لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش ارزان

cheap-quality-carpet.jpg

خرید فرش از جمله کالاهایی است که نیازمند صرف هزینه بوده و در بودجه خانوار سهم زیادی را به خود اختصاص می دهد . داشتن قیمت مطلوب و مناسب از مواردی است که خریداران به آن دقت نموده و جهت جذب و جلب مشتری باید مد نظر قرار داد . تصور غلط آن است که فرش های ارزان قیمت کیفیت کم تری نسبت به فرش های گران قیمت دارند ، اما در واقع چنین نیست قیمت یک تخته فرش ماشینی به عوامل بسیاری بستگی دارد و یکی از این چندین و چند عامل کیفیت و الیاف بکار رفته در بافت است .
عموما فرش های ماشینی کاشان ( منظور فرش های ماشینی است که در شهرک های صنعتی کاشان تولید می شوند ) در کیفیت از محصولات سایر شهر ها بالا ترین و در قیمت پایین ترین هستند . حال آنکه نمی توان به راحتی این اختلاف قیمت را با تفاوت کیفیت زیر سوال برد .
شرایط اقتصادی موجود ، توان خرید متفاوت توسط مشتریان ، هزینه بر بودن تولید یک تخته فرش ماشینی و ... ما را بر آن داشته است تا این مقاله را به فرش ارزان قیمت اختصاص دهیم . در ادامه پس از بررسی مهم ترین موارد موثر بر قیمت فرش ماشینی خواهیم گفت که چرا و چگونه فرش های کاشان با داشتن قیمتی مطلوب و ارزان مورد توجه هستند .
چگونه فرشی ارزان قیمت می شود ؟
تولیدات کاشان از نظر کیفیت ، زیبایی و قیمت بر سایر هم نوعان خود برتر دارند . می دانیم استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت منجر به در جه یک شدن محصولات از نظر دوام و ماندگاری شده است . زیبایی فرش های کاشان به علت داشتن تیم تخصصی طراحی و توجه به ظاهر فرش است ، شهر کاشان از دیر باز خواستگاه هنرمندان قدری در زمینه معماری ، نقشه کشی و طراحی فرش بوده است . اما موردی که در این نوشتار مورد توجه ماست ، فرش ارزان یا فرش با قیمت مناسب است .
در شهرک های صنعتی کاشان تعداد بسیار زیادی کارخانه و تولید کننده فرش و قالی وجود دارد این حجم از تولید کنندگان که همگی در حال تولید بهترین فرش ها و قالی ها هستند ، رقابت را به بالاترین حد ممکن رسانده است . به محض این که برندی به هر دلیل از کیفیت محصولات خود بکاهد ، زیبایی طرح و نگاه ها برای مشتریان جذاب نباشد و یا با رشد بی دلیل قیمت مواجه باشد در زمان اندکی مشتریان خود را از دست داده و از بازار خارج می شود . رقابت بالا تولید کنندگان را به توفیق اجباری بهترین بودن دعوت می کند .
واضح ترین دلایل فرش ارزان داشتن کیفیت نا مناسب ، طرح های تکراری و قدیمی ، عدم تنوع رنگ بندی و هارمونی در رنگ و طرح و ... می باشد . از آن جایی که در فرش های کاشان دلایلی از این دست مشاهده نمی شود با گذر از آن ها به سمت سایر موارد تولید فرش ارزان خواهیم رفت .
جای تعجب ندارد که بگوییم شما می توانید فرش با کیفیت بالا و ارزان قیمت خریداری نمایید . بیشترین هزینه تمام شده فرش صرف مواد اولیه می شود ، اگر تولید کننده بتواند راهی جهت خرید ارزان کیفیت الیاف و مواد اولیه مرغوب بیابد خواهد توانست به میزان زیادی از از قیمت فرش کاسته و در نهایت فرش ماشینی با قیمت مناسب ارائه دهد . اکثر تولید کنندگان کاشان شخصا نسبت به واردات الیاف اقدام نموده و بدین ترتیب با حذف واسطه و هزینه های سربار حجم زیادی از قیمت را کم می کنند . از طرفی دیگر تولیدات عمده نیازمند خرید عمده مواد اولیه است و در همه جای دنیا قیمت خرید عمده متفاوت از خرید خرد و تکی خواهد بود . بدین ترتیب با خرید مواد اولیه زیاد به قمیت عمده باز هم با قیمت ارزان تری الیاف و ... به کارخانه وارد خواهد شد .
تا اینجا در مورد کاستن هزینه های فرش از طریق کم کردن هزینه تولید صحبت شد اما از سر دیگر مبادله فروش و عرضه است . عرضه مستقیم محصولات بدون واسطه ، فرش را به قیمت تمام شده و اصطلاحا به قیمت درب کارخانه به دست خریداران می رساند . تمامی برند های مشهور و نامی کاشان با ایجاد فروشگاه های آنلاین در ارائه خدمات خود به مشتریان به صورت کاملا مستقیم و رودر رو اقدام نموده اند . فروشگاه های آنلاین مانند پل ارتباطی خریداران با فروشندگان است اما به علت مجازی بودن فروشنده و خریدار لازمه خرید خوب انتخاب برندی معتبر و اطمینان بخش است .
خرید فرش ارزان با کیفیت عالی
فرش های با کیفیت ، دوام و ماندگاری بالایی را به همراه دارند . فرش درجه یک فرشی است که چندین ویژگی را همزمان در خود داشته باشد . داشتن الیاف ناب و مستحکم ، داشتن رنگ بندی متنوع ، داشتن طرح ها و نگاره هایی اصیل ، عدم وجود عیب و نقص در بافت ، تولید و ... همه و همه با قرار گرفتن در کنار یکدیگر فرش ماشینی درجه یک و مرغوب را به وجود می آورند .
از آنجایی که برای خریدار ، بررسی تمامی موارد گفته شده کاری نشدنی و غیر ممکن است بهترین روش خرید فرش درجه یک ارزان قیمت ، اعتماد به برندی نامی و رضایت بخش است . پرس و جو از اطرافیان و خریداران برند های مختلف ، سرچ در اینترنت و مطالعه نظرات خریداران هر محصول ، مطالعه ویژگی های فرش های تولید کنندگان مختلف و مراجعه به فروشگاه های آنلاین موردی است جهت انتخاب یک برند خوب که در نهایت به بهترین خرید منجر خواهد شد .
ما به عنوان کسانی که در این زمینه دارای تخصص هستند به شما فرش دیوان را پیشنهاد می کنیم . دلیل این پیشنهاد داشتن کیفیت فوق العاده فرش های دیوان در عین زیبایی و قیمتی ارزان است . برای مثال فرش های 700 شانه دیوان که از نخ آکریلیک ، تولید شده اند نسبت به سایر محصولات ، قیمت پایین ترین دارند .
فرش کاشان با قیمت مناسب
شرکت دیوان ، با تولید متنوع ترین محصولات در شانه و تراکم و طرح و رنگ ، سعی کرده است تا پاسخگوی نیاز همه مردم باشد . فرش های 700 شانه ، فرش های 1200 شانه از جمله محصولات این شرکت است . فرش های ماشینی 700 شانه با استفاده از دو الیاف تولید می شود : الیاف آکریلیک هیت ست شده و الیاف ابریشم گونه . فرش های آکریلیک 700 شانه که جزء فرش های ارزان قیمت محسوب می شود ، دارای عمر بیشتر و مقاومت زیادتری هستند . افرادی که فرش کاشان با قیمت مناسب می خواهند ، بهتر است از محصولات 700 شانه آکربلیک هیت ست شده شرکت دیوان بهره مند شوند .

فرش ارزان قیمت, قیمت فرش ماشینی, فرش ماشینی کاشان, فرش ماشینی با قیمت مناسب, خرید فرش ارزان, فرش کاشان با قیمت مناسب
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فروش فرش کاشان
خرید اینترنتی فرش های ۱۰۰۰ شانه کاشان
خرید فرش جدید از فروشگاه فرش
مدل های فرش ماشینی 1000 شانه
فرش های بزرگ پارچه بیضی
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi