان و باکیفیت را خریداری کنند . مشتریان همه می دانند که خرید از فروشگاه ههای مجازی ، بسیار ارزانتر از فروشگاه های فیزیکی است . بنابراین آنها فروشگاه معتبر مجازی را انتخاب کرده و با مشکلاتی که خریداران حضوری در خرید فرش ماشینی دارند ، مواجه نمی شوند . در مورد مزیت فروشگاه های اینترنتی فرش صحبت کنیم تا دلیل محبوبیت این سایت ها را برای شما روشن کنیم .
  ویژگی های خرید از فروشگاه های اینترنتی فرش
با رونق گرفتن و شناخته شدن فضای مجازی و وب سایت های خرید و فروش و از طرفی پیشرفته تر شدن زندگی ها و اعتماد مردم به خرید های اینترنتی ، آگاهی از مزایای فروشگاه های اینترنتی شامل راحتی در خرید ، مقرون به صرفه بودن و سایر موارد که در ادامه مفصلا مورد بحث واقع می شود ، جذب مشتریان به مبادلات آنلاین شدت گرفته و فروشگاه های آنلاین در قالب خدمتی جدید خرید را برای همگان ، بسیار مقرون به صرفه ( از نظر قیمت ، زمان ، انرژی و ... ) نموده است . اما به راستی مزیت فروشگاه های اینترنتی فرش در مقایسه با فروشگاه های فیزیکی چیست ؟
خرید فرش ماشینی ارزان از فروشگاه های آنلاین فرش
مهم ترین موردی که در تبلیغات مبادلات اینترنتی فرش هم زیاد به چشم می خورد عرضه فرش ارزان و باکیفیت است . در بازار فرش ماشینی ، واسطه گر و دلال وجود ندارد ، محصول مستقیما از انبار کارخانه به دست مشتریان می رسد . نبود واسطه ها دلیل اصلی اختلاف قیمت بازار های اینترنتی و بازار های فیزیکی است . نگاهی به بازار فرش و قالی ، نشان دهنده تعداد بالای واسطه گران درباره خروج از کارخانه تا رسیدن به دست مشتریان است . علت حضور انبوهی از دلالانی که عموما تخصصی در زمینه فرش ، ندارند سود سرشاری است که از اینگونه واسطه گری ها کسب می کنند . اختلاف قیمت بازار های اینترنتی و بازار های فیزیک نشان گر سود بالای واسطه ها ست .
البته این سود تماما به جیب واسطه گران ریخته نمی شود ، قسمتی از این اختلاف قیمت صرف هزینه های نمایشگاهی از جمله : اجاره مغازه ، هزینه حمل و نقل کالا ، قبوض مختلف آب و برق و ...  می شود . در فروشگاه های اینترنتی فرش ، هیچ کدام از این هزینه های نمایشگاهی وجود نداشته و در واقع فضایی برای این گونه بازار ها موجود نیست . خریداران و فروشندگان با صرف کم ترین هزینه در مکانی مجازی با یکدیگر روبرو شده و به ارائه محصولات و تقاضاهای خود می پردازند .
برای دیدن از تمامی فرش های ماشینی که به صورت مستقیم عرضه می شوند و باکیفیت عالی تولید می شوند ، کلیک کنید .
 دسترسی آسان
با وجود اینترنت و امکان استفاده از سایت های فروش فرش ، دیگر لزومی به طی کردن مسافت های طولانی جهت رفتن به فروشگاه یا کارخانه نیست . کافی است از تلفن همراه هوشمند خود یا یارانه به وب سایت فروشگاه رفته و از طریق آسان ترین راه ممکن خرید نمایید . خرید فرش ماشینی ارزان قیمت از طریق روش های خرید مستقیم امکان پذیر است ، حال آنکه از بین روش های خرید مستقیم ( مراجعه به کارخانه ، مراجعه به فروشگاه اینترنتی ) رفتن به فروشگاه اینترنتی بی دغدغه ترین و راحت ترین راه موجود است .
تنوع در رنگ و طرح فرش ماشینی
بالا رفتن کیفیت ، اهمیت دنیای مد و فشن ، دستگاه های مختلف بافت و ... تنوع فرش های ماشینی را به حدی بالا برده است که دیدن تمامی محصولات از طریق خرید سنتی امری غیر ممکن است . اگر قصد دیدن انواع و اقسام محصولات را دارید باید زمان زیادی را صرف رفتن به فروشگاه های مختلف نموده و با صرف انرژی و هزینه گزاف جهت این رفت و آمدها ، خرید را دشوار تر و گران قیمت تر نمایید . اما راه حل معقول و منطقی دیدن محصولات و آشنایی با ویژگی آن ها از طریق وب سایت است . پس شما می توانید انواع طرح ها و رنگ ها را با یک سرچ ببینید و نسبت به جدیدترین فرش ماشینی با قیمت مناسب ، اقدام کنید .
در فروشگاه اینترنتی نیازی به صرف هزینه جهت جابجایی نیست ، به دسته محصولات مراجعه کرده و از انواع طرح ها و کیفیت ها دیدن نمایید . حتی می توانید در قسمت جست و جو ویژگی فرش مورد نیاز خود را سرچ نمایید ، در کسری از ثانیه موتور جست و جو تمامی محصولات موجود منطبق و دلخواه شما را ارائه می دهد . 
ایجاد اطمینان برای مشتری
ریسک خرید و احتمال معیوب بودن یا بی کیفیت بودن کالا موردی است که در نهایت منجر به کسر سهمی از بودجه خانوار و افزایش بها در خرید می شود . انتخاب برند معتبر ، خرید از تولیدکننده بدون دست به دست شدن کالا و ... مواردی است جهت خرید محصولی اصیل ، با کیفیت و با دوام . برای مشتریان انتخاب فروشگاه و پاسخ به این سوال که از کجا خرید کنم ؟ اهمیت به سزایی دارد . فروشگاه های اینترنتی پلی مستقیم از تولیدکننده به خریدار هستند از این رو و به لحاظ داشتن اعتماد بین مشتریان و تولید کنندگان اطمینان در خرید فرش اصل و با کیفیت در قیمت ارزان در فروشگاه اینترنتی امکان پذیر خواهد بود .
تحویل رایگان فرش درب منزل
پس از خرید ، نوبت حمل فرش ماشینی از فروشگاه تا منزل می باشد . فرش ماشینی حجیم و سنگین است ، باید هنگام حمل و نقل لوله شده باشد تا مورد آسیب واقع نگردد . امکان حمل فرش ماشینی با هر وسیله نقلیه ای امکان پذیر نخواهد بود . یکی از موارد هزینه بر در خرید فرش حمل کالا تا منزل است . گاها فروشندگان ، در بازار های فیزیکی عهده دار حمل فرش شده و تحویل درب منزل را ضمانت می کنند اما هزینه این ارسال بر عهده خریدار بوده و یا بر قیمت تمام شده فرش افزوده می شود .
روش های خرید مستقیم ( خرید حضوری از کارخانه و خرید از فروشگاه اینترنتی ) تحویل رایگان فرش درب منزل را تصمین می کند . تحویل رایگان کالا درب منزل خدمتی است جهت بالا بردن میزان فروش ، جذب مشتری و راحتی خرید .
خرید فرش ارزان کاشان

محصولات شهر کاشان و تولیدکنندگان بزرگ ، بسیار با کیفیت تر و ارزان قیمت تر از سایر برند ها ست . این ارزان قیمتی در کنار کیفیت بالا نظر خریداران را به سمت خرید فرش های ماشینی کاشان متمایز داشته است . علت این موضوع را باید در  تولیدات کاشان بررسی نمود .
فرش های کاشان با رعایت تمامی استانداردهای تولید یک تخته فرش ماشینی درجه یک مانند بکارگیری نخ خاب اکرولیک ، شانه و تراکم مطلوب ، طرح و نگاره های جدید و زیبا ، ایجاد هارمونی رنگ و تنوع ترکیب رنگی و ... در ناب بودن و مرغوب بودن تمام و کمال قد علم کرده اند .
اما ارزان تر بودن تولیدات کاشان به علت حذف واسطه ها در تمامی مراحل از خرید مواد اولیه و دستگاه گرفته تا فروش و عرضه محصول به مشتریان است . تولیدکنندگان کاشانی تولید انبوه دارند پس نیازمند خرید مواد اولیه انبوه هستند . همواره خرید انبوه به قیمت عمده فروشی و ارزان تر از سایر حالت هاست . علاوه بر این خرید مستقیم از صادر کننده ، هزینه تولید را تا حد ممکن کاهش داده است .
از طرفی سابقه طولانی شهر کاشان در تولیدات فرش و صنعت نساجی ، موجب پدیدار شدن نیروی کاری ماهر در این زمینه شده است .  برند های معتبر فرش کاشان نیازی به تربیت نیروی کاری و تیم تخصصی ندارند ، در حالی که سایر برند ها نیازمند هزینه و مبالغ بالایی جهت کارآموزی هستند . داشتن نیروی کار پر بازده ، تخصصی عمل کردن تمامی گروه ها و داشتن تیم کارشناسی قوی در هر مرحله از تولید منجر به تولیدات فرش ارزان قیمت  ، با کیفیت تر و زیبا تر از سایر رقبا شده است .
تعداد کارخانه جات و تولید کنندگان شهر کاشان بالغ بر 700 بوده که همگی در رقابت با یکدیگر بهترین عملکرد را ارائه می دهند . گروه تولید فرش دیوان یکی از معروف ترین و خوش نام ترین برند های کاشان است که توانسته سهم بسزایی از صادرات فرش های ماشینی را در اختیار بگیرد . گروه تولید فرش دیوان تخصصا در زمینه فرش های ماشینی درجه یک و مرغوب فعالیت می کند . سری به وب سایت فرش دیوان بزنید و تفاوت کیفیت و قیمت را بین دیوان و سایر برند ها حس نمایید . تخصصی عمل کردن دیوان ، راندمان بالا ، بکارگیری پربازده ترین نیروی انسانی و فیزیکی ، استفاده از الیاف مرغوب و در نهایت فروش از طریق فروشگاه های اینترنتی ، نمایشگاه ها و ... مواردی ست که منجر به ارائه فرش با قیمت مناسب و با کیفیت عالی شده است . 

خرید فرش ماشینی ارزان, فرش ارزان کاشان, فرش ماشینی با قیمت مناسب, فرش ماشینی ارزان, سایت فروش فرش, فرش ارزان قیمت, فرش با قیمت مناسب
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش مناسب پذیرایی
فرش ماشینی 700 شانه کاشان
راهنمای خرید فرش 1200 شانه
قیمت بهترین فرش ماشینی
فرش ۷۰۰ شانه ۸ رنگ کاشان با قیمت مناسب
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi