لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

بورس فرش ماشینی

production-carpet.jpg

برای داشتن بورس در هر زمینه در وهله اول نیازمند داشتن یک فروشگاه اینترنتی بزرگ و قوی هستیم . اگر قصد داریم بورس فرش ماشینی و قالی را در دست بگیریم باید در بین محصولات خود تعداد زیادی فرش با ویژگی های و مزایای مشخصی داشته باشیم . ویژگی هایی که در فروشگاه های دیگر کم تر به چشم می خورد و ما را به عنوان بورس فرش متمایز از سایرین می نماید .
نام فرش ماشینی ، ناخودآگاه ما را به سمت تولیدات کاشان می برد . شهرت و محبوبیت فرش ماشینی کاشان زبان زد خاص و عام بوده و در تمام دنیا صحبت از کیفیت و زیبایی فرش ماشینی کاشان است . پس از فرش های دستبافت ناب کاشان ، تولید فرش های ماشینی توسط بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه آوازه تولیدات کاشان را به گوش جهانیان رسانده است . صاحبان برند های معتبر و نام آشنای فرش های کاشان با راه اندازی وب سایت و ارائه محصولات در فروشگاه های اینترنتی به خدمت رسانی بیشتر جهت رفاه حال مشتریان ، همگام شدن با تکنولوژی روز دنیا و معرفی و تبلیغ بهتر و بیشتر محصولات پرداخته اند . داشتن وب سایت فروش فرش و استفاده از کانال ها و شبکه های اینترنتی در بین تولید کنندگان رواج یافته و اندک اندک خریدها از روش سنتی به سمت روش های مدرن و اینترنتی در حال حرکت است . این موضوع در حدی جدی و مهم است که راه اندازی فروشگاه اینترنتی به یکی از آیتم های مهم رقابت مبدل گشته است . رقابت در بین تولید کنندگانی که به علت داشتن تولیدات برتر قادر به در دست گرفتن بورس فرش ماشینی هستند . مقاله حاضر با عنوان بورس فرش کاشان به بررسی مسائل مربوط در زمینه بورس فرش پرداخته است .
فروش فرش ماشینی کاشان
چرا کاشان به عنوان پایتخت فرش ماشینی در سراسر دنیا معروف شده است ؟
همانطور که اشکال است ، شهر تاریخی و هنرپرور کاشان توانسته است در زمینه تولید فرش و قالی به بهترین نحو ممکن عمل نموده و موفق به داشتن بورس فرش شده است . دلایل متعددی موجب این امر شده است ، در اینجا با پرداختن به ذکر مختصری از عوامل به عنوان مهم ترین عوامل موجود خوانندگان را در این مورد آگاه خواهیم نمود .
شهر کاشان در طول تاریخ باسابقه ای درخشان عنوان دار نخستین تولیدکننده فرش ناب دستبافت و فرش ماشینی است .
سابقه تولید فرش ماشینی در کاشان نسبت به سایر شهر ها طولانی تر بوده و اولین کارخانه تولید فرش ایران حدود 40 سال در شهر کاشان تاسیس و راه اندازی شد .
بر اساس آمار و ارقام بالغ بر 80 % از تولیدات فرش ماشینی در سراسر کشور در شهر کاشان تولید شده و بیشترین صادرات غیر نفتی کشور به فرش های ماشینی کاشان تعلق دارد .
تولیدات کارخانه های فرش ماشینی کاشان در حدود 65 میلیون متر مربع در سال بوده که این مقدار بسیار با کیفیت و مرغوب می باشد .
عمده مشاغل این شهر به طور مستقیم و غیر مستقیم به صنعت نساجی و تولید فرش وابسته است . حدود نیمی از سرمایه گذاری های شهر در زمینه تولید فرش است .
ویژگی های فرش کاشان
1-  فرش های ماشینی که در بازار در قالب فرش های ماشینی کاشان عرضه می شوند در شانه ها و تراکم های مختلف از 500 شانه گرفته تا فرش های 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه با تراکم 1000 ، تراکم 1200 ، تراکم 1400 ، تراکم 1700 ، تراکم 2000 ، تراکم 2250 ، تراکم 2550 ، تراکم 2750 ، تراکم 3000 ، تراکم 3300 و تراکم 3600 قابل دسترسی هستند . خرید از هر شانه و تراکم باید بر اساس نیاز و کاربرد باشد ، اگر در خرید ، زیبایی و ظاهر فرش برایتان اهمیت دارد فرش های پر تراکم با شانه بالا را خریداری کنید و اگر فرش را جهت انداختن در مکان پر رفت و آمد یا نشستن نیاز داریم بهتر است از فرش های کم شانه و کم تراکم استفاده نمایید .
هیت ست بودن الیاف مصرفی هم اهمیت دارد ، گذر از فرآیند هیت ست نخ را با دوام کرده و فرش در برابر فشار ، حرارت ، شست و شو ، پارخوردگی و ... مقاوم می کند .
2- یکی از دلایل معروفیت بورس شدن فرش کاشان استفاده از الیاف اکرولیک هیت ست است ، برای بافت فرش های ماشینی هرچه نخ مرغوب تر باشد ، فرش مرغوب تر خواهد بود . نخ اکرولیک هیت ست شده مرغوب ترین نخ موجود در بازار است . نخ های هیت ست 1- پرز نمی دهند ، 2- در برابر فشار ، دما ، نور آفتاب و ... مقاوم هستند 3- درخشان و زیبا تر از سایر الیاف نشان داده می شوند 4- رنگی ثابت دارند . تولیدات سایر کشور ها از الیافی با نام BCF است که هم ارزان تر بوده و هم از میفیت پایین تری برخوردار هستند . ناگفته نماند الیاف BCF در ایجاد حساسیت خصوصا در کودکان و سالخوردگان عملکرد خوبی دارند ، بنابراین فرش های کاشان برای افرادی که دچار حساسیت هستند تنها انتخاب است .
فرش دیوان با ارائه محصولاتی بی نظیر و فرش درجه یک در بورس فرش کاشان نقشی به سزا داشته و گامی موثر در این زمینه بر داشته است . ناگفته نماند که فرش دیوان کاشان با داشتن واحد تحقیقاتی خبره و کاربلد دائما در حال آپدیت و رسیدگی به موارد و ویژگی هایی است که در داشتن بورس فرش کاشان موفقیت زا ست .  بررسی موارد عنوان شده جهت رسیدن به بهترین و باکیفیت ترین محصولات فرش ماشینی بسیار حایز اهمیت است و فرش دیوان با حفظ و پیشرفت در این ویژگی ها و خدمت رسانی مناسب به مشتریان عزیز در فروشگاه های خود ، به عنوان یکی از بورس های معتبر و پر آوازه فرش کاشان در حال فعالیت است . خرید از بورس فرش دیوان با داشتن مزایا و ویژگی های مطلوب مورد پذیرش همگان بوده است .

بورس فرش کاشان, بورس فرش ماشینی, فرش ماشینی کاشان, سایت فروش فرش, فروش فرش ماشینی کاشان, تولید فرش ماشینی, فرش درجه یک,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش 1200 شانه تراکم 3600 کاشان
جدید ترین مدل فرش 700 شانه
رنگ فرش ماشینی
فرش ابریشم گونه کاشان
انواع فرش های مدرن ایرانی
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi